بازدید 5231
۱
گزارش

اختلاف شدید در هیات مدیره استقلال: منزوی علیه فتحی وخطیر

بر سر استخدام سرمربی خارجی و مذاکره با استراماچونی، دو عضو هیات مدیره آبی ها شامل منزوی و ماجدی به شدت با علی خطیر و فتحی مخالفت دارند و عملا همین موضوع باعث شکاف جدی در جمع مدیران استقلال شده است.
کد خبر: ۹۰۳۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱ 08 June 2019

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از اتفاقاتی که طی هفته‌ها اخیر در این باشگاه رخ داده ابراز بی اطلاعی کرد تا به این طریق نارضایتی و اعتراضش به عملکرد مدیرعامل و معاون باشگاه را نشان دهد.

به گزارش تابناک ورزشی، کامران منزوی در خصوص شرایط این روزهای استقلال قبل از شروع فصل و اینکه چرا هنوز وضعیت تیم روشن نشده است، گفت: « من هیچ چیزی نمی‌دانم و بهتر است همه موارد را از آقایان فتحی و خطیر بپرسید!»

گفته می شود بر سر استخدام سرمربی خارجی و مذاکره با استراماچونی، دو عضو هیات مدیره آبی ها شامل منزوی و ماجدی به شدت با علی خطیر و فتحی مخالفت دارند و عملا همین موضوع باعث شکاف جدی در جمع مدیران استقلال شده است.

وی در مواجهه با سوال خبرنگاران افزود: وقتی از چیزی خبر ندارم، دروغ بگویم؟ نه من بلکه بقیه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال از هیچ چیزی در باشگاه خبر نداریم. عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه به هر حال اعضای هیات مدیره باید در جریان امروز باشند گفت: وقتی می‌گوییم از چیزی خبر نداریم واقعا کسی باور نمی‌کند! من نمی‌خواهم در مورد چیزی حرف بزنم اجازه بدهید بعدا صحبت خواهم کرد.

اختلاف شدید در هیات مدیره استقلال: منزوی علیه فتحی وخطیر

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
شما که خبر نداری در هیئت مدیره چکاره ی؟
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # موشک هایپرسونیک فتاح # فیروز نادری # کارمزد تراکنش بانکی
آخرین اخبار
وب گردی