بازدید ۱۲۹۶۲
هزار و هفتصد و سی‌امین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند ظریف: از کسانی که به من توهین می‌کنند و افترا می‌زنند، ممنونم/ تماس تلفنی ۱۰۰ دقیقه‌ای ماکرون و روحانی/ برادر میترا استاد: رضایت دهیم می‌گویند برای پول بود، رضایت ندهیم می‌گویند امنیتی بود و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۱۵۲۴۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶ 31 July 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

ظریف: از کسانی که به من توهین می‌کنند و افترا می‌زنند، ممنونم

محمدجواد ظریف درباره‌ نامه خود به رهبری خاطرنشان کرد:‌ چند صدایی در کشور، تضارب آرا، نقد و گفت‌وگو، یک نعمت در کشور ما است. اما تخطئه، افترا و توهین کفران این نعمت است. در داخل نباید به گونه‌ای عمل شود که دشمن سوءاستفاده کند. آمریکا چون در مقابل تهاجم دیپلماتیک ما چاره دیگری نداشت مطرح کرد که وزیر خارجه ایران قدرت بیان نظریات نظام را ندارد. نباید دوستان چنین بهانه‌هایی به دشمن بدهند. نقد با افترا فرق می‌کند. من با تمام وجودم آماده‌ام که از آزادی بیان دفاع کنم. همان طور که در وزارت خارجه فرصت بیان نظرات مخالف داده شده است. وی با بیان این که من در دانشگاه به دانشجویانی که خلاف دیدگاه‌هایم نظر دهند نمره بهتری می‌دهم چون دوست دارم نقد را تشویق کنم تصریح کرد:‌ البته این بدان معنا نیست که توهین را تشویق کرده و افترا بزنیم. وزارت خارجه در برابر بیگانگان از منافع کشور و منافع همان گروه‌هایی که به ما تهمت زده و پشت تهیه این فیلم‌ها هستند دفاع می‌کند. این اقدامات مخل وحدت ملی ماست و اعتماد مردم را خدشه دار می‌کند. هرقدر به من توهین شود آن را ذخیره آخرت خود می‌دانم. بار آخرت من آنقدر سنگین است که این توهین‌ها از بار گناهان من کم کند. بنابراین سپاسگزار کسانی هستم که به من توهین کرده و افترا می‌زنند، ولی این اقدام برای منافع ملی خطرناک است.


گشت ارشاد به مترو رسید

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: رعایت حجاب اسلامی در مترو الزامی است و ارتباطی به واگن یا ایستگاه ندارد. اطلاعیه‌ای در این زمینه تهیه کرده و رهنمودهای لازم درمورد حجاب اسلامی را در همه خطوط و واگن‌های مترو انجام می‌دهیم. لذا برنامه‌ها در این زمینه آغاز شده است.  تا قبل از ماه محرم تغییراتی را از لحاظ بهبود وضعیت حجاب در مترو شاهد خواهیم بود و ماموران پلیس زن مترو همچون سطح جامعه اقدامات لازم را برای ارشاد بدحجابان و بی‌حجابان انجام می‌دهند./ تسنیم


تماس تلفنی 100 دقیقه‌ای ماکرون و روحانی

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به گفت و گوی تلفنی روسای جمهور ایران و فرانسه در شب گذشته گفت: دیشب نزدیک به 100 دقیقه تماسی که آقای مکرون با آقای روحانی داشتند به طول انجامید که این موضوع نشان دهنده آن است که ما هم در منطقه و هم در دنیا منطق داریم و دیدگاه‌هایی که مطرح می‌کنیم هم درباره مسائل امنیتی و هم در رابطه با سایر مسائل حرف برای گفتن داریم. واعظی تصریح کرد: ما نگران این نیستیم که چند نفر در واشنگتن بنشینند و طرحی را برنامه ریزی کنند و فکر کنند می‌توانند از نظر جو روانی در کشور تاثیر گذار باشند. اگر در گذشته امیدشان به این بود که می‌توانند با یک جنگ روانی و تبیلغاتی روی مردم اثر بگذارند مشاهده کردیم که طی روزهای گذشته تمام موضوعاتی که از سوی آمریکایی‌ها مطرح شده هیچ اثری روی مردم ما نگذاشته است. امروز مردم به مسوولان خود بیش از گذشته اعتماد دارند و مسوولان نیز بیش از گذشته پای حرف ها و قول های خود ایستاده‌اند، به همین دلیل نباید نگران باشیم.


روایت یک پدیده تلخ در مجلس

فاضل موسوی،عضو اسبق کمیسیون اصل 90  گفت: این واقعیتی است که اگر وضعیت مالی و اجتماعی نمایندگان را در بدو ورودشان به پارلمان و همینطور بعد از پایان چهار سال نمایندگی‌شان مقایسه کنید حداقل درمورد تعدادی از آنها می‌توانید تفاوت فاحشی مشاهده کنید؛ البته در برخی موارد تغییرات در مسائل مالی‌ یا موقعیت‌های اجتماعی بعضا درمورد نزدیکان و خانواده‌های آنها نیز قابل مشاهده است. نمایندگی جایگاه ویژه‌ای است و متاسفانه برخی چون ظرفیت آن را ندارند و یا حساب شده وارد این حوزه می‌شوند از این جایگاه استفاده های غیرقانونی و غیر شرعی و درنهایت سواستفاده می‌کنند. متاسفانه کم هم نیست و روز به روز بر شمار آن اضافه می‌شود./ خبرآنلاین


برادر میترا استاد: رضایت دهیم می‌گویند برای پول بود، رضایت ندهیم می‌گویند امنیتی بود

روز گذشته همزمان با اعلام خبر صدور حکم قصاص محمدعلی نجفی با برادر میترا استاد تماس گرفتیم تا نظر وی را درباره این حکم جویا شویم. مسعود استاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار «ایران» درباره ابلاغ حکم گفت:حکم صبح سه‌شنبه به‌صورت پیامکی برایم فرستاده شد. آیا وکلای دکتر نجفی برای مذاکره درباره گرفتن رضایت با شما تماس گرفته‌اند؟از حدود سه روز قبل هیچ تماسی از سوی خانواده آقای نجفی یا وکلایشان با من گرفته نشده است.آخرین بار با چه کسی در رابطه با رضایت صحبت کردید؟وکلایشانشایعاتی منتشر شده که گفته می‌شود شما پیشنهاد 8 یا 10 میلیارد تومان برای بخشش کرده‌اید؟خیر. تا به حال هیچ مذاکره‌ای در رابطه با پول صورت نگرفته است. اصلاً در این رابطه هیچ حرفی زده نشده است. من این موضوع را تکذیب می‌کنم. از رسانه‌ها هم انتظار دارم مسائل خلاف واقع را منتشر نکنند. همچنان بر تصمیم خود برای قصاص مصر هستید؟ اگر رضایت دهیم یک عده شیطنت می‌کنند و می‌گویند که برای پول این کار را کرده است. اگر حکم قصاص بخواهیم می‌گویند که ماجرا امنیتی بوده و به هدف خود رسیده‌اند. اما برای من این حرف‌ها مهم نیست. مهم نظر خداست. من بدون توجه به این مسائل، در این پرونده فقط خدا را در نظر می‌گیرم.

 

پلیس را نباید مامور برخورد با بدحجابی کرد

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: اخیرا در یکی از کانال‌های تلگرامی اصولگرا فیلم کوتاهی را دیدم از یک فرد چاقو یا قمه به دست که علیه پلیس عربده‌ می‌کشید و سعی داشت که پلیس را بترساند و به عقب براند. در زیر فیلم هم این پرسش را با تعریض به منتقدین سیاسی کشور طرح کرده بود که چه کسانی پلیس را به این روز انداختند که اوباش نیز برای آنان شاخ و شانه می‌کشند؟باید میان گناه و جرم، یعنی رفتاری که قاطبه مردم آن را محکوم می‌کنند و انجامش را مخل نظم و امنیت جامعه می‌دانند، تمایز قایل شد. بسیاری از رفتارها بد و ناپسند و گناه هستند که قرار نیست از طریق جرم‌انگاری و قاضی و پلیس حل و فصل شوند. این برای جامعه ایران نقطه منفی است که پلیس درصدد بازداشت خانمی باشد که حجاب او مطابق قانون قابل قبول نیست ولی کسانی که در محل حاضر هستند در مواجهه او با پلیس از او حمایت کنند.


پلیس: به حامد زمانی شوکر زده نشده

دستگیری خواننده ای به نام حامدزمانی و یکی از همراهانش در فرودگاه مهرآباد همچنان حواشی را به دنبال داشته و در تازه ترین اظهارنظرات، این فرد در گفت وگویی ویدیویی مدعی شده که ماموران پلیس او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند، ادعایی که سخنگوی نیروی انتظامی آن را رد کرده است. سردار احمد نوریان در گفت وگو با ایسنا درباره ادعای مطرح شده از سوی این خواننده درباره برخورد پلیس با خودش در فرودگاه مهرآباد گفت: توضیحات در این زمینه از سوی رییس پلیس فرودگاه های کشور ارائه و مشخص شد که فرد همراه این خواننده اقلام ممنوعه همراه داشته است که اقدامات قانونی در این زمینه انجام شد. وی در مورد مصاحبه اخیر این متهم و ادعای اینکه پلیس به وی شوکر زده و او را مورد ضرب و شتم قرارداده است، گفت: چنین مساله ای نبوده و شوکر و ضرب و شتم نبوده است. در فیلم هایی هم که وجود دارد ایشان در حال داد و فریاد با ماموران پلیس است، در حالی که ماموران در حال انجام وظیفه خود بر اساس قانون بودند. سخنگوی ناجا با بیان اینکه برای ما تفاوتی ندارد که چه کسی تخلف کرده باشد و حتما با آن برخورد خواهیم کرد، اظهارکرد: در این موضوع نیز فرد همراه این خواننده اقلام ممنوعه داشته و به همین دلیل ماموران برای بررسی بیشتر او را به بخشی دیگر انتقال داده اند که متاسفانه این خواننده رفتار نامناسبی از خود نشان داده است.


آیا امام با اعدام هویدا مخالف بودند؟

توکلی‌بینا،  از چهره‌های قدیمی بازار و از فعالان کهنه‌کار سیاسی گفته است: دستگیری و انتقال هویدا [نخست‌وزیر دوران پهلوی] مردمی بود و امام دستور داد هر چه می‌خواهد برای او فراهم کنند. ابتدا در یک اتاق مستقل و اختصاصی در طبقه دوم مدرسه رفاه نگهداری می‌شد اما چند روز بعد به زندان قصر منتقلش کردند و بعد هم [با حکم صادق خلخالی] اعدام شد. البته دولت موقت [به ریاست مهندس بازرگان] تلاش کرد هویدا اعدام نشود و دستور آن را هم از امام گرفته بودند اما قبل از اینکه پیام امام را برسانند او را اعدام کردند. البته چهار نفر بودند که یکی از آنها هویدا بود. به نظر من اعدام او به آن فوریت کاری اشتباه بود چون او یازده [سیزده] سال نخست‌وزیر بود و اطلاعات زیادی درباره شاه داشت. مثل تیمسار فردوست که حرف‌های زیادی گفت/ شرق
کارگزاران می‌خواهد لاریجانی را به تصمیم سازان اصلاح طلب تحمیل کندتاجرنیا در پاسخ به این پرسش که چه قدر احتمال ائتلاف حزب کارگزاران با علی لاریجانی و انشقاق میان اصلاح‌طلبان وجود دارد، اظهار کرد: «انتخابات مجلس دو قطبی خواهد شد اما تردید نکنید که اصلاح‌طلبانی میدان‌دار انتخابات خواهند بود که نزدیک به آقای خاتمی هستند. مجموعه‌هایی که با یدک‌کشیدن نام اصلاح‌طلبی در پی ائتلاف با اصولگرایان معتدل هستند، هیچ شانسی نخواهند داشت. آنها با دانستن چنین موضوعی سعی می‌کنند که آقای خاتمی را تحت فشار قرار دهند و در نهایت علی لاریجانی را به او تحمیل کنند. انتخابات اخیر هیئت‌رئیسه مجلس نیز به خوبی نشان داد که نیروهای اصولگرا هر چه قدر هم با یکدیگر اختلاف داشته باشند، برای رأی نیاوردن جریان اصلاحات پشت یکدیگر را خالی نمی‌کنند و در میان آقای عارف که یک اصلاح‌طلب محافظه‌کار است و آقای لاریجانی به عنوان یک اصولگرای معتدل، لاریجانی را برمی‌گزینند».

 

نواحمدی‌نژادی‌ها در راه مجلس

علی آزادی در گزارشی در خبرآنلاین نوشت: احمدی‌نژاد احتمالاً برنامه ویژه‌ای برای ۱۴۰۰ خواهد داشت. او حتی با علم به رد صلاحیتش باز هم با اهدافی دیگر در انتخابات ثبت‌نام می‌کند و بعید است فضای مجانی و نامحدود نام‌نویسی انتخاباتی را مفت از کف بدهد. اما جدیدترین سناریوی انتخاباتی او برای اسفند ۹۸ نوشته خواهد شد.جذب افراد از روستاها و شهرهای کوچک و ثبت نام چهره‌های نسبتاً ناشناخته از جمله برنامه های احمدی نژاد تا اسفند 98 خواهد بود. استفاده از همان روش‌های پوپولیستی و همان شعارهای اقتصادی عوام‌فریبانه برای کسب آرای طبقه پایین اقتصادی-فرهنگی-سیاسی  جامعه و به عبارتی نفوذ به پارلمان؛ با هدف فضاسازی و زمینه‌چینی و هموارسازی مسیر ورود به انتخابات 1400. او تلاش زیادی دارد تا چهره ای متفاوت از خود ارائه دهد. چهره‌ای صلح‌دوست و طرفدار مذاکره و مدافع ایران. اندکی دقت کافی  است تا بفهمیم که تمام این بزک جهان‌شمول احمدی‌نژاد چیزی نیست جز پوپولیسم.


برخی ‌نمایندگان مجلس ‌خدا را هم بنده نیستند

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در نشست تخصصی شورای نگهبان و مبارزه با فساد که در سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: برخی از افرادی که وارد مجلس می‌شوند ظرفیت لازم را ندارند و باید شورای نگهبان در احراز صلاحیت‌ها تنها به استعلام از مراکز چهارگانه اکتفا نکند. حاجی‌دلیگانی بابیان اینکه برخی از نمایندگان هنگامی‌که روی صندلی می‌نشینند خدا را هم بنده نیستند، تصریح کرد: برخی از نفوذی‌ها با برخی نمایندگان وارد معامله می‌شوند که شورای نگهبان باید برای این اتفاقات نیز برنامه داشته باشد ولی تا زمانی که شفافیت نباشد افراد را نمی‌توان شناسایی کرد./تسنیم


دیوان محاسبات رقم کسری بودجه دولت را نپذیرفت

حسینی شاهرودی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: درحال حاضر فرایند رسیدگی به لوایح مالیات بر ارزش افزوده و  بانکداری تقریبا به اتمام رسیده است و امیدواریم در کوتاه ترین زمان ممکن این موارد نیز تعیین تکلیف شوند.  پیشنهادهای متعدد و مختلفی از سوی نمایندگان عضو کمیسیون در خصوص طرح مالیات بر عایدی مسکن مطرح شده است که این موضوع به پختگی قانون کمک می‌کند. دیوان محاسبات کشور نظر دولت و سازمان برنامه و بودجه در خصوص رقم کسری بودجه احصا شده را نپذیرفته و اعتقاد دارد رقم کسری بودجه بیشتر از رقمی است که توسط دولت اعلام شده است.

 

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۷
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۱۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
گشت ارشاد بیشتر وقت تلف کردن است تا کارایی
چون نه قانون بازدارندگی دارید و نه اجرای کامل می کنیدو فقط موردی است این برخوردها و به درد نمی خورد
پاسخ ها
بسیجی پیرو خط رهبری
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
یعنی چه که اصلاح طلبان برای جذب مشارک در نزدیکی انتخابات سخنان عوام فریبانه می گن!!! کشور ما اسلامی هست و پلیس در کشور اسلامی وظیفه دارد که قوانین شرع را جاری سازد. هر کسی هم مشکل دارد تشریف خود را ببرد. برای کسی دعوت نامه نفرستادیم
در ممکلت امام زمان حتی وقوع یک مکروع پذیرفته نیست. چه برسد به بدحجابی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
خطاب به 23:40
بشین بابا
ناشناس
| Canada |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
بسیجی پیرو،تو مملکت امام زمان که حتی یک مکروه هم پذیرفته نیست چرا اینقدر اختلاس و مال مردم خوریو...که جزو بزرگترین گناهان کبیره هست به وفور یافت میشه؟نکنه فقط گناه همون بد حجابیه و بقیه گناهان صرفا گناه محسوب نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

انتخابات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واژه ی خنده داری بود. اونایی که دارن فعلا تبلیغ برا حضور حداکثری مردم در انتخابات میکنند هم چپ و هم راست و هم میانه روها هستند. دلیلشم اینه که میدونند چه کردن. بهتره درک بهتری داشته باشی از سیاست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
گشت ارشاد تا کی
ناشناس
| Canada |
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
اون مکروه هست عزیزم، نه مکروع
در ضمن کسی که در کشوری به دنیا میاد، دعوت نشده به اون کشور که به دعوت نامه شما نیاز داشته باشه. وطنشه. اگه شما مشکل داری، شما بفرما بیرون. از موضع صاحب مملکت هم صحبت نکن. تو همونقدر تو کشور حق داری که بقیه حق دارن
ناشناس
| United States |
۰۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
پاسخ به شما . عوامفریبی با تبلیغ اجباری نبودن حجاب و کنیرت و ورزشگاه . اتفاقا همه این موارد تا ده سال دیگر با فشار اجتماعی سر باز میکند .
ناشناس
| Canada |
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
کلیپی دیدم که چند خانوم محجبه با روش برخورد مناسب با خانمها برخورد می کنند و با فیلم و تلویزیون و چشمی خانم ها علاقمند به حجاب میکنند. برخورد پلیسی و گشت ارشاد اشتباه است.
ناشناس
| Germany |
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
به بسیجی اینکه جنابعالی خودت را صاحبخانه میدانی و بقیه را میهمان تشکر اما این تشکر تا جایی هست که تو به عنوان میزبان در خدمت کردن و ادب گذاردن به دیگران کوتاهی نکنی.اما خود را صاحبخانه دانستند و هرکس سوزنی با خواست تو متفاوت بود را مورد حمله و تهدید قرار دادن نه راه درستی است و نه به سرانجام خوبی می‌رسد. در ضمن به علت محتوا نوشته تو منتشر شده .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
رییس دفتر ریس جمبور : امروز مردم به مسوولان خود بیش از گذشته اعتماد دارند و مسوولان نیز بیش از گذشته پای حرف ها و قول های خود ایستاده‌اند، به همین دلیل نباید نگران باشیم . تو بمان و نگران وای به حال دگران
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
دوست عزیز اولا اون مکروهه نه مکروع.ثانیا در کشوری که به دزدها نام با کلاس رانتخوار و اختلاسگر دادند و مجرمین برای بار چندم دستگیر میشند و باز ازاد و دست به جرم تازه میزنند و بقیه قوانین شرع مثل قطع ید اختلاسگر و رانتخوار انجام نمیشه و مسئولان بر خلاف دستور شرع تافته جدا بافته از مردم شدن و به خلاف توصیه های نهج البلاغه با دهها محافظ بالا نشین مجالس شدن و خود رو از مردم دور کردن، قطعا این مورد بقول شما مکروع در درجه اخر اولویت قرار میگیره
ناشناس
| United States |
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
تمام هشتاد ملیون نفر افراد این کشور مثل شما فکر کنند واگر اینطور عقیده نداشتند از این کشور بروند بروند به کجاقبول دارم که حجاب قانون است ومردم باید قانون را رعایت کنند ولی باید این را قبول کرد بخشی از مردم به اجبار این قانون که در مورد آن نیز نظر خواهی نشدهاست را قبول ندارند
ناشناس
| United States |
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
این که می گویید ربطی به اسلام ندارد در مورد حجاب بیشتر مطالعه کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
به کوری یک مشت زنده باد احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
اصلاح طلبان از لزوم حذف نظارت استصوابی میگن و این که ژنرال های ما پشت در مانده اند...
والا این گروهبان هاتون که تو این ۶ سال همه نوع فسادی رو‌ تو‌ شوراها رقم زدند..وای به حال ژنرال ها که عملا صدای نتانیاهو و ترامپ اند.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
اتفاقا با ورود اصلاح طلبان روشنفکر باعث شد گوشه کوچکی از اختلاس ها درز پیدا کند . یعنی از اول وجود داشت من از سال ۶۶ من کارمند یک شرکت نیمه دولتی بودم اصولگرایان با روشی در ابتدا خواستند کسی بیدار نباشه همه خواب باشند اما با ورود اصلاح طلبان مریانه به لانه شان افتاد البته اصلاح طلب باسوادو روشنفکر نه هر اصلاح طلبی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
اقای عبدی ! اگر گمان کردی با پوپولیسم و هجمه به گشت ارشاد و مشوق های جنسیتی و ...مردم بیان پای « تکرار» و برای حقوق های نجومی و ژن های خوبتون بیعت بگیرید ، باید گفت خیلی ساده لوحی!
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
ژنهای شما چجوریه مگه باجناقم ژن میگیره؟
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
مشوق سیب زمینی و اب نبات برای قشر فقیر جامعه سواری خوردن بنام دمکراسی هم درست نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
شما هم ساده نباش وتصور نکن که مردم به جای اونا شماها را انتخاب میکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
فعلا که "تکرار" خاتمی چند دوره جواب داده ولی "اصلح" موردنظردیگران 22 ساله که کسی حسابش نکرده .
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
این دوستمون هم هنوز خوابه فکر میکنه مردم ژن خوب رو مختص اصلاحطلبها بکار میبرن.نه عزیزم هر ادم بیعرضه ای که با روابط فامیلی منصب میگیره ژن خوب هست چه اصلاحطلب باشه چه اصولگرا
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
خبر ورزشگاه کربلا داغون مون کرده .. برید ببینید افتتاحیه و رقص و آواز زنان کنار حرم آقا رو ...... باید به عراق هشدار داده بشه وگرنه تحریم شون میکنیم .... یا حسین ... سکوت ممنوع.... چرا خبر رو نمیزارین ؟؟؟چرا ایت الله سیستانی ساکته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
باید به نخست وزیر عراق تذکر جدی داد۰همچنین زن بشار هم حجاب ندارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
بهتره گشت ارشاد بفرستیم سوریه و عراق.
ناشناس
| - |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
آیت الله سیستانی مجتهده خودش زمان خودشو درنظر میگیره جوش نزن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
مرد های عراقی تحریک نمی شن ؟؟
ناشناس
| Germany |
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
برای اینکه آقای سیستانی میداند مرز کجاست.
آریو برزن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
شما غیرتی ها که رگ گردنتون بیرون می زنه یاد یگیرین که هرچیزی در جایگاه خودش حد و حدودی داره. اونها که خودشون عرب هستن مشکلی ندارن با این مساله ماها به غیرتمون برخورده
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
بجای داغون شدن بیدار شو.دنیا خیلی بزرگه.توش دو میلیارد مسلمان هم میگن که هست.بیدار شو و برو دنیا رو ببین
ناشناس
| Germany |
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
بخاطر اینه هر چی مواد غذایی پرکالری و پروتئینی داریم میفرستیم برای اونا خودمونم گرسنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
جناب خنده شما یادتان نمی اید ولی ما یادمون هست که ان زمانی که شما داشتید برحام را یک طرفه تعهد ها اجراذمی کردین و برخی شروط را هم حذف کردین ولی منتقدان را به باد بی سواد و این چیزها حواله می دادین باید این روزها را هم می دیدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
زیبا کلام: مواضع انقلابی چه دستاوردی داشته..؟
خب ! کدخدادوستی شماها دقیقا چه دستاوردی داشته؟ مامان هیلاری تون تو کنگره حتی به اندازه یک رای ممتنع هم برای شما غربگراها ارزش قایل نبود و تحریم کاتسا با ۱۰۰ درصد رای موافق تصویب شد!!خخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
مواضع انقلابی این حسن داشت که تو ایرانی حداقل در دوره ای زندگی می کنی که نسل های اینده به این دوره افتخار می کنند که چطور در مقابل بیگانگان ایستادن ولی تو هنوز به ان حدی نرسیدی که بفهمی ولی ایندگان می فهمند
ناشناس
| - |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
خوشم میاد همجوره بفکر نسلهای آیندتونید تا هفت نسل بلکم بیشتر22:29
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
با تهمت و افترا و تعریف امریکای بودن و خارجی بودن بهترین متخصصین را فراری دادید . بنام اینکه سیاسیون دیگر اندیش بفکر سرمایه دار شدن و طرفداری از سرمایه داری بهترین سرمایه گدار را خارج رفتند و حالا در این حیاط خلوت سیاسی و اقتصادی خودتان هم ثروتمند و سرمایه دار شدید . بنابراین با مامان گفتن و پدر گفتن ابنکه امریکا و اسرایبلی هستین یک دستاویزی هست مثل باران نیامدن برای حجاب نداشتن . هم راه اصلاحات را بستید هم از قدرت و ثروت برای جوانان جا باز نمیکنید .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
دستاوردای کدخدادوستی: دلار 20 تومنی پراید 60 میلیونی و گوشت . ....
مسعود
| Germany |
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
احسنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
یکی از مشکلاتی که جامعه گرفتار ان شده کسانی مثل شما اقای عبدی است که قانون را به سخره می گیرند و در جامعه ایجاد تنش می کنند و باعث می شود یک عده ای در مقابل قانون بایستند و برخی مسوولین هم ماهی از اب گل الود می گیرند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
قانون برای مشروعیت به حمایت اکثریت نیاز دارد.همه پرسی برگزار کنید در مسایل حساس. رای اکثریت را بدست اورید تا قوانینتان مورد حمایت همه قرار بگیرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
هیچ حساسیتی هم وجود ندارد چون اصلا قانون رعایت نمی شود و گرنه شما اینقدر پرو بال نمی گرفتین برای حرف زدن های غیر قانونی
خطاب به امریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
مگر لاریجانی می خواهد هنوز در راس باشد
مگر ۳ بار بیشتر نمی توانند رای بیاورند؟ حالا برای ریاست جمهوری بماند
اگر باز بخواهد رای بیاورد من یکی دیگر قطعا مشکلات کشور را از مردم می بینم ان هم با انتخاب کردن برخی افراد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
ملت با هیچکس عهد اخوت نبسته و هرکس را که صلاح بداند انتخاب میکند
موسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
نظرات و تحلیل هایتان در باره احمدی نژاد مغرضانه و به دور از انصاف است.
ما تابناک را منطقی و دارای اخلاق حرفه ای می دانستیم.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
نه داداش تحلیل برای احمدی نژاد درست هست . هر چی ثروت کشور تا حالا فقط هزینه انقلابی شده از همان گفتمان احمدی نژاد هست . در تفکر احمدی نژاد را برو سخنرانی هایش را سرچ کن و گوش کن ببین برای دنیا چه خواب و خیالی دیده بود . یا دروغ بود یا راست بود اگر راست گفته بود پس استراتژی غربیها در مورد مقابله با ایران با همان گفتمان سیاسی احمدی نژاد چیده شده است . در حوزه اقتصادی هم اگر احمدی نژاد پلی ساخته بدرد نمیخورد . راه و راه اهن احمدی نژاد مهندسی نیست . ساختمانهای احمدی نزاد هم هدر دتدن پول و ثروت مردم بود . وام میداد خود مردم میساختند . در سیاست داخلی هم ابتدا گفت به موی سر گیر ندین ولی بعدا در کموسیونها چراغ سبز را از ازغدی در کموسیون فرهنگی گرفته بود
داریوش
| Germany |
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
شش ساله در حال تخریب دولت قبلی هستند سهمیه بندی بنزین را کار غیر عقلایی عنوان کردند و وضعیت قاچاق آن را دیدند وخیلی ها میلیاردر شدند، حالا دوباره مجبور شدند کارت سوخت را احیا کنندالبته اینبار به نام خودشان با عنوان طرح ملی و مبارزه با قاچاق،یکی نیست بپرسه چرا شش سال این طرح خوب راتعطیل کردید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
هر منطقی را میشود با یک استدلال دیگر کنار گذاشت، موضوع احمدی نژاد نیست موضوع اشرافیگری و فقر است. عده ای وارد مسولیت میشوند و تمام دروازه های ترقی را برای خود باز و تمام ثروت را مال خود میکنند و مابقی مردم فقط نظارهگر و تماشاگری که نه خانه دارد و نه کار و نه شکمی سیر که بتواند راحت بخوابد گفتمان احمدی نژاد هاله باشد یا نداعی جنگ باشد در زمان خودش عده ای خانه دار و عده ای نان شب داشتند در حکومت 30 ساله فشر اشرافی چه گلی به سر این مردم زدند؟ امام علی علیه السلام میفرماید شکم گشنه دین و ایمان ندارد. پس اگر به حکومت 30 ساله اشرافها و ژن خوب پایان دهیم و کسانی را سرکار بیاوریم که دغه دغه آنان معضل مردم باشد، خانه، کار و سیر بودنشان در ابتدای امر.
ناشناس
| United States |
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
شاید هم مطالعه شما کافی نباشد؟در اسراییل گفته شد هیچکس به اندازه احمدی نژاد بما کمک نکرد.شما اگر سخنرانیها و عملکرد را بررسی کنید میبینید انچه در باره احمدی نژاد گفته میشود نوک کوه یخ است که اقایان نشان دادن بقیه انچه زیر اب است را بمصلحت نمیدانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
پس با نظر جناب عباس عبدی باید از جرم های کوچک گذشت نا به جرم های بزرگتر برسیم!!!!!!!
جناب تحلیگر سیاسی !!!!!هوز نفهمیدی مشکلات ما این است که این دزدها با این که چند بار به زندان می روند و دوباره به کار دزدی می پردازند عدم قانون درست با این ها است که درس عبرت نمی گیرند؟هر چند بیکاری هم هست ولی این ها عادت کردن به این کار و پلیس بدبخت چقدر بگیرد این ها را و به خاطر همین است که پلیس بیشتر وقت ها دست جمعی و یکدفعه ای برخورد با این ها می کند
مانند حجاب که در خیابان که ۲۰۰ نفر عبور می کند شاید به زور ۲۰ نفر هم اخطار نمی دهند
چون قانون کشور بازدارنده نیست مانند اختلاس و فسادها
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
بنده به عنوان پدر دو فارغ التحصیل بیکار (یکی کارشناسی ارشد و دیگری دکتری )که برای هر کدام حداقل 500 میلیون تومان هزینه کرده ام و به همین میزان هم دولت برای آنها از بیت المال هزینه کرده(نمی دانم چرا) به همه ی پدر و مادرانی که به جایی وصل نیستند.تکرار می کنم به جایی وصل نیستند.توصیه می کنم بیخود نوجوانی و جوانی فرزندانتان را در دبیرستان و دانشگاه تباه نکنید و بعد ازآنکه کلاس نهم را تمام کردند حتی اگر معدل آنها 20 است روانه کارگاه ویا جایی برای یادگیری حرفه ای کنید تا مانند من پشیمان و نادم نشوید.در این کشور باید خودی باشید تا فرزندتان هم جایی منصوب شود وگرنه آب در هاون می کوبید.
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
عوضش نصلهای اینده بهشون افتخار میکنن البته اگر انقدر بیخیال باشن که بخوان نسلی تولید کنند
ناشناس
|
Spain
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
مجازات 1000 میلیارد تومان اختلاس=مجازات ارسال دو کلیپ بد حجابی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
پلیس: به حامد زمانی شوکر زده نشده چرا نشده ایشان دخالت در کار پلیس مگر نکرده بوده ایشان از ما بهترن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
حالا مشکل اصلی ما شده حجاب و انتخابات!!!
جالبه که هیچکس از مسئولان سراغ مردم رو در این بدبختی و فلاکت نمیگیرن!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
چیزی که شما تحت عنوان پوپولیست احمدی نژاد معرفی میکنید، هزاران بار بهتر از این دولت پیر و ناتوان است...
پاسخ ها
مسعود
| Germany |
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
درود بر احمدی نژاد
وکیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
احمدی نژاد خار چشم دشمنان مردم و خارچشم اختلاسگران و پوپولیس ها
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
احمدی نژاد چون ما قدرت احزاب نداریم یک پدیده ای شده که اصولگرایان ایشان را از بین هزاران نفر برای مبارزه با هاشمی فرستاده بودند ولی بمدت ۸ سال چاشنی سیاسی ایشان رو به افول نهاد . کلا در سیاست ورزی افراد زیاد ماندگار باشند محبوبیت را از دست میدهند ایشان اخرین ترکش های خود را در میکند . اگر هر وقت احمدی نزاد به اصول اولیه هر انسانی بدون در نطر گرفتن دین و مدهب و زبان و نژاد گفت من ازادی بیان و عقیده و حقوق بشر و آزادی قلم را قبول دارم پس بدان راست گفته . بهترین ازادی زبان مردم کهریزک بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
اشتباه میکنید تیر ایشان برای قلب دشمن بود و رحمتش برای فقرا
ناشناس
|
Kuwait
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
اخه این حامد کیه که در مورد بی ادبی اش مینویسید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
وظیفه کارشناسان خبرگان دانشجویان و اساتید و فرهیختگان است تا با اگاهی بخشی به مردم جلوی ظهور مجدد افراد بظاهر طرفدار مستضعفین و در باطن نالایق و خودبزرگ بین و برباد دهنده سرمایه های فرهنگی سیاسی اقتصادی را بگیرند
پاسخ ها
Ali
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
میزان رای مردمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
از زمان انتشار برخورد پلیس در پارک پلیس و بازتابش در فضای مجازی.دیگه هر چی به 110 زنگ میزنیم بابت موتدفروشان-معتادین که کنار خونمون تجمع میکنن کسی نمیاد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
زنگ بزن بگو دخترکی دارد آب بازی می کند حتما خواهند آمد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
بگو دارند آب بازی می کنند ، فوری میان !؛
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
وضعیت تلخ در مجلس که باید قبل از ورود به مجلس از نظر مالی ا جتماعی قبل و بعد از ورود به مجلس مورد بررسی قرار گیرد . وقتی نمایندگان مجلس را بصورت راندوم و با چهره و قیافه و تیپ خاصی با تفکر خاصی تایید صلاحیت میکنید وقتی فکر میکنید نماینده مجلس حتما بچه پولدتر نباشد از قشر فقرا باشد . همین بچه فقرا و مستضعف فکر میکند تا چهار سال بعد شاید نماینده نخواهد شد . در دوره بعد فکر میکنند یا مردم رای نمیدهند یا رد صلاحیت خواهند شد بنلبراین فشار برای گرفتن امتیاز از وزرا بیشتر میشود چرا ... چون حزب را باطل کردید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
آقایان کار ملت به کلیه فروشی رسیده این تذهبون ؟؟؟
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
نو احمدی نژادها در راه رسیدن به مجلس از طریقرشعارهای پوپولیستی ...... وقتی وقایع سال ۸۸ را مطالعه میکنم وقتی میلینم ۹۰‌درصد مسبب از دست دادن بهترین جوانان بعد از انتخابات خود احمدی نزاد و تحریک مردم باعث شد وقایع کهریزک شکل بگیرد و همین احمدی نژاد فردی را که مسول مستقیم کهریزک بود به بالاترین و ثروتمندترین دستگاه ریاست سازمان تامین اجتماعی منصوب کرد . اما این انتصاب دلیل داشت وقتی احمدی نزاد شرکت ها را با دستور مافوق به خودیها واگذار کرد بسیاری از کارمندان و کارگران با خصوصی سازی خصولتی و کاهش حقوق و مزایا با کارفرما هر روز کل کل داشتند و تهدید به اخراج میشدند لذا مرتصوی با زرنگی و بدون تشریفات اداری و همکتری روسای صنایع خصولتی کارگران و کارکنان را باز نشستگی با پرداخت مبالغی از کارفرمایان پیش از موعود دادند تا از دست انها راحت شوند . اما اشکال اساسی از زمانی شروع شد که حجم زیادی از بازنسشتگان با سابقه کمتر از سی سال فشار مصاعفی به سازمان تامین اجتماعی وارد کردند . اما سودش را کارفرمایان بردند ..
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
حالا جناب مسعود استاد ! به نظر شما در این مورد خاص نظر خدا چیه ؟ اینکه می فرمائید نظر خدا مهمه و می خواهید در این پرونده به قول خودتان فقط خدا را در نظر بگیرید منظورتان چیه ؟ حدس میزنم بخشش باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
من کاری ندارم ولی در بسیاری از جنبه ها لاریجانی از امثال عارف سر استد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
جناب آقای علی آزادی: این مردم در طول 40 سال انقلاب شکوهمند همیشه سرفراز و سر بلند پای صندوق های رای رفته اند، فقط و فقط بخاطر خدا، اسلام و سر زمین مقدس شان ایران. رای مردم در پای صندوق های رای نه برای شکم بوده است ونه برای ریاست و مقام. از مردم بزرگوار که ولی نعمت شما هستند بخاطر توهینی که کردید و بخشی از آنها را « طبقه پایین اقتصادی-سیاسی و فرهنگی » خطاب کردید عذر خواهی کنید تا شاید خداوند گناه افراد قدرت طلب و غیر مسؤل امثالی مانند شما را مورد رحمت خود قرار دهد. انشاالله.
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
احمدی نژاد در حوزه سیاسی اصلا لوازم سیاسی مانند داشتن احزاب را قبول ندارد و میگوید من رای از مردم گرفتم نه از احزاب . دوم اینکه وقتی در قدرت سوار شد ساختار سیاسی و اقتصادی و فرهنگی کشور را قبول ندارد .ادعای اینکه من با ماورا وصل هستم برای اینده کشور بسیار خطرناک هست . اینکه فقیر جانعه خودت را درک نکنی ولی از فقیر انگولا پشتیبانی کنی و عکس بگیری . در حوزه سیاست خارجی و تنش افرینی که کرده است چند تا دولت دیگر نمیتوانند این تنش ها را جمع و جور کنند . این افراد بخاطر پوپولیستی بودن در قانون قرار نمیگیرند .البته من مقصر احمدی نژاد را نمیدانم . بلکه مقصر روحانیون سیاسی هستند که چون در یک روند انتخابات نمیتوانستند پیروز شوند احمدی نژاد را جلو انداختند که شما شعار ها و اهداف مارا در انتخابات دنبال کن . ولی نمیدانستند که بخاطر فضا و اقتضای سیاسی ایشان تغییر نگرش سیاسی خواهد داد
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
*اهم خبرها و دغدغه مسولین دیگر کشورها:*

◀جلوی آلودگی محیطی زیست را میگیریم

◀بودجه آموزشی را بالا می بریم
◀سرمایه خارجی بیشتری جذب می‌کنیم
◀برنامه برای جذب توریست بیشتری داریم
◀ تا چند سال آینده انرژیهای پاک جایگزین سوختهای فسیلی میشوند.......
.......

*اهم دغدغه مسولین ما:*

◀برخورد با حجاب سلبریتی‌ها در دستور کار قرار گرفت

◀در مورد بی حجابی سامانه پیامکی ایجاد می‌کنیم

◀با آب بازی در پارکها برخورد می کنیم
◀ورود زنان به ورزشگاهها خطرناک است
◀اینستاگرام باید فیلتر شود

◀پلیس‌زن مترو همچون سطح جامعه اقدامات لازم را برای ارشاد بدحجابان و بی‌حجابان انجام می‌دهند

◀تشدید برخورد با تولیدکنندگان و فروشندگان لباس نامتعارف(بدحجاب)

◀با دانشجوی بدحجاب برخورد میکنیم........
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
بطور مفصل میشود به اعمال و وظایف پلیساشاره کرد . ورود به مجالس مختلط , سگ گردانی , کنترل اینترنت که نکنه کسی جمله ای نوشته و به یکی از صد ها مقام توهین شده, کنترل که ویدئو کی برای کجا فرستاده. آمده امر به معرف میکند فیلم این کارش را بگیری پخش کنی ده سال زندان داره. صد خط دیگر هم بنویسم کم است.
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
برای کنترل پوشیدن لباس مردم چقدر نیاز به استخدام پلیس و نیروی نطامی دارید . کدام‌کشور دنیا برای لباس مردم چند هزار نفر پلیس استخدام میکند ؟ چرا سرمایه و پول مردم را اینجوری خرج میکنید . ؟
پاسخ ها
مسعود
| Germany |
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
آمار نفرات پلیس به نسبت جمعیت را در اروپا و آمریکا جستجو کن از خواب میپری...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
کدوم کشوردنیا اینقدر مردم خودش رو مجرم تصور می کنه ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
آقای علی آزادی از خبر آنلاین احمدی نژاد چه کاری را انجام داد که شما و همفکرانتان توانسته اید در چند سال اخیر بهتر از آن را انجام دهید؟ بعبارتی کارنامه شما پر از خالی است. اما کارنامه آقای احمدی نژاد در کنار سلامت نفس خود ایشان، پر از اقدامات مردمیست. خانه های مهر که چند میلیون نفر را بهره مند کرد، شما چه؟ از آخوندی بپرسید. افزایش دو برابری حقوق بازنشستگان در دور اول ریاست جمهوری ایشان. شما چه؟ قطع پرداخت وامهای کلان بانکی به افراد گردن کلفت. و شما چه؟ از شما گردن کلفت کردن بانکها و دریغ از پرداخت وام به افراد بیچاره و نیازمند. و ..... بنابراین اگر این اقدامات نامبرده را حرکتهای پوپولیستی تلقی میکنید، بنده قاطعانه پوپولیسم ایشان را تایید میکنم. راستی، سایر اقدامات ایشان را هم که یکی یکی دارید برمیگردانید. از جمله کارت بنزین و ......
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
مردم خانه را برای چی میخوان بروند در کپر زندگی کنند . مدرسه میخوان چکار . راه را چکار کنند . باید برگردیم به قرن ها سال پیش .اگر پیشرفت صنعتی و سیاسی و اقتصادی و توسعه ارتباط جهانی رو بسمت جلو هست چگونه میشود انسانها را از نطر فکری فرهنگی به قرن ها سال پیش برگرداند
مسعود
| Germany |
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
آفرین که حرف حق را به زیبایی بیان کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
لاریجانی قول داده اگر رییس جمهور بشود کابینه ای کاملا یکدست تشکیل خواهد. گفته در کابینه من غیر از لاریجانی ها دیگران عضو نخواهند شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
واقعا اگر این اتفاق بیافتد یعنی دولت آینده ترکیبی از لاریجانی و کارگزاران باشد طبقه مستضعف باید سر بگذارد و بمیرد. آن وقت همه باید دنبال کفن بگردیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
وای ب این زمان که همه را بیکار و بدبختی برای فرزندانمان به ارمغان اورده .ازدواج صفر کار صفر تولید صفر تجارت را بسته اند که دلار جمع کنند و هزاران بدبختی برای مان ایجاد کرده اند .. اگر اعتراض داشته باشی یا فتنه یا اغتشاشگر یا ناهنجار و یا... می بندد بهت اگر برای خارجها اعتراض باشد حق شناس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
برخورد با بی حجابی که برای اصلاح طلبان بد نشده. آنها با ترساندن مردم از همین چیزها به قدرت میرسند. مثل روحانی که می گفت اگر رییسی رییس جمهور بشود در خیابان ها دیوار می کشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
متاسفانه مردم قدر آقای روحانی را نمی دانند. اصلا امروز هیچ کس متوجه نشد ایشان چه کار مهم و تاریخ سازی کرد. در حالیکه تا صبح دلار 12000 تومان بود با حذف چهار صفر آن را به یک تومان و دو ریال کاهش داد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
یک تومان و 20 ریال درسته
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
دوازده تومان
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
تا کی میخواین هر کس که برای مردم کار کرده رو خراب کنید؟.تا کی میخواین کسانی که قدر شناس هستن رو بی سواد و بی فرهنگ بخونید؟من برای دکتر احمدی نژاد جونمو میدم چون هر روز از همون جاده هایی عبور میکنم که تو دو سه سال ساخت.چون میبینید مردم دوستش دارن فقط تخریبش میکنید.نه هم وطن، من بی سواد نیستم که شاید تحصیلاتم از شما هم بیشتر باشه و نه بی فرهنگم که هر کسی با من هم عقیده نباشه رو بی فرهنگ و بی سواد بخونم.اطمینان داشته باش امثال من در طرفداران دکتر خیلی زیادن.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
نه داداش شما مطلب را نگرفتی . چه احمدی نزاد چه روحانی و چه قالیباف و جنتی و خاتمی . در نزد مردم در موارد سیاسی محبوبیت یک زمان و وقتی دارد . دایم نیست . . شما بجای این سخنان چرا نمیگویی که اصلا دمکراسی اجازه عرص اندام به افراد را برای چند دوره نمیدهد چون برای مردم و سیاسیون دیگر خطرناک هست . چرا خطرناک هست . انتقام سیاسی
ناشناس
| Germany |
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
در دوره ی ریاست جمهوری محمود خان با تسهیلات خوبی که ارائه میشد من به راحتی هم خانه خریدم هم ماشین!! اما الان تبدیل شده به رویا
داریوش
| Germany |
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
حرفت حقه، و غیر از این نیست ،تشریف
بیارید شیراز و به مجموعه باغ فرهنگ
جنب حافظیه ...
ببینیدکه از یک فضای بزرگ اداری دولتی
چه فضای زیبا و فرهنگی ساختند به
اضافه یک مجمو عه ورزشی و کتابخانه در فقیر ترین منطقه ی شیراز
ناشناس
| United States |
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
دکتر ساخت یا پیمانکار؟اونم بدون نظارت کافی؟شاید خودت پیمانکار همون جاده بودی؟راستی ۸۰۰میلیارد درامد نفتی کجا رفت؟
امیر علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
متاسفانه موقع نزدیکی انتخابات شعارهایی پوپولیستی زیاد میشه. کسی به فکر مردم نیست. امیدواریم روزی مردم عاقل بشن. درست انتخاب کنند نظارت استصوابی برچیده بشه. نمایندگی در راستی خدمت به مردم باشه نه زراندوزی. تا کی باید راهی بدبختی را بریم. بدبختی ما از خود ماست. ربطی به آمریکا و اسراییل ندارد. خودمان دست در جیب هم میگذاریم همین آش است و همین کاسه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
تحریم انتخابات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
تابناک برو ببین امروز کربلا چه خبر بوده. در استادیوم این شهر.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
در عراق قانون اساسی این کشور تشکل احزاب را برسمیت شناخته حوزه دین و سیاست تفکیک شده است . تا ده سال دیگر کلا مدهبیون در عراق رای نخواهند داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
تابي ! خانم ها تو كربلا خط قرمز بوده يا نبوده ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
تابناك جان ! ميگم خانم هاي كربلا با اون سر و وضع اومدن وسط زمين استاديوم ، متدينين و خانواده شهداي اونا احساساتشون جريحه دار نشد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
به حامد زمانی شوکر زده نشد؟!! زده نشد که نشد، چیکار کنیم حالا؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
احمدی نژاد اجازه نداد اینهایی که در قدرت هستند آن هشت سال خودشان را تکثیر کنند و اینها هم با او دشمن شدند الان هم که آقازاده ها به شدت در حال تکثیر هستند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
تکثیر اختلاس و اقازاده و رانت کلیدش همان ۸ سال زده شد.ادرس غلط نده
ناشناس
| France |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
احمدی نژاد در روستاها و شهرهای ایران گشت و گذار میکرد و در این روند با جوانانی که جویای کار بودند ولی تخصص نداشتند لذا وقتی با ایشان روبرو میشدند با فریاد بلند میگفتند مرگ بر امریکا . مرگ بر اسراییل . درود بر احمدی نژاد ضد فساد و رانت . سپس احمدی نژاد دستور میداد ایشان را در دره های مدیریتی بکار بگیرید . لذا این افراد چون از اول بچه ثروتمند نبودند . پول زیاد ندیده بودند وقتی در شرکت ها دولتی مدیریت را در دست گرفتند وقتی چک های با مبلغ میلیاردی را دیدند حالت شوک به انها دست داد و دست به کارهای انتحاری مالی با رقم چند هزار میلیاردی زدند . کار باید دست سیلستمدار و اگاه باشد نه فردی با شعار ....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
یک مرد فقط داریم و انهم احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
احمدی نژاد ، بدرستی گفت ؟ آیا مشکل اصلی مملکت ایران ،و بیش از ۹۶٪ مردم ایران ،اکنون ، موی خانمها ،و ریخت آقایان است ؟ بدون شک دولت روحانی ، توجیح کنندهٔ نظریات احمدی نژادیها میباشد ؟،،
RAVA
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
تماس تلفنی 100 دقیقه‌ای ماکرون و روحانی.
اگه زبون هم رو می فهمیدند این مکالمه 25 دقیقه طول می کشید.
ناشناس
|
France
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
در همه ی دنیا وظیفه پلیس حمایت از مردم واست و برخورد با مجرمان وقانلان اما در ایران ...
ناشناس
|
Romania
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
برادر میترا استاد: رضایت دهیم می‌گویند برای پول بود، رضایت ندهیم می‌گویند امنیتی بود.


بله برادر ،ذ عاقبت پرستو سازی و پرستو فرستادن در زندگی مردم همین است در ضمن چرا به جای پدر و مادر مقتول همیشه شما سخنگو هستید؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
تو انگار طرفدار قاتلی.اصلاح طلب قاتل
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
حرف آقای عبدی درست است واین اقدامات تاکنون نتیجه نداشته حجاب یک مسله تماما فرهنگی است اگر مثل صدر اسلام عمل می شد این مشکلات را نداشتیم برخورد نامناسب عکس العمل نامناسب ببار می آورد کسانیکه مورد ضرب و شتم واقع می شوند عمرا حجاب شوند
آموزگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
1-آقای کاش میگفتی چرا باروشهای مختلف هنوز مسُله حل نشده2-تا آنجا که بنده میدانم کار پولیس حفظ امنیته آیا با وضع ناهنجار دختری را به اتوموبیل کشاندن فراهم شدن امنیته نمدانم 3- آقای استاد اگر به خدا اعتقاد داشتی چگونه جواهر جوان وبسیار زیبای شما قبول کرد زن دوم مردی مسن با داشتن زن وفرزن بشود اسلام را بهانه نکن چون شرایط اسلام عدالت است نه پاشاندن آشیانه یک زن وفرزندانش سوُال ما وگروهی اینه جواب اینرا باید بدهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
پلیس نباید تعصب جاهلی در مورد نیروهایش داشته باشد .باید در بازرسی ها بیطرفانه با مسایل برخورد کند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
یک گزارش درباره اجاره خانه و مستاجرای بدبخت درست کنید اجاره ها سربه فلک کشیده نسبت به پارسال ۲برابر شده چرا هیچ مسئولی صداش درنمیاد
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
بله برخورد با بی حجابی رو بسپرید به دست اصلاح طلبان که خودشون ایجاد کردند ، اونموقع فاتحه اسلام و انقلاب خوانده میشود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
بالاخره یکی دست محمد قوچانی را برای انتخابات 1400 خواند!
پیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
گاز عراق رو همین الان قطع کنید ببینیم بازم میتونم قر بدن
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سامانه سعدی غلامرضا تاجگردون اعتبارنامه نمایندگی کاظم دلخوش حسین محمد صالحی