tabnak-adv
tabnak-adv
عرضه اولیه استارت آپ‌ها به کجا رسید؟
در گفتگوی نبض بورس با مدیرعامل فرابورس پاسخ داده شد:
یکی از موضوعاتی که این سال‌ها مطرح شد، مسئله عرضه اولیه استارت آپ‌ها در بازار سرمایه بود. موضوعی که با پیچیدگی‌های خاصی جهت عرضه همراه بود. تپسی اولین نماد استارت آپی بود که درج نماد شد اما تاکنون این نماد به عرضه اولیه نرسیده است. در گفتگو با میثم فدایی مدیرعامل فرابورس به بررسی آخرین خبرها درباره عرضه اولیه استارت آپ ها پرداخته ایم.
گزارش بورس امروز شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ | ارزش معاملات امروز چقدر شد؟
شاخص کل بورس چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۸۷۸۸ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۵۶۴ هزار و ۴۷۷ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ را بخوانید.
جزییات عرضه اولیه فغدیر
امروز چهارشنبه سهام شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان به روش حراج در نماد معاملاتی فغدیر ۱ عرضه می شود. زمان ثبت سفارش چه ساعتی است؟
گزارش بورس امروز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
شاخص کل بورس سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ در نهایت با کاهش ۱۵۲۷ بر روی کانال یک میلیون و ۵۵۵ هزار و ۶۸۲ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ را بخوانید.
تفارس به زودی بازگشایی می شود
سهامداران تفارس بخوانند:
پذیره‌نویسی عمومی شرکت تأمین سرمایه خلیج‌فارس از طریق بازار سوم فرابورس ایران و به روش ثبت سفارش قرار بود از شنبه ۸ آبان ماه ۱۴۰۰ آغاز شد و به مدت سی روز ادامه داشته باشد اما استقبال سهامداران موجب شد تا این پذیره نویسی در یک روز پایان یابد. تفارس کی بازگشایی می شود؟
گزارش بورس امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ | سه نماد با بیشترین تقاضا!
شاخص کل بورس دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ در نهایت با کاهش ۲۵۰۰۸ بر روی کانال یک میلیون و ۵۵۷ هزار و ۲۱۳ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ را بخوانید.
گزارش بورس امروز دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ | ارزش معاملات چقدر شد؟
شاخص کل بورس یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ در نهایت با کاهش ۱۵۲۸۶ بر روی کانال یک میلیون و ۵۷۹ هزار و ۶۹۱ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ را بخوانید.
عمل به وعده ها، اعتماد را به بازار سرمایه برگردانده است
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با بورس تابناک:
سید غنی نظری خانقاه عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با بورس تابناک گفت: استرس و نوساناتی که قبلا در بورس بود در زمان ریاست جدید نیست.
گزارش بورس امروز یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ | کدام نمادها خروج پول حقیقی داشتند؟
شاخص کل بورس شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نهایت با کاهش ۱۵۲۸۶ بر روی کانال یک میلیون و ۵۷۹ هزار و ۶۹۱ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ را بخوانید.
عرضه اولیه سابیک برای این نماد سود میلیاردی داشت!
چهارشنبه هفته گذشته مورخه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ شاهد عرضه اولیه نماد سابیک بودیم. در این عرضه اولیه یکی از شرکت‌های بورسی توانست سود میلیاردی را به جیب بزند! با این شرکت آشنا شوید.
گزارش بورس امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | شاخص کل چقدر اُفت داشت؟
شاخص کل بورس چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نهایت با کاهش ۱۱۰۴۷ بر روی کانال یک میلیون و ۵۹۴ هزار و ۹۷۶ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ را بخوانید.
در عرضه اولیه سابیک چند کدمعاملاتی شرکت کردند؟
امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت سهام شرکت «سیمان آبیک» با نماد سابیک در بازار بورس عرضه شد. در پایان عرضه اولیه سابیک به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟
گزارش بورس امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | شاخص ها قرمزپوش شدند
شاخص کل بورس سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۲۲۲۲۵ بر روی کانال یک میلیون و ۶۰۶ هزار و ۲۶ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ را بخوانید.
عرضه اولیه سابیک چقدر نقدینگی نیاز دارد؟
فردا پنجمین عرضه اولیه سال جاری انجام خواهد شد و در آن سیمان آبیک با نماد سابیک سهام خود را برای اولین بار در بازار سرمایه عرضه خواهد کرد. این عرضه اولیه چقدر نقدینگی می خواهد؟
گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | شاخص کل ۱.۶ میلیون واحد را فتح کرد
شاخص کل بورس دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۱۰۸۲۰ بر روی کانال یک میلیون و ۵۸۳ هزار و ۸۰۰ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ را بخوانید.
در عرضه اولیه ددانا به هر کد چند سهم رسید؟
عرضه اولیه ددانا امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ به عنوان سومین نماد عرضه اولیه شده فرابورسی و چهارمین نماد عرضه اولیه شده از ابتدای سال، انجام شد. در این عرضه اولیه چند کد مشارکت داشتند و به هر کد چند سهم رسید؟
گزارش بورس امروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | سه نماد با بیشترین تقاضا کدام بودند؟
شاخص کل بورس یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نهایت با کاهش ۵۴۳۱ بر روی کانال یک میلیون و ۵۷۲ هزار و ۹۷۹ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ را بخوانید.
سوت‌زنی در درازمدت سبب افزایش سلامت بازار می‌شود
کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:
همایون دارابی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار تابناک گفت: سوت‌زنی یکی از روش‌های ارتقای سلامت اقتصادی است و باعث می‌شود که دامنه بررسی‌ها و گزارش‌دهی‌ها افزایش پیدا کند و در درازمدت می‌تواند باعث سلامت بیشتر بازار سرمایه شود.
گزارش بورس امروز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ورود پول حقیقی به این سه نماد
شاخص کل بورس شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۱۳۹۶۱ بر روی کانال یک میلیون و ۵۷۸ هزار و ۴۱۱ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ را بخوانید.
گزارش بورس امروز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ارزش معاملات امروز چقدر بود؟
شاخص کل بورس چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۲۴۹۱۸ بر روی کانال یک میلیون و ۵۶۴ هزار و ۴۴۹ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ را بخوانید.
tabnak-adv
پربحث ترین عناوین