بازدید 4302

آمارخودرو‌های ناقص ایران خودرو کی صفر می‌شود؟

آمارخودرو‌های ناقص کف کارخانه ایران خودرو که تکمیل آن از روز‌های ابتدایی خردادماه در دستور کار این شرکت قرار گرفته نشان می‌دهد، تاپایان آبان ماه به کمتر از ۳۰ هزار دستگاه و دردی ماه سال جاری به صفر خواهد رسید.
کد خبر: ۹۳۴۵۶۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰ 03 November 2019
به گزارش «تابناک» به نقل از بازتاب، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: این موفقیت با همدلی و همراهی زنجیره تامین و تلاش کارگران خطوط تولید بدست آمده است.

وی با اشاره به آهنگ روبه رشد تولید و روند کاهشی خودرو‌های دارای کسری قطعه اظهارداشت:‌تجاری سازی محصولات از روزانه ۱۱۹۰ دستگاه درهفته آخر مرداد ماه به ۱۵۴۰ دستگاه در هفته اول آبان ماه رسیده که این روند افزایشی تولید ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل ایران خودرو خاطر نشان کرد: گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به تولید ۲۰۲ هزار و ۸۷۹ هزار دستگاه انواع خودرو سواری و وانت شده و با توجه به این که روند تامین و تولید در این خودروساز شتاب گرفته انتظار می‌رود تعداد تولید روزانه تا دی ماه به مرز دوهزار دستگاه برسد.

وی گفت: اجرای تعهدات معوق و تحویل خودرو‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در نهایت رضایت ذی‌نفعان هدف اصلی گروه صنعتی ایران خودرو است که تمامی تلاش و همت مجموعه کارکنان این خودروساز در مسیر تحقق این هدف قرار دارد.
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی