بازدید 5048
سردار دهقانی:

برگزاری رزمایش‌های مشترک ادامه خواهد یافت

رئیس اداره عملیات دریایی ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: برگزاری رزمایش‌های مشترک قطعا در سال‌های آینده ادامه خواهد داشت و حتی با کشور‌های دیگر منطقه نیز رزمایش‌هایی را برگزار خواهیم کرد.
کد خبر: ۹۴۷۵۶۰
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲ 29 December 2019
به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، سردار محمد ابراهیم دهقانی رئیس اداره عملیات دریایی ستادکل نیرو‌های مسلح در حاشیه رزمایش مرکب ایران، روسیه و چین در خصوص پیام این رزمایش اظهار داشت: دوستان ما اطمینان خاطر پیدا می‌کنند که امنیت دریایی منطقه توسط جمهوری اسلامی ایران و متحدینش قابل تامین است و نیازی به نیرو‌های بیگانه به ویژه آمریکایی‌ها در منطقه نیست.

وی افزود: حضور آمریکایی‌ها در منطقه خود ایجاد ناامنی می‌کند کما اینکه خود آمریکایی‌ها نیز از منطقه خلیج فارس و دریای عمان خارج شده‌اند و به شمال اقیانوس هند رفته‌اند.

سردار دهقانی تاکید کرد: این نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها حتی توان تامین امنیت برای خودشان را هم ندارند.

رئیس اداره عملیات دریایی ستادکل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه پیام این رزمایش برای دشمنان این است که اگر مرتکب اشتباهی شوند با جواب دندان‌شکن نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و ملت سرافرازمان مواجه خواهند شد، گفت: برگزاری رزمایش‌های مرکب قطعا در سال‌های آینده ادامه خواهد داشت و حتی با کشور‌های دیگر منطقه نیز رزمایش‌هایی را برگزار خواهیم کرد.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # دهه کرامت # اسدالله اسدی # موشک خیبر # حقآبه هیرمند # حج 1402
آخرین اخبار
وب گردی