تکنیکال «فخوز» چه می گوید؟

معاملات فولادی ها در چند روز اخیر اسیر اخبار منتشر شده پیرامون شیوه نامه جدید زنجیره فولاد شده بود و فخوز نیز از این امر مستثنی نبود. البته امروز معاملات فخوز و دیگر فولادی ها بخوبی دنبال شد. به لحاظ تکنیکال وضعیت فخوز چگونه است؟
کد خبر: ۱۰۱۷۳۵۳
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴ 25 November 2020

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، فولادی ها بعد از چند روز معاملات منفی در پی انتشار خبری پیرامون جزئیات شیوه نامه جدید زنجیره فولاد، امروز با برداشت های بهتری از جزئیات خبر و دعوت به جلسه برای اصلاح آن جان تازه ای گرفتند. در این بین، معاملات فخوز نیز در ابتدا از محدوده صفر تابلو شروع شد اما این نماد خیلی زود خود را به صف خرید رساند و تا پایان معاملات امروز در صف خرید باقی ماند.

حالا پرسش این است که آیا به لحاظ تکنیکال فخوز در موقعیت مناسبی جهت ورود قرار گرفته است؟ سهامداران فخوز باید همچنان سهامداری کنند یا از این سهم خارج شوند؟

تحلیل تکنیکال «فخوز» چه می گوید؟

تکنیکال «فخوز» چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟
 
 

در نمودار فخوز، قیمت بر روی خط روند سبز رنگ قرار گرفته و از همین محدوده با واکنش مثبت و معاملات خوبی که داشت به صف خرید نشست. اما قبل از اینکه فخوز در طی چند هفته گذشته به مسیر صعودی برگردد الگوی سقف دوقلو را در محدوده 3000 تومان مطابق تصویر تکمیل کرده بود و از این رو انگار سهم محدوده  3000 تومان را به عنوان کف حمایتی قابل اتکایی شناخته است. از طرفی محدوده مقاومتی 4000 تومان که قبلا خط گردن الگوی سقف دوقلو بود فعلا به عنوان سدی محکم پیش روی معاملات سهم قرار گرفته است.

در صورت عبور قیمت از سد 4000 تومان هدف 4600 تومان در گام اول و سپس هدف 5500 تومان در گام دوم برای سهم فعال می شود اما تا رسیدن به محدوده ذکر شده، به نظر می آید که سهم به صورت یک رالی صعودی بدون وقفه رشد نکند و حتما در مسیر پیش رو نیاز به استراحت و توقف نیز دارد.

 

منبع: نبض بورس (https://nabzebourse.com/)

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری