بازدید 4940
فیفا ادله وکلای فدراسیون را می‌پذیرد؟

ایران برنده دعوای هفت میلیون یورویی با ویلموتس؟

کد خبر: ۹۹۳۴۴۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹ 29 July 2020

فدراسیون فوتبال ایران و مارک ویلموتس از هم شکایت کرده اند. دو طرف اعتقاد دارند طرف دیگر بر مفاد قرارداد عمل نکرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، در حال حاضر فیفا در حالی بررسی پرونده است و ظرف یک ماه آینده رای نهایی را صادر خواهد کرد. در این بین، اما فدراسیون فوتبال امید زیادی دارد تا پرونده به نفعش تمام شود. ادله‌های فدراسیون درباره بی اعتبار بودن فسخ قرارداد ویلموتس تا حدودی فدراسیون جهانی فوتبال را قانع کند.

ویلموتس در آبان ماه سال گذشته تصمیم به فسخ قرارداد یک طرفه خود با فدراسیون فوتبال می‌گیرد. این فسخ قرارداد باعث می‌شود تا او به فیفا نامه بزند و آن‌ها را در جریان قرار دهد. فدراسیون، اما تلاش می‌کند پول او را هر طور که شده پرداخت کند. بعد از تلاش‌های تاج سرانجام ویلموتس قانع می‌شود تا به ایران بازگردد و بعد همراه با تیم ملی برای بازی با عراق برود. از نظر فدراسیون این یعنی فسخ ملغی شده است. در دفاعیه ایران هم این مسئله برجسته شده است. در صورتی که فیفا به طور قطع این موضوع را بپذیرد، فدراسیون فوتبال برنده این بازی خواهد شد. منابع موثق خبری در فدراسیون می‌گویند بسیار امیدوار هستند تا رای به نفع ایران صادر شود و ویلموتس نتواند غرامت سنگین بگیرد.

ایران برنده دعوای هفت میلیون یورویی با ویلموتس؟

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری