بازدید 5476

رییسی: مساله آب را به‌طور ویژه دنبال می‌کنیم

رییس جمهوری گفت: مساله آب مشکل بسیاری از استان‌های کشور است این موضوع را در دولت به‌صورت ویژه دنبال می‌کنیم.
کد خبر: ۱۰۷۵۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸ 10 September 2021

به گزارش «تابناک»، سید ابراهیم رییسی روز جمعه در بدو ورود به شهرستان طبس در جمع خبرنگاران افزود: در این ارتباط با راهکارهای کوتاه مدت و بلند مدت از جمله انتقال آب از دریای عمان، اقداماتی را در دستور کار قرار داده‌ایم تا مشکل دسترسی مردم به منابع آبی برطرف شود.

وی ادامه داد: مردم خراسان جنوبی همیشه در صحنه‌های مختلف انقلاب حضوری بسیار با ارزش و مثال زدنی داشته‌اند و وظیفه دولت این است که خدمتگزاری به همه مردم به ویژه به مردم این مناطق داشته باشد.

رییس جمهوری از استان خراسان جنوبی و شهرستان طبس به عنوان خطه مردمان صبور، مقاوم و پرتلاش نام برد و اظهار داشت: سفر به استان‌های مختلف به دور از تشریفات معمول انجام می‌شود.

وی بیان کرد: هدف از سفرهای استانی بررسی مشکلات و محرومیت های استان و تصمیم‌گیری برای رفع آن با مشارکت مردم و مدیران استان است.

آیت الله رییسی اظهار داشت: نیروهای کارآمد ارزشمندی به ویژه جوانان برومند را در استان خراسان جنوبی داریم که می‌توانند نقش‌آفرین باشند و با کمک این نیروی انسانی، دولت خواهد توانست در جهت رفع مشکلات استان گام‌هایی بردارد.

وی تاکید کرد: معادن از ذخایر ارزشمند این استان است که اگر فعال شود، هم مشکل اشتغال، هم مشکل تولید و رونق تولید و هم مسائل اقتصادی حل می‌شود.

وی مساله کشاورزی را از دیگر موضوعات مهم استان عنوان کرد و افزود: بخاطر کمبود نزولات آسمانی در این منطقه، کشاورزی مردم با مشکلاتی مواجه شده است اما مردم این مناطق نشان داده اند که تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل می‌کنند.

رییس جمهوری در خصوص درخواست و اشتیاق مردم طبس برای دیدار با رهبر معظم انقلاب، گفت: بدون شک ایشان هم همین اشتیاق را برای دیدار با مردم دارند ولی شرایط کرونایی اجازه نمی‌دهد مثل قبل دیدارها صورت بگیرد اما به بنده نیابت دادند که سلام ایشان را به مردم عزیز در استان خراسان جنوبی و طبس برسانم و ایشان هم همواره برای مردم دعا می‌کنند و همیشه نگران مسائل و مشکلات استان های مختلف به ویژه استانهای کمتر برخوردار هستند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری