۱۲۹۱بازدید
باشگاه‌های آسان پرداخت، سپاهان، مس سونگون، پلیمر خلیج فارس، نفت تهران، مس کرمان، دانشگاه آزاد فارس، دانشگاه یزد، دانشگاه علوم پزشکی ایران و مقاومت تهران در این دوره از مسابقات حضور داشتند.
کد خبر: ۹۲۴۴۸۱
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۶ 18 September 2019

در پایان بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش مردان تیم آسان پرداخت برای سومین سال متوالی به عنوان قهرمانی رسید.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی مرحله نهایی بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش مردان برگزار شد که در پابان آسان پرداخت به مقام قهرمانی رسید. تیم سپاهان اصفهان و مس سونگون نیز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

باشگاه‌های آسان پرداخت، سپاهان، مس سونگون، پلیمر خلیج فارس، نفت تهران، مس کرمان، دانشگاه آزاد فارس، دانشگاه یزد، دانشگاه علوم پزشکی ایران و مقاومت تهران در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

نتایج برترین‌های روز پایانی به شرح زیر است:

نتیجه نیمه ماراتن
۱- جعفر مرادی - آسان پرداخت - ۱:۱۱:۴۰،
۲- علی اکبر بذری - شهدای نزاجا - ۱:۱۲:۳۴،
۳- منصور بیات - پلیمر خلیج فارس - ۱:۱۴:۵۵

نتیجه ۴۰۰ متر با مانع
۱- مهدی پیرجهان- مس سونگون - ۵۰.۵۳،
۲-رضا ملک پور- نفت تهران- ۵۱.۵۲،
۳- جواد شوریابی- فولاد مبارکه سپاهان- ۵۴.۳۶

نتیجه پرتاب نیزه
۱- صادق خادمی- مس کرمان- ۷۱.۸۹،
۲-یونس یوسف وند- پلیمر خلیج فارس-۷۰.۸۴،
۳-ایوب آرخی-نفت تهران-۷۰.۲۹

نتیجه دهگانه
۱- عباس نیک باف- پلیمر خلیج فارس- ۶۳۷۵،
۲-مصطفی جمشید زهی- دانشگاه یزد- ۶۱۳۱،
۳-محمدرضا اصلانی- آسان پرداخت- ۶۰۹۳

نتیجه ۲۰۰ متر
۱- محمد حسین ابارقی-مس کرمان- ۲۱.۰۴،
۲-علی خدیور- آسان پرداخت- ۲۱.۲۱،
۳-حمیدرضا نجفی- آسان پرداخت- ۲۱.۶۴

نتیجه ۸۰۰ متر

۱- پژمان یارولی- مس‌سونگون- ۱:۴۹.۳۸،
۲- علی عالمی- نفت تهران- ۱:۴۹.۹۳،
۳- امید امیریان- مس کرمان- ۱:۵۰.۲۴

نتیجه پرش طول
۱- کارول هافمن- پلیمر خلیج فارس- ۷.۳۴،
۲-محمدرضا فیروزکوهی- دانشگاه یزد- ۷.۳۱،
۳- محمد قائدزاده- آسان پرداخت- ۷.۲۹

نتیجه ۳۰۰۰ متر با مانع
۱- خلیل ناصری- مس سونگون- ۸:۵۹.۵۸،
۲-مسلم نیادست- فولاد مبارکه سپاهان- ۹:۰۶.۴۸،
۳-همایون همتی- آسان پرداخت- ۹:۱۱.۸۷

نتیجه پرتاب دیسک
۱- بهنام شیری- آسان پرداخت- ۵۸.۷۰،
۲- سجاد پیرآیقرچمن- نفت تهران- ۵۷.۶۳،
۳- صادق صمیمی- پلیمر خلیج فارس- ۵۱.۷۳

نتیجه پرش با نیزه
۱- محمد بنی آدم- مس کرمان- ۴.۷۰،
۲-اسحاق غفاری- فولاد مبارکه سپاهان- ۴.۴۰،
۲- محمد محسن ربانی- پلیمر خلیج فارس- ۴.۴۰

نتیجه ۱۰۰۰۰متر
۱- جلیل ناصری - آسان پرداخت - ۳۱:۳۶.۰۳،
۲- حسن عابدی - فولاد مبارکه سپاهان - ۳۱:۴۷.۵۳،
۳- مرتضی بیرانوند - شهدای نزاجا - ۳۲:۱۱.۷۷

نتیجه ۴ در ۴۰۰ متر امدادی
۱- نفت تهران - ۳:۱۵.۱۷،
۲- مس سونگون - ۳:۱۵.۴۶،
۳- سپاهان - ۳:۱۵.۹۹

نتیجه امتیازات تیمی (مجموع سه مرحله):
۱- آسان پرداخت - ۵۰۵،
۲- سپاهان - ۴۵۶،
۳- مس سونگون - ۳۶۵،
۴- پلیمر خلیج فارس - ۲۹۱،
۵- نفت تهران - ۲۵۷.۵،
۶- مس کرمان - ۲۲۰.۵،
۷- دانشگاه آزاد فارس - ۱۹۶،
۸- شهدای نزاجا - ۱۷۲.۵،
۹- دانشگاه یزد - ۱۵۰.۵،
۱۰ دانشگاه علوم پزشکی ایران - ۴۸،
۱۱- مقاومت تهران - ۳۷

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
پیاده روی اربعین حسن روحانی آمدنیوز روح الله زم آذرآب اراک محمد حسین رستمی جام جهانی والیبال حسین فریدون