بازدید 3647
۲

افزایش تاخیر ایرلاین‌ها

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: افزایش تاخیر ایرلاین ها زمینه نارضایتی مسافران را فراهم کرده و ضرورت دارد که ایرلاین ها در راستای افزایش کیفیت خدمات خود گام بردارند.
کد خبر: ۱۱۲۲۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۵ 07 June 2022

به گزارش «تابناک»، غلامرضا شریعتی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به ضرورت ورود سازمان هواپیمایی به تاخیر چندین ساعته پروازها و نقص فنی هواپیماها، بیان کرد: یکی از دلایل تاخیرهای چند ساعته ایرلاین ها نقص فنی هواپیماست. متاسفانه شاهد هستیم که تاخیر پروازها افزایش یافته و زمینه نارضایتی مشتری های ایرلاین ها را به وجود آورده است. از نظر بنده برای ساماندهی صنعت هوایی باید دو مسیر پیموده شود.

وی در ادامه اظهار کرد: یک مسیر حمایت دولت از ایرلاین هاست. وضعیت صنعت هوایی به گونه ای نیست که بخش خصوصی به تنهایی بتواند آن را سامان دهد. دولت باید به ایرلاین ها از بعد ساختاری کمک کند تا بتوانند از خارج قطعات را وارد کنند. مسیر دوم به خود ایرلاین ها باز می گردد. ایرلاین ها برای آنکه همچنان بتوانند توجه مشتری را جلب کنند، باید مقداری از خودگذشتگی داشته باشند.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایرلاین‌ها باید کیفیت خدمات خود را بالا برده و با برنامه ریزی دقیق تاخیرها را به حداقل کاهش دهند. بخش خصوص و مالکان ایرلاین ها باید اولویت اول خود را جلب رضایت مشتری های خود قرار دهند. هم بخش خصوصی و هم دولت اگر دست به دست هم دهند شاهد ساماندهی ناوگان هوایی خواهیم بود. ناوگان هوایی کشور جزو نیازها و الزامات حمل و نقل کشور است. دولت باید از این بخش حمایت کند. خود ایرلاین ها نیز برای ادامه فعالیت در این عرصه باید به کیفیت خدماتی که به مسافران ارائه می دهند، توجه داشته باشند.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
وقتی تحریم هستیم و امکان خرید هواپیما نداریم چطور باید کیفیت ارایه خدمات را ارتقا داد!
بوی افزایش قیمتها میاد….. ای کاش اجازه دهند ایرلاین دیگر کشورها مجوز پرواز داخلی پیدا کنند (البته بدون شراکت با حضرات) یک رقابت منطقی و تمام این ایرلاین ها با چندتا هواپیمای فکسنی بروند با هواپیمایشان رستوران راه بیندازند
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
آخرین اخبار
وب گردی