بازدید 9145
۲

حمله سارقان با سرنیزه به مأموران پلیس

روز گذشته مأموران گشت انتظامی کلانتری ۱۴۰ باغ فیض حین گشت در محدوده استحفاظی خود، دو مرد موتورسیکلت سوار را حین سرقت گوشی موبایل از یک فرد مشاهده کردند.
کد خبر: ۱۰۵۵۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸ 03 June 2021

به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه ایران، مأموران بلافاصله برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند که دو سارق خشن با مشاهده مأموران، سوار بر موتور تصمیم به فرار گرفتند و مأموران گشت کلانتری به تعقیب متهمان پرداختند اما سارقان به دستور ایست پلیس توجه نکرده و به فرار خود ادامه دادند. پس از تعقیب و گریز طولانی سارقان با توجه به شلوغی خیابان موفق به فرار نشده و در این مرحله برای فرار به سمت مأموران حمله کردند.

سرهنگ ضرغام آذین سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در این باره گفت: در این درگیری ترک‌نشین موتورسیکلت با ضربات سرنیزه، مأمور پلیس را از ناحیه دست، شکم و پا مورد هدف قرار داده که در ادامه مأموران پلیس با استفاده از فنون رزمی دو زورگیر را زمین‌گیر و دستگیر کردند. سارقان حرفه‌ای، پس از انتقال به کلانتری ۱۴۰ باغ‌ فیض، در بازجویی‌ها به سرقت و ضرب و شتم مأمور پلیس صراحتاً اعتراف کردند.

وی در ادامه افزود: مأمور پلیس که در این عملیات بشدت آسیب دیده و زخمی شده برای درمان به بیمارستان انتقال یافته و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۲
10 تا از ان موبیال قاپ و کیف قاپ ها را شدید تنبیه کنید بقیه حواسشون جمع میشه ولی متاسفانه قوانین کلا به نفع دزد ها شده توی این کشور
چرا شلیک نکردن بهش
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه