بازدید 13092

قرارداد ۲ساله فولاد با بازیکن خارجی مسجدسلیمان!

فولاد خوزستان با مدافع مستحکم و باتجربه اهل مالی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان امضاء شد. این قرارداد در حالی رسما اعلام شد که روز گذشته باشگاه نفت مسجد سلیمان اعلام کرده بود که این بازیکن مالیایی با عقد قراردادی یک ساله در این تیم ماندگار شده بود.
کد خبر: ۹۰۷۸۸۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷ 25 June 2019

موسی کولیبالی مدافع مدافع بلند قامت فصل گذشته تیم نفت مسجدسلیمان با قراردادی به مدت دو فصل به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمد.

قرارداد ۲ساله فولاد با بازیکن خارجی مسجدسلیمان!

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در ادامه فصل نقل و انتقالات لیگ برتر قرارداد باشگاه فولاد خوزستان با مدافع مستحکم و باتجربه اهل مالی فوتبال امضاء شد. موسی کولیبالی پس از عقد قرارداد با باشگاه فولاد خوزستان، اظهار داشت: خیلی خوشحالم از اینکه باشگاه خوب و حرفه‌ای فولاد خوزستان پیوستم. این باشگاه مربی بسیار خوبی دارد و من آمده ام که در کنار زحمات کادر فنی و سایر بازیکنان به این تیم کمک کنم. فولاد خوزستان باشگاه بزرگی است و با سایر تیم‌ها فرق دارد. باشگاه بزرگ بازیکن حرفه‌ای می‌خواهد. من فصل گذشته در بیشتر بازی‌های لیگ حضور داشتم و می‌دانم تماشاگران فولاد چه چیزی می‌خواهند. به نظر من این باشگاه به حمایت هوادارانش نیاز دارد و می‌تواند با کمک آن‌ها در لیگ نوزدهم نتیجه بسیار خوبی کسب کند.

این قرارداد در حالی رسما اعلام شد که روز گذشته باشگاه نفت مسجد سلیمان اعلام کرده بود که این بازیکن مالیایی با عقد قراردادی یک ساله در این تیم ماندگار شده بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی