بازدید 9127
۱

هیچ کافری دیگر نمی‌تواند به بلاد مسلمانان حمله کند

فرمانده کل سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ کافری امروز نمی‌تواند به بلاد مسلمانان حمله کند و جان سالم به در ببرد زیرا او ارتش‌های بزرگی تشکیل داده است.
کد خبر: ۱۰۹۷۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰ 06 January 2022
هیچ کافری دیگر نمی‌تواند به بلاد مسلمانان حمله کند

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سردار حسین سلامی، در اجلاسیه دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمانشان که در مصلی امام علی (ع) کرمان برگزار شد بیان کرد: دو سال گذشته در چنین روزی در کرمان باران بارید اما نه از آسمان بلکه از چشمان محزون مردمانی که سر از پا نمی‌شناختند و از خود بیخود شده بودند.

وی افزود: حاج قاسم‌ حاصل عمر مقام معظم رهبری است؛ عظمت او فراتر از ذهن ماست. او اکنون شهید است و شهید به دنیا آمده بود.

سلامی ادامه داد: هر انسانی تجسم‌ هویتی است که تا ابد با آن شناخته می‌شود؛ شهدا همیشه شهیدند حتی وقتی در این دنیا حیات ظاهری دارند.

وی یادآور شد: اولین بار که او را دیدم در رخسار او عزم و جدی بودن می‌درخشید؛ در حال جمع آوری نیروها برای اعزام به منطقه بو. هیچ‌کس تصور نمی‌کرد آن جوان خوش قامت روزی فرمانده یک میدان نبرد جهانی علیه تمام شیاطین عالم شود.

وی افزود: فرمانده‌ای که که از شمال آفریقا تا شرق مدیترانه جبهه اسلام‌ را به هم پیوند و آرایش مسلمانان را در مقابل کفار ترتیب دهد و مسلمانان را از بردگی نجات دهد.

سلامی اضافه کرد: او به میدان جهاد رفت و در طول این چهل سال شخصیتش تکامل یافت و معرفت او استحکام پیدا کرد؛ در هر عملیات افق‌های دیدش وسیع‌تر می‌شد و میدان نفوذش بر قلب‌ها گسترش می‌یافت.

وی عنوان کرد: او حاکم بر قلب‌ها بود. در امرها قوی عمل می‌کرد و لشکرش که ثارالله یعنی خون خدا نام داشت همه جا جاری بود و در سخت‌ترین نقاط نبرد حاضر بود.

سلامی اظهار کرد: او نقطه امید و اتکا، مظهر اعتماد به نفس، اسطوره صبر و در عین حال اهل فضیلت با اوج خضوع بود. در هر عملیات کمال او کامل‌تر می‌شد تا در پایان جنگ به قرص ماه کامل تبدیل شد.

وی در ادامه گفت: طراح، مدبر، متفکر و اندیشمند بود. همه جهات شخصیت او را نمی‌توان توصیف کرد زیرا در همه جهات بلور شخصیت او کامل بود.

سلامی با اشاره به اینکه او یک شخصیت معیار بود گفت: می‌توان اندازه لبخندها و میزان خشم را با اون اندازه گرفت؛ اندازه عمل را می‌توان با او سنجید، می‌توان انفاق، ایثار، صبر و توکل را با او سنجید.

وی توضیح داد: او هرگز از میدان جنگ برای آزادی، کرامت، شرف، حیثیت، اعتبار، امنیت، آرامش و آسایش کوتاه نیامد، نقشه او برای کرامت اسلام کامل بود. نگاه شهید سلیمانی به انسان الهی بود و یک زخم کوچک بر جسم انسان برای او مهم بود.

سلامی با بیان اینکه سردار سلیمانی احیاگر واقعی انسان بود گفت: قومیت و مذهب نگاه او را به انسان محدود نمی‌کرد؛ همه را دوست داشت جز دشمنان اسلام، ایران و وطن، به همین دلیل است که همه او را دوست دارند و او را از خود می‌دانند.

وی تشریح کرد: خیلی عجیب است که یک شخصیت در میدان جنگ محبوب قلوب عالم شود؛ او محصول مناجات‌ها و دعاهای شب ولی امر مسلمین است؛ در آن مکتب تعلیم یافته و روح جهاد، استقامت و حیات طیبه محصول ایمان و عملی صاحلی است که از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری آموخته بود.

وی با اشاره به اینکه او امر به معروف را هرگز فراموش نمی‌کرد گفت: می‌توان به زیبایی قاسم را با قرآن توصیف کرد؛ تمام واژه‌های آیه آخر سوره فتح در وجود او می‌درخشد.

وی ادامه داد: او در مقابل مؤمنان بال تواضع می‌گشود؛ فضائل اخلاقی او تمامی نداشت؛ در سلام کردن پیشی می‌گرفت و اگر به او سلام می‌کردی به بهترین نحو پاشخ می‌داد.

سلامی در ادامه گفت: همه در چشم او به غیر از دشمنان بزرگ بودند. او از آیه انتهایی سوره حمد آموخته بود همه قدرت‌های به ظاهر بزرگ عالم قدرت آفرینش یک پشه را ندارند.

وی با تأکید بر اینکه الله اکبر در وجود او مصداق داشت گفت: این داغ سرد نمی‌شود، این یک‌ جریان است و قاسم جاری و تکثیر شده است.

سلامی تصریح کرد: هیچ کافری امروز نمی‌تواند به بلاد مسلمانان حمله کند و جان سالم به در ببرد زیرا او ارتش‌های بزرگی تشکیل داده است. به فلسطین محاصره شده حیات و سلاح می‌دهد و در لبنان به کمک مردم شریف آن دیار می‌شتابد و تاریخ می‌نگارد.

وی اضافه کرد: او اعتماد مسلمانان به خدا را برمی‌گرداند. در عراق عزیز، جایی که قلب‌های ما آن‌جاست در کنار برادران عراقی‌مان ایستاد و از اعتبار و حیثیت و ناموس مسلمانان دفاع کرد.
وی تأکید کرد: عزت او در یک کلام است: «طاعت از ولی امر مسلمین».

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳۴
انتشار یافته: ۱
فعلا بداد مسلمانان ایغوریا چین وچچن برسید شعار نده
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
آخرین اخبار
وب گردی