بازدید ۶۵۱۶۲
دو هزار و هفتاد و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: راه خانه‌دار شدن کارگران اعلام شد / کنایه سنگین موسوی به آتش‌ گرفتن ناو‌های آمریکا / شهیندخت اصلاحات مجرم شناخته شد و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۹۰۲۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰ 13 July 2020
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
چرا برخی نمایندگان متوجه مشی رهبری نمی‌شوند؟

مرتضی طلایی، چهره سیاسی اصولگرا و نزدیک به قالیباف به خبرآنلاین گفت: ایجاد فضای تقابلی بین دولت و مجلس، خلاف مشی رهبر انقلاب است و حتی مردم نیز از این موضوع ناراحت هستند. تعجب می‌کنم که چرا برخی نمایندگان که تفکر انقلابی نیز دارند، متوجه مشی رهبر انقلاب در خصوص رابطه بین قوا نمی‌شوند. بیم آن دارم که عده‌ای با شعار‌های «انقلابی بودن» و «اصولگرایی» برای حاکمیت و مردم هزینه ایجاد کنند. نمایندگان مجلس به سمت مجادله و انتقام گیری سیاسی نروند بلکه در مسیر کارآمدی، اصلاح قوانین و نظارت بر دولت باشند. ادامه چنین رفتار‌هایی یک مانع بزرگ برای استقرار دولت انقلابی در سال ۱۴۰۰ و افزایش مشارکت مردم است؛ نمایندگانی که برای اولین بار وارد مجلس شده‌اند، از رفتار‌های شتاب زده پرهیز کنند. یک نماینده انقلابی هرگز داد و بیداد نمی‌کند. شورای ائتلاف و جامعه روحانیت مبارز به وظایف خود در قبال مجلس جدید عمل کنند.

بیانیه مکارم شیرازی در خصوص گرانی

آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی: دیگر اجاره مسکن، خرید جهیزیه و مایحتاج زندگی جز با وام‌های سنگین ممکن نیست. برخی بیان می‌کنند که چرا مراجع تقلید در برابر این وضع سکوت کرده‌اند؟! ما نه‌ تنها سکوت نکرده‌ایم، بلکه بار‌ها دراین‌باره سخن گفته‌ایم و باز هم می‌گوییم. مساله مهم، خونسردی مسئولان است که با وعدۀ حل مشکلات و مسئولیتی که دارند، اکنون حتی اظهار شرمندگی هم نمی‌کنند! قوای سه‌گانه عوامل گرانی را پیدا کرده، با توجه به محدودیت‌های موجود همچون تحریم‌های ظالمانه، با ارائه راهکار‌های مناسب، جلوی این وضع نابسامان را بگیرند. /ایسنا

توهین به دولتمردان حرام شرعی است

محسن علیزاده، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با نمایندگان مجلس یازدهم گفت: ایشان در همان زمان هم اولویت‌ها را ترسیم کردند و بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی و فرهنگی را مسائل اصلی و دارای اولویت دانستند. مردم درگیری نمی‌خواهند و از درگیری گریزان هستند و انتظار دارند مجلس انقلابی یازدهم مشکلات را حل کند. /ایرنا

طرح مالیات بر خانه‌های خالی، افزایش قیمت مسکن را متوقف می‌کند؟

سید احسان خاندوزی، نائب رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: در حال حاضر تعداد خانه‌های کشور از تعداد خانوار بیشتر است یا در برخی از آمار این تعداد برابر است. به همین جهت نباید شاهد نوسانات قیمت مسکن در کشور باشیم. با تصویب نهایی این طرح در مجلس انتظار می‌رود پیام مؤثری در زمینه ساماندهی کردن اطلاعات بازار مسکن به جامعه مخابره شده و امید برای توقف روند افزایش قیمت مسکن افزایش یابد. /مهر

دردسر استعفای ناگهانی عارف برای اصلاح‌طلبان

علی جمالی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان نمی‌تواند ادامه پیدا کند، گفت: اصلاح طلبان باید اختلاف‌نظر‌های گفتمانی خود را حل کنند. اینکه آقایان موسوی لاری یا عارف از شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان کنار رفته‌اند، دلیلی برای جدایی‌شان از جبهه اصلاحات نیست و به همین دلیل، نمی‌توان آن‌ها را به خاطر جدایی از شورای عالی، از اصلاح‌طلبان جدا دانست. اصلاحات و اصلاح‌طلبان در لابه‌لای جامعه رسوخ کرده‌اند. دقیقا به همین دلیل جامعه به هیچ‌وجه به کنارنشینی اصلاح‌طلبان را برنمی‌تابد. /ایسنا

عقلای اصولگرا اجازه میدان‌داری تندرو‌ها را نمی‌دهند

ظریفیان فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت‌گو با «آزادی» خاطرنشان کرد: «به نظر من اصولگرا‌ها در آزمایش سختی قرار گرفته‌اند، جامعه از این نوع تنش‌ها و فراز و نشیب خسته است و نیازمند رفع فوری مسائل و مشکلات خود است؛ بنابراین باز گذاشتن دست طیف تندرو، دست جریان اصولگرا که امید به آینده هم دارد، می‌بندد؛ بنابراین، معتقدم که طیف معتدل‌تر حتما تدبیری خواهند اندیشید و نمی‌گذارند که تندرو‌ها میدان دار جریان باشد. اگر هم چنین نکنند و تندرو‌ها میدان‌دار شوند، عملکرد آنان به پای کلیت جریان اصولگرا نوشته خواهد شد؛ کما اینکه عملکرد احمدی نژاد به پای آن‌ها نوشته شد و برایشان آسیب‌های جدی به همراه داشت.»
 
نماینده اصلاح‌طلب: ماهیت مجلس اصلاح‌طلبی است

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ماهیت مجلس، اصلاح‌طلبی است و هدف این نهاد در هر دوره‌ای این است که قوانین مزاحم و موانع را اصلاح کند. «حسن لطفی»، نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، ضمن تاکید بر اصلاح‌طلب بودن خود در پاسخ به سوالی درباره پیگیری برخی امور توسط اصلاح طلبان در مجلس یازدهم به خبرنگار برنا گفت: اعتقاد من این است که تنها راه نجات کشور اصلاحات است، نه آن اصلاحاتی که یک عده از آن سوءاستفاده کنند. به عنوان مثال در حال حاضر ۱۱ هزار و ۸۰۰ عنوان قانونی داریم که مربوط به خود مجلس است، آیا این روند نباید تنقیح و اصلاح شود؟! مسلم است که باید اصلاح شود. اگر اسمش را اصلاح نگذاریم چی بگذاریم. این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین سالانه ۱۶ هزار نفر بر اثر تصادف در جاده‌ها جان خود را از دست می‌دهند، آیا جاده‌ها و خودرو‌ها نباید اصلاح شوند، اسم این را چه بگذاریم، تعمیرات بگذاریم؟!
 
مذاکره با امریکا نه شراب است که حرام باشد و نه نماز است که واجب باشد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد مذاکره با آمریکا اعتقاد بینابینی دارد. احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره مذاکره با آمریکا گفت من یک جمله را در دهه شصت گفتم که مشهور شد. مذاکره با امریکا نه شراب است که حرام باشد و نه نماز است که واجب باشد. مذاکره با امریکا و حتی هر دشمنی بزرگ‌تر و بدتر از آن منوط است به حفظ مصالح و کرامت مسلمانان. باید ببینیم وضعیت چه اقتضا می‌کند. شاید با بزرگ‌ترین دشمنان هم لازم باشد مذاکره کرد و گاهی ضروری باشد که گفت‌وگویی انجام نشود. اما اگر سوال این است که آیا الان وقت مذاکره است؟ قطعا نه! قرار است سر چه چیز مذاکره کرد؟ او که زیر تعهداتش زده‌ است، تمام آنچه در مذاکرات قبلی پذیرفته‌ را نقض کرده‌ است، دیگر سر چه چیزی مذاکره کنیم؟ وقتی طرف‌مان آدم نیست، چرا مذاکره کنیم؟ اگر سرش را بیندازد پایین و عین بچه آدم بیاید مذاکره کند می‌شود مذاکره کرد، اما مادامی که رفتار امریکا این‌گونه است، وقت مذاکره نیست. من با ماهیت مذاکره مشکلی ندارم اما در شرایط کنونی مذاکره را صلاح و مفید نمی‌دانم.
 
قول و قرار مجازی ظریف با وزیر خارجه کویت

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه کشور‌های منطقه را یک نیاز ضروری و دائمی دانست و تاکید کرد: در این میان همکاری ایران و کویت می‌تواند در ابعاد مختلف توسعه یابد. به گزارش اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه روز دوشنبه در ادامه رایزنی‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران با شیخ احمد ناصر المحمد الصباح وزیر امور خارجه دولت کویت از طریق ویدئو کنفرانس گفتگو و تبادل نظر کرد. در این گفت وگوی تصویری دو طرف ضمن بررسی موضوعات مورد علاقه در خصوص همکاری‌های دو جانبه و آخرین تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی بر تداوم رایرنی‌های دو کشور تاکید کردند. ظریف در این گفتگو همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه کشور‌های منطقه را یک نیاز ضروری و دائمی دانست و تاکید کرد در این میان همکاری ایران و کویت می‌تواند در ابعاد مختلف توسعه یابد.
 
اشتباه بزرگ دولت روحانی از نگاه عضو تشخیص مصلحت نظام

عضو تشخیص مصلحت نظام بزرگترین اشتباه دولت روحانی را گذاشتن همه تخم مرغ هایش در یک سبد می داند.احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره پرسشی در مورد شکست یا موفقیت برجام معتقد است اشتباه بزرگ دولت روحانی این بود که همه تخم‌مرغ‌هایش را در سبد برجام گذاشت. از آب خوردن گرفته تا تحریم، جنگ و صلح را منوط به برجام کرد و چون همه اینها یکجا رخ نداد، این باعث شد که برجام برای دولت روحانی به یک شکست بدل شود.
 
شهیندخت اصلاحات مجرم شناخته شد

کیفرخواستی برای شهیندخت مولاوردی صادر و در آن اتهامات سنگین «تشویق به فساد و فحشا» و «ارائه اطلاعات طبقه بندی شده» تایید شده است. «شهیندخت مولاوردی»، معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی کشور با سه عنوان اتهامی در دادسرای فرهنگ و رسانه مجرم شناخته و کیفرخواست نامبرده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شد. مولاوردی با اتهامات فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی (ماده ۵۰۰)، تشویق به فساد و فحشا و فراهم نمودن موجبات آن (ماده ۶۳۹) و در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده با هدف بر هم زدن امنیت کشور (ماده ۵۰۵ قانون مجازات اسلامی) مجرم شناخته شد. مجازات مرتکبین جرایم مندرج در مواد ۵۰۵ و ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی تا ۱۰ سال حبس در نظر گرفته شده است.
 
ظریف به بغداد می‌رود؟

منابع عراقی از سفر قریب‌الوقوع وزیر امور خارجه کشورمان به بغداد خبر دادند. یک منبع آگاه اعلام کرد که محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران یکشنبه هفته آینده به بغداد سفر می‌کند و با نخست‌وزیر، رئیس جمهور، رئیس پارلمان عراق و دیگر مقامات سیاسی این کشور دیدار و گفتگو می‌کند. این منبع آگاه عراقی اعلام کرده است که ظریف در دیدارهایش با مقامات عراقی در مورد مسائل مشترک دو کشور و مساله ویروس کرونا بحث و رایزنی می‌کند. به گزارش ایسنا، تاکنون هیچ مقام رسمی از ایران و عراق انجام این سفر را تایید نکرده‌اند.
 
اطلاعات جدید از سفر رئیس سابق مجلس به چین

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم در رابطه با «سند ۲۵ ساله راهبردی ایران و چین» گفت: با توجه به اینکه دولت درگیر برجام و سایر مسائل بود حاکمیت این ماموریت را به رئیس مجلس وقت، لاریجانی داد تا سفری به این کشور داشته باشد. «محمدجواد جمالی نوبندگانی»، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم، در گفتگو با برنا، در رابطه با «سند ۲۵ ساله راهبردی ایران و چین» گفت: ایران پس از تحریم‌ها با دولت چین مراودات نسبتا خوبی را در پیش گرفت و تنها کشوری که رسما از ایران نفت خریداری می‌کرد، دولت چین بود. کشور‌های دیگر حتی جرات نداشتند تا رسما اعلام کنند خریدار نفت ایران هستند. چینی‌ها بیان می‌کنند در زمان تحریم، ایران همیشه به ما مراجعه می‌کند، اما برخی سیاستمداران ایرانی با یک لبخند غربی‌ها خیلی مشتاقانه به سمت و سوی آن‌ها می‌روند. او ادامه داد: دیدار رئیس جمهور چین با مقام معظم رهبری بسیار مهم بود و بنای ارتباط با چین در همان دیدار گذاشته شد. با توجه به اینکه دولت درگیر برجام و سایر مسائل بود حاکمیت این ماموریت را به رئیس مجلس وقت، لاریجانی داد تا سفری به این کشور داشته باشد. لاریجانی در یکی از بی‌سابقه‌ترین سفر‌هایی که به خارج از کشور داشت، به همراه روسای کمیسیون برنامه و بودجه و رئیس کمیسیون انرژی و چند نفر از وزرا از جمله وزیر اقتصاد برنامه استراتژیک بلند مدت میان، ایران و چین را دنبال کردند. او در پاسخ به این که لاریجانی در سفری که داشت از طرف رهبری پیامی را به چین بردند، گفت: بهتر است که این طور بگوییم، رهبری کاملا در جریان سفر ایشان بودند و لاریجانی از طرف حاکمیت آن هیات را نمایندگی کرد.
 
کنایه سنگین موسوی به آتش‌گرفتن ناو‌های آمریکا

سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه در بخشی از نشست خبری هفتگی درباره آتش سوزی کشتی جنگی آمریکا در سواحل سن دیگو اظهار داشت: این موضوع خیلی ارتباطی با ما پیدا نمی‌کند، ولی جالب است که ناو‌های آمریکایی چقدر زود آتش می‌گیرند، باید بررسی شود که آیا یوزپلنک‌های آمریکایی این مساله را به عهده نگرفتند؟!
 
برنده بودن اصولگرایان در ۱۴۰۰ از حالا قطعی نیست

واعظ آشتیانی از پیش برنده بودن اصولگرایان در انتخابات آتی را رد کرد و به «آزادی» گفت: «من اعتقاد دارم که نباید اینگونه قاطعانه درباره این موضوع قضاوت کرد. به نظر من هر گروه سیاسی باید فعلایت خود را با یک سازماندهی و برنامه پیش ببرد تا بتواند اکثریت مردم را جذب کند. در انتخابات‌ها عملکرد‌ها و در عین حال شناسایی نقاط ضعف و برنامه داشتن برای آن‌ها، بسیار اهمیت دارد. این که گروه مدعی باشد از حالا پیروز است، به نظر من توام با عجله است.» وی همچنین یادآور شد: «فراموش نکنیم که در انتخابات ریاست جمهوری آقای ناطق تا ۴۸ آخر کسی باور نمی‌کرد که خاتمی پیروز شود. یا وقتی احمدی‌نژاد با آقای هاشمی به فینال رفت تصور می‌شد که آقای هاشمی پیروز است. بر این اساس انتخاب موضوعات یا به تعبیری شعار‌ها و یا انتخاب نقاط کور که می‌تواند فضای مناسبی برای کارآمدی باشد بسیار اثرگذار است. برای همین باید عبرت بگیریم و بدانیم که هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.»
 
راه خانه‌دار شدن کارگران اعلام شد

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران: هر مقدار وامی که به اسم ودیعه مسکن تصویب کنیم، کمکی به خانه دار شدن کارگران نمی‌کند، چون قبل از اینکه وام مسکن به جامعه تزریق شود، حاشیه تورم آن ایجاد شده است. پیشنهاد ما تهیه زمین رایگان و ارزان قیمت با اقساط بلندمدت است که تنها مختص کارگران باشد و سند خانه‌ها هم انتهای کار زده شود تا دست دلالان بازار نیفتد. /ایسنا
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۶
در انتظار بررسی: ۴۴
انتشار یافته: ۹۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
وقتی دولت نمی خواهد کار کند و یا از عمد دارد با قیمت ها بازی می کند چه دلیلی دارد بماند؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
ساعت 9 صبح شنبه 21 تیرماه. درینگ :
بله سهام داره ریزش می کنه و شاخص منفی می شه .چی دستور می دین.
هیچی.فعلا صبر کن تا ساعت 11 ببینیم چی می شه
ساعت 11 درینگ:
بله.شاخص می بینی .چیکار کنیم؟
همه رو بخر.
اما
اما نداره .گفتم بخر.تا 1 ساعت دیگه دوباره جمع وجورش کنید ومثبت .
بچه ها شنیدید .حمله
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
برکناری حسن روحانی از منصب ریاست جمهوری توسط مجلس انقلابی باعث ثمرات وبرکات فراوانی هم برای کشور وهم برای جهان می شود.از جمله:
1_اولین ثمره این حرکت تو دهنی محکم به همه رای دهندگانی است که به حرف"به همون که ما می گیم رای بده گوش نکردند"وحالا با هزینه بسیارمتوجه  اشتباه فاحش خودشده اند
2-با رفتن حسن روحانی دوباره ارزانی وفروانی ووفورنعمت همه جا را فرا می گیرد به طوریکه از آسمان مرغ بریان و کباب کوبیده می بارد که مردم برای ذخیره آنها فریزرویخچال کم می آورند ومجبور می شوند با هزینه کمی 2 تا 3 یخچال فریزر اضافی بخرند.
3-بینی استکبار  ومخصوصا جان کری  اینبار چنان به خاک مالیده می شود که برجام دان آنها پاره شده و مجبور می شوند ملکه الیزابت دوم و شاه عبدالله اردنی را برای دست بوسی و تسلیم روانه تهران کنند
4-دلار آنچنان زیاد وبی ارزش می شود که سبزی فروش محله برای پرداخت پول خورد به شما التماس می کند این بسته دلار را به جای 500 ریال قبول کنید وشما با اکراه برای روشن کردن زغال قبول می کنید.
5-مهمتر از همه ی اینها اصلا همه ویروس های کرونا نه تنها از ایران که ازکل جهان بر می گردد به کالبد همان خفاش ها.تو گویی نه کرونایی بود ونه خفاشی.همه بیماران وبی حالان به یک باره از بستری بیماری بلند شده و به محل کسب وکار خود می روند.
6-در حالیکه مهندسان وخودروسازان ایرانی برای سفر به مریخ در حال طراحی  خودروی پرنده می باشند.وظیفه تولید ومونتاژ خودرو های تماما ایرانی را به گاراژهای محلات وشهرستان ها سپرده اندوخرید خودرو از خرید بستنی و آب نبات ساده تر وپیش پا افتاده تر می شود.
ناشناس
| Romania |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
قراداد با چین بشرط ورود سرمایه ها و فناوری های با کیفیت چین بسیار هوشمندانه و بسود مملکت است.با توجه به رقابت چین و آمریکا چینی ها با حضور در ایران به راحتی به حضور آمریکا در منطقه خاتمه خواهند داد و البته به کمک نیروهای متخصص کشورمان .باید همه بدانند که ایران قلب خاورمیانه است و کنترل خاورمیانه و کنترل بر دریاهای منطقه در دست ایران است.دبی و ریاض در برابر رشد اقتصادی ایران و پیشرفت ایران به خاطره ها خواهند پیوست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دولت خلع سلاح شده و دست تو جیب ملت کرده حالا به چه قیمتی ؟ به قیمت نابود کردن قشر متوسط جامعع و دلخوش کردن یه عده به سودهای باد آورده بورس و دلالان طلا و ارز که ایران شده بهشت انها وجای امنی برای چپاول ملت .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
روحانی و حامیان او از خدایشان است که استیضاح انجام بشه و روحانی کنار بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اگر مالیات بر خانه های خالی به اضافه مالیات گیری از کسانی که در سال بیش از یک بار خرید و فروش می کنند بگیرند قطعا جلوی افزایش قیمت های صوری می گیرد و بعد کاهش قیمت را ایجاد خواهد کرد تا نصف قیمت های فعلی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
واسه تکمیل نمایش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
ما هم بلدیم چه کنیم. از فردا ساختمان را در مرحله نازک کاری متوقف میکنیم و میگیم ساختمان نیمه کاره که قابل اجاره دادن نیست
مشاور سازندگان
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
امروز هواپیمای به شکل دلاردر آسمان شهرماظاهر شد.برای لحظه ای همه نگاه ها به آن سو چرخید.خیلی زیبا بودو پرواز آرام ودلنشینی داشت.برای لحظه ای لبخند روی لب ها نقش بست وحتی آن پیرزن خمیده با عصا و آن پسرک ویلچرنشین برایش دست تکان دادند.اما هواپیما دوباره اوج گرفت  و در افق ناپیدا شد و دوباره اخم ها .پریشانی ها.اندوه و اضطراب برگشت.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
جناب نازک کار ان وقت هر سال باید مالیات بدهی به خاطر داشتن یک واحد هرچند نیمه کاره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
البته با یک واحد اضافه تر
امینی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
آقای نازک کار اگه فردا روز خدای ناکرده فسادی توی زندگیت افتاد یادت بیاد حاصل همین نازک کاری هاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مذاکره شما برای دادن دانش و حق و حقوق کشور است و از اساس باطل است و خیانت به حساب می اید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
ان وقت توهین های دولتی ها به دیگران حرام شرعی نیست؟
رضا
|
Switzerland
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
جناب طلایی این جماعت نفوذی امریکا هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
نگاه افراطی شما ها هست که وضع مملکت این طوری شده یک روز به غرب می نگرید وحالا هم تو سری خوردین رفتید به سمت شرق
اقایان متفکر!!! این همه که دنبال اوردن کارگر و سرمایه خارجی هستید اگر به فکر کار و تولید در ایران می بودین این قدر مشکلات نداشتیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مذاکره با قاتل سردار سلیمانی شاید مثل شراب حرام نباشد اما به نظرم از کفر ابلیس بدتر است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
البته که حرام نیست. زمانی که این کابوی روی کار امد عرض کردیم از سر راه وی کنار بروید تا او بخاطر ماهیتش خود را با کره شمالی یا چین یا روسیه مشغول سازد و دوره اش به پایان برسد. متاسفانه گوش شنوایی نبود و بلاخره او زهرش را ریخت و یکی از بهترین مردانمان را شهید کرد. کره شمالی با یک جوانک ۳۰ ساله کاری را کرد که ما باید میکردیم. پای میز مذاکره رفت و یک سایت موشکی به اندازه سوله نطنز ما را منفجر کرد و ترامپ را بازی داد و عکس یادگاری گرفت و حالا میگوید مذاکره ای در کار نیست زیرا میداند دوران ترامپ تمام شد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مذاکره بسیار واجب هست باید صورت بگیرد
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مطئن باشید به نفع ایران هست چون غربی ها هم از حسادت نفوذ چین وارد عمل میشوند حتی شاید تحریم هارا بردارند و کره و ژآپن باید سریع تصمیم بگیرم زمان وقت تلف کردن نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
حسادت؟؟؟!!!
بعضی ها مناسبات جهانی را با دعواهای زن و شوهری اشتباه می‌گیرند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خدایا خودت شفا بده
ناشناس
| Sweden |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خوشخواب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
باید یک بار برای همیشه دل از غرب کند. چون از زمان ناپلئون تا حالا امید بستن به کمک آنها واهی بود و همیشه استعمارگر کشور غرب بود
اما چه کنیم که دانش آموختگان ما که مثلا فرهیختگان اند همه در غرب آموزش دیدند
پس لکه سیاه غرب همیشه در پیشانی ماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
در ایران ریاست جمهوری مثل سربازی است باید دوره اش کامل طی بشود اگر رییس جمهور یک روز زودتر کنار برود غیبت میخورد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
جالبه تا حالا همه ی اصولگراها تماشاگر توهین و بی ادبی ها در مجلس جدید بودن و اظهار نظری نمیکردن، چه بسا خوشحال هم بودن که رقیب داره له میشه، اما با سخنان جدید رهبر انقلاب همه شدن مخالف توهین و بی ادبی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آیت اله مکارم شیرازی اگر مثل من پول تو قرض الحسنه برای وام گرفتن می گذاشتن.سه ماه بعد ارزش پولش به یک سوم میرسید.بیانیه شدیدالحن و تند و تیز تر ارسال می کردند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
واقعا اشتباه محضه من یه مدت بانک ها زیاد میرفتم میدیدم چقدر آدما میان پول سپرده میذارن واقعا اشتباه میکردن خانما و آقایون میانسال و باکلاس ۱۰۰ میلیون ۲۰۰ میلیون ۵۰۰ میلیون پول گذاشته بودن بانک خصوصی دلشون به ۲۰ درصد خوش بود همه اونا الان حسابی ضرر کردن
سامان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
جالب است اضافه کنم که تحریم ها را مصداق نعمت الهی می دانستند و امروز از آن به عنوان تحریم های ظالمانه یاد می کنند. در روایات داریم هیچ ظالمی پایدار نخواهد ماند مگر مظلوم بخواهد..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مذاکره با امریکا نه شراب است که حرام باشد و نه نماز است که واجب باشد) اما اگر درباره محصورین چندین ساله بگویم حرام است !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اقای مرتضی طلایی ظاهرا مصاحبه دو هفته اخیر خودش را فراموش کرده و امروز بعد از نهیب رهبری جلد عوض کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اقای طلایی فرصت وقدرت طلب هست تا قالیباف رای اورد با یک چرخش 360درجع ای بسمت وی اومد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
سفر لاریجانی هیچ چیز عجیبی نداشت ایران داشت با غرب مذاکره میکرد چینی ها ترسیدند ایران پولی را که در بانک های چین بلوکه شده بود بعد از برجام مطالبه کند پیام دادند لاریجانی رفت و گفت که این پول در بانک های چین بلوکه باقی بماند ۲۲ میلیارد دلار بود هنوز هم دست چینی هاست این ۲۵ سال هم که میگویند تعهد ۲۵ سال لاریجانی به چین است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
عضو تشخیص مصلحت نظام بزرگترین اشتباه دولت روحانی را گذاشتن همه تخم مرغ هایش در یک سبد می داند) همچین از موضع بالا حرف میزنه انگار ما سبد دیگری داشتیم !!! اقای توکلی الان وضعیتمان وضعیت سال 92 است بفرمایید داخل کدوم سبد باید سرمایه گذاری کنیم بشرطی که چند سال دیگه حرفتون عوض نشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
در سبد داخل کشور و نه خواهش کردن از خارج
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
با درود جناب علیزاده توهین به هرانسانی اعم از دولت مرد ویا شهروند عادی حرام است.
ناشناس
|
Thailand
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
عقلا !!! اگه عقل داشتن که الان حال ‌روز ملت این نبود ! مگه کرونا به ما رو‌از دست اینا نجات بده !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اقای حسن علیزاده ، روزی که نیک بین ، کریمی قدوسی ، صفایی و ... فریاد و تهمت شان فضای مجلس را مسموم کرده بود . روزی که ذالنور اعضای کمیسیون امنیت را ساعت 6 صبح فر خوانده بود که برای نوشتن 18 مورد استیضاح رئیس جمهور رل تدوین کنند . روزی که برای استیضاح 200 امضا جمع آوری میکردند . چرا یکنفر از عقلای قوم به آنها نهیب نزد؟ . میدانید چرا ؟ دو حالت بیشتر ندارد یا خودشان راضی به این جریان بودند و یا در مقابل این چند نفر کم اورده بودند . اگر شق دوم صحیح باشد باید منتظر حرکت های بعدی این افراطیون باشند و منتظر به زمین کوبیده شدن جریان اصولگرایی باشند . تعجب از این است که همه مردم از این جریان ناراحت بودند چطور شد که نماینده ها ناراحت نشده بودند . یعنی اینها از استراتژی و درک تفکرات رهبری در حد و اندازه یک فرد ایرانی عامی هم بی اطلاع هستند . ؟ آنقدر از منش و اهداف رهبری دور هستند که هر روز مصاحبه بر علیه دولت و به زیر کشیدن آن را سوژه کرده بودند و آقای نیک بین در روز سه مرحله مصاحبه انجام میداد انگار که قهرمان فتح شهر لنینگراد است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
توکلی مصداق دوستی خاله خرسه این کشور است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مگه قرار است انتخابات رقابتی باشد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دقیقا منظورتون از کلمه "حاکمیت" چه نهادی هست؟ دولت ...؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
از آقای توکلی که فکر می کنند مذاکره با آمریکا باید با خفظ کرامت مسلمانان انجام شود باید پرسید تمام تصمیماتی که طی این سالها انجام شده کرامت مسلمانان ایران را حفظ کرده ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
روحانی همه تخم مرغ هایش را در سبد برجام گذاشت ٬ و چهار سال مدام داد میزد : دوستان ! اقایان! اینجا تخم مرغ های یک ملت ۸۰ میلیونی گذاشته شده ٬ لطفا مراقب باشید و انها را پایمال نکنید اما کسی گوش نداد ۰.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
جناب توکلی از ابتدای انقلاب ، در تمام پستهای وزارت و نمایندگی و غیره مشغول بوده اید
و بهترین کاری که آشنا بودید و کردید
، تنها انتقاد کردن بود و تاسف خوردن و نصیحت کردن و مخالفت کردن !!!!!
با این شعاری هم که بقول خودتان ، سازنده اش خودتان بوده اید
دقیقا مشخص میکند ، که چرا ۴۱ سال هیچ اثر مثبت و عملکرد قابل ذکری از شما ندیده ایم !!!!؟؟؟
متاسفانه ، بدتر از این شعار دو پهلوی ، بدون ثمر و نتیجه و همه را راضی و همزمان ناراحت کردن وجود ندارد !!؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آقایان لاریجانی توکلی مطهری زیباکلام که نسبت فامیلی با هم دارند دوران اوج شان زمان احمدی نژاد بود در برابر احمدی نژاد سد محکمی ایجاد کردند بعدا کارکرد خود را از دست دادند
ناشناس
|
Italy
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
از نایب رئیس محترم کمیسیون اقتصادی مجلس که قاعدتابایستی عالم اقتصادباشندبایدسئوال شوداگرشماازجنسی یاهرگونه فعالیت اقتصادی مالیات بگیریدارزان میشودویاگران ؟ مالک پولی راکه بایدمالیات بدهدازارث پدری اش نمیدهدازمستاجرمیگیردونتیجه کمترشدن ساخت وسازکمتروگرانترشدن مسکن وبیکاری وتورم بیشترهمه کارماشده شعاروتهدید البته این طرح برای دولت درآمدزااست وبرای جامعه ایجادهرج ومرج وگرانی وبیکاری بمراتب بیشتر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
این طرح در واقع گرفتن مالیات از مستاحرین و خریداران واقعی مسکنه توسط دولت .
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آقای توکلی عزیز اینجورکه میفرمائیدکه نه حرام است ونه واجب یعنی مستحب که ای ولی مباح است والله مای روستائی راآگاه کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مرگ بر چین و روسیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دست از پرونده سازی علیه هم بردارید. خسته شدیم. به مردم برسید. دلار 23000 تومان
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
۲۳۵۵۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آقای توکلی ، مذاکره با آمریکا حرام نیست ؟؟؟؟؟
یه روزگاری اگر کسی اسم آمریکا رو میاورد , چه بلاها که سرش نمی اومد . امروز مذاکره با آمریکا حلال شد؟؟؟
واقعا درست گفتند : سیاست پدر و مادر نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کسانیکه از مذاکره با آمریکا دفاع میکنند
یا الفبای سیاست رانمی فهمند یا الفبای غیرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
قرار است سر چه چیز مذاکره کرد؟ او که زیر تعهداتش زده‌ است، تمام آنچه در مذاکرات قبلی پذیرفته‌ را نقض کرده‌ است، دیگر سر چه چیزی مذاکره کنیم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
توشکمت سیر هست باید مذاکره برای سیرشدن شکم750میلیون ایرانی صورت بگیرد
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
شماوقتی مالک رامجبورمیکندملکش رااجاره دهدنوعی سلب مالکیت است که نه بسودمستاجراست ونه مالک بجای بگیروببندبهترنیست بانکها راتشویق بدادن وام های کم بهره طولانی مدت تاسقف هفتادویاهشتاددرصدقیمت ساختمان به خریدارویاسازنده کنیدمثل همه دنیاوکشورخودمان قدیم ترهاوحتی چندسال پیش که هم ایجاداشتغال شودوهم تولیدوعرضه بیشتر وهم ثبات قیمت مسلما ارزش دلارهم باتولیدبه ثبات میرسدطرح مجلس طرحی است که بایستی توسط کارشناسان اقتصادی آگاه وبیطرف وغیروابسته ودلسوزبحال واینده کشورمان بررسی شودوگرنه چنین طرحی قطعا نتیجه معکوس خواهدداد
پاسخ ها
احمد
| Norway |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کاملا موافق هستم چندی پیش زیرا چین به یکی از کشورهای آفریقایی وام طویل المدت آغازکرد نتیجه اش این بود که آن کشور نتوانست از عهده پرداخت اقساط وام براید چین یکی از بزرگترین و حساسترین بندر آن کشور را به مدت ۹۹ سال تصاحب شد پس این نوع قرارداها باید اقتصاددانان ماهر تجزیه و بررسی کرده( به خصوص در شرایط فعلی که ساکنان مجلس اقای روحانی را به عناوین مختلف تهدید مینمایند هستند که نه تجربه اقتصادی دارند و نه سیاسی ) آنگاه دولت ها نسبت به امضای قرارداد عمل نمایند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اقای موسوی اول به اتش سوزی گشور را که اخیرا فراگرفته نیم نگاهی بندازید بعدش به امریکا تنه بزن ازپارک بگیر تا جنگل وپتروشیمی پالایشگاه وپاساژو..........................
احمد
|
Norway
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
از طرف چه مقامی آقای لاریجانی به چین سفر و هدف از سفر و نتیجه سفر را گزارش میدهد
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بچه های بالا
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مگه وضعیت بدتر ازین هم میشه مگر نه اینکه در اسلام به دوستی سفارش شده مذاکره به شرط درست شدن وضعیت موجود چه ایرادی داره والا ملت خسته شدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
وقتی به مدت سه سال برجام اجرا میشد بعضی از جناح های داخلی از اینکه اوباما با وجود بسیاری از کارشکنی ها ٬ تا حدود ۹۰٪ به تعهداتش پایبند است از پایبندی امریکا عصبانی بودند ٬ اگر امریکا مثلا یک استاد دانشگاه ایران را تحریم میکرد بعضی رسانه های. ما جوری بزرگنمایی میکردند که انگار فاجعه رخ داده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
سلام.اصولگریان محترم انقلابی زمانی که به مجلس رفتید دلار 16 هزار تومان بود هنوز 5 ماه نگذشته 23 هزار تومان شد با این نظارت شما درمجلس (که باهزار امید برای بهتر شدن وضعیت رفاهی واقتصادی رای دادیم )در سال 1400 اگر باید دلار با قیمت خیلی بالاتر را پیش بینی کنیم .کاش برنامه ترتیب می شد این نمایندگان محترم در صداسیما عملکرد واقعی ماهانه خودرا اعلام نمایند.اولین. اقدام شان برقراری حقوق وحق مسکن 200 میلیونی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اتفاقا خوب هم متوجه میشوند و نقششون رو درست بازی میکنن
علی مراد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آقای طلایی بیشتر به فکر استقرار اصولگرایان در انتخابات اتی است تا بدبختی ما مردم. راضیم ازت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کنایه سنگین یابازی ببمزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
معلومه روحانی و ظریف دارند از لج ترامپ با چین قرارداد میبندند احتمالا ترامپ هم با شنیدن این خبر خواهد گفت به ...... درک
ناشناس
|
Poland
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
یک عده فکر کردن راه برون رفت از مشکلات و مبارزه با بیکاری و گرانی وآبادانی و رفاه بیشتر روابط با شرق است
که این درست نیست بلکه باید به توان داخلی تکیه کرد
ادای مسئولیننو در آوردم هی می گفتن راه برون رفت از مشکلات رابطه و مذاکره با غرب نیست خالام ما می گیم راه برون رفت از مشکلات رابطه با شرق نیست
چیزی که عوض داره گله نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
همه این بحث ها به زودی تمام میشه میگن انگلیسیا هیچوقت اشتباه نمیکنن ولی به نظر من آمریکایی ها هیچوقت اشتباه نمیکنن در اقتصاد سینما صنعت پزشکی ...اونا اشتباه نمیکنن پس در سیاست هم به زودی آثار سیاست ترامپ رو خواهیم دید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
از جناح اصلاح طلب افرادی مانند عارف و لاریجانی از کناره گیری کردند دلیل بر خارج شدن از این جناح نیست ( منظورش این هست که چون حتی با رای اکثریت مردم به جریان اصلاحات این جناح سیاسی را بصورت علنی حتی طبق قانون اساسی که میباید مطالبات مردم را اجرا میکردند با سد اقتدارگرایان مواجه شدند . پس برای اینکه در ۱۴۰۰ همچنان به عنوان یک رقیب در انتخابات شرکت کنند د صلاحیت خواهند شد . لذا لیدر و رهبر این جناح تصمیم گرفت که فعلا این حزب بصورت طاهری و صوری تعطیل شود تا اقتدار گرایان نگویند که چرا در ۱۴۰۰ در رقابت و رای شرکت نمیکنید . یعنی اینکه چه اصلاح طلبان مشارکت کنند چه نکنند همیشه تصولگرایان حربه سیاسی بر علیه آنها در جیب دارند . اینطور نیست . اصولگرایان در این بحث مشارکت کنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
شهیندخت ملاوردی به دلیل اتهامات سنگین ممکن هست تا ده سال حبس محکوم شود .......؟حداقل دو تا از اتهامات را برای کاربران شرح میدادید . این مواردی که گفتید بصورت کلی بود . جزیات این اتهامات چی هست ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آقای سخنگو مه اونها رو مسخره می‌کنی ، تو مه روز یه گوشه مملکتت آتیش می گیره ، چی می‌گی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
ای خدا چه خوب میشد فردا میشنیدم روحانی استعفا داده بعد یه نفر میومد مرد مردان تمام دلال ها که خون ملت رو تو شیشه کردن به صلابه میکشید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
شما جای قضاییه مجریه رو عمدا عوضی گرفتی یا سهوا؟ترسیدی بگی رییس قوه قضاییه یا به در گفتی دیوار بشنوه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کشور با وجود اصولگرایان که واقعا با سازوکاری که دارند هیچوقت از قدرت کنار نمیروند . چه برنده انتخابات باشند چه بازنده. لذا تا انها در سیاست هستند و برای مردم تفسیر و گفتمان سازی و واژه سازی میکنند مردم کاره ایی نیستند . یعنی همیشه کشور در تنش داخلی و خارجی بسر میبرد . وقتی کشوری در تنش هست نه ازادی بیان و حقوق شهروندیش رعایت میشود نه رفاه و اسایشش . .. خود اصولگرایان یک راهی پیشنهاد بدهند که وقتی اکثریت مردم دوست نداشته باشند خدمت کنید چه راهی پیشنهاد میکنید . ما اکثریت اگر نخواهیم بما خدمت کنید یا خدمت گذار باشید چکار کنیم ؟ آخه این خدمتکاری شماها هزینه زیادی بما و خسارت زیادی زده . چکارتان کنیم که خدمت نکنید . بگذارید سیاستمداران باسواد و روشفکر کشور را از مشکلات نجات دهند . بهرحال از زاپن و المان و ایتالیا که بدتر نمیشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
طلا گرمی یک میلیون
دلار ۲۳۰۰۰ تومان
واقعا تبریک به من ، تبریک به شما ، تبریک به مسئولان ، تبریک به زیبای خفته بانک مرکزی ؟؟؟؟
کسی که یک کیلیو طلا داشته تویک ماهه پانصد میلیون فقط سود به جیب زده ، تبریک به همه طلا فروشان و دلالان عزیز تسلیت به مردم گرسنه کشورم ،
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
من طلا ندارم و طلا فروش هم نیستم.
سهامهای بورس ۵ برابر شده ولی طلا کمی بیش از ۲ برابر شده
و تازه انس جهانی طلا هم موثر بوده خیلی مقایسه نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
پس سنگ بنای قراداد ۲۵ساله توسط آقا لاریجانی گذاشته شده. است پس جای اعتراض نیست و دولت هم جاده صاف کن است
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
و دارد خود را برای ریاست جمهوری انتصابی گرم مکند ،البته با ناز وادا!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اقای روحانی تو کمتر از یک ماه ارزش پولی که برای دریافت وام تو بانک گذاشتم ( مشارکتی ) به نصف تبدیل کردی ؟؟ وقتی میگه من ارز به بازار تزریق نمیکنم ، فاتحه بازار ارز رو خوندی جناب همتی ، ،؟؟
شریعت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
با نظر ناشناس 19.38 موافقم . امثال اقایان محترم کریمی قدسی و ذوالنور خیلی زودتر از اینها بایست یاد میگرفتند که مشی مقام محترم و معظم رهبری همیشه حمایت از دولت مستقر بوده است اما این اقایان بر خلاف نظر رهبری حرکت میکنند . اما نو رسیده های مجلس باید یاد بگیرند که اصولگرایی تبعییت از رهنمود های رهبری است و از این پس بجای احساسی عقلی گفتار و کردار داشته باشند .
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بک زمانی می گفتند ،نه شرقی ،نه غربی ..... ولی حالا میگن تنها شرقی وشرقی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
جناب توکلی میدونی دلار ۲۳ هزار تومان رو رد کرده
میدونی فقر و فساد بیکاری امان ملت رو برید
میدونی قیمت ها ساعتی تغییر میکنه
میدونه یه یخچال معمولی ۳۵ میلیون قیمت خورده
میدونی شاخه اهن تو ۱۰ روز ۶۰۰ هزار اضافه شده
میدونی دختران مملکت در استانه چهل سالگی تو خونه موندن
میدونی جوانان کشور بخاطر بیکاری درگیر اعتیاد شدن و سن اعتیاد به مدارس کشور رسیده
امثال تو از هیچ چیز خبر ندارن و فقط شعار مبارزه با دنیای غرب میدین در حالی که شدیم دوست روسیه و جین ؟
تابی کمی شرافت داشته باش و سانسور نکن؟
ناشناس
|
Sweden
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
خواب خوش طرفداران سرمایه گذاری چین در ایران هرگز تعبیر نمیشود چون چین مراودات سالانه هزاران میلیاردی با امریکا و صدها میلیاردی با همسایگان عرب ایران را فدای
معاملات حداکثر ۲۰ میلیاردی با ایران نخواهد کرد مگر اینکه چراغ سبز آمریکا را دریافت کرده باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
امریکا در پشت پرده سیاست و اقتصاد شریک ۲۵ ساله چین در پروزه های داخل ایران هست . یعنی عمدا به چین و ایران فشار وارد میکند تا با هم در صنایع ایران شراکت کنند چون منافع مشترک دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
به امام حسین قسم ، تورم و بیکاری از یک طرف ویروس لعنتی چینی از طرف دیگه مردم رو بیچاره کرده ؟؟ ۴ ماهه بعضی از کسبه یک ریال کاسبی نکردن ولی دلالان خون اشام ساعتی سرمایه انها دو برابر میشه ؟؟ چرا دارید با لجاجت بنیان خانواده ها رو نابود میکنید ؟؟ داره مردم سونامی وار کرونا میگیرن چرا که تو این وضعیت مجبورن برای اینکه از گرسنگی نمیرن باید کار کنند و این مساوی است با مرگ خاموش یک ملت .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
چند وزارت خانه دست دولت نیست بلکه جنبه نمادین دارد . سیاست خارجی و امنیت و وزارت فرهنگ دست دولت نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
چنین دولتی باید استعفا دهد ،پچرا اینکار را نمیکند!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اقا این مراجع محترم تقلید ایا از درد ملت باخبرن ؟؟ ایا درد بی پولی کشیدن ؟؟ ایا در فرزند بیکار کشیدن ؟؟ ایا درد سفره خالی کشیدن ؟؟ من دارم نسبت همه چیز همه کس بی اعتقاد میشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
هل من ناصرا ینصرنی ؟؟؟؟؟؟؟ایا فریاد رسی نیست ؟؟؟ یک روز موندن دولت در قدرت خیانت است به ملت وکشور مثل اینکه دلار ۵۰ هرار تومانی داره با سرعت نور محقق میشه
۷ تیر دلار ۱۵ هزار
۲۴ تیر دلار ۲۵ هزار
فقط امروز ۱۵۰۰ تومان افزایش یافت
دولت خیانت میکنه مجلس حمایت میکنه
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
تشکیلات حزب توده که در مزدوری اش برای شوروی پیشین و روسیه امروزی هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد یک سایت اینترنتی فارسی زبان خارج از کشور دارد این حزب منفور و مزدور به شدت سینه چاک قرارداد 25 ساله ایران و چین است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
درتيتر خبرلاريجاني رادرامرمذاكرات باچين خواندم مگرظريف استعفاداده ويا دستگاه وزارت خارجه تهي از مامورين ذيربط گرديده است پزشكيان وقتي ازدولت سايه سخن ميگفت باورنداشتم وبه اوشك ميكردم حال برايم عيان گشت .من به جاي روحاني بودم اين همه تحقيررانميپذيرفتم واستعفاميدادم0اين كدهاي امنيتي براي چيست وفلسفه اش چيست؟)
hadi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
آيا در شرايط فشار اقتصادي از سوي آمريكا و غرب مذاكره با چين ميتواند يك برد-برد باشد؟ من كه فكر نميكنم چيني ها و روس ها ما را وجه المصالحه خودشان با آمريكا و غرب كرده اند.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
کنکور 99 آیت الله فاطمی نیا سنتکام اوراق سلف نفتی توافق اسرائیل و امارات
آخرین اخبار