بازدید 4925
۱
به مدیران توصیه می‌کنم بله قربان گو باشند

کفاشیان:ایراد‌هایی بوده اما حقش نبود اینطور آبرویم را ببرند

حق این همه سال زحمت و مدیریتم در ورزش این رفتار نبود. من ۴۰ سال در ورزش خدمت کردم و بعد از این همه سال سرم را بالا می‌گیرم، چون از خودم مطمئن هستم. سلامت کار کردم شاید یک جا‌هایی ایراد‌هایی بوده، اما حقش نبود که این طور آبرویم را ببرند
کد خبر: ۹۱۵۰۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴ 30 July 2019

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: من فکر می‌کنم رفتار اخیر و برنامه‌هایی که سرم آوردند، اثرات همان رفتارهایم در زمان ریاستم در فدراسیون فوتبال بوده است.

به گزارش تابناک ورزشی، علی کفاشیان در مورد حضور روز گذشته اش به همراه عباس ترابیان در جلسه کمیته استیناف اظهار داشت: با توجه به رای کمیته اخلاق ما به این رای به کمیته استیناف اعتراض زده بودیم و روز گذشته در جلسه حاضر شدیم تا صحبت‌های خود را انجام دهیم و قطعا صحبت‌های ما بررسی می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که از این وضع پیش آمده ناراحتی ندارد، عنوان کرد: برای من مهم نیست، چون نمی‌خواهم دیگر در فوتبال فعالیتی داشته باشم، اما حق این همه سال زحمت و مدیریتم در ورزش این رفتار نبود. من ۴۰ سال در ورزش مدیریت و به ورزش خدمت کردم و بعد از این همه سال سرم را بالا می‌گیرم، چون از خودم مطمئن هستم. من همیشه سلامت کار کردم. شاید یک جا‌هایی ایراد‌هایی بوده، اما حقش نبود که این طور آبرویم را ببرند و اینگونه با من رفتار کنند.

کفاشیان:ایراد‌هایی بوده اما حقش نبود اینطور آبرویم را ببرند

کفاشیان ادامه داد: اتفاقی که رخ داده و بابت آن ما را محکوم می‌کنند اصلا ربطی به من ندارد. ما همیشه از هر راهی برای درآمدزایی در فوتبال استفاده می‌کردیم و ممکن است در این راه اشکالاتی بوده و یا مشکلاتی به وجود می‌آمده است. در کار برای درآمدزایی همیشه این مشکلات هست، اما اینکه با این مشکل این طور برخورد کردند ناارحت کننده بود. ورزش هیچ وقت شغل من نبوده است. در دوومیدانی ۱۰ برابر فوتبال هزینه‌ها دستم بوده و یک ریال را این طرف و آن‌طرف نکردم و با جان و دل به این ورزش خدمت کردم. در فوتبال هم همین طور بوده است. همیشه با جان و دل برای فوتبال قدم برداشتم. هیچ وقت از ورزش حقوقی نگرفتم.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند چرا باید با او بعد از این همه سال این طور رفتار می‌کردند عنوان کرد: من فکر می‌کنم این رفتار اخیر و برنامه‌هایی که سرم آوردند، اثرات همان رفتارهایم در زمان ریاستم در فدراسیون فوتبال بوده است. من همیشه پای استقلال فدراسیون ایستادم و به خاطر همین خوششان نیامد، اما حالا به همه مدیران بعد از خودم نه تنها در فوتبال بلکه در همه ورزش‌ها می‌گویم دنبال استقلال نباشند و هر چه به شما گفتند چشم بگویید. من هنوز هم میگویم پای استقلال فدراسیون فوتبال ایستادم و مقابل خیلی از جریانات و خواسته‌ها نه گفتم. تاکید می‌کنم خیالم بابت عملکردم راحت است و همیشه سرم را بالا می‌گیرم. من حافظ مصالح و منافع فوتبال بودم و اگر از نظر مالی خودم صدمه دیدم ناراحت نمی‌شدم، اما برای فوتبال همیشه سعی کردم همه منافع حفظ شود. عملکرد من مشخص است. وقتی وارد فوتبال شدم چه داشتیم و وقتی رفتم چه برجا ماند. این نوع تقدیری که از من بعد از این همه سال شد خوب نبود.

کفاشیان در این باره که مهدی تاج در این اتفاق چه نقشی دارد و آیا حمایتی از او کرده یا خیر اظهار داشت: تاج همیشه کنار ما بوده است. او هم از این برنامه‌ای که رخ داده راضی نیست. برای اینکه ما کاری نکردیم که مستحق این رفتار باشیم. این قدر پرونده‌های بدتر از این در فوتبال بوده، اما می‌خواستند من را بزنند. دستم من هم اکنون به جایی بند نیست و زمان را برای زدن من مناسب دیدند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
خدا به دادت برسه اون دنیا
یادته بازیکنی رو که گزارش ازش تهیه کردن و توی برنامه نود نشون دادن و تو از طریق پیامک گفتی اینا فیلم هندیه
بخور حالا حقته
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری