بازدید ۱۱۳۶۰۶۲
اطلاعیه متفاوت شورای نگهبان پس از بیانات رهبرانقلاب؛
«علی لاریجانی و مسعود پزشکیان» رئیس و  نائب رئیس مجلس دهم شورای اسلامی دو چهره‌ای بودند که پس از عدم احراز صلاحیت آنان برای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم، مسائلی درباره خانواده آنان در برخی رسانه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی مطرح شده بود. تحصیل دختر علی لاریجانی و بورسیه  پسرمسعود پزشکیان در خارج کشور از جمله این مسائل بود...
کد خبر: ۱۰۵۶۱۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۱ 04 June 2021

شورای نگهبان در عرض چند ساعت رسیدگی و جبران کرد، سایر دستگاه‌ها هم یاد بگیرند!

به گزارش «تابناک»، فرمایشات امروز مقام معظم رهبری در بخش پایانی به مناسبت سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه در جریان عدم احراز صلاحیت به برخی کسانی که احراز صلاحیت نشدند جفا و ظلم شد و تاکید بر اینکه باید در این خصوص جبران کنند» سبب شده که گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت برخی داوطلبین انتخابات به دور رقابت‌ها را افزایش دهد.

رهبر انقلاب در سخنان امروز خود گفتند: «در جریان عدم احراز صلاحیت به برخی کسانی که احراز صلاحیت نشدند جفا و ظلم شد. نسبت‌هایی داده شد یا به خودشان یا خانواده‌شان که واقعیت نداشت. خانواده‌های محترم و عفیف که مواجه با چنین نسبت‌هایی شدند. گزارش‌های خلافی بود که بعد هم مشخص شد که خلاف است.حفظ آبروی افراد جزء بالاترین وظایف است.» بنابراین این سوال مطرح می‌شود که منظور رهبر انقلاب درباره کدام یک از دواطلبین بود؟

*منظور رهبری در سخنان امروز چه کسانی بودند؟

«علی لاریجانی و مسعود پزشکیان» رئیس و  نائب رئیس مجلس دهم شورای اسلامی دو چهره‌ای بودند که پس از عدم احراز صلاحیت آنان برای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم، مسائلی درباره خانواده آنان در برخی رسانه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی مطرح شده بود. تحصیل دختر علی لاریجانی و بورسیه  پسرمسعود پزشکیان در خارج کشور از جمله این مسائل بود.

علی لاریجانی پس از اعلام اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده طی بیانیه‌ای به نظر شورای نگهبان تمکین کرد و مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کرد. مسعود پزشکیان داوطلب اصلاح‌طلب انتخابات هم در مرحله نخست به نظر شورای نگهبان تمکین کرد، اما در نهایت نطقی در مجلس صورت داد و از شورای نگهبان خواست دلیل احراز صلاحیت نشدنش را شفاف به مردم بگوید.

سخنگوی شورای نگهبان: فرمایشات رهبری فصل الخطاب است

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان بلافاصله پس از فرمایشات مقام مظعم رهبری طی توئیتی تاکید کردکه فرمایشات مقام معظم رهبری مد ظله العالی فصل الخطاب است و حکم ایشان لازم الاتباع. شورای نگهبان با اذعان به اینکه مصون از خطا نمی باشد به زودی نظر خود را اعلام خواهد کرد.

برخی ها توییت آقای کدخدایی را اینگونه تلقی می‌کنند که شورای نگهبان برخی از افراد را به صحنه رقابت‌ها بر می گرداند و خبری هم در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد که قرار است عصر امروز شورای نگهبان جلسه مجددی برگزار کند و صلاحیت برخی از دواطلبین را دوباره مورد بررسی قرار دهد.

با توجه به اینکه شورای نگهبان بر اساس گزارش‌هایی که دریافت می‌کند صلاحیت دواطلبین را مورد بررسی قرار می‌دهد موضوع مستقیما بر دوش شورای نگهبان نیست و احتمالا به نظر می‌رسد این شورا در قالب بیانیه‌ای از برخی داوطلبین احراز صلاحیت نشده دلجویی کند.

مهدی فضائلی  عضو دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نیز امروز نوشت: به جفا و ظلم به برخی نامزدها در جریان احراز صلاحیت برای ریاست جمهوری، متوجه شورای محترم نگهبان نیست و تاثیری در نتیجه اعلام شده از سوی این شورا ندارد.

شورای نگهبان: تقصیر فضای مجازی است!

خبرها پس از بیانات رهبر انقلاب برای برگزاری جلسه فوری شورای نگهبان خیلی زود به واقعیت پیوست و شورای نگهبان که جزو مسن ترین نهادهاست! با سرعت عمل مثال زدنی جلسه تشکیل داد و البته با بیانیه ای که صادر کرد هیچ قصوری را متوجه عملکرد خود ندانست!

شورای نگهبان درباره بیانات مهم امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی، اطلاعیه‎‌ای صادر کرد؛ متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شورای نگهبان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امام صادق علیه السلام و سالگرد رحلت حضرت امام خمینی رحمت الله علیه معمار کبیر انقلاب اسلامی و گرامیداشت سالروز حادثه پانزدهم خرداد ماه و با تقدیر و تشکر از رهنمود‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی اعلام می‌نماید، در حین بررسی صلاحیت‌های داوطلبان ریاست جمهوری و پس از آن، در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها با استناد به بعضی از گزارش‌های نادرست و غیرمستند در مورد برخی داوطلبان محترم و بستگان ایشان نسبت‌های نادرستی داده شده است.

شورای نگهبان ضمن تاکید بر حفظ حرمت اشخاص و محکوم نمودن هتک حرمت و حیثیت داوطلبان و خانواده‌های ایشان از کلیه رسانه‌ها موکدا می‌خواهد با توجه به محرمانه بودن بررسی صلاحیت‌ها در این شورا و با عنایت به اینکه در بررسی‌ها مجموعه‌ای از موضوعات، مستندات و مدارک مورد ارزیابی قرار گرفته و برخی گزارش‌های نادرست در نظریه نهایی شورای نگهبان موثر نبوده است، از گمانه‌زنی و استناد به امور غیرواقعی و نادرست اجتناب نمایند.

در پایان طول عمر و سلامتی مقام معظم رهبری دامت برکاته را از خداوند متعال مسالت می‌نماییم.

نامه قدردانی علی لاریجانی به رهبرانقلاب

پس از سخنان رهبر انقلاب، رئیس مجالس هشتم، نهم و دهم طی بیانیه‌ای از فرمایشات امروز مقام معظم رهبری تشکر و قدردانی کرد.

علی لاریجانی رئیس مجلس هشتم، نهم و دهم مجلس طی بیانیه‌ای از فرمایشات امروز مقام معظم رهبری تشکر و قدردانی کرد.

متن اطلاعیه‌ لاریجانی به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

محضر مبارک رهبر فرزانه انقلاب اسلامی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دامت برکاته

با سلام و عرض ارادت؛

بیانات حکیمانه حضرتعالی در سالگرد رحلت پیشوای بزرگ انقلاب اسلامی امام خمینی (قدس سره) برای آینده کشور، بار دیگر پایه‌های استوار و عقلانی نظام جمهوری اسلامی را ظهور بخشید.

تذکر و مطالبه جنابعالی نیز در رفع ظلم و جفایی که در بررسی صلاحیت کاندیدهای ریاست‌جمهوری رخ داد؛ بزرگی و بزرگواری و روحیه حق‌طلبی آن حضرت را بیش از پیش عیان نمود.

سپاسگزارم

از خداوند متعال طول عمر با عزّت برای آن جناب خواستارم.

تصمیم شورای نگهبان، متفاوت از آنچه انتظار می رفت!

برخی خبرها و تحلیل گران امروز و پس از سخنان رهبری معتقد به بازگشت احتمالی برخی کاندیداها به عرصه رقابت های انتخابات ریاست جمهوری بودند و این موضوع با بیانیه صادر شده توسط شورای نگهبان و تحلیل واقع بینانه ای که از تصمیم شورا وجود دارد، امری محال و بعید است؛ چنانچه در بیانیه شورای نگهبان هم این موضوع به صراحت اعلام شد.

هرچند انتظار می رفت شورای نگهبان در اطلاعیه امروز خود و پس از بیانات رهبر انقلاب چیز متفاوتی از آنچه اعلام کرد را بیان کند؛ اما به هر روی این نهاد تصمیم گیر در خصوص صلاحیت نامزدهای انتخابات که اتفاقا جزو مسن ترین نهادهای حاکمیتی است در عرض چند ساعت خیلی فوری تشکیل جلسه داد و موضوع مورد انتظار رهبر انقلاب را رسیدگی و جبران کرد! رویکردی که انتظار می رود دیگر دستگاه ها هم از آن الگو بردارند!

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۷۳
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۴۰۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
متاسفانه شورای نگهبان رویکرد متکبرانه ای پیدا کرده است و خود را پاسخگوی هیج کس نمی داند.
پاسخ ها
منتقد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
نه به مردم پاسخگو است
نه به رهبر پاسخگو است
خود را قیم و ولی همه می داند!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
جنابعالی به استناد به چه مدارک و شواهد معتبری چنین استدلالی میکنید یادمان باشد که اعضای محترم شورای نگهبان از علما و دانشمندان و رجل سیاسی طراز اول مملکت هستند
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
10:1
نظرت اگر در مورد شش حقوقدان شورا هم همین باشد یا کلا نمی دانی ترکیب شورا چگونه است ویا معنی واژگانی را که بکار بردی نمی دانی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مشکل اینجاست که دستگاه نضارتی و قضاوتی یکی است یعنی خود شاکی قاضی هم هست .یک فرد هم خودش ایراد وارد می کند و هم خودش قضاوت می کند .
مثلا دادستان خودش متهم را جلب کند و بازجویی کند و خودش هم قضاوت کند .
شورای نگهبان فقط باید ناظر انتخابات باشد و نظر نهایی را دادگاه قانون اساسی بدهد . و یا اینکه خود شورای نگهبان یک قاضی استخدام کند تا ان قاضی بی طرف قضاوت نهایی را بکند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
وقتی علی لاریجانی و پزشکیان نمی توانند از حقشان دفاع کنند چگونه می توانند از حقوق ملت دفاع کنند ؟
آیا راه قانونی برای دفاع وجود ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Germany |
۱۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بهتر لاریجانی جهانگیری پزشکیان در صفوف اصلاح طلبا خلل وارد کرده بودند
رای بی رای
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
اشاره رهبری به ظلم، تهمتهای پس از رد صلاحیت بود به چند دلیل
1- صریح فرمایش ایشان همین را می رساند
2- اگر غیر از این بود رهبری این صحبتها را همان روزهای پس از اعلام تایید صلاحیت شده ها میفرمود
3- تجربه سال 1384 نشان میدهد در چنین مواردی رهبری شفاف دستور رسیدگی مجدد می دهند نه اینچنین لابلای یک سخنرانی

پس مخاطب شورای نگهبان نبودکه جبران کند، مخاطب کسانی هستند که فضای مجازی را رها کرده اند که هر کی هر چی مخواد تهمت می زنه، خرج هم نداره
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
واقعا؟! که مگر رهبری نگفتند که باید جبران شود.
شورای نگهبان باید لاریجانی را تایید کند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رهبری اگر به شورای نگهبان بخواهد چیزی بگوید پشت تریبون عمومی نمی‌گوید!
معلوم نییت؟؟
قنبر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اگر منظور مقام معظم رهبری تایید کردن بود ایشان با در امور مملکتی با کسی تعارف ندارند من و امثال من در حدی نیستیم که فرمایشات حضرت را تفسیر کنیم
majid
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان چطوری انتخاب میشود ؟
شش عضو توسط رهبر و شش عضو توسط رییس قوه قضاییه که رییس قوه قضاییه رو هم رهبر انتخاب میکنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رهبری نگفتند که شورای نگهبان ظلم کرده بلکه گفتند به آنها ظلم شده است که منظورشان هملن فضای مجازی و دیگر معاندان است ِلذا قصوری متوجه شورای نگهبان نیست و خود این شورا هم صریحا اعلام کردند که گزارشات نا معتبر تاثیری در احراز صلاحیت ها نداشته است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
قنبر تو و امثال تو رو نمی دونیم ولی ما بقیه در حدی هستیم که ولی نعمت مسئولانیم به معنی دقیق کلمه های ولی و نعمت ، مسئولان خادم ما مردم هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
آش آنقدر شور شد که ....
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
عزیزم بقیه دستگاه‌ها هم تقریبا همینند. خیلی سریع میگند چشم ولی آب از اب تکون نمیخوره!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
نامه شورای نگهبان عذری بدتر از گناه است. بهانه این که تحت تاثیر فضای مجازی هستند؛ خود نشانه تحقیق نکردن و اندیشه نکردن در بررسی و تصمیم گیری هاست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
من صحبتهای رهبری را کامل گوش دادم
اصلا کاری به شورای نگهبان نداشتند.
تصریح کردند که در فضای مجازی به کاندیداها ظلم شده است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
برداشت شورای نگهبان طبق ظاهر کلام بود برداشت دیگران طبق ظن و گمان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
آقای عزیزی که فرمودید : من صحبتهای رهبری را کامل گوش دادم
اصلا کاری به شورای نگهبان نداشتند.
تصریح کردند که در فضای مجازی به کاندیداها ظلم شده است
آقا فرمودند در احراز صلاحیت ها ، چه کسی احراز صلاحیت می کند ؟ لحن و منظور آقا کاملاً روشن بود که مخاطب ایشان چه کسی است ، چرا خود تو به آن راه می زنی ؟
ناشناس
|
Singapore
|
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
با این اقدام شورای نگهبان، افراد ولایتمدار رو در روی شورای نگهبان میاستند و در انتخابات شرکت نمیکنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مطمئن باشید در هر شرایطی در انتخابات شرکت خواهیم کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
واقعا شوربای نگهبان برازنده اش است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
میشه بگید کجای کار این نهاد الان رسیدگی و جبران بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
خوب خدا رو شکر . فیلتر کنید بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
الان چیو جبران کرد؟
علی
|
United States
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
متاسفانه هیچ نهادی نظارت بر عملکرد شورای نگهبان ندارد. این نهاد به طور کاملا خودسر و سلیقگی عمل می کند تا آنجا که مورد عتاب رهبری قرار گیرد. وقتی مورد عتاب رهبری قرار گرفت تازه آن وقت جلسه تشکیل می دهند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
کدام جلسه؟ چه جلسه‌ای؟‎
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
آری شورای نگهبان خیلی خوب جبران کرد! من کاندید دارای صلاحیتی در بین این افراد نمی‌بینم که رآی بدم. پس در انتخابات شرکت نمی‌کنم
پاسخ ها
احمد کریم پناه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ادم خواب را میشود بیدار کرد ولی ادمی خودرا بخواب زده نمیشود بیدار کرد شما از اول هم رای نمیدادی خوب نده ونق هم نزن مملکت مال انانی هست که در امور شریکن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
کریم پناه، اولین انتخابات رییس جمهوریه که شرکت نمی کتم. ضمنا مملکت برای همه هموطنهای ماست. هنوز نیومده اینید؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
کی بیدار می شوی دنیا را آب برد؟!
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
واقعا زحمت کشیدن

این بود جبران

اصلا چرا از اول اینطوری کردن که بخوان جبران کنن

مسخره کردن مردم رو
پاسخ ها
ز
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
آره شماها همون کسی هستین که روحانی جهانگیری و لاریجانی رو اصلح میدونید هشت سال خفت و بدبختی بستون نبود خسته از تًکارا نشدین
اتفاقا آدمهایی که برای هر چیزی برنامه دارند کاندید شدن نه کسانی که دستاوردشان برای عدم پاسخگویی و عدم برنامه مناسب حجاب و باشگاه رفتن زنانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
خوب حالاچیشد ؟در مقصرکبه؟کیبه کیه؟
چی به چیه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
این جبران بود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
برای اولین بار دم شورای نگهبان گرم.
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
ما رو مسخره کردید
جبران کرد
به صرف یک بیانیه جبران کردن حساب میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
خب اگه برای شما تازگی داره ، برای من حداقل نداره ! یادمه سال 84 که اوج جوانی بود و همه چیز برامون خیلی مهم ! همین کار رو شورای نگهبان کرد و تذکذی هم گرفت. شما دیگه می دونید ؛ همه اشخاص و نهادها به محض دریافت تذکر به خودشون یه تکونی می دن و 2 ، 3 ساعته یه کاری می کنن. اون سال فکر کنم سه یا چهار روزی طول کشید تا این شورا یکی دو نفر از اصلاح طلبان رو هم به جمع کاندیداها اضافه کرد که تنور انتخابات گرم شه ! البته که برای اون ها فایده ای نداشت و امسال هم برای علی لاریحاتی فایده ای نداره چون دیگه کاری نمی تونه بکنه ...
ناشناس
|
Japan
|
۲۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
اطلاعیه شورای نگهبان مبهم وفاقدوجاهت قانونیست
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
رای بی رای
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
محکم و استوار پای صندوقهای رای
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
جبران کرد!!!!؟


رهبر انقلاب به صراحت گفت در بررسی صلاحیت ها ظلم و جفا شد.
اونا میگن. کی بود کی بود. من نبودم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رهبری به صراحت گفتند: در فضای مجازی به آنها ظلم شده
به خودتان زحمت بدهید یکبار کامل گوش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
وقتی شورای نگهبان اشتباه می کند و به اشتباه خود اقرار می کند پس در کل یکجای کار می لنگد. آیا بهتر نیست این روند از اساس مورد بازنگری قرار گیرد. یک روش صحیح داشتن احزاب رسمی در کشور است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
شورای نگهبان دفاع حیثیتی کرد ونخواست زیرسوال برود ولذا مرغ شورای پیر نگهبان یکپادارد درواقع سخنان رهبری را تقطیع کرد تابه غرورش لطمه واردنشود وبرای اینکه زیرسوال نرود ودیگر نامزدها هم مدعی نشوند نه امصال بلکه سالهای گذشته واینده برهمین منظور پافشاری برتائید رسیدگی خودمیکند وهمیشه درایران اسلامی وبین مسئولان عرف هست اشتباه را به گردن یکی دیگر بندازند مثلا هواپیما سقوط میکند اشتباه برگردن خلبان ویااتوبوس توجاده منحرف میشود اشتباه راننده اصلا نه جاده ونه وزارت راه مقصرنمیشوند
ناشناس
|
Romania
|
۲۳:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
مگر دانشگاههای خودمون چشونه که اینا فرزندتشون بیرون رفتن برا درس خوندن.
اینها همه بهونست
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
دانشگاه های مابسیارعالی وخوب هستندولی دردنیادانشگاه های بهتروبرتری نیزوجوددارند که نخبگان
مابایستی حتماازعلم آموزی درآن دانشگاه ها برای اموزش دانش جویان وطنمان درکشورخودمان استفاده کنیم یادمان نرود ؛ اطلب العلم ولو بسین یعنی برای اموزش دانش به دورترین نقطه دنیاسفرکنید پس متوجه شدیداگرهموطنی به دانشگاه های طرازاول دنیا برای غلم آموزی برود خوب است چون میتواندخیرش بیشتر به کشورش برسد ونهایتا بما وشمابخصوص درزمینه علوم جدید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
کنکور قبول نشدن:))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
چه فیلم هندی . ولی رییسی رئیس جمهور شده و مابقی فقط برای سرگرم شدن مردم هست . ما هم رای بی رای
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اولا اینکه انتخاب آقای رئیسی هنوز معلوم نیست همانطور که انتخاب آقایان خاتمی و احمدی نژاد قابل پیش بینی نبو ثانیا هر کس دلش برای کشور خود می سوزد در سرنوشت کشورش پای صندوقهای رای حاضر خواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
چیه تابناک باز حسودی کردی؟ شما که بخیل نبودی. اشکالی داره شورای نگهبان بتونه در کسری از ثانیه تشکیل جلسه بده؟ عصر عصره تکنولوژیه.
پاسخ ها
ز
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اگه همون شش سال پیش رئیسی رئیس جمهور میشد الان وضعیت این نبود
یکم هم به راه حق فکر کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
عزیز آن کاری که شورای نگهبان کرد مافوق عصر تکنولوژیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
حالا اگه یه عده بگویند رای بی رای، حرف اشتباهی زده اند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
وضعیت کنونی کشور نتیجه انتخاب شورای نگهبان هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
کارشورای نگهبان بسیارعالی بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
همه چی عالیه، من چقد خوشحالم، چهل و سه سالم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
بگید یه کلاس درس هم برا بقیه بزاره که دیگر دستگاه ها هم یاد بگیرن برخورد سریع و قاطع و موثر رو!
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
جبرانا، جبران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
راست میگن خب ، بحث رد صلاحیتها و این مسائل تقصیر عمه منه ، به شورای نگهبان مظلوم از همه جا بی خبر جه ربطی داره ؟!؟!؟!؟!؟!؟!
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
نمی دونم چرا ولی شورای نگهبان یه جوری شدن که انگار باب میل ۲ درصد ایرانم نیست نچسب و بی منطق انگار خیالشونم خیلی راحته که کسی کاری بهشون نداره
ممل
|
Australia
|
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
چند ساعت همه مون سرکار بودیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
طرفداران مشارکت حداقلی برای ساعاتی قالب تهی کردند. عصبانیتشان در پاسخ توئیت سخنگوی شورا دیدنی بود
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
هر چیزی که تو این مملکت منفعت شخصی رو براورده کنه از آلمان هم جلوتر است هر چیزی که منافع مردم اگه کاری صورت بگیره که نمیگیره سرعتش در حد جیبوتی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
تقصیر؟
تقصیر مردمه خب
تقصیری اگه هست تقصیر ما مردمه بقیه وگرنه همه عالی اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
جبران کرد !!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
امن از کج فهمی مردم اصلا صحبت رهبری ربطی به شورای نگهبان ندلشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
"جبران"?
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
تحت هیچ شرایطی و به توصیه احد الناسی رای نخواهیم داد حتی اگر بدانم که رای ندادن من منجر به بدترین اتفاقات کشور شود
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۹:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
عاشق اونایی هستم که منفی میدن...... بیشتر از ۲۰ درصد نیستن و معلومه که شغلشون چیه... ساندی
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بقیه مردم اعتراض میکردن مهم نبود ؟!!!
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
قدرت و ثروت حرف اول رو میزنه لاریجانی صد در صد به انتخابات برمیگرده
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
لاریجانی با حکم حکومتی بر نخواهد گشت. اشتباه معین را دوباره تجربه نخواهد کرد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
برنمیگرده.
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چه جبرانی کرد آخه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چیو جبران کرد دقیقا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
این سخنرانی شامل حال آقای احمدی نژاد نمیشه؟؟؟؟؟؟!!!¡!!
پاسخ ها
احمد کریم پناه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
نه احمدی از پایه خراب است احمدی بنده رحیم مشای بود
ناشناس
| Germany |
۱۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اصلا و ابدا، احمدی نژاد راست راست راه میره و به عالم و آدم داره می‌تازه کسی هم جرأت نداره بهش بگه بالای چشمش ابروست. رییس جمهور خ. هیچ یک از این کارها را نکرد ولی حتی کسی حق نداره عکسش را هم منتشر نشون بده
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
نظر مقام معظم رهبری درسخرانی امروز به نظر می اید ناظر به فضای مجازی بود نه شورای نگهبان
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۳:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
حضرت آقا با فضای مجازی که تعارف ندارند بارها این فضا را صراحتاً نقد کردند و ولنگار خواندند
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
الان دقیقا خودت فهمیدی چی گفتی؟؟؟؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
آفرین به شورای نگهبان که مستقل است
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
حرف منو سانسور کردید چرا؟
من گفتم آفرین که مستقل است از نظر رهبری!
با علامت تعجب!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
همه رو بگن بیاد. حتی محمودخان رو.
وقتی سید ابراهیم رئیسی هست. حتی انتخابات دور دوم هم نمیره. حالا لاریجانی و پزشکیان هم بیان. وجدانا خود پزشکیان 1 درصد احتمال میده آیت الله رئیسی رو بتونه شکست بده؟
پاسخ ها
مقصود رنجبر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
آیت الله؟
ویدیوچک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خوب دلجویی شد چه خاصیتی برای انتخابات داشت؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رای بی رای یک کلام
نوای نی نبی
|
France
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
واقعا دست شورای نگهبان درد نکند با این جبرانش.
تشکر ویژه
خدا قوت
خسته نباشید واقعا
یادمان نمیرود دکتر محمد را ترور انتخاباتی کردید و ایران را از داشتن یک رییس جمهور واقعا کار بلد و جهادی محروم نمودید.

انشاالله بازنشستگی شما
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
باز هم رای بی رای.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چیو جبران کرد؟
این جبران بود؟
ناشناست
|
Netherlands
|
۰۱:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بارها برای شما نوشته ام این علی لاریجانی عمیقا بیسواد است اگر باور ندارید دوباره متن او را بخوانیم "بیانات حکیمانه حضرتعالی در سالگرد رحلت پیشوای بزرگ انقلاب اسلامی امام خمینی (قدس سره) برای آینده کشور، بار دیگر پایه‌های استوار و عقلانی نظام جمهوری اسلامی را ظهور بخشید." یعنی چه "ظهور بخشید" این جمله کاملا بی معناست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ملت را فیلم کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
دعوای خانوادگیه ، به مردم ربطی پیدا نمی کنه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
داستان امروز نتایج تلخی داشت برای کسانی که دل در گرو نظام داشتند ... دیگری امیدی به هیچ چیز نیست!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام.با درود به خاندان نبوت به نظر این حقیر قصد فقط احساس عدم شرکت حداکثری مردم در انتخابات است و این نتیجه تحقق نیافتن خواسته های ناچیز این مردم پاک و شریف است.تنور انتخابات به هر شکل ممکن باید گرم نگه داشته شود که این هم از سیاستهای غلط است.فرض که چند نفر دیگر هم اضافه شود واقعا چه دردی از این مردم نجیب دوا خواهد شد.فقط حرف و حرف و حرف و بازم حرف تاکی.........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
در بیانیه شورای محترم نگهبان فرموده اند که بررسی صلاحیتها کاملا محرمانه بوده است. پس چطور می شود که قبل از اعلام نظر محرمانه شورا به وزارت کشور ابتدا نظرات شورا از طریق خبرگزاری فارس اعلام می شود؟!
پاسخ ها
رها
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
فارس محرم حساب میشه عزیزم نامحرم که نیست
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
آقای لاریجانی دخترش در آمریکا زندگی می‌کند در حالیکه خودش ۴۰ سال است مرگ بر آمریکا می‌گوید و پرچم می‌سوزاند سیاست یک بام و دو هوا یعنی چه البته اين مختص ایشون نمی شود اکثرا همین شرایط را دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
حححححححح
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
احسنت به شورای نگهبان و خبرگزاری تابناک
به خاطر بی طرف بودن خبرگزاری و حمله نکردن به شورای نگهبان مظلوم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
پس تقصیر فضای مجازیه
نه بابا
|
France
|
۰۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چه‌ نمایش ناشیانه ایی!!!
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
آخه انسان معطل می مونه زاکانی برای مجلس رد شده بود اینجا تایید شده اونوقت بزرگان رد صلاحیت شدند؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
الان خودتم متوجه شدی چی نوشتی
علیرضا
|
Germany
|
۰۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
یعنی با یک بیانیه جبران شد! اتقاقا برعکس ضمن تاکید بر نظر قبلی، مفهوم بیانیه این است که هیچ ظلمی نشده!
hkvkhv
|
Canada
|
۰۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
فقط تعارف تیکه پاره کردند چی؟ جمع یک میلیون باز صفر؟ خدا را شکر الان خیال مردم راحت شدکه اینها عدم صلاحیت خودشان را تایید کردند وفرزندانشان مقصر نیستند شاید هم بد نباشد این اشخاص فرزندان خود را تنبیه نمی کنند
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام یعنی نمیتونید یه متن بدون غلط دستوری بنویسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
الان دقیقا چکار کرده؟
سروش اقا علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اِ
عجب
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چی رو یاد بگیرن؟ این که هر کاری دوس دارن بکنن تهش هم بگن ببخشید دستم خورد؟ وقتی میتونی واقعا عذر خواهی کنی که پشیمون باشی از کارت نه این که برای یه سری اهداف خاص
پاسخ ها
ز
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
برید یکم در مورد اصل قضیه بیشتر تحقیق کنید در عدم احراز صلاحیت اشتباهی صورت نگرفته بلکه اشتباه به خاطر دروغ و شایعاتی بوده که فضای مجازی منتشر میکنه که هیچ تاثیری در تحقیقات شورای نگهبان نداره
عدالت طلب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خب خدا رو شکر که این مشکل هم به بهترین شکل حل شد!
زنبورک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
می خواستم به محسن رضایی رای بدم ولی حالا دیگه احمدی نژاد نباشه رای بی رای.
منصوراسدپورصحرایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ینی چی......
سید
|
Iraq
|
۰۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
لبیک یا خامنه‌ای
عرفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
در عجبم شورای نگهبان هیچ کار خاصی انجام نداد فقط زحمت کشیدن جلسه ای تشکیل دادن در نهایت هم اطلاعیه دادن و محترمانه از نظرات رهبر گذشتن در ضمن در عجبم از رهبر که میگه در حق بعضیها ظلم و جفا شد پس چرا ایشون مستقیم وارد عمل نشدن و شفاف حکم حکومتی یا تذکر مستقیم ندادن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
در حقیقت ، باز شورای نگهبان از اصلاح اشتباه خود طفره رفت
اولا تقصیر را گردن شبکه های اجتماعی و مردم انداخت!!!!
ثانیا زیر بار اشتباهش مبنی بر اخذ تصمیم بر مبنای اطلاعات اشتباه از مراجع امنیتی نشد
ثالثا نسبت به باز گرداندن نامزدهای مظلوم واقع سده ، که باید منطقا به انتخابات بر می گشتند
اقدامی نکرد و تمام شد رفت والفاتحه مع الاصوات!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خیالتان راحت ما دیگه خوب وبد دیگه نمیگم کلا سعی میکنم نظری نداشته باشیم.خدا و ملت با دکتر احمدی نژاد هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
تا احمدی نیاد هیچی عوض نمیشه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان مقتدر نیست وفرمایشی عمل میکند فراتر از قانون نیست به ریش ملت بخندید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام
این جبران سریع نشان دهنده ولایتمداری شورای نگهبان است (البته منظور را خودتان بفمید)
خدا هدایتشان نماید
فقط خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اگه یکی از بستگان نزدیک مثلاً خانواده خودت پدر و مادر خواهر برادر عمو عمه دایی خاله یا فرزندانشان خارج کشور زندگی میکنند استخدامت نمیکنند ؟حالا آقایونی که به کاندیدای ریاست جمهوری انتخواب میشن هیچ کس ندارن خارج کشور زندگی میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
واقعا همه را مسخره کردن
ن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
کاش لاریجانی محک می خورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
نمایش من نبودم مقصر من گفتم کسی گوش نکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اگر لاریجانی بدون احمدی نژاد تایید صلاحیت شود. اوضاع بسیار خطرناک خواهد شد.
رحمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خدارو شکر فضای مجازی هست که یک سری لاپوشونیای رو جمع کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
عجب اشتباهی کردن اینارو تایید کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خوش به حال برادران لاریجانی
مشیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد و روحانی ثابت کرد که کشور ریاست جمهوری نیاز ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اقدام شورا درست و بجا بوده و غیر از این هم انتظار نمی رفت.
محمد رضا دلیر دیسفانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ای کاش عدالت برای همه اجرا شود و ابروی همه مردم مورد احترام باشد نه افراد خواص ای کاش به فکر ان دست از مزدم بودن که با سیلی صورت خود را سرخ می کنند و بااین تورم بالا اجاره های سنکین و ،،،،شرمنده زن و فرزند هستند ای کاش به حرف دل مردم نیز گوش داده می شذ ای کاش و ای کاش ،،،،افسوس که هنوز هم با افکار ملت بازی می شود ای کاش عدالت بود ای کاش ظلم نیود فساد نبود رانت نبود اختلاس نبود اگه اینها نیود دلار شش تومان نه هزار امروز این نبود کشور غنی اما مردم فقیر چرا چون رانت ،اختلاس ،،،،و،،،،،،هست ای کاش اینها رسیدگی شود و ابروی ملت حفظ شود نه ،،،،،،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
استقلال شورای نگهبان ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خوب آخرش چی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ازشورای.نگهبان‌اننظار‌میرفت.ولایی‌باشند
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
این چه جور جبران کردنی هست ؟!!
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خوب بود رد صلاحیت بست دقیقه ای مر سی
ابوالقاسم پیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
نکنید از این کارها اسحاق جهانگیری اعلام کرده است در حق او اجحاف شده است و نظام شورای نگهبان را زیر سوال برده است هشت ساله کشور را به فلاکت انداخته آقای اسحاق جهانگیری پر رو گریه میکنه ب
ابوالقاسم پیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
هتک حرمت و بی احترامی �ی دریجانی و اسحاق جهانگیری می‌باشد ۶۰ میلیون ایرانی زیر فقر زندگی می‌کنند آرمان و اصول خود را از دست دادن مردم آرمان اصول مردم سلب کردند دولت روحانی مجلس علی لاریجانی بی اصل و نسب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
حضرت آقا نفرمودند شورای نگهبان جفا کرد اتفاقا ایشون صراحتا گفتند در فضای مجازی تهمت و افترا به این دو نفر زده شده است.
اصلا بحث تایید صلاحیت رو نکردند.
عس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مملکت اباد شد
حق جو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
لاریجانی ها هم مثل رفسنجانی هستند. اینارو از در برونی از پنجره وارد میشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ده بار متنو خوندم تابناک. نفهمیدم چطوری به این رسیدی که جبران کرد؟ دقیقا جبرانش کجا بود؟ جلسه تشکیل دادن گفتن درست بودیم؟! رهبری گفت ظلم شد، بعد یک جمله اینکه مصون از اشتباه نیستیم اما اشتباه نکردیم میشه جبران؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خخخخخ چقدر همه چیز خنده داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
یاااااااااخدااااااااااا لاریجانی نههههههههههههههههههه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۵:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
حالا کار نداریم به شورا ماهم رد صلاحیت میکنیم چندان کارنامه ی در خشانی ندارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
این جبران را نمی کردند بهتر بود امیدوارم سایر دستگاه ها از آن الگو نگیرند .
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
فوری: مهم

شورای محترم نگهبان در اطلاعیه ای که دقایقی قبل صادر نمود خطاب به کاندیداهای محترم انتخابات ریاست جمهوری که موفق به دریافت احراز صلاحیت از این شورا نشده اند اعلام نمود:
ان شاء الله عروسیتون جبران می کنیم.
غلامرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
حالا چه کسی گفته رهبری منظورش لاریجانی بوده که فوری بیانیه صادر کرده..۱۲ سال درمجلس بوده چکارکردی برای ملت به غیر از سنگ اندازی..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
نوشابه هارا باز کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بله باید احمدی برگرده
امی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورا نگهبان تر زد بقیه اش را مردم و خودش میدانند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خدا مارا ازدست این لاآنجای ها نجات بده خدمت بس است
صبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
دیگه این شورای نگهبان در نظر من هیچ ارزشی ندارد .
دیگه اعتمادی بهش نیست .
متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
کسانی که 8 سال به ملت ایران ظلم کردند و با فریب و کلک برجام ناقص را تصویب کردند باید بدانند صبر مردم تمام شده است. بی‌عرضه ترین دولت تاریخ جمهوری درحال بسر آمدن است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
ببینیم شما چطوری کاملش رو تصویب می فرمائید! این گوی و این میدان!
ناشناس
|
United States
|
۰۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
معلوم نیست چه خبر است
برداشت شورای نگهبان با اغلب مردم متفاوت است
آیا قرار است موضع همچنان مبهم بماند تا کار از کار بگذرد
بالاخره ظلم شده یا نشده اگر شده که این جواب نشد
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام درود احمدی نژاد بیارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خوب واقعا اگه درحق کسی هم جفا شده اون هم احمدی نژاده خدایی چرا کسی از او حمایت نمیکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
این دیگه چه تیتری هست زدین؟
الان چی رو جبران کرد؟
فقط یه بیانیه داد همین؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رای اکثر مردم را میدانید رای بی رای ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خودتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چی را جبران کرد؟ فقط گفتند که گزارشات نادرست در تصمیم شورای نگهبان موثر نبوده است. این بدان معنا است که اقایان لاریجانی و پزشکیان احراز صلاحت نشده اند.بنابراین تایید نشده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
انشاالله خداوندهمه ما رابه راه راست هدایت فرمایند
سیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
با سلام
شورای نگهبان هیج چیز را " جبران" نکرد. وکاهش مشارکت مردم همچنان ادامه دارد.
حمیدی فر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چرا بعضی ها فکر می کنند تایید صلاحیت حق انان است و بقیه حقی ندارند؟
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
حضرت آقا نفرمودند در بررسی صلاحیت ها جفا شد. فرمودند پس از عدم احراز صلاحیت برخی افراد با طرح بعضی مسائل به این افراد و خانواده آنها جفا کردند.
بل نگیرید آقا. مجلس اگر در این ۸ سال درست عمل میکرد برجام ۲۰ دقیقه ای و بسیاری از مسائل دیگر را نداشتیم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
هر کسی از ظن خود شد یار من ...
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چرا خودتان را زدید به اون راه!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
حداقل برا أبرو داري هم كه بود يكي رو كه به نظر خودشون كمتر مورد داشته رو تاييد ميكردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ناشناس
|
Japan
|
۰۶:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان اگردرست عمل کرده بود نیازی به ورود مقام معظم رهبری به این موضوع نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
قههههه. ههههه. خخخخخ
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چرا این قدر متن فارسی غیر روان و بد نوشته شده است؛ این مقدار از فعل های غلط و نا به جا برای سایت شما مناسب نیست
مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
دولت مسخره ای شده بخدا حیف مردم که دارن تو ایران زندگی میکنن
صاحب یک زای
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
پس هنوز هم کسی به ما نگفته که علت عدم احراز صلاحیت آقایان لاریجانی و پزشکیان چی بوده فقط معلوم شد که خانواده محترم آنها مورد جفا واقع شده اند !!
احم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خداوند شورای نگهبان را همیشه برای کشور جمهوری اسلامی سلامت بدارد
شو ای نگهبان تشکر ثشکر
عبداله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مرحوم گیومرث فومنی معروف به(گل آقا) جمله ای داشت و می‌گفت: وقتی نتوانستی جواب مسئله را حل کنی ،صورت مسئله را پاک کن !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
تطهیر
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
باسلام؛این تصمیم شورای نگهبان بعدازبیانات رهبرمعظم انقلاب،درصورتیکه بدرستی عدم احرازصلاحیتها رامجدد،علاوه برتاکیدرهبری بروجودگزارشهای نادرست باعث چنین تصمیمی شده ،تابحال سابقه نداشته وازجهتی بی سابقه والبته قابل تقدیروتحسین است،چراکه شورای نگهبان قاطعانه نشان دادکه تصمیمش مبنی برگزارشهای خلاف واقع نبوده واحساسی عمل نمیکند،چراکه تاکیدرهبری هم هیچ تاثیری برآن نداشت وبطورحتم مقابل رهبری عزیزهم دلایل محکمی برای ردصلاحیت شدگان وجودداردکه حتی رهبری هم نمیدانندوتعجب همگانی رارقم زده است.باتشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ظاهرا در این دور از انتخابات حضور حداکثری مورد نظر تصمیم گیرندگان نیست انشااله خداوند قادر متعال و حضرت بقیه اله اعظم کمک و یاریگر ملت نجیب و باشرف ایران باشند
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اقای لاریجانی شما خودتا ن میدانید مردم شما رو نمیخواهند وبرای مصلحت شما راتایید کردند والا همان رای اول شورای نگهبان مورد تایید مردم میباشد
حسین خان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بازم میگیم یااحمدی نژاد یا هیچکس
محمدرضا نقوي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
يك سوال براي ما مردم هم كه در اين سالها بر ما ظلم و جفا شده آيا جبران مي شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
دلم به حال مردم بدبخت میسوزه
میر جاوه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
کجاش خلاف واقع بید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
معلومه تصمیمات شورای نگهبان که باید جلسه ده نفره ای بگیرد ولی الساعه تصمیم میگیرد یعنی یه نفره وجای دیگرتصمیم میگیرد
آریایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
یعنی رد صلاحیت دو کاندیدا رو خبرگان از روی حرف های مجازی بوده
ساسان
|
Switzerland
|
۰۷:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
این تشکر کردن هاا برای ما نون و آب نمیشه
عارف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
احسنت بر شورای نگهبان مقتدر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ای کاش رهبر در مورد دکتر محمود احمدی نژاد هم چنین می‌کرد چه تهمتها که به دکتر زده شد و هیچکس اهمیتی نداد اینجانب به کسی جز دکتر احمدی نژاد رای نخواهم داد چه کاندید باشد چه نباشد
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
احمدی نژاد نیایدمادرانتخابات شرکت نمیکیم
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
فقط احمدی‌نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اگر نفر یا نفراتی چه مجدد تایید بشوند و چه نشوند با این سخن آقا اعتبار شورای نگهبان و انتخابات زیر سوال رفت.
M
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مگه تصمیمان دولتی رو فضایی مجازی میگیره که حالا کم کاری خودشون رو گرون اون می اندازن وظیفه تحقیق رو باید خودشون انجام بدن نه فضای مجازی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
جبران وماادراک ماجبران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مملکت‌گل‌و‌بلبل‌بهتر‌از‌این‌نمیشه
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
این چه جبرانی بود شورای نگهبان کرد گفت کار من نبوده
ناشناس
|
Germany
|
۰۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان خیلی زحمت کشید خدا قوتشون بدهد واجر جزیل
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان مگه از فضای مجازی طبق پست ها و گفته های بی اعتبار در انها تصمیم گیری کرده که میگه تقصیر فضای مجازیه؟
شریعت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
با سلام ، بنظر حقیر اطلاعیه شورای محترم نگهبان در امتداد فرمایش مقام معظم رهبری نیست بلکه در عرض ان است .اما یک سوال دارم اگر احاد ملت هم اکنون با توجه به سطح سواد دانشگاهی نسبت به سطح سواد مردم در سال 58 که افراد با تحصیل دانشگاهی خیلی کم بودند چگونه ان سال قانون اساسی را شناختند و در رفراندوم فانون اساسی به ان رای دادند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بدتر شد
یعنی میگن بابا اشتباه نبوده لاریجانی واقعا لایق نبوده
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
احمدی نژاد و چرا تایید صلاحیت نکردید
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
پس اگه میخواهید اینا رو صلاحیت بدید باید احمدی نژاد هم تائید صلاحیت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
عملکرد علی لاریجانی همان حسن روحانی دوم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان یک نهاد غیر مسؤل و غیر پاسخگو و خود را مصون از هر خطا می داند
خط شکن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خودتی ،همه فهمیدن کاندید مورد نظر شما نیست، آقای رییسی؟؟؟؟!!!
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان در پی ماست مالی نباشد به فکر مشارکت مردم و مرم سالاری دینی باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
فقط یک بار فکر کردیم این مملکت هم زیاد از دور خارج نشده . ولی اشتباه کردیم
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
با سلام عرض ادب
هرکس قراره رییس جمهور بشه یک درصد بفکر جوانان و سفره مردم باشد کافیه.یعنی نودونه درصد برای خودش و اطرافیانش و اقامت اروپا و... و یک درصد بفکر مردم ما راضی هستیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رهبر باید در مورد احمدی نژاد هم عدالت را بر قرار کند در مورد آقای لاریجانی مجلس درخواست تجدید نظر کرد اما در مورد آقای احمدی نژاد ملت در خواست دارد من الله توفیق
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
درود
الی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
الان شما تابع فرمایشات رهبری شدید؟!!!!! اونم با برداشت خودتون از صحبتهای ایشون؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بیانات امام خامنه ای را درست بخونید متوجه میشید چی گفتن،نگفتن که جفا و ظلم شد از اینکه احراز صلاحیت نشدند بلکه گفتن در جریان عدم احراز صلاحیت به برخی کسانی که احراز صلاحیت نشدند جفا و ظلم شد از باب اخبارهای نادرست،که متاسفانه بی در و پیکر بودن فضای مجازی که آقا هم اشاره کردند عامل این کلام آقا بود،در ضمن آقا در جلسه ویدئو کنفرانسی با مجلسیان تائید کردن عملکرد شورای نگهبان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چرا واضح میگویید. دوباره اشتباه شده چرا کسی رسیدگی نمیکند منظور از فرمایشات رهبر احمدی نژاد بود و سلام احمدی ۸سال سابقه درخشان که ۵۰درصد بلکه بیشتر با او هستند چون احمدی نیست ماهم نیستیم
نیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رفتار هوشمندانه شورای محترم نگهبان منافانی با بیانات رهبر معظم انقلاب نداشت بلکه ابهامات باقی مانده را رفع کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
واقعا خسته نباشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
عجب هیچی نگیم بهتره
ن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خدای سیاست
دکتر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
این اطلاعیه از اصل موضوع توهین امیز تر بود وشائبه بیشتری ایجاد کرد
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
من که نفهمیدم چطوری جبران شد. لطفا یکی توضیح بیشتر بده
حسین علیخانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چه کردشورای نگهبان با این فرایند بررسی؟!! ظلم را یاد بگیریم بعد بگوییم بد است اخ است نکنیدو بعد هیچ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
آین کجایش اسم جبران داست ؟ !!!!
جبران این بود که زودتر ، آنها تایید صلاحیت و به رقابت های انتخاباتی برگردانده می شدند .
فعلا که شورای نگهبان نه به اشتباه خود در قضاوت خطا در مورد طلاعات علط آنها اعتراف کرده !!!!!
و نه تایید صلاحیت شان کرده !!!
مقاومت پیروز خاورمیانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
درهر حال اکثر داوطلبان انسانهای شریفی هستند لاکن وقتی فرزند هریک از داوطلبان در کشورهایی مانند انگلیس وامریکا و کانادای تروریست و یا فرانسه و المان که تجهیزات در جهت تضعیف اسلام صادر می کنند مسلما ان فرزند اهرم فشاری بر عملکرد رییس جمهور خواهد گذاشت و زمانی که ان شخص رییس جمهور شد در پشت پرده در مقابل کشورهای دشمن اسیب پذیر خواهد بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رای بی رای
سیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام یه شورا نباید اینقدر قدرت داشته باشه تمام اینها در خدمت به انقلاب ناخن کوچیکه هاشمی رفسنجانی هم نمیشدن ولز بیرحمانه به تمام حیثیت این امیر کبیر دوران تاختند واورا برانداختن
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خدایی کم سر مردوم درد بیارین یا احمدی نژاد یا رای نمیدم من
راننده تاکسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اقا یان کاندید مورد نظرتان اگر به میدان باز گرد نهایتا ۳تا ۵ درصد رای به صندوق باز میگردد اصل رای ۵۰ تا ۶۰ درصدی
اقای احمد نژاد هستند که قطعا پیروز میباشد
اگر به رای مردم یا من راننده کارگر احترام میگذارید باید بگذارید احمد نژاد بیاد از قول خودم میگم جز احمدنژاد مردتر پاک دست تر وکسی که عمل میکند بهتر سراغ ندارم واگر ایشان تایید نشون بنده رای الکی نشناخته به کسی نمی دهم راننده تاکسیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
علی لاریجانی از اول انقلاب تا حالا پُست های کلیدی در مملکت داشته و نمره ی قابل قبولی از طرف مردم نگرفته. ایشون هم مثل هاشمی رفسنجانی ، هر طرفی پیروز انتخابات میشد، به همون طرف می غلتید. اگه هم تایید میشد تعداد آراء کسب شده وی بیشتر از ۱۰۰ هزار نمیشد. مطمئن باشید.
حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
الآن دقیقا چی شد؟
گرفتار برای 5 میلیون تومان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
آقای لاریجانی و سایرین شما سالهاست کاری برای ما مستضعفین نکرده اید و لیکن همیشه هم در راس بودید ظاهرا هنوز به اندازه کافی از سفره انقلاب برخوردار نشدید بس است خجالت بکشید و آماده حساب و کتاب باشید
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چه جبرانی کرد آخه؟
فقط گفت رهبری درست میگه و والسلام
خب چرا اینا رو رد صلاحیت کرده
خود پزشکیان علنا میگه به مردم اعلام کنید
شورای نگهبان هیچ دلیلی نمیاره
انتظار داره مردم در فضای مجازی سکوت کنند
همش تقصیر شورای نگهبانه که حضور در انتخابات کمرنگه
با مردم صادق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
این نظرسنجی شما عمل نمی کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خب نتیجه چی شد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
تصميم شوراي نگهبان كاملا درست بود ا
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
تابناک به کجا اینچنین شتابان.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
دوباره اختشاش بشه باید شورای نگهبان جواب بده نه نماینده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
عجب جبرانی کرد
ناشناس
|
Kazakhstan
|
۰۹:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
عجب مردم اگاهند
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۹:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ما با دو مطلب روبرو هستیم الف : حفظ جایگاه حقوقی شورای نگهبان ب : حفظ جایگاه فردی اعضا شورای نگهبان / پذیرش اشتباه از سوی این شورا نقدهای بسیاری در باره عملکرد گذشته این شورا را بمیان میکشد وقطعا باعث تضعیف جایگاه حقوقی و حقیقی اعضا خواهد شد / اما چنانچه فردی که به اصرار ، مطالب خلاف واقع را بدیگران واقعیت نشان میدهد " طبق فرموده آیت الله آملی لاریجانی " بعنوان متخلف و مغرض معرفی شود واز ادامه کار ایشان در شورا پیشگیری شود شان و منزلت شورا بیش از پیش افزوده خواهد شد وحرمت سایر افراد نیز بجا خواهد ماندو اما مشکل سابقه این فرد و روابط بسیار صمیمی این فرد با یکی از نامزدهای کنونی ریاست جمهوریست که قطعا حذف این فرد بطور ناخواسته به وجه سیاسی این نامزد محترم لطمه خواهد زد / کار دشوار وامتحان بسیار سختی در مقابل شورای محترم نگهبان قرار دارد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۹:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
هیچ کس تایید نمیکن چون ریسی انتخاب کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اخرش نفهمیدم چجوری جبران کرد یعنی تایید صلاحیت شدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
عدم پاسخگویی را یاد بگیرن؟
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
نوش دارم پس ازمرگ لاریجانی وپزشکیان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خیلی واضح بود که روی سخن رهبری با شورای نگهبان نبود
و اصلا رهبری اسم برد از فضای مجازی
بیانیه ی شورای نگهبان هم برای جمع کردن کندی بود که کدخدایی زد
محمودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
تنها جبرانی که میتوانند بکنند اینه که دستور دهند آقای لاریجانی و پزشکیان. بجای ریاست جمهوری که پر از دردسر وفحش خوردن است.. بشن سفیر در فلان کشور که احتمالا همینطور هم خواهد شد.. خدا وکیلی حرف نداره کاش من رد صلاحیت شده بودم
milad shabi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چه نونی به هم غرض میدن
hidi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چه رسیدگی؟ چه جبرانی؟ این که دو تا جمله کلی بود که بچه مدرسه ای ها هم بلدن بگن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام
بگوئید برای شورای محترم
اسپند دود دهند و آیه الکرسی قرائت کنند فوت شان کند
خدایی نکرده
چشم نخورند
ملت
الحمدلله جبران خیلی نظام را بلد نبود و نمی دانست و منتظر بود تا از شورای محترم یاد بگیرد
که
آموخت
مبارک باشد ان شاءالله
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
میشه دقیقا شفاف بیان بشه جبران که رهبر فرمودند چجوری انجام گرفته ؟
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام،دراین مرحله شورای نگهباننمره۲۰ گرفت
احمدیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورایی که بهانه اش فضای مجازی باشد شورا نیست کودکستان هست
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ماکه نفهمیدیم شورای محترم نگهبان بزرگان راتائیدصلاحیت ویااحرازصلاحیت نکرد که مشکل همین بوداکنون که جبران کرده یعنی بایستی آنانراتائیدصلاحیت ویا محترمانه تراخرازصلاحیت کندکه جبران عدم تائیدصلاحیت ویاتائیداحرازصلاحیت گردند .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مگه رهبری فرمودندبه اشتباه تاییدنشدند؟وتاییدشون کنید؟
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
این همه در حق مردم ظلم شده اینرا رو که میخواد جواب بده
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
به احمدی نژاد ظلم نشد الهی شکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چرا احمدی نژاد رد کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
گزارش غلط نهادهای امنیتی تاثیر در رای نهایی تأیید صلاحیت ندارد.اقا از حکم حکومتی آقایان احمدی نژاد و پزشکیان و لاریجانی و جهانگیری و سعید محمد و ضرغامی را تایید کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
دولت تدبیر و امید کشور را به مخروبه تبدیل کرد به هر کس هم می گفتی مقصر این بدبختی ها حسن روحانی است می گفتند مگر حسن روحانی را شورای نگهبان تایید نکرده
حالا شورای نگهبان برای اینکه این وضعیت پیش نیاید حساسیت بیشتری نشان داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
گزارش غلط نهادهای امنیتی تاثیر در رای نهایی تأیید صلاحیت ندارد.اقا از حکم حکومتی آقایان احمدی نژاد و پزشکیان و لاریجانی و جهانگیری و سعید محمد و ضرغامی را تایید کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
آخه لاریجانی تو مجلس چکار کرد که رئیس جمهور هم بشه بسه دیگر اشرافی‌گری خانوادگی
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
واقعا شورا نگهبان پس از ساعت ها تلاش جبرانی بزرگ و کبیر انجام داد همه یاد بگیرید
هیهات منا الذله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
من دوغ تو را به هیچ پپسی ندهم
احسنت تو را به هیچ پپسی ندهم
شرمنده ولی از آن که تحمیل شود
من رأی به همچنین رئیسی ندهم
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
وای به حال ملتی که خوب و بد را دیگری برایش تصمیم بگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خداوکیل خودتون وجدان داشته باشید
علی لاریجانی۱۲سال رئیس مجلس بود
چه کارمفیدی واسه این مملکت انجام داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
نکته اول اینکه شورای نگهبان طبق بیانیه خودشون مستنداتشون فضای مجازیه که دقیقا درست گفتند نکته دوم هم نفرمودن دقیقا شورای نگهبان چه چیزی رو جبران کرد؟
مسئله اصلی اینه که درانتخابات ریاست جمهوری دوره قبل دو رییس جمهور انتخاب شدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
واقعا با این جوابیه معنی جبران را فهمیدیم!!!!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
احسنت به شورای نگهبان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
با سلام رهبری که نگفت تایید کنندانهارو گفت برسی بشه در ضمن این آقایان در پستهای قبلی شاید موفق بودند اما با ملاکهای ریس جمهوری صلاحیت ندارند و ظلمی که به آنها شد به خاطر تهمت های ناروا از سوی افراد مغرض بود که می خواستند حواشی درست کنند شورای نگهبان هم بعد از سخنرانی رهبری سریع تشکیل جلسه دادنداین یعنی گوش به فرمان بودن
احد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اصلا مهم آمدن نیومدن نیست مهم این بود علی لاریجانی از حرفا تیره بشه وگرنه مهم نبود بشه یا نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
جبران؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
ایرانی اصل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
باسلام...واقعا چراهیچ کس متوجه منظور رهبر از جفا به کاندیدای ردصلاحیت شده رونفهمید؟؟؟؟عزیزان مننظورایشون این بود که بعداز رد صلاحیت حرفهای نابجا وتوهینهایی متوجه. خودوخانواده بعضی کاندیداها شدوخواستند ازاطریق شورای نگهبان این توهینها ووصله های ناجوراز خانواده های آنها رد بشه.فقط همین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مردم ما خیلی جالب هستند و خیلی خوب استدلال میکنند اون موقع که احمدی نژاد رو نیروهای انقلابی حمایت میکردند مخالف اون بودند هرچند که عالی کار کرد ولی الان چون با نظام زاویه داره مردم دوستش دارن
شیدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
وقتی شعور مردم به سخره گرفته میشه انتظار مشارکت و رای دادن هم نداشته باشند هرچند حضرات از خداشونه مشارکت پایین باشه
N
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خود شیرینی و خود را عزیز کردن یعنی حواسم هست
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خوب نتیجه جلسه شورای نگهبان چی شد ، فضای مجازی و رسانه ها مقصر شناخته شدند یعنی شورای نگهبان اشتباه خود را نپذیرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رای ما رئیسی عزیز
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۷:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رای ما رای ندادن است
عبدالحسین طاهری کندر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
با سلام خدمت شما عرض کنم که بنده فقط رهبری وراه درست راقبول دارم سیاست که باشد زود ناکام میشوند
ته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
به این میگن قدرت رسانه که اونطور که میخوان افکار هدایت میکنن که برداشت از صحبت های رهبری اونطور باشه که اونها میخوان برید یک بار دیگه با دقت بخونید ببینید اصلا منظور رهبری شورای نگهبان بود ادامه صحبت‌ها رو هم بخونید می‌بینید که اشاره به کجا داشتند با این وضع اگه روحانی هم کاندید بشه باز رای میاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
درودبر شورای نگهبان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مردم در تعجبن که چرا وقتی رهبری و خود سخنگوی شورا میگن اعضای شورا مصون از اشتباه نیستند پس برای چه و چه کسی که انها اجازه داده برای مردم تصمیم بگیرند
خدامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خوب خدا را شکر تنها مشکلی که داشتیم حل شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
هیج مساله ای بدتر از فقر وبیکاری نیست چرا جبران نمی کنی اگر نمی دانی واویلاه اگر میدانی پس عدالت نداری یانمی توانی وظالمی بیشترازلین مردم را عذاب ندهید الله اکبر یا صاحب لزمان ادرکنا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
وقتی براساس یک سری گزارش غیرواقع رای برعدم صلاحیت شخصی صادر می گردد و متعاقبا غیرموثق بودن گزارش مدلل می گردد پس چون ردصلاحیت برمبنای این گزارش ناصحیح صورت پذیرفته است مبنای اعاده حیثیت و جلوگیری از تضییع حقوق افراد وارد کردن آنها در رقابت انتخابات است و چنین اقدامی بهترین اعاده حیثیت و جلوگیری از تضییع حقوق افراد است.خداونداین رهبر حکیم راحفظکند.
زارع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بسم الله الرحمن الرحیم
باعرض سلام
منتظر بیان دلیل عدم احراز صلاحیت آقای پزشکیان از سوی خودشان هستیم.
رمضانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رای ما احمدی نژاد
یاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
همیشه یا دشمن مقصره یا مردم ، هیچوقت نمیخواهند معایب یا اشتباهات خودشان را قبول کنند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اشتباه اشتباه است و باید پذیرفت نه اینکه توجیه کرد.که میشود عذربد تر ازگناه،
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مشکل اینجاست که خوب حرف گوش نمیدیم رهبری فرمودندآبروی کسی برده نشه همین بخصوص درفضای مجازی
ربطی به شورای نکهبان وتایید مجدد افراد نداره
آب درهاون دشمن نریزید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
الان چی رو رسیدگی و جبران کردند ؟ ظاهرا تابناک زده تو کار طنز
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان آبرو نگه می دارد اسناد را منتشر نمی کند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
احزاب تصمیم گیرنده هستند پس تفاوتی ندارد چه کسی از هر حزب پای کار باشد .این که این آمد ان نیامد همه بازی های حزبی و انتخاباتی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان چه شاهکاری داشته،یک بیانیه داده درنظر خود پافشاری کرده،دوستان عزیز اشتباه را باید پذیرفت نه اینکه توجیه کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رهبری می‌بیند و می‌شنود که میلیونها هموطن برگشتن آقاي احمدی نژاد را به عرصه رقابت‌ها را ازشخص خودش مطالبه می‌نمایند؟ آیا توصیه به انتخابات پر شور نکرده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان چه شاهکاری داشته،یک بیانیه داده درنظر خود پافشاری کرده،دوستان عزیز اشتباه را باید پذیرفت نه اینکه توجیه کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
شورای نگهبان چه شاهکاری داشته،یک بیانیه داده درنظر خود پافشاری کرده،دوستان عزیز اشتباه را باید پذیرفت نه اینکه توجیه کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
یعنی چی؟! چون طرف مقام داره،، یعنی اشتباه شده و باید جبران بشه،، یعنی این آقایون که رد صلاحیت شدن هیچ ایرادی نداشت؟!!

اما از ما که حقمون ضایع شده،،، کی جبران کنه؟! چون فرد عادی هستم و مسئولیت و مقام ندارک، کسی پاسخگو نیست؟!
جانبازجنگ تحمیلی
|
Germany
|
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
قرآن کریم:ومن نُعٓمّره ننکسه فی الخلق....
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بهتربودترجمه آنرااضافه میکردی چون ماسوادمان درحدزبان قارسی است وعربیمان ضعیف است
عبدالهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اگر آقای لاریجانی تائیدبشود رأی آقای رئیسی بیشتر میشود
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اصلا کار نداربم که منظور رهبری چه کسانی بودن اما اینو میدانم که اگر لاریجانی تایبد هم بشه بین مردم رایی ندارد.
ناشناس
|
Canada
|
۱۰:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
لاریجانی، جهانگیری و سعید محمد باید تایید صلاحیت شوند
و پزشکیان از مجلس اخراج شود،
فرزانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
X عجب عجب یه سوال دارم میشه بگین نتیجه اش چیشد شورای نگهبان با گفتنش چیزی درست نمیشه باید عمل کنه تا بفهمیم جبران کرده اگر واقعا جفا شده هنوز وقت است جبران کنند برکردونند کسانی که بهشون جفا شده وگرنه با حرف زدن چیزی درست نمیشه
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
با این ترفندها تنور انتخابات گرم نمی گردد !
زارعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اتفاقا در فرمایش مقام معظم رهبری قصوری متوجه شورای نگهبان نبود و بهترين افراد انتخاب شده‌اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بیان رهبری کاملا واضح بود و ناظر به فضای مجازی و هیچ گله ای از شورای نگهبان نکردن. این اصلاح طلبان غربزده همیشه با شانتاژ و جوسازی رای میارن و تخریب شوراي نگهبان از شگرداشونه. اما اگه کسی مریض نباشه و منصفانه قضاوت کنه این جای تقدیر داره که شورای محترم نگهبان در احراز صلاحیت های اشخاص شناخته شده هم تعارف نداره و به وظایفش عمل میکنه.
سپاسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
تشکر که معنای جبران هم به ادبیات سیاسی ما اضافه شد.
هرچند هزار رأی مفت هم داشتم به لاریجانی هرگز.
حتی اگه قرار بود به احمدی نژاد یا خدای نکرده سفید بیندازم.

مملکت باید پوست عوض کنه همتی را آزمودن خطاست ایشون به عنوان پسر خواهر مرحوم رفسنجانی چهل ساله بر مسند پست و مقام بوده و آخریش بانک مرکزی با این عملکرد.
فقط سید ابراهیم چه رأی بیاره چه نیاره.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
برای‌رهایی‌بخوان‌دعای‌فرج‌را،،بیاعزیزدل‌زهرا،خسته‌شدیم‌ما
هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
من صحبتهای مقام معظم رهبری را کامل گوش دادم
اصلا کاری به شورای نگهبان نداشتند.
تصریح کردند که در فضای مجازی به کاندیداها ظلم شده است. و اینکه میگوییم فضای مجازی رها شده را دریابید یک مصداقش همین است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
کجا گفتند در فضای مجازی ظلم شده؟ چرا از خودتون حرف میزنید؟
گفتند در جریان احراز صلاحیت به خاطر گزارش های غیر واقع ظلم شده. فضای مجازی هم اون گزارشهای غیر واقع که مبنای عملکرد شورای نگهبان بوده رو منتشر کترده. بنابراین هم اون نهادها که گزارش دروغ تهیه کردند و هم شورای نگهبان که بر اساس اون گزارش ها و بدون راستی آزمایی صلاحیتی ها رو رد کرده مقصر هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
پس احمدی نژاد چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چه آزمون سختی. خدا به همه بصیرت بده. گاهی فکر میکنم اگر ما هم در زمان معصومین بودیم، از فریب خوردگان میشدیم. در صفین همون کاری رو میکردیم که نادانان کردند...
من هم به خیلی چیزها معترضم...
ولی رای میدم.
به نیابت از سردار شهیدمون...
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
اگر شورای نگهبان صلاحیت آقای پزشکیان و آقای لاریجانی واحمدی نژاد را تایید می‌کرد اونوقت درستکار میشد؟
به نظرمن فرمایشات حضرت آقا درخصوص بی احترامی نکردن به شخص ردصلاحیت شده میباشد. همانطور که یک سری افراد درفضای مجازی از کاه کوه ساختند وبه اصطلاح خودمون پیاز داغ زیاد کردند. باید مراقب باشیم که به هیچ کس توهین و بی احترامی نکنیم. بایدسیره مولا علی (ع) را الگو قراردهیم.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
به نظرم
حسن
|
Singapore
|
۱۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خوب چرا فرزندان سران مملکت اسلامی تقریبا همگی در اروپا و آمریکا هستن . اگه میگی مرگ بر آمریکا چرا اهل بیت تو بلاد کفر هستن
حسن
|
Singapore
|
۱۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
خوب چرا فرزندان سران مملکت اسلامی تقریبا همگی در اروپا و آمریکا هستن . اگه میگی مرگ بر آمریکا چرا اهل بیت تو بلاد کفر هستن
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام وقت بخیر. این انتخاب نمایندگان با نگاه به کل زندگی افراد انجام شده و این افرادی که رد صلاحیت شده حتما مشکلی در زندگی دارن مثل تحصیل فرزندان در غرب و شورای نگهبان همگی مجتهد هستن و کار بلد پس الکی گمانه زنی نکنید لطفا
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چقدر خوبه که هنوز فکر میکنیم که اگر یکی دیگه بود بهتر بود مشکل اینجاست که واقعا فرقی نداره کی رییسجمهور
تابان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
من به هیچ کدام از ردصلاحیته شده ها رای نمیخواستم ولی اگر قراره فردی که 12 سال رئیس مجلس بوده، فردی که سالها وزیر ونناینده مجلس و نایب رییس مجلس بوده یا فردی که 8 سال معاون اول بوده وهست صلاحیت نداشته باشند، چه تضمینی داریم که کاندیداهای فعلی یک ماه بعد صلاحیت دارند، پس با استدلال خودشون شرکت کردن بی معنیست...رای بی رای
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام علیکم
شش فقیه شورای نگهبان رو رهبری تعیین می کند و شش حقوقدان را رئیس قوه قضائیه به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد میده و درصورت تأیید مجلس، به عضویت شورای نگهبان در می آیند.

شورای نگهبان بر اساس گزارشات و اسنادی که با استعلام از مراکز پنجگانه به این شورا فرستاده شده، بر اساس قوانین لازم الإجرای این شورا، حکم به احراز یا عدم احراز صلاحیتها داده و هیچ اشتباهی در آن نبوده، بلکه برخی از این اسناد و گزارشاتی که به شورا فرستادند مشکل داشته و باید که گزارش خلاف واقع رو داده برخورد بشه نه با شورای نگهبانی که بر اساس قانون عمل کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
ببینید بیخود تفسیر به رای خود نکنید، اگر رهبر نظرشون بر تایید برخی افراد بود با حکم حکومتی این کارو می کردن. در ضمن در سخنرانی قبل از اقتدار شورا تشکر کردن و نیز گفتند دستگاهای مسئول باید جبران کنند یعنی خبرگزاری ها و... که در فضای مجازی گمانه زنی کردن و دروغ نسبت دادن و گفتن که شورا به خاطر فرزند فلانی تاییدش نکرده و این خلاف واقعیت بوده و آنها باید جبران کنند اسمی از شورا نبود.
براری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رای بی رای
ناشناس
|
Norway
|
۱۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
هنوز زود است كه خيلىها متوجه شوند كه فردى كه بيش از همه قانون را رعايت ميكند شخص رهبرى است. ملت ايران بايد افتخار كنند كه چنين شوراى نگهبانى را دارند كه صد آلته بايد چنين ميكردند. البته كه أعضاء شورا متوجه هستند كه انتخاب هاى غلط قبلى انها چه هزينه هاى .. برأى كشور داشته است. اى كاش روزى بريد و مسامحه انان نسبت به تأييد روحانى منتشر شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
تنو دیگه خیلی پرتی با این دیدگاه چرا آی پی تو عوض
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رهبرگفتنددرفضای مجازی به اینها ظلم شده،نه اینکه شایسته تاییدهستند
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
لاریجانی روحانی دیگر است ولایتش ، ولایت اکبر است
ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
من سی وشش سالمه تاآخرعمرم درعجب میمانم چرادرحق احمدی نژادظلم شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
این اقایان قدرت داشتن و مشخص شده بهشون ظلم شده
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
بنازم به ضرب شصت آیت الله جنتی و دوستانش، که اختلاسگران و پوپولیستها را چنان در جای خود نشاندند که شاید یکسال طول بکشد خود را بازیافت کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
وقتی جهانگیری علنا میگه به سفارش سران اصلاحات کاندید شده معلومه که دروغ گفته که مستقل اومده و وامدار اوناست و نگهبان ردش میکنه
کارشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
دو سال قبل گفتند با حقوقهای نجومی مسولین برخورد شود آیا برخورد شد؟ واقعا متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
فقط رئیسی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
کاش فکری هم بحال اساتید دانشگاه آزاد بشه...که با تحقیر و جفا و ستم رییس دانشگاه آزاد به آنها، به شورای عالی انقلاب فرهنگی و رییس مجلس و... نامه زدند با هزاران امضا... اما هنوز رسیدگی نکرده اند..
ایرانی آباد و آزاد
|
Singapore
|
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
باسوادترین و با کلاس ترین و بهترین رئیس جمهورهای ایران بنی صدر و خاتمی بودند که مقبول جهان هم بودند ولی متاسفانه اصول گرایان و تندروهانگذاشتند برای کشور و مردم کار کنند .!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چون تخصص ندارم نظر نمیدهم.
تشکر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
پس در نتیجه فضای مجازی کاملا فیلتر... خخخخخخ
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
درود بر ابراهیم بت شکن .... والسلام
مردمم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
مردم آذربايجان منتظر تجدید نظر هستندتا فرزند خود پزشکیان فرد توانمند و باتجربه و انقلابی و... تایید بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
هرکس بیاید به فکر خودش هست هیچ کس به فکر مردم بدبخت و بیچاره نیست الکی حرص نخورید
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام
رهبری انقدر هم که شما فکرمیکنید ساده نیست که اگرهم اختلافی با شوارای نگهبان داشته باشه بیاد درتریبون عمومی اعلام کنه که باعث تنش بشه..رهبری گفتن جفا درحق داوطلبان رد صلاحیت شده نه درحق صلاحیتشان بلکه به خاطر بی اخلاقی های برخی که حرفهای غلط به اونها نسبت داده شده بود رو منظورشون بود
مهروژ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
هیچ کار بدی نکرده شورای نگهبان فقط اشتباه چهار سال پیش رو نکرد و مدیریت کشور رو به کسانی امکانش بود مردم گولشون رو بخورن ومثل روحانی باشن نداد. خدا خیرشون بده. مطمئنم خدا ازشون راضی. بعدا نتیجه این درستی کارشون رو میفهمیم. همیشه نباید همه رو راضی کرد.
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
درکل بیانیه حضرت آقا پیامی که داشت حفظ حرمت و آبروی افراد است که شبکه های مجازی باعث حتک حرمت شده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
سلام خواستم یه کمکی به ما بکنید الان ما تو گرماییم منو دوتا بچه کوچک اهل خرمشهریم خواهش میکنم در حد توانتون کمک کنید تا یه کولر معمولی دست دوم بگیریم بخدا اهل گدایی نیستیم غیرت داریم بخدا پس میدم ۶۳ .. مزرعه.میتونید استعلام بگیرید اوضاع مارو خدا میدونه با چه خجالتی نوشتم این حرفا رو حلال کنید خواهرا و برادرا.خدا هیچ بنده ای رو به اینجا نرسونه
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
درفضای مجازی به عدم احرازشدگان جفا شده ومسول فضای مجازی ریس جمهورودولته نه شورای نگهبان،لاریجانی دراین مدت که ریس مجلس بودچه کارکرد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
تنها راه :
رای بی رای !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
رای بی رای
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
گل بود به سبزه نیز آراسته شد
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
چرا نظر این بنده خدا رو حذف کردید آقایان سانسور چی بعد ادعای آزاداندیشی هم دارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵