بازدید 7490
ذوالنورخبر داد:

جلسات کمیسیون امنیت‌ملی برای بررسی بودجه دفاعی

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس از جلسات ویژه این کمیسیون برای بررسی بودجه بخش دفاعی کشور خبر داد.
کد خبر: ۹۴۳۶۲۰
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷ 12 December 2019
به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ در این کمیسیون، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است تا در هفته آینده مسئولان دستگاه‌های ذی‌ربط در جلسات کمیسیون حضور یافته و درباره بودجه سال ۹۹ بحث و تبادل نظر کنیم.

وی با بیان اینکه در بحث بودجه‌ای ۴ وزارت‌خانه به کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مرتبط می‌شوند، ادامه داد: قرار است مسئولان وزارت کشور، وزارت دفاع، وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات در جلسات هفته آینده کمیسیون حضور پیدا کنند.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: در جلسات هفته آینده همچنین قرار است ۳ نفز از اعضای کمیسیون برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه نیز انتخاب شوند.

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های کمیسیون جلسه با مسئولان وزارت دفاع برای بررسی بودجه تقویت بنیه دفاعی کشور است، اضافه کرد: حتماً پس از بررسی موضوع بودجه تقویت بنیه دفاعی کشور در کمیسیون از طریق اعضای کمیسیون در کمیسیون تلفیق پیشنهاد‌های برای افزایش بودجه این بخش خواهیم داشت.

ذوالنور با اعلام اینکه جلساتی نیز با مسئولان سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی برای بررسی بودجه این نهاد‌ها خواهیم داشت، گفت: قطعاً رایزنی‌های با مجموعه نیرو‌های مسلح و وزارت دفاع خواهیم داشت که بودجه بخش دفاعی کشور برای سال آینده، بودجه مناسبی باشد.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حقآبه هیرمند # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام
آخرین اخبار
وب گردی