بازدید 6462
درمراسم امضای تفاهم‌نامه با استانداری عنوان شد

سرمایه‌گذاری ٨ هزار میلیارد ریالی ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان جنوبی و ایجاد ۳۰هزار شغل

صبح امروز آیین امضای تفاهم‌نامه بین استانداری خراسان جنوبی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با محوریت ایجاد ۱۲هزار شغل جدید در بیرجند برگزار شد. دکتر محمد مخبر مهمترین تصمیم در سفر به خراسان جنوبی را سرمایه گذاری ٢ هزار میلیاردی در طرح‌های اشتغالزا، ایجاد ۱۲هزارشغل و تبدیل این استان به هاب منطقه‌ای شتر از تولید تا زنجیره محصولات در قالب تفاهم‌نامه با استانداری عنوان کرد.
کد خبر: ۹۱۵۰۴۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳ 30 July 2019
صبح امروز آیین امضای تفاهم‌نامه بین استانداری خراسان جنوبی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با محوریت ایجاد ۱۲هزار شغل جدید در بیرجند برگزار شد.

به گزارش تابناک، دکتر محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مهمترین تصمیم در سفر به خراسان جنوبی را سرمایه گذاری ٢ هزار میلیاردی در طرح‌های اشتغالزا، ایجاد ۱۲هزارشغل و تبدیل این استان به هاب منطقه‌ای شتر از تولید تا زنجیره محصولات در قالب تفاهم‌نامه با استانداری عنوان کرد.
سرمایه‌گذاری ٨ هزار میلیارد ریالی ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان جنوبی و ایجاد ۳۰هزار شغل
مخبر با اشاره به اینکه با فعالیت در ۶ هزار روستا، ۴۰۰ هزار فرصت شغلی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: سال گذشته ۸۱ هزار شغل ایجاد شد و در سال جاری ۱۰۰ هزار شغل ایجاد خواهد شد که پس از ۴ ماه از برنامه جلوتر هستیم.

وی افزود: امروز با امضای تفاهم‌نامه و قبول دیگر تعهدات، سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان خراسان جنوبی به ٨ هزار میلیارد ریال می‌رسد و تعداد مشاغل ایجاد شده تا دو سال آینده به ۳۰ هزار شغل میرسد.

وی مهمترین تصمیم در این سفر را تبدیل خراسان جنوبی به هاب منطقه‌ای شتر از تولید تا زنجیره محصولات در قالب تفاهم‌نامه با استانداری عنوان کرد و گفت: محصولات شتر با دیگر حیوانات قابل قیاس نیست بنابراین این تفاهم‌نامه موضوع مهمی است که در ابعاد مختلف در استان تاثیرگذار خواهد بود.
سرمایه‌گذاری ٨ هزار میلیارد ریالی ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان جنوبی و ایجاد ۳۰هزار شغل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: در این جلسه علاوه بر امضای تفاهم‌نامه، تعهداتی را به‌صورت مشارکتی با استانداری و دیگر دستگاه‌ها از جمله ساخت ۳۲ کلاس درس، ۱۴ واحد بهداشتی و درمانی، حل مشکل آبرسانی ۲۳ روستا، حل مشکل آبرسانی سیار، احیای قنوات، اجرای پروژه‌های اقتصادی متوسط، ساخت ۷۰۰ واحد مسکونی و کمک به راه‌اندازی آنتن‌های صدا و سیما پذیرفته‌ایم.

در این جلسه مدیران کل دستگاه‌های مختلف در استان دغدغه‌ها و مشکلات حوزه‌های فعالیت‌های خود در را مطرح کردند و همچنین نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی به بیان نظرات پرداختند.
سرمایه‌گذاری ٨ هزار میلیارد ریالی ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان جنوبی و ایجاد ۳۰هزار شغل
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی