بازدید 13624
۹

مخالفت علی پروین با سرمربیگری برانکو در تیم‌ملی!

اگر او به تیم ملی بیاید. دو دستگی پیش خواهد آمد. یک عده می‌گویند او نباید در تیم ملی باشد و بعضی دیگر می‌گویند او باید در تیم ملی حضور پیدا کند. اگر مربی ایرانی باشد، از جنس خودمان است. چرا باید ۴۰ میلیارد مربی خارجی بیاوریم
کد خبر: ۹۴۲۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲ 08 December 2019

پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید اگر او مربی تیم ملی بود، می‌توانستیم عراق و بحرین را در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شکست دهیم.

به گزارش تابناک ورزشی، علی پروین پیشکسوت فوتبال ایران در حاشیه مراسم پیشکسوتان باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: ما با همه استقلالی‌ها رفیق و در زمین رقیب هستیم. ما بعضی‌ها مثل علی جباری را هم به این مراسم دعوت کردیم، اما کار داشتند و به این مراسم نیامدند. ما این‌قدر فشار آوردیم که یک شرکت دیگر به نام استقلال ایران ثبت کنند، چون ما هر جا می‌رفتیم قرارداد ببندیم می‌گفتند که استقلالی‌ها هم هستند و فکر می‌کنم با اتفاقی که افتاده است و حضور استقلالی‌ها موجب می‌شود که مجموعه ما خیلی قشنگ‌تر بشود. امیدوارم که آن‌ها هم حضور پیدا کنند.

پروین در خصوص بازی تیم پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن خوب بازی کرد و امیدوارم این روند ادامه پیدا کنند. به نظر من از سه تیم استقلال پرسپولیس و سپاهان یک تیم مقام قهرمانی را به دست می‌آورد.

او درباره شرایط تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: به نظر من باید مربی ایرانی به تیم ملی بیاید. ما این همه مربی ایرانی خوب داریم. هر کسی بالا سر تیم ملی بیاید راحت به جام جهانی می‌رود. ما باید به مرحله بعد جام جهانی صعود کنیم. در دوران بازیگری ما در جام جهانی در گروه خود چهارم شدیم. در زمان کی‌روش هم چهارم شدیم و هر کسی رفت چهارم شد. امیدوارم که با مربی ایرانی بتوانیم به مرحله بعد جام جهانی صعود کنیم.

او درباره گمانه‌زنی‌هایی که درباره حضور برانکو در تیم ملی می‌شود، گفت: اگر او به تیم ملی بیاید. دو دستگی پیش خواهد آمد. یک عده می‌گویند او نباید در تیم ملی باشد و بعضی دیگر می‌گویند او باید در تیم ملی حضور پیدا کند. اگر مربی ایرانی باشد، از جنس خودمان است. چرا باید ۴۰ میلیارد مربی خارجی بیاوریم تا به جام جهانی برویم؟ آخر هم تیم ملی به عراق و بحرین ببازد؟ من اگر مربی تیم ملی بودم، در زمین عراق، می‌توانستم تیم ملی عراق را شکست دهم. قول می‌دهم اگر من مربی تیم ملی بودم با سه مهاجمی که در ترکیب می‌گذاشتم، بحرین و عراق را می‌بردیم.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۹
بخدا راست میگه
مخالف باشه می خواهی خودش را مربی تیم ملی بکنند
یاد سیستم علی اصغری بخیر
بهترین سیستم بود برای بازیکنهای ایران
ما از اول به بالا رضا گفتیم باهاس مربی ایرانی بیاریم ؛ یکی مثل حشمت خان ، شاگرد ... ببخشین ؛ اوسای خودمونم بوده!
مربیگری شما را هم دیدیم
خدایی تجزیه تحلیل در حد لمپن های چاله میدونی هست
حرف صحیح به این می گویند.
آقای مایلی کهن، دائی، و ... برای چه منظوری تعلیم دیده اند؟
سلطان فوتبال و بزرگ پرسپولیس برازنده علی پروین است .
با تمام احترامی که برای ایشان از صمیم قلب دارم ولی با این استدلال ایشان به شدت مخالف هستم.
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس