بازدید 10361

هرگونه تحویل خودرو بدون الصاق پلاک ممنوع شد

هرگونه تحویل خودرو به خریداران منوط به الصاق پلاک بر روی خودرو بوده و تحویل خودروی بدون پلاک و یا تحویل دستی پلاک به خریداران ممنوع است.
کد خبر: ۹۷۹۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲ 17 May 2020
به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، در ابلاغیه این سازمان آمده است با توجه به تصمیمات متخذه به منظور ساماندهی بازار خودرو در جلسه ۲۲/۲/۱۳۹۹ کارگروه تنظیم بازار و به منظور ایجاد محدودیت برای خرید خودرو توسط اشخاصی که با هدف سفته بازی و دپوی خودرو‌ها با هدف فروش با قیمت‌های بالاتر انجام می‌شود؛ مقرر گردید، هرگونه خودرو تحویلی خودرو سازان به خریداران منوط به الصاق پلاک بر روی خودرو بوده و از تحویل خودروی بدون پلاک و یا تحویل دستی پلاک به خریداران خودداری گردد.

این ابلاغیه مسئولیت عدم اقدام به موقع در این زمینه را متوجه شرکت‌های خودروسازی دانسته و تاکید نموده که در صورت وجود و رویت خودرو‌های فاقد پلاک در محل نمایندگی یا در پارکینگ‌های عمومی و... به عنوان دپو و با ظن احتکار تلقی خواهد شد و شرکت خودروساز به همراه سایر ذینفعان به عنوان معاونت در تخلف به مراجع تعزیری معرفی خواهند شد.

همچنین موضوع جهت رعایت در سطح واحد‌های صنفی ذیربط به اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو ابلاغ و از سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها نیز خواسته شده برای روند اجرای این دستورالعمل نظارت نمایند.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو
آخرین اخبار