بازدید ۵۱۷۷۱
دو هزار و پانصد و هشتاد و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: اطلاعيه دفتر احمدي‌نژاد درباره انتصابات مديران اجرايي / توييت اوليانوف در مورد احتمال طرح يک قطعنامه عليه ايران / توضیح عبدالکريمي درباره ماجرای اخراج / توييت فضائلي درباره روند واکسيناسيون در کشور و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۰۷۵۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶ 11 September 2021

بسته ویژه خبری «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

موارد خودکشی در ایران بیش از ۵ هزار تن در سال است

دکتر تهمینه شاوردی، عضو هیات مدیره انجمن ایرانی مطالعات زنان با بیان اینکه بر اساس آمار جهانی در سال ۲۰۱۹ میزان خودکشی مردان ۲.۳ برابر بیشتر از زنان بوده است، گفت: طبق خلاصه سالنامه پزشکی قانونی، در سال ۹۸، ۵۱۴۳ تن  خودکشی کامل داشته اند که از این تعداد ۳۶۲۶ تن از آنها مرد و ۱۵۱۷ تن از آنها زن بوده اند.

گاندو صدای اعتراض کیهان را هم درآورد: سناریو ندارد؛ قصه اش ضعیف و پر است از نصیحت و پرحرفی

کیهان نوشت: «گاندو ۲» (به ویژه ادامه‌اش که پس از انتخابات روی آنتن رفت) از چندین ضعف‌هایی رنج می‌برد، نقایصی که اصلی‌ترین عاملش از متن و سناریو نشات می‌گیرد. اما از مستقیم‌گویی در رویکرد‌های سیاسی که بگذریم، به نظرم این وجه کار نقص نیست بلکه به سبک و سیاق کار برمی‌گردد، ولی از پرحرفی و کمبود حادثه نمی‌توان گذشت، خصوصا فقدان تعلیق که معمولا اُس و اساس کار‌های پلیسی جاسوسی را تشکیل می‌دهد. به عبارتی پاشنه آشیل کار‌های جاسوسی، حادثه و تعلیق است. معمولا در این دست آثار، عطف‌ها با حادثه جلو می‌رود و تنش‌ها از ایجاد تعلیق شکل می‌گیرند. اما کارگردان ترجیح داده تا عطف‌هایش را با نصیحت و توضیحات شفاهی که بعضا بدیهیات را بازگو می‌کند، درهم آمیزد. کم توجهی نویسنده به داستانک‌تراشی برای تیم اصلی امنیتی‌ها نیز باعث شده تا مخاطب نتواند با آن‌ها همراهی کند.

وزیر ارتباطات: به دنبال «حفظ استقلال کشور» در فضای مجازی هستیم

زارع پور با طرح این سوال که چه کنیم به این مرحله برسیم، گفت: به اعتقاد من زمان‌شناسی و تکلیف‌مداری دو عنصری است که می‌تواند عاقبت ما را ختم به خیر کند؛ اینکه در هر برهه‌ای بدانیم تکلیف ما چیست و به آن تکلیف عمل کنیم. زمانی در هشت سال دفاع مقدس عرصه جهاد و شهادت تکلیف ما بود و اجازه ندادیم در آن دوره یک وجب از خاک سرزمینمان به دست بیگانگان بیفتد و توانستیم استقلال کشورمان را حفظ کنیم و در دوره‌ای دیگر تکلیفان حضور در میدان سازندگی بود و روز دیگر در عرصه‌های علمی. وی با بیان اینکه امروز جبهه جدید در فضای مجازی است، گفت: حفظ استقلال کشور در این فضای مهم و راهبردی تکلیف و وظیفه‌ای است که بر دوش تک‌تک اعضای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همه جوانان نخبه این کشور قرار دارد تا بتوانیم در این برهه از زمان از فرهنگ، امنیت و اقتصادمان در این فضا حفاظت کنیم و بلکه بتوانیم از ابزار فضای مجازی برای نشر فرهنگی که همین شهدا برای آن جانشان را کف دستشان گذاشتند، یعنی فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کنیم.

یک نماینده: مشکلی برای واردات فایزر تولید شده در آلمان نیست

نماینده چابهار در مجلس یازدهم، گفت: خط قرمز ما همان دو کشور (آمریکا و انگلیس) هستند اما اگر فایزر را آلمان تولید کند، هیچ مساله‌ای برای واردات نداریم. معین‌الدین سعیدی نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی درخصوص «سرعت گرفتن واردات واکسن و اعلام اینکه ۴۰ میلیون دوز واکسن وارد کشور خواهد شد، آیا در کنار سینوفارم و آسترازنکا، واکسن فایزر هم در این سبد وارداتی جای دارد یا خیر؟»، گفت: مطلع هستید که اکنون حضرت آقا فرمودند که واردات واکسن کرونا باید اولویت اول باشد؛ در نتیجه واکسن فارغ از اینکه از کجا باشد، باید وارد شود. البته خط قرمز ما همان دو کشور هستند اما اگر فایزر را آلمان تولید کند، ما هیچ مساله‌ای برای واردات نداریم.

عبدالله خبر بازداشت خود توسط طالبان را تکذیب کرد

«عبدالله عبدالله» رئیس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان در دولت اشرف غنی، اخبار پیرامون بازداشت خود توسط طالبان را رد کرد. پیش از این «ناوین کاپور» خبرنگار هندی، خبر بازداشت و منتقل شدن عبدالله عبداله به‌ دست طالبان را توئیت کرده بود. عبدالله در توییتر خود نوشت به این خبر واکنش نشان داد و ضمن تکذیب آن از خبرنگار هندی خواست حرفه‌ای عمل کرده و خبر را پیش از انتشار بررسی کند.

کوثري: اصلاح‌طلبان نه مرد جنگند نه دلشان براي کسي مي‌سوزد

نماينده مردم تهران در مجلس گفت:‌ اگر اصلاح طلبان دلشان براي مردم افغانستان مي‌سوزد به اين کشور سفر کنند و در ميدان جنگ حاضر شوند و به کسي هم کاري نداشته باشند که البته بايد بگويم آنها نه مرد جنگ هستند و نه مردم سختي کشيدن و نه اينکه دلشان براي کسي مي‌سوزد.اسماعيل کوثري نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اظهارنظرهاي اخير اصلاح طلبان در مورد ورود ايران به موضوع افغانستان گفت: اين گروه يک تفکر وابسته به آمريکا و غرب و به طور کل بيگانگان را دارند و منافع آنها را دنبال مي‌کنند و به دنبال تامين آن هستند.وي افزود: اين گروه نه به مردم فکر مي‌کنند، نه به فکر ملت خودشان هستند و تنها چيزي که برايشان در اظهارنظرها و موضع‌گيري‌ها مهم است مخالفت با تصميمات نظام است و از طرف ديگر، به دنبال تامين منافع بيگانگان هستند.نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: نظام جمهوري اسلامي نسبت به اين افراد لطف دارد و آزادشان گذاشته و آنها هم اظهارنظرهاي خود را دارند و زماني هم که به آنها تذکري داده مي‌شود مي‌گويند نمي‌گذارند ما حرف بزنيم و اعلام نظر کنيم و اين در حالي است که نظرات آنها جز ضرر براي ملت چيز ديگري ندارد.

کنايه سنگين مطهري به مقامات ايران درباره طالبان

فرزند شهيد مطهري و نماينده سابق مجلس با کنايه به صحبت هاي مقامات دولت و توصيه به آنها براي تشکيل دولت فراگير با کنايه نوشت: داستان توصيه مقامات ما به طالبان براي تشکيل دولت فراگير از طنزهاي روزگار است. طالبان مي گويند ما انتخابات آزاد و دولت فراگير شما را ديديم، در واقع راه خودتان را مي رويم!علي مطهري با کنايه به صحبت هاي مقامات دولت و توصيه به آنها براي تشکيل دولت فراگير با کنايه نوشت: داستان توصيه مقامات ما به طالبان براي تشکيل دولت فراگير از طنزهاي روزگار است. طالبان مي گويند ما انتخابات آزاد و دولت فراگير شما را ديديم، در واقع راه خودتان را مي رويم، ما با صداقت و شما با ظاهر سازي رطب خورده کي منع رطب کند؟!

توييت فضائلي درباره روند واکسيناسيون در کشور

فضائلي از مسئولان رسمي خواست تا علت سرعت گرفتن واکسيناسيون در هفته هاي اخير را براي مردم توضيح دهند.مهدي فضائلي در توييتر نوشت:عده محدودي اجمالا" در جريانند اما خوب است يک مقام رسمي علت افزايش قابل توجه واردات واکسن و به تبع آن سرعت گرفتن واکسيناسيون طي هفته‌هاي اخير را براي مردم توضيح دهد.

توصيه فلاحت پيشه به رئيسي درباره سفرهاي استاني

حشمت الله فلاحت پيشه، نماينده مجلس دهم، در حساب شخصي خود در توييتر نوشت: سفرهاي استاني رييس جمهور اقدامي ارزنده است.براي پرهيز از سرنوشت سفرهاي استاني کم نتيجه گذشته،ايشان بايد ابتدا مشکلات اساسي مملکت همچون افت ارزش پول ملي،بن بست هاي سياست خارجي و بازگشت پول هاي بلوکه شده را حل کند.

توضیح عبدالکريمي درباره ماجرای اخراج

 بيژن عبدالکريمي، استاد دانشگاه گفت: اينکه گفته‌اند عبدالکريمي به خاطر زدن حرفهاي خارج از حيطه درس در کلاس، از دانشگاه اخراج شد، دروغ محض است. امروز نيروهايي در پشت پشتوانه‌هاي انقلاب جمع شده‌اند که به راحتي دروغ مي‌گويند و اين خيلي زشت است. اصلا فکر کنيد عبدالکريمي يک اپوزيسيون است و چهل سال است تلاش مي‌کند به جمهوري اسلامي ضربه بزند، فکر مي‌کنيد در همه اين سالها توانسته بودم به اندازه اينکه اين اخراج و موجي که در جامعه ايجاد کرد و اخباري که سر آنتن رفت و مصادره‌اي که برخي از رسانه‌هاي زرد کردند، به نظام جمهوري اسلامي ايران ضربه بزنم؟

توييت اوليانوف در مورد احتمال طرح يک قطعنامه عليه ايران

نماينده روسيه در سازمان‌هاي بين‌المللي توييتي در مورد برجام منتشر کرد.ميخائيل اوليانوف در توييتي نوشت: «رسانه‌ها از احتمال مطرح شدن يک قطعنامه عليه ايران توسط تروئيکاي اروپايي و ايالات متحده در شوراي حکام آژانس بين‌المللي انرژي اتمي خبر مي‌دهند. ما شديدا به دوستان غربي خود مي‌گوييم از چنين اقدامي که مي‌تواند مانعي براي مذاکرات احياي برجام باشد، خودداري و بر ديپلماسي تمرکز کنند.»

اطلاعيه دفتر احمدي‌نژاد درباره انتصابات مديران اجرايي

رييس دفتر رييس دولت هاي نهم و دهم به نشر اخباري در خصوص دخالت محمود احمدي نژاد در انتصابات مديران اجرايي واکنش نشان داد.عبدالرضا شيخ الاسلامي، رييس دفتر رييس دولت هاي نهم و دهم با انتشار اطلاعيه اي درباره انتصابات مديران اجرايي نوشت: به گزارش ديده بان ايران، با توجه به نشر اخباري مبني بر دخالت دکتر احمدي نژاد در انتصابات مديران اجرايي و يا معرفي برخي افراد براي اين مناصب و در پي آن پرسش هاي جمعي از مردم عزيز در اين رابطه، به اطلاع عموم مي رساند که اين موضوعات به هيچ وجه صحت ندارد. تصريح و تاکيد مي نمايد که خادم ملت ايران هيچ گونه دخالتي در انتخاب و انتصاب وزرا و مديران و ديگر امور اجرايي نداشته و طبق مشي و مرام هميشگي خود از هرگونه سفارش به مقامات ذيربط براي نصب و يا عزل افراد به طور جدي اعراض داشته و دارند.از خداوند منان سلامت و عزت ملت ايران و توفيق همگان را در خدمت به کشور و مردم عزيز مسالت دارد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۹
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۰۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
حسن بهمنی، محسن کوچک محسنی،مرتضی کریمی و .... از فزماندهان بزرگ جنگ بودند ه همگی هم به نوعی اصلاح طلب بودند از دوست داران آیت الله منتظری بودند ...این ها در اعتراض به شیوه مدیریت جنگ از سمت های خودشان استعفا دادند و به عنوان بسیجی ساده به جنگ برگشتند و بیش ترشان شهید شدند .... حالا کی اهل جنگ نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
جریان اصلاحات یک جریان بزدل و ترسو یود که حتی حاضر نشد در حوادث آبان ۹۸ از روحانی و عملکرد او انتقاد کنه ؟؟ جماعتی که اسم نبرد برن پنجشیر ؟؟! اصلاحات فقط به بهونه آزادی و حمایت چشم بسته از روحانی پرونده خودش رو بست ،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
بنده خدا نصف اونا که در اعتراضات ۹۸ریختن بیرون اصلاحاتی بودن اما اعتراضشون فقط به روحانی نبود به تمام مسببین وضع اقتصادی بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
سخنی با سید حسن که عبای اصلاح طلبی به تن کرده ،
امام خمینی ره هیچ وقت از آرمان‌های انقلاب عقب نشینی نکرد ، وقتی در اول انقلاب که درختی نوپا بود سفارت آمریکا تسخیر شد(کاری به درستی یا نادرستی ان ندارم ) و امام با قدرت دفاع کرد رو مقایسه کنید با عملکرد فاجعه بار روحانی ؟؟؟و سکوت اختیار کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
در قضیه اشغال سفارت آمریکا امام در مقابل کار انجام شده قرار گرفت وموافق نبود اما وقتی دید انجام شده دفاع کرد .این رو مرحوم مهدوی کنی یک بار در صدا سیما گفت اما دیگه منتشرش نکردن.
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
نماینده چابهار, واکسنی که تحت لیسانس آمریکاست, چه فرقی با نمونه آلمانی اش دارد. گویا جنابعالی فکر می کنید که با سیاسی کاری می توان جان ملت را از خطر نجات داد. چرا با مردم شفاف نیستید و چرا ناراستی در وجود خود را به حساب مردم بینوا می گذارید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
چرا برای توجیه اشتباهات خیلی هم فرق داره
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
خوب معلوم است تمام قرداد ها مربوط به دولت قبل است اما دوستان تمایل دارند به اسم خودشان ثبت کنند تا شاید زخم جلوگیری از واکسن خارجی ودروغ تولید واکین داخلی پوشیده شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
لابد گرونی ها هم تقصیر دولت جدیده
دولت قبل هه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
اقای رییسی عزیز چهل سال بی عدالتی در حق معلمان رو تموم کنید ؟؟ چرا باید یه عده خاص زیر بار تورم کمرشون شکسته بشه ؟؟ ۱۲ میلیون به حقوق یه عده امسال اضافه شده ، یعنی سه برابر حقوق یه فرهنگی ؟؟ خودتون حساب کنید یه خانواده ۴ نفره اگه برای سیر کردن خودشون روزی ۵ نون و ۵ تخم مرغ بخورن و یه ماست خالی بخورن تا نمیرن چقدر هزینه باید کنند ؟؟ بابا بی حرمتی هم حدی داره ؟؟؟!! با ۲۴ سال خدمت باید کاسه گدایی ۲۰ ماه دستم بگیرم تو خیابون؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
حالا اینایی که منفی دادن معلماشون چی کارشون کردن ؟ خیلی بیشرفی که بجای حمایت از معلم علیه اون منفی میذاری
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
در عوض اصولگرایان فقط با مردم خودمان می جنگند و تنها به فکر خودشان هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
بدون شک تدبیر رهبری باعث سرعت گرفتن واکسیناسیون شد، روحانی رو هر جه زودتر محاکمه کنید ؟؟ البته برای جماعت اصلاح طلب سخته که باور کنند دولت رییسی داره جهادی عمل میکنه و شب وروز نمیشناسه ، اخه روحانی که چهار سال پاستور رو رها نکرد ملت می‌ترسیدند زخم بستر نگیره ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
شما خودتو ناراحت نکن،ساندیستو بخور گرم نشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
بنده خدا همین واکسنایی که الان وارد میشه ووزارت بهداشت فعلی پزش رو میده بیشتر قراردادهای خریدش تو دولت روحانی بسته شده .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
قرارداد های خرید واکسن دولت روحانی کو ببینم
دولت روحانی اگه عرضه داشت وضعمون این نبود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
در ماه های پایانی دولت روحانی عمل برای ورود واکسن و انجام واکسیناسیون گسترده کارشکنی شد تا دولت جدید آنرا انجام دهد
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
کدوم تدبیر. لطفا تشریح نمایید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
خوش به حالتون. کاش ما هم میتونستیم مثل شما کامنت بذاریک که سانسور نشه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
دعوت به مطالعه ، روشنگری سینه به سینه ، استفاده مثبت از فضای مجازی ( رسانه های رسمی در انحصار طالبان است ) هر کدام به مثابه یک چراغ قوه روشن رو به تاریکخانه طالبانهاست هیچ راه دیگری وجود ندارد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
اقای کوثری خوشا به حال شما که هم مرد جنگید هم دلتان برای مردم می سوزد. کارنامه درخشانی دارید. از وضعیت فعلی جامعه همه چیز پیداست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
جالبه از روزی که رییسی رییس جمهور شده
دیگه علم الهدی از بدی برجام نمیگه و انرا سند بردگی ملت نمیدونه
دیگه به آمریکا فحش نمیده
دیگه زاکانی از معایب برحام نمیگه و سرش رو تو شهرداری گرم کردن
جلیلی دیگه دنبال انش زدن برحام نیست
عبداللهیان که تا دیروز از برجام و مذاکره متنفر بود شد مدافع مذاکره
نتیجه اخلاقی
برجام نباید توسط اصلاحات به نتیجه میرسید
دنیای سیاست‌ کثیف است
چین و روسیه رو هم از هم از دست خواهند
تمام کالاها و خدمات با دلار ۴۰ هزاری بدست مردم میرسه باور ندارید از تخم مرغ دانه ای ۱۶۰۰ تومان و پنیر ۲۰ هزاری بپرسید ، معلوم میشه بازار داخل کلا رها شده ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
احسنت به علی مطهری.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
این نماینده ای که میگه سیمان ارزون شده خبررنداره سیمان یع سال پیش پاکتی ۱۱هزار بوده؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
آقایان اصلاح طلب عافیت طلب همراه با دشمنان قسم خورده ی ایران عزیز مشتاق دخالت ایران در موضوع افغانستان است تا با تمام امکاناتشان به ایرا ضربه وارد کند
آقای مطهری هم مشخص کند که تخصصش در چه زمینه ای است که مرتب در موضوعات مختلف بیانات بی محتوا دارند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
بعد از مرحوم منتظری هیچ فرد سیاسی بی تدبیر تر از علی مطهری نمی شناسم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
از نظر کوثری تمام رزمندگان جبهه هم اصولگرا بودن . ایشان نااگاه صد در صدی اند .
دنا اورمزد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
جناب کوثری:
اگر منظور شما از واژه ی افراد، ۶۰ درصد افرادی هستند که در انتخابات شرکت نکردند و رأی ندادند وامصیبتا.....
باید صادقانه به شما و امثال شما بگویم که با این قضاوت‌ها و افکار تنها ایران را به قهقرا می‌برید
بسیجی زمان جنگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
آقای کوثری اول اصلاح طلب عالم امکان رسول مکرم اسلام بود وبه تبع علی ع وحسنین علیهماالسلام مگربرادران قمی و خانواده معظم شهدا همه اصلاح طلب نبودند مگر میشود برای هدفی غیراز اصلاحات به شهادت رسید کدام شهیدی متحجر بود چرا با آن سوابق خوبتان این حرفهای بی اساس را مطرح میکنید جدا ازشما بعیده
اردتمند وسرباز کوچک ایران زمین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
جناب کوثری همه ملت ایران میدانند حامی طالبان اصولگرایان ومجلس جهادی وانقلابی هست یادتان هست وقتی هیئتی ازطالبان وارد ایران شدمجلس این هیئت را دعوت کرد وباافتخار عکس یادگاری گرفتید تک تک شماها باذوق جلوی دوربین صداوسیما قرارگرفتید این طالبان ان طالبان 20سال پیش نیست تا دیروز صداوسیمای میلی شماها با تحیلگران بی منطق وبیسواد مشغول تطهیر این گروه خونشام بوده است اقای کوثری شماها تا دیروز نمایندگان مجلس سابق را با طعنه وتمسخر میگفتید با موگرینی سلفی انداختند لااقل موگرینی دستش به دهها هزار خون کودکان وزنان ومردم بیگناه الوده نیست ایا عکس یادگاری با طالبان را توجیحی دارید؟
جناب کوثری با عدم کمک به مردم افغانستان وبا توجه به اینکه درست بعد یکماه از حضورزالبان به ایران نگذشته بود که حملات سراسری درافغانستان را شروع کرداین یعنی حمایت معنوی از رفتار وکشتار طالبان یعنی اصولگرایان ازکشتار طالبان موافق هست درثانی اگر طالبان فعلی همان طالبان قدیم هست که هست چرا تطهیرش کردید این یعنی همه تحلیل ها وهمه سیاستهای شماها ازروی بیسوادی واحساسی صورت میگیرد ونتیجه حال ایران ومردم ایران شد اگر شماها عمیق وبا منطق وازروی سواد این گروه خونشام را تحلیل میکردید الان قطعا اوضاع افغانستان این نبود درثانی چرا فکر میکنیدقهرمان جنگ فقط شماها هستید؟ اگر شماها درجبهه ها فرماندهی کردید فرزندان واحاد ملت ایران خونشان را روی زمین ایران ریختند ونه تنها منتی برگردن هیج جناحی ندارید بلکه شماها ازغنایم 8سال دفاع مقدس پست ومقام فعلی وزیر واستاندار شدن شماها هست اصلاح طلبان هم شهید دادند وهم جانباز وهم درجبهه ها حضورداشتند لطفا دفاع مقدس را به نفع خود مصادر نکنید همیشه درب سیاست روی یک چارچوب نمیچرخد جناب کوثری چرا فکر میکنید اصلاح طلبان ترسو هستند؟ اگر اصلاح طلبان دم از رابطه باامریکا زدند برای معیشت وابادانی کشورهست ولی شماها بااین تحلیل که خودتان وکشوررا به دامان دوکشورمنفعت طلب چین وروسیه انداختید نتیجه شرقپرستی شماها نیروگاه بوشهر وموشک اس 300واخیرا واکسن اسپوتنیک روسی هست خط تولید درایارن فروش ان به امارات وترکیه و.... کمتر از1درصد به ایران واکسن داده ودیگه نداده این یعنی سرایران وملت ایران با نگاه شرقپرستی کلاه رفت جناب کوثری شماکه ازبرجام منتقد ان بودید لطفا از قردارداد25ساله ایران وچین جرفی بزنید چی دادیم وچی نصیب کشوروملت ایران شد چرا متن انرا بدون اجازه مقامات چیت نمیتوانید برای مردم شفاف سازی کنید؟
جناب کوثری به قول شماها اصلاح طلبان وطنفروش هستند شماها که باغیرت هستید لطفا درباره رژیم حقوقی دریای خزر پاسخ بده چرا درباره دریای خزر ساکت شده اید؟ درقبال چی از رژیم حقوقی دریای خزر گذشتید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
ااااااااااای جااااااااااااااااان بنازم پاسخ داندان شکن ورک وصریع ایکاش نزدیک تو بودم یک بوس جانانه برپیشانی مبارکت نثار میکردم درود برشماشهروند باسواد وتحلیلگر منطق درود برشما این همه کامنت بهترین دندانشکن ترین منطقی ترین علمی ترین وساده ترین درعین حال محکمترین کامنتی بود که خواندم اقایان افراطی اصولگراپاسخ این دوست مارا دارید ؟ وگرنه ساکت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
سلام..کاش جوابیه خوبی که نوشتیدرودربعضی مواردبااطلاعات درست چک می کردیدتامبنای کل جوابیه شمابرصحت ودرستی باشه ونتیجه گیری شماهم درست ازآب دربیاد!!!حداقل درموردواکسن اسپوتنیک تولیدی درایران بیشترتحقیق می کردید!!!دفاعیه شمامثل آدمی میمونه که فقط برای کوبیدن حریف وطرف مقابل ،به هروسیله ای متوسل میشه وهرچی دم دستش باشه روبطرفش پرت می کنه!!!
مجیدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
ممنونم از دوست عزیز جواب محکم و قاطعی داده اند در اوایل انقلاب همه مناففین رو تکفیر می کردند که تزشان این بوده که وسیله هدف را توجیه می کند ولی الان برای رسیدن به مقام و اهداف سیاسی از هر وسیله ایی حتی کثیف استفاده می کنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
درود بر شرفت . حرف حق جواب نداره
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
منتظریم که اقای کوثری شخصا به سوریه و یمن و لبنان فلسطین برای جنگ با غاصبان برود- لطفا اینکار رو با هزینه شخصی قربته الی الله کند- با کسی کاری نداشته باشد.(ایضا بقیه همفکرانش)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
سفرهای آقای ریئسی جز هزینه تراشی برای جامعه هیچ سودی ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
حسین فریدون حالش چطوره
از حسن کلید هزینه چخبر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
راست میگی . روحانی جونی جونی جونیت خوبه 10 صبح سلانه سلانه میومد از پشت تلویزیون برای چهار تا طرح ورشکسته و 2 درصد پیشرفت علی برکت الله میگفت 12 ظهر هم میرفت تو کاخش
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
می ترسم طالبان با ایران همان کند که اخوان المسلمین لیبی با ایران کرد. اخوان المسلین لیبی هم قبل از سقوط قذافی خیلی با ایران گرم گرفته بودند تا جایی که جمهوری اسلامی فکر کرد لیبی، سوریه دوم برای جمهوری اسلامی خواهد شد اما وقتی قذافی سقوط کرد، ایران مشاهده کرد که اخوان المسلمین دیگر هیچ اعتنایی به جمهوری اسلامی ندارد
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
اصولگرا و اصلاح طلب نداره! جفتتون میترسین و قدرت و ثروت رو ترجیح میدین! اگه نه جفتتون بسم الله!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
کاری به منافع اصلاح طلبان ندارم ولی اگه پیرو غرب هستن باید طرفدار طالبان باشن که با امریکا پشت پرده بسته و توسط نوچه های پاکیتانی و قطری امریکا حمایت میشه ، حتی اگه عده ای از غرب هم از مسعود حمایت میکنن شرف دارن همچون تاجیک ها ...
حجت ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
خادم ملت ایران؟ شخصی که انتخابات را تحریم کرده وباعث خوشحالی دشمنان انقلاب شده بیشتر شبیه دشمن است تا خادم ، وزیران دولتش که در این دولت هم به پست ومقام رسیده اند هنوز به ایشان ارادت دارند امیدوارم حلقه انحرافی احیا نشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
کیهان همه فن حریف،متخصص در هر زمینه،کیهان طبل توخالی....
سيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
تا زمانى كه گاندو به مقامات دولت روحانى نوك و نيش ميزد ، به نظر كيهان سريالى بود جذاب ، كوبنده ، انقلابى ، افشاكننده مزدوران و نفوذى ها . اما حالا ديگه بد و اخ شده ، كيهان تا كى مى خواد چنين رفتارى داشته باشد
نیکنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
اصلاح طلبان هیچی نیستند فقط زیر لحاف کامنت وپست میذارن، آفرین به این تشبیه قشنگ آقای کوثری.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
آقای علي مطهري پرچمت بالا.
جم
|
Netherlands
|
۰۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
یکی نیست به احمدی‌نژاد بگه: اگه کابینه موجود، مورد دلخواهت نیست که صد البته هست پس چرا روزه سکوت گرفتی؟ چرا اعتراضی نمیکنی؟ مگر نه اینکه حداقل ۱۴ نفر از کابینه ات، در دولت سیزدهم حضور دارند، حداقل ثابت میکردی که نان به نرخ روز خور نیستی که صد البته هستی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
پروژه دولت رئیسی و حامیان در سایه اش حذف کامل اصلاح طلبان از جرگه قدرت و تصمیم گیری و تک قطبی کردن کشور با تکیه بر پیاده نظام مجازی‌ست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
ما قطعا نمیتوانیم به طالبان بگوییم که دست از انحصار طلبی در گماردن مسولیت به خودی های خودشان دست بردارند !!!!!
والی
|
Japan
|
۰۴:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
گاندو فقط و فقط برای تخریب دولت روحانی ساخته شده بود وحالا دلیلی برای حمایت و اصرار بر تولید این سریال سراسر کذب و بی محتوا از طرف کیهان وجود ندارد،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
سفر های استانی باعث توقع بیشتر مردم می شود و قول دان
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
امروز برادرم را که در اثر کرونا بقتل رسید بخاک سپردم نه می بخشم نه فراموش می کنم مثل دهها هزار انسان بیگناه که اینگونه بقتل رسیدند
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۰:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
تسلیت می گم برادر شما یکی از صدها هزار ایرانی است که عامدانه به قتل رسیده است
ناشناس
|
Japan
|
۰۶:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
مردم شماراشناخته اند بیخودسعی براحیای تندرووکندرونکنید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
دنیای عجیبی شده . کسانی از مقاومت در افغانستان سخن می گویند که وقتی از مقاومت در جاهای دیگر می شنوند ، کهیر می زنند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
خب ما فقط برای ایران و منافعش می جنگیم نه اعراب
ناشناس
|
-
|
۰۷:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
"اصلاح‌طلبان نه مرد جنگند نه دلشان براي کسي مي‌سوزد"
واقعا ذلشان برای هیچکس نمیسوزد حتی برای منافع کشور و ملت. فقط مناقع شخصی خود را میبینند. در استانها هم به این صورت است.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
چه کسی مسبب این همه خودکشی در کشور است آیانیاز نیست در این خصوص بررسی بیشتر انجام شود؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
منظورت آمریکاس؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
چه کسی مسبب این همه خودکشی در کشور است آیانیاز نیست در این خصوص بررسی بیشتر انجام شود؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
تذکر اقا فلاحت پیشه واقعا بجاست. رئیس جمهور باید اول مشکلات اساسی مملکت را حل کند بعد برای بازدیدهای استانی وقت بگذارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
جناب کوثری
اینجانب ، نه اصلاح طلبم و نه دیگر امیدی به هر دو جناح حاکم بر کشور دارم

ولی شرط عقل و انصاف و عدالت و حکمت ، می بود ،

که شما اینطور ، نیمی از فرزندان انقلاب را که از ابتدا در راه اندازی و بلند شدن این حکومت نقش داشته اند

را اینطور با این حکمتان ، که همه اصلاح طلبان را کلا جمع بسته اید !!!!

و انها را فاقد شهامت و توان دفاع از ارزش های انسانی و دینی مردم افغانستان بنامید !!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
بنده خدا فاطمیون بی حمایت نمایند وحشیهای طالبان به کسی رحم نمیکنند. ما نباید فاطمیون را در مقابل این دیوصفتان تنها بگذاریم؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
کوثري: اصلاح‌طلبان نه مرد جنگند نه دلشان براي کسي مي‌سوزد
ایشان آنقدر که نگران واکنش اصلاح طلبان در برابر طالبان است، نگران خود ایران نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
آقای کوثری شما پول و امکانات و قدرت و برکات جنگ کردن رو بده اصلاح طلبان هم به خط میشوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
بهتر است رئیس جمهور محترم به جای سفرهای استانی پشت سر هم (که آدم را یاد سفرهای بی ثمر و نمایشی سلسله وار دوره احمدی نژاد می اندازد) اول مشکلات اساسی کشور مانند افت شدید ارزش پول ملی و اقتصاد فلاکت زده و برجام، تا خدای نکرده مردم فکر نکنند این سفرها نمایشی هستند و تاثیری در زندگی آنها ندارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
عه شما که میگفتید با روحانی تا 1400
حالا شدیم اقتصاد فلاکت زده خخ
محسن
|
Belgium
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
اقای کوثری یعنی شما دلتان برای مردم می سوزد یا مردم را دارید می سوزانید؟
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
بحث اصلاح طلب و اصولگرا فقط برای سرگرم کردن ملت هستند رو شده زحمت نکشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
اقای کوثری حرف نزن
دم از مردانگی و دلسوزی میزنی نشون بده تا حالا چه کرده
بودن تو در پست ها و مناصبی که داشتی بزرگترین ظلمی است که در حق مردم کرده ای
تیزبین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
احمدی نژاد رو تایید صلاحیت نمی کنند یعنی اصلا حساب نمی کنند اونوقت پیام میده انتخاب مدیران کار من نیست. نه تو رو خدا می خواهی برو کابینه هم معرفی کن اصلا برو تو جلسات هئیت دولت هم شرکت کن نه اصلا تو رییس جمهور حالا راضی شدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
وای بر حاتمی و روحانی که کشور را وارد این بازی و قبول پروتکل الحاقی نمودند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
جناب کوثری عزیز
کی دلش برای مردم بیچاره میسوزه اگر به نظرت میسوزه چرا این وضعشون هست و چرا با مسئولین اینقدر فاصله طبقاتی و ثروتی دارند در تمامی دوران از جناحهای مختلف در راس کار بوده اند که اگر یک چهارم مسئولین برای رضای خدا دلشان به حال مردم میسوخت ،وضعیت اینگونه نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
مطهری درست میگه فلاحت پیشه هم حرف درستی زده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
آقای فضائلی علت افزایش واردات واکشن خارجی این است که ادعاهای واهی برکت انجام نشد و بالاخره سیستم متوجه شد که ابی از انجا گرم نمی شود و برای جلوگیری از کشتار مردم اجازه واردات گسترده را داد
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
آره جنگ جنگ فقط جنگ اصلاح طلبان مرد جنگ نیستند ما می جنگیم از صبح تا شب جنگ.42 ساله فقط جنگ.جنگ جنگ تا آخرین نفر جنگ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
واقعا چه چیزی از سریال گاندو جالب و قابل توجه بوده؟ بیشتر قسمت هاش مشغول خواندن بیانیه سیاسی بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
احدی نژاد خودشیفته حالا مگر خیلی مهم است تو توصیه بکنی یا نه. من باشم توصیه ات را می شنوم و برعکس اش انجام میدهم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
روز بخیر ، جناب شیخ الاسلامی رئیس دفتر محترم جناب آقای دکتر احمدی نژاد کاملا صحیح. فرمودن
در شرایطی که 14 وزیر. از19 وزیر کابینه جناب رئیسی از وزرا. دولت جناب احمدی نژاد هستند دیک‌ر چه
نیازی است که ایشان خودشان را خسته کنند و مدیران اجرائی را پیشنهاد بکنند
قطعا خود 14 وزیر همان مدیران اجرائی زمان خودشان را سر کار خواهند گذاشت
همگی سلامت باشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
هرچند جای این تویت در اینجا نیست ولی می گویم که دولت رییسی با کارناول شادی که صدا وسیما و ارگان های خاص برای او راه انداخته و مانند همان ماشینی که بوق می زند و تمام چراغ های خود و دور. بر خود را. روشن کرده اند. تا زمانیکه سرمایه های در بیرون آزاد نشود و تبادلات خارجی میسر نگردد. باطری و بنزین. تمام و حتی به پمپ بنزین جهت سوختگیری نخواهند. رسید. اگر درست نیست این شما و این میدان
ناشناس
|
Austria
|
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
آقای کوثری می شه اول به مردم توضیح بدید شما چطوری یا نماینده مجلس می شوید یا نظامی ؟؟؟؟؟؟ بفرمایید طبق کدام قانون یک نظامی که استعفا داده و به مجلس رفته دوباره به استخدام رسمی آن ارگان و در رده بالا در می آید؟ در ضمن شماها با اصلاح طلبان رفیق گرمابه و گلستان هستید در گیری شما و اصلاح طلبان فقط برای موقعیت در سر سفره است لطفا این فیلم ها را برای مردم بازی نکنید خود شما هم اگر مرد جنگ بودید الان پشت میکروفون سخنرانی نمی کردید!!
در ضمن به مردم پاسخ دهید چرا برای یمن و سوریه و عراق و لبنان و ... دهها میلیارد دلار بدون رضایت و اجازه مردم ایران هزینه کرده و می کنید اما برای مردم افغانستان که گرفتار تروریست های پلید طالبان هستند و مردم ایران خواهان کمک به آنها هستند کوچکترین کاری نمی کنید؟ حتی مرز ایران را بر روی مردم افغانستان می بندید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
آقای رئیسی در زمانیکه شما مشغول سفر هستید
قیمت ها همینطور بالا می رود
مردم فقیرتر شدن
آقای رئیسی بنشینید بر مسند و جلوی دزدی ها را بگیرید
مملکتی که شورای رقابتش یکبار در تاریخش به نفع مصرف کنند صحبت کرد و خودروسازان به این بهانه ارائه خودرو به مردم را متوقف کرده اند مملکت نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
اتفاقاً چون اصلاح طلبان دنبال جنگ نیستند خوبند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
كوثري جان . همون امكانات و تجهييزات و پولي كه براي دفاع از سوريه خرج كرديد رو در اختيار رقيب و مردم عادي قرار بديد بعد حرف بزنيد
پاسخ ها
شناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
ایول رفیق حرف دل مارو زدی اینا فکر میکنند مردم خبرندارن از هیچی برای همین فرافکنی میکنند ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
کوثری خودت مرد جنگی بسم الله راه بیفت
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
بانظرآقای فلاحت پیشه صددرصد موافقم جون اول بایدمادرهمه
مشکلات راکه بی ارزشی پول ملی دراثرعدم تعامل بادنیا است درمان کردوازچاپ اسکناس بی پشتوانه پرهیز وباتعامل بادنیا تولید کارواشتغال کرد و پس ازآن دیگر نیازی به مسافرت به
شهرستانها نیست چون آنهاهم مشکلاتی نخواهندداشت که
رئیس جمهورمشکل گشایش باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
استقلال کشور، در گرو استقلال مردم از فقریست که فعلا با گرانی های امروز به وجود آمده است، لطفا به جای استقلال در فضای مجازی، سعی کنید فقر و گرانی را اگر میتوانید ریشه کن کنید که مهمترین مساله امروزه هست!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
هر چیزی جای خودش
علی علوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
این آقای مطهری خجالت نمی کشد که باز این حرف های غیر منطقی را می زند ، بله در دوره ای که شما نماینده مجلس بودید و می توانستید کاری بکنید دولتهایی روی کار آمدند که انصافاً می شود به آنها گفت دولت ظاهرسازی و غیر صادق ولی الآن که دولت مردمی آیه الله رئیسی در مصدر امور قرار گرفته و شبانه روز زحمت می کشد و نتایج حاصله از این زحمات در همین چند روز به جهانیان (( البته جهانیان اهل منطق نه افرادی مثل شمای بی منطق و هوچی )) ثابت شده است . هنوز هم شما حرفهای غیر منطقی میزنی و ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
اقاي فلاخت پيشه چه اشكالي داره رييس جمهورهمرمان بين مردم بره ومشكلات ارز وغيره رو حل كنه .حداقل صبر كنيد يكسال بگذر ه از انتخاب رييس جمهورنتيجه نداد،بعد ايراد بگيريد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
آقای فلاحت چیکارش داری یه پولی اومده بزار ایران رو بگرده خوش باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
کوثري: اصلاح‌طلبان نه مرد جنگند نه دلشان براي کسي مي‌سوزد) بله شاید ولی هر چی باشند از توئی که حتی به زبان هم جرات مخالفت با طالبان نداری شجاعترند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
آقای فلانی بایدم صلاحیت تو رد میشد تو غیر حاشیه سازی کاری بلد نیستی اکنون هم سنگ خودرا به سینه نزن که دیگر خریداری ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
کوثري: اصلاح‌طلبان نه مرد جنگند نه دلشان براي کسي مي‌سوزد

منظور کدام برش از طیف پت و پهن اصلاح طلبان است؟

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی؟
تحکیم وحدت علامه طباطبایی؟
تحکیم وحدت شیراز؟
جبهه مشارکت و حجاریان و تاجزاده؟
یا سر دیگر طیف :ندای ایرانیان و کواکبیان و ...؟

تا آنجا که به DNA برش ها بر می گردد شجاعت و جسارت بخشی از آنها قبل و بعد از انقلاب تا مقطع فرو افتادن جهانی علم چپ ٬امان از بزدلهای راست که این روزها در این جهانشهر خلوت هفت تیر به کمر بسته اند بریده بودند.
پنداری جون بعضی ها خیلی می خاره باز هم سر و کله همون ها پیدا شود!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
سردارکوثری،اگه من برم افغانستان کشته بشم،شهید حساب میشم،. آقای فضائلی دلیل اینکه واکسن بیشتری وارد میشه نسبت به دولت قبلی،به این دلیله که مخالفان واردات واکسن،مثل زاکانی و عین الهی و...همه پست و مقام گرفتند و خودشون حالا رئیسند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
یک نماینده: مشکلی برای واردات فایزر تولید شده در آلمان نیست
عجب خوب شد دولت روحانی رفت که فایزر بیاد !!
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
برای من سئواله چطور کوکاکولای آمریکایی و وینستون آمریکایی واردات مواد اولیه اش از آمریکا اشکالی نداره در حالی که نوشابه و سیگار باعث از بین رفتن سلامتی مردم می شه اما واکسن فایزر که جان انسان ها را نجات می ده ممنوع شده؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
واکسن های دیگه هم نجات میده و داره وارد میشه
عباس
| Germany |
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
شما در تصمیمات نظام دخالت نکن حتما خیری در آن واردات وجود داره که من و شما از آن بی خبریم. ولی برای کی الله و اعلم
غباس
|
Germany
|
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
خدا وکیلی آقای علی مطهری حرف دل مردم خودمان را زد. دمش گرم
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
اول باید با طالبان ایرانی جنگید
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
نه اینکه تو جنگیدی؟!!! من توی تیپ۲۰رمضان و لشگر حضرت رسول نیروی تو بودم،جز فزستادن بچه به خط بدون تدبیر چیزی نکردی
محمد ت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
عجب زمانه ای شده از مطهری تعریف کنی قابل انتشاره و اگر عیب و ایرادش را بنویسی غیرقابل انتشار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
هی اصلاح طلب اصول گرا نکنید
همه شون سر و ته یه کرباسن
خودمونم همینطور
ازماست که بر ماست
همینا هم که به سرمون مسلطند از آمریکا و روس و انگلیس نیومدن که . از خودمونن
بزرگترین دشمنمونم جهلمونه
تو جهلم نگهمون داشتند و میدارند وخواهند گذاشت
حق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
بعضیا چرا اصرار دارند که اصولگرایان در مقابل طالبان موضع بگیرند؟
مگر نه این است که تفکر اصولگرایان به طالبان نزدیک است؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ربیع الاول طرح صیانت از حقوق کاربران هفته وحدت طرح جهش تولید مسکن عابدین خرم