بازدید 6455

لژیونرهای ملی پوش ایران، فصل آینده کجا هستند؟

کد خبر: ۸۹۴۶۸۱
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱ 26 April 2019

بعد از جام ملت‌ها اوضاع اکثر لژیونر‌ها در خارج از کشور خراب شد. بعضی‌ها مصدوم شدند و بعضی‌ها هم نتوانستند آن گونه که باید خوش بدرخشند. 

به گزارش تابناک ورزشی، از همین حالا شایعاتی درباره آینده هر یک از آن‌ها شنیده می‌شود. در این مطلب تلاش شده تا آخرین وضعیت‌شان برای فصل بعد اطلاعی کسب شود.
مهدی طارمی (الغرافه قطر)
قرارداد او به زودی با باشگاه الغرافه به پایان می‌رسد. این باشگاه حتی جانشین مهدی را هم انتخاب کرده است. طارمی هم علاقه‌ای به ماندن در الغرافه ندارد و می‌گوید هدفش رفتن به اروپاست. او در این باره توضیح می‌دهد: «قطعاً دوست دارم به اروپا بروم. خودم می‌دانم این انتقال می‌تواند به رشدم کمک کند. دیگر خودم به این نتیجه رسیده‌ام که باید راهی این قاره شوم.»
باید دید آیا مهدی می‌تواند سرانجام به اروپا برود. این حرف‌های مهدی یعنی احتمال بازگشتش به پرسپولیس هم کم است هرچند برانکو همچنان مشتاق بازگشت اوست.
رامین رضاییان (الشحانیه قطر)
رامین رضاییان بعد از جدایی از اوستند مدتی بدون تیم بود و در نهایت به باشگاه الشحانیه ملحق شد. عملکرد او در این باشگاه خوب بود و به همین خاطر با پیشنهاد جدی برای تمدید قرارداد روبه‌رو شده است. رامین از یکی، دو باشگاه قطری دیگر هم پیشنهاد دارد. الشحانیه فصل را با رده هفتمی به پایان رساند و این نتیجه برای باشگاهی که سال قبل به لیگ ستارگان قطر رسید نتیجه بسیار خوبی است. الشحانیه در این سال‌ها معمولاً آسانسوری به لیگ یک رفته و برگشته است. رامین، اما در تلاش است تا به باشگاهی بزرگتر و قراردادی بهتر برسد. احتمال ماندن او در قطر زیاد است.
مجید حسینی (ترابوزان اسپور)
مجید حسینی در نیم‌فصل پیشنهاداتی داشت ولی تصمیم گرفت در باشگاه ترابوزان اسپور بماند. مجید تأکید داشت شرایطش در این تیم خوب است و ترجیح می‌دهد تا پایان فصل بماند. زمان زیادی تا پایان فصل لیگ ترکیه باقی نمانده و این روز‌ها خبر‌های زیادی در مورد او وجود دارد. هدف ترابوزان از خرید او فروشش با قیمت بالاتر بود ولی الان کمی شرایط متفاوت شده است. شاید این باشگاه یک فصل دیگر هم او را نگه دارد. هرچند پیشنهاداتی هم دارد.
میلاد محمدی (احمد گروزنی روسیه)
مقصد میلاد تا حدودی مشخص شده است. قرارداد او در تابستان امسال با گروزنی به پایان می‌رسد و به عنوان بازیکن آزاد به باشگاه جدیدی می‌رود. کار او در لیگ روسیه تمام شده. خودش دیگر دوست ندارد در آنجا بماند. شایعات حکایت از توافق او با سران سلتیک دارد. احتمالاً هم او راهی اسکاتلند خواهد شد. این بار میلاد از انتقالش پول خوبی خواهد گرفت، برخلاف زمان انتقالش به روسیه. در خصوص او گفته می شود برانکو هم به شدت خواهان اوست اما بعید به نظر می رسد پرسپولیس به لحاظ مالی بتواند با پیشنهاد باشگاه اروپایی رقابت کند.
امیر عابدزاده (ماریتیموی پرتغال)
امیر عابدزاده قبل از جام ملت‌ها در ماریتیمو فیکس بود ولی بعد از این رقابت‌ها جایگاه خود را به طور کامل در ترکیب ثابت تیم از دست داد. مربی به دروازه‌بان دوم تیم اعتماد کرد و او همچنان در ترکیب ثابت تیم قرار می‌گیرد. امیر در تلاش است تا بتواند دوباره جایگاه خود را پس بگیرد ولی کارش سخت شده است. این بازیکن درباره آخرین شرایطش می‌گوید: «با صبر و تلاش می‌خواهم دوباره به ترکیب بازگردم.» او درباره آینده خود هم می‌گوید: «هنوز که تصمیمی نگرفته‌ام ولی اگر پیشنهاد خوبی دریافت کنم احتمال جدایی‌ام از ماریتیمو وجود دارد.»
مرتضی پورعلی‌گنجی (العربی قطر)
او در زمستان قراردادی سه ساله با باشگاه العربی امضا کرد و به احتمال فراوان جایی نخواهد رفت. مرتضی می‌گوید: «العربی باشگاهی است که می‌خواهد پیشرفت کند. بازیکنان خوبی هم جذب کرده و قصد دارد در فصل‌های آینده جزو مدعیان باشد. امیدوارم من هم بتوانم به باشگاه کمک کنم.»
وحید امیری (ترابوزان اسپور)
وحید خرید موفقی برای باشگاه ترکیه‌ای نبود و نتوانست آن گونه که انتظار می‌رفت خوش بدرخشد. او یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد ولی ترابوزان امیدوار است از فروشش بتواند پول خوبی دربیاورد. این روز‌ها شایعاتی درباره بازگشت وحید به پرسپولیس شنیده می‌شود ولی با توجه به آنکه ترابوزان درخواست مالی خواهد داشت باید دید آیا امکان جدایی و انتقال او به باشگاه دیگری وجود دارد؟
امید ابراهیمی (الاهلی قطر)
امید یک فصل دیگر با الاهلی قرارداد دارد. این باشگاه به شدت از خرید هافبک دفاعی ایرانی راضی است. امید هم همین‌طور. او می‌گوید: «همه چیز در قطر خوب است و خدا را شکر مشکلی ندارم.» این یعنی شایعات انتقال او به استقلال هم صحت ندارد. دو طرف دوست دارند به همکاری ادامه دهند.
علیرضا جهانبخش (برایتون انگلیس)
علیرضا قرارداد دارد و جایی نخواهد رفت. او تأکید می‌کند کم‌کم در انگلیس جا می‌افتد و امیدوار است در فصل بعدی بیشتر خودنمایی کند. البته برایتون در معرض سقوط است و باید دید اگر به چمپیونزشیپ هم برود نظرش همین خواهد بود یا نه؟
کریم انصاری‌فرد (ناتینگهام فارست)
او با پیشنهاد باشگاه المیپاکوس یونان روبه‌رو است و احتمال بازگشتش به این تیم زیاد است. البته فاضلی، مدیر برنامه‌های کریم، در تلاش است بهترین پیشنهاد را برایش بیاورد. انصاری‌فرد تصمیم گرفته در ناتینگهام نماند، چون در این باشگاه شانس بازی به دست نمی‌آورد.
سردار آزمون (زنیت روسیه)
جدایی سردار و بردیف خبر خوبی است. این یعنی او بعد از جدایی از زنیت احتمالاً به یک لیگ بهتر خواهد رفت. البته آزمون سه فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد ولی با توجه به درخششی که داشته احتمال انتقالش به باشگاه بزرگتری وجود خواهد داشت. سردار قبل از حضور در زنیت از لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داشت. وقتی از او درباره حضورش در یک لیگ بزرگ می‌پرسیم می‌گوید: «فعلاً که تمرکزم روی زنیت است و به چیز دیگری فکر نمی‌کنم.»
سامان قدوس (آمیان فرانسه)
شروعش در فرانسه عالی بود ولی خستگی و بعد آپاندیس کار دستش داد. سامان این روز‌ها بیرون از میادین است و شاید در یکی، دو هفته آخر لیگ فرانسه به میدان برود. او با آمیان قرارداد دارد و بعید است جایی برود.
سعید عزت‌اللهی (ردینگ)
سعید شروعی خوب در انگلیس داشت ولی مصدومیت کشاله کار دستش داد. او بعد از گذشت ۵ ماه هنوز به ترکیب ثابت تیمش بازنگشته است. وضعیت سعید در ردینگ مشخص نیست. با اینکه قرارداد دارد ولی باشگاه احتمالاً به خاطر اتفاقات فصل جاری او را خواهد فروخت.
کاوه رضایی (بروژ)
وضعیت کاوه و بروژ هم مشخص است؛ جدایی. رضایی از بدو ورود به این باشگاه مصدوم شد. آسیب‌دیدگی پیاپی امان رضایی را برید. او هم باید به فکر باشگاه جدیدی باشد.
علی قلی‌زاده (شارلوا)
جراحی اخیر او باعث شد تا آخر فصل بیرون بماند. او احتمالاً اردوی خردادماه تیم ملی را هم از دست می‌دهد. قلی زاده احتمالاً در شارلوا می‌ماند و انگیزه زیادی دارد تا فصل بعد جبران کند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه