بازدید 8448

توضیح سایپا درباره یک خبر

کد خبر: ۹۱۹۸۹۲
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱ 24 August 2019
سایپا درخصوص یک خبر منتشر شده در تایناک توضیحی فرستاده که عینا منتشر می‌شود.


سردبیر محترم پایگاه خبری تابناک
با سلام و احترام.

پیرو درج مطلبی با عنوان "فرم درخواست پر کنید، خودروی خود را خارج از نوبت تحویل بگیرید" متن زیر به‌عنوان توضیح و جوابیه حضورتان ارسال می‌شود. لطفا نسبت به انتشار آن اقدام فرمائید:

۱- در ابتدا به اطلاع می‌رساند با توجه به وجود تعهدات معوق در زمینه تحویل خودرو به مشتریان، روزانه حجم بسیار زیادی از درخواست‌های مشتریان در زمینه‌های مختلف از جمله تغییر مدل، تغییر رنگ و تسریع در تحویل خودرو و ... به معاونت بازاریابی و فروش سایپا ارسال می‌شد که این معاونت اقدام به طراحی چندین فرم برای مشتریان کرد تا فرآیند دسته‌بندی اطلاعات افراد و پیگیری و تسریع در انجام امور مرتبط با مشتریان انجام گیرد.

در این میان، مشتریان می‌توانند با پرکردن فرم‌های مذکور و پذیرش برخی تغییرات در خودرو مورد نظر خود نظیر رنگ و یا آپشن‌ها، نسبت به تسریع در تحویل خودرو خود اقدام کنند که این موضوع نیز پس از بررسی این معاونت و در صورت عدم تضییع حق سایر مشتریان، صورت می‌گیرد.

۲- گزینه تقاضای تسریع در تحویل به شرط تأخیر در دریافت خودرو (که در تصویر منتشره از فرم موجود در معاونت بازاریابی و فروش سایپا درج شده) مربوط به مشتریانی است که با مراجعه به معاونت بازاریابی و فروش یا از طریق نمایندگی‌های سایپا در سراسر کشور درخواست پیگیری و بررسی بیشتر دارند. این امر به معنای این نیست که قطعا خودرو خارج از نوبت تحویل مشتری خواهد شد.

۳- خلاف آنچه در گزارش قید شده، دسترسی به این فرم ها، مختص مشتریان تهرانی نیست، بلکه مشتریان گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز سایپا، نسبت به ارائه درخواست پیرامون موارد ذکر شده در این فرم‌ها اقدام کنند تا پس از دسته‌بندی و بررسی توسط نمایندگی ها، از طریق اتوماسیون اداری به معاونت بازاریابی و فروش ارسال شود و مورد بررسی و اقدام لازم قرار گیرد.

در پایان، گروه خودروسازی سایپا ضمن عذرخواهی مجدد از هموطنانی که تحویل خودرو‌های آنان با تاخیر مواجه شده، این اطمینان را می‌دهد که تلاش برای افزایش تولید و تامین خودروی این عزیزان به صورت شبانه روزی در حال انجام است. در همین راستا همکاران بخش تکمیل کاری و معاونت بازاریابی و فروش سایپا حتی در تعطیلات تابستانی نیز فعال بودند و با تکمیل و تجاری سازی بیش از ۲۲ هزار دستگاه انواع محصولات سایپا، زمینه تحویل ۵۳ هزار خودرو به مشتریان را فراهم آوردند.

با احترام
اداره اطلاع رسانی گروه خودروسازی سایپا
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه