بازدید 5218

انجام پروازهای مقابله با کرونا توسط پایگاه هوانیروز ارتش

فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش گفت: تاکنون در جهت مبارزه با کرونا پروازهای امدادی به استان‌های فارس و مرکزی داشته‌ایم.
کد خبر: ۹۷۳۴۳۰
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹ 20 April 2020

به گزارش «تابناک» به نقل از باشگاه خبرنگاران، امیر سرتیپ دوم خلبان «سید قاسم خاموشی» فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش در خصوص اقدامات این یگان عملیاتی در جهت کمک به هموطنان و مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: خلبانان ما در استان‌های فارس و مرکزی ضمن انجام مأموریت امدادی، آمادگی خود را برای خدمت به مردم در زمان مواجهه با سیل احتمالی در سطح کشور حفظ کرده‌اند.

او افزود: سایر یگان‌های پایگاه نیز در حال انجام وظایف ذاتی و قانونی خود هستند.

فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز (اصفهان) گفت: نبرد هوشمندانه با ویروس منحوس کرونا را تا کنون بدون تلفات انجام داده‌ایم و ادامه خواهیم داد.

او ادامه داد: صدها سرباز وظیفه این پایگاه که فرزندان ملت و امانت این پایگاه هستند را همچون فرزندان خود مراقبت کرده‌ایم و با کمک همین فرزندان و با دقت و مراقبت از سلامتی سربازان، ضمن پاکسازی و مراقبت از اماکن وسیع پایگاه، پاکسازی بخش وسیعی از مساحت شهر اصفهان را با موفقیت انجام داده‌ایم.

امیر خاموشی عنوان کرد: پایگاه چهارم هوانیروز ارتش ضمن حفظ حداکثر توان رزمی و عملیاتی خود برای دفاع از کیان کشور اسلامی عزیزمان، آمادگی خود را برای هرگونه خدمت و امدادرسانی به مردم اعلام می‌کند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو