سنگین ترین ورود پول حقیقی در نماد شیشه ای!
امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ در نیمه نخست شاهد خروج ۹۴ میلیارد تومانی پول حقیقی از بازار هستیم. در این شرایط یک نماد شیشه‌ای در صدر جدول ورود پول حقیقی قرار گرفته است. این نماد بازار پایه چرا مورد توجه سهامداران حقیقی قرار گرفته است؟
گزارش بورس امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور  ۱۴۰۲ | سنگین ترین صفوف فروش بورس امروز
شاخص کل بورس روز سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با کاهش ۵۰۲۸ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۲۸ هزار و ۴۶۱ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ | سهامداران برای فروش این نمادها به صف نشستند
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۲۳۰۰ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۳۳ هزار و ۴۷۹ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
گزارش بورس امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ | پرعرضه ترین نمادهای بورس امروز
شاخص کل بورس روز یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۹۰۵۱ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۳۵ هزار و ۷۹۲ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
گزارش بورس امروز شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ | سه نماد با بیشترین عرضه
شاخص کل بورس روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با کاهش ۳۳۸ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۲۶ هزار و ۷۴۱ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
بررسی صفر تا صد سهام عدالت
سهام عدالت تا به امروز پستی و بلندی‌های بسیار زیادی را پشت سر گذاشته که معیشت مردم نیز به واسطه این پستی و بلندی‌ها تغییر کرده است. امروز نبض بورس، صفر تا صد سهام عدالت را بررسی می‌کند.
گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ | پرتقاضاترین نماد امروز؟
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با کاهش ۹۷۶ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۲۲ هزار و ۶۵۱ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
آیا بورس ایران نسبت به تنش‌های منطقه و جهان واکنش نشان می‌دهد؟
دو روزی می‌شود که بورس تهران پس از ۱۰ روز سبزپوشی، رخت سرخ بر تن کرده است و به عقیده برخی از کارشناسان بازدهی امروز نیز قابل توجه نخواهد بود. برخی از کارشناسان تنش‌های منطقه‌ای را علت ریزش بورس می‌دانند، پیام الیاس کردی، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با نبض بورس صحت و سقم این موضوع را بررسی کرده است.
گزارش بورس امروز شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ | این نماد صدرنشین خروج پول حقیقی
شاخص کل بورس روز شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۲۱۳۰۷ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۲۹ هزار و ۶۶۷ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
کدام زیرمجموعه های تاپیکو در آستانه عرضه اولیه هستند؟
مجمع عمومی عادی سالیانه تاپیکو در روزهای ابتدایی شهریور ماه سال جاری برگزار شد. در این مجمع به شرکت های زیرمجموعه تاپیکو که قرار است عرضه اولیه شوند اشاره شد. چرا شیمی بافت عرضه اولیه نشد؟
گزارش بورس امروز شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ | سه نماد با بیشترین تقاضا
شاخص کل بورس روز سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۱۴۸۳۱ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۵۰ هزار و ۹۷۵ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
بازگشایی مدارس روی کدام سهام تاثیر می گذارد؟
صدای پای مهر کم کم شنیده می‌شود و ۱۸ روز دیگر شاهد بازگشایی مدارس در سراسر کشور خواهیم بود. پرسش این است که بازگشایی مدارس می‌تواند روی فروش کدام سهام تاثیر بگذارد؟
نمادهایی که از اردیبهشت بیشترین سقوط قیمت را داشتند
از نیمه دوم اردیبهشت ماه تا کنون که بازار نزولی شده سه چهارم از نماد‌ها با افت قیمت مواجه شدند. وتوس، دتولید، وساخت، ثشاهد، ثغرب، انرژی، کسرام، خپارس، ثالوند، فاذر، نوین، بمیلا، وفتخار، کاما، دزهراوی، ثباغ، گدنا، وپارس، تبرک، تکالا، ثرود، کالا و سصفها با بازدهی بین منفی ۴۰ تا حدود منفی ۵۲ درصد بیشترین فاصله را از سقف قیمتی اردیبهشت ماه خود دارند.
گزارش بورس امروز یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ | صف نشینی برای فروش این نمادها
شاخص کل بورس روز شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۱۰۱۸ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۰۵ هزار و ۷۰۲ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
پالایشی‌ها قیمت فروش هر لیتر بنزین در سال ۱۴۰۲ را چقدر برآورد کردند؟
چند سالی است که موضوع قیمت بنزین و افزایش آن مطرح می‌باشد و این روز‌ها دوباره زمزمه‌هایی مبنی بر افزایش قیمت بنزین به گوش می‌رسید که توسط وزیر نفت برای چندمین مرتبه تکذیب کرد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که برآورد قیمت هر لیتر بنزین در صورت‌های مالی شبندر برای سال جاری ۱۹ هزار تومان می‌باشد. کدام نماد‌های بورسی بنزین می‌فروشند و قیمت هر لیتر بنزین چقدر برآورد شده بود؟
گزارش بورس امروز شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ | پرتقاضاترین نماد امروز
شاخص کل بورس روز چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۹۶۳۵ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۰۴ هزار و ۶۸۳ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
گزارش بورس امروز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ | نمادهایی که بیشترین ورود پول حقیقی را داشتند
شاخص کل بورس روز یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۵۸۳۸۹ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۵۱ هزار و ۴۸۷ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
گزارش بورس امروز یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲ | نمادهایی که در صدر تقاضا بودند
شاخص کل بورس روز شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۴۶۵۱۷ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۹۹۳ هزار و ۱۱۱ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
در بازار صعودی کدام صندوق‌ها مناسب خرید هستند؟
صندوق‌های سرمایه‌گذاری یکی از بهترین و سودآورترین، سرمایه‌گذاری‌ها باشد. یک کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با نبض بهترین صندوق‌های بازار را تشریح کرده است.
گزارش بورس امروز شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲ | شاخص کل سبز پوشید
شاخص کل بورس روز چهارشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۸۳۴۰ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۹۴۶ هزار و ۵۹۳ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲ را بخوانید.
پربحث ترین عناوین