بازدید 8230
۳

قدردانی جهانگیری از صرفه‌جویی مردم در مصرف برق

معاون اول رییس جمهوری از مردم و واحد‌های صنعتی بزرگ به دلیل صرفه جویی در مصرف برق قدردانی کرد.
کد خبر: ۱۰۶۳۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۱ 10 July 2021

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، دومین جلسه مدیریت مصرف برق کشور بعد از ظهر امروز - شنبه - به ریاست معاون اول رییس جمهوری تشکیل شد.

اسحاق جهانگیری در این جلسه با تأکید مجدد بر مدیریت مصرف به منظور جلوگیری از قطع برق و خاموشی ها، اظهار امیدواری کرد: با اجرای مصوبات دولت، تداوم همکاری مردم و بهره گیری از راهکار‌های ارائه شده، کشور از این مقطع حساس که با اوج مصرف برق مواجه هستیم با کمترین هزینه عبور کند.

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به گزارش ارایه شده از سوی وزارت نیرو در خصوص کاهش مصرف برق توسط واحد‌های صنعتی بزرگ، همکاری مردم و همراهی وزارت صنعت، معدن و تجارت در اجرای مصوبات دولت برای مدیریت مصرف برق قدردانی کرد.

معاون اول رییس جمهوری همچنین عملکرد رسانه ملی را در روز‌های اخیر در آگاهی بخشی به جامعه موثر و مثبت ارزیابی کرد و خواستار تعامل بیشتر وزارت نیرو با نهاد‌های مدنی و سازمان‌های مردم نهاد و نیز اتحادیه‌ها و اصناف برای کاهش مصرف برق شد.

در این جلسه که وزرای کشور، نیرو، نفت و صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند پس از ارایه گزارش تفصیلی وزارتخانه‌های نیرو و صنعت، معدن و تجارت در خصوص آخرین وضعیت تولید و توزیع برق توسط نیروگاه ها، راهکار‌های کمک به صنایع به منظور جلوگیری از کاهش تولید، برخی قطعی‌های موردی برق و پیشنهادات و پیش بینی‌ها در خصوص مدیریت بهینه مصرف انرژی بحث و تبادل نظر و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
هوا خنک شده به حساب خودتون نذارید
قبض برق علی کریمی فوتبالیست رو که خودش منتشر کرده و متعلق به ویلاشونه دیدی؟!!!!!!!!!!

علی کریمی هر چند محترم ، اما این واقعا ظلم و ستمی فاحش در حق مظلومین و مستضعفین جامعه و همه اقشار جامعه است ....

یک حد عرفی برای مصرف وجود دارد مثلا 300 وات آن هم در یک واحد یا ساختمان مسکونی ، حالا کیم بیشتر مهم نیست اما ویلا آن هم با این حجم مصرف نباید عادی محاسبه شود ....

اگر کمی دقت شود فکر کنم هر جایی که شرایط مشابهی با برخی،"برخی نه همه" مسئولین وجود دارد از پیگیری عدالت خبری نیست .... مثلا اگر به ویلای علی کریمی بخوان گیر بدن باید به ویلاهای برخی آقایون مخصوصا در باستی هیلز و لواسانات هم گیر بدن و خب سخته دیگه!مردم باید درک کنند!باید!میفهمید؟!
مثلا سامانه ثبت املاک و مستغلات،بعد از کلی کارشکنی و کوناهی بالاخره به خاطر گرانی وحشتناک خانه و اجاره خانه راه اندازی شد اما هنوز موفق نشده و حتی وزیر مسکن هم وقت نکرده ثبت نام کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نمیدانم کسی نیست که زورش برسد؟!!!!!!!!!!!!! اگر نیست خب بدانیم و بیخود دل نبندیم
جهانگیری اینجا جهانگیری اونجا جهانگیری همه جا چه خبره این روزها خیلی خبر از جهانگیری هست یه مدت نبود خبریه؟
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی