بازدید ۴۱۷۲۲
هزار و ششصد و سی و ششمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: واکنش وزارت خارجه به خبرِ اختلاف ظریف و زنگنه/نظر علی مطهری درباره حضور نیرو‌های حشد الشعبی در خوزستان/واکنش ظریف به اعدام ۳۷ نفر در عربستان سعودی و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۹۴۳۲۵
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹ 24 April 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

سکته همزمان ۳ متهم بانک سرمایه

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی در پاسخ به این سؤال که آیا حکم سه تن از مدیران بانک سرمایه اجرا شد؟ گفت: زمانی که متهمان برای اجرای حکم احضار شدند، نمی‌دانم چرا هر سه نفر همزمان سکته کردند و در بیمارستان بستری شدند.

طرح دو فوریتی مجلس در حمایت از سپاه پاسداران عیناً تأیید شد

عباسعلی کدخدایی در گفت وگو با ایسنا از تأیید طرح دو فوریتی مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران توسط شورای نگهبان خبر داد و گفت: این طرح دو فوریتی امروز در جلسه عمومی شورای نگهبان مورد رسیدگی قرار گرفت که اعضا با اتفاق آرا این طرح را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانستند و آن را تأیید کردند. سخنگوی شورای نگهبان در رابطه با جزئیات این طرح دو فوریتی، اظهار کرد: این طرح در قالب ۱۳ ماده توسط مجلس شورای اسلامی برای مقابله با آمریکا تدوین شده یود تا ترتیباتی در این زمینه اتخاذ شود که متن ارسالی عیناً در شورای نگهبان تأیید شد.

دادستان کل کشور: یکی از خطراتی که قاضی را تهدید می کند خطر مسائل جنسی است

منتظری، دادستان کل کشور گفت: سه خطر شما را در مقام قضاوت تهدید می‌کند. یکی خطر پول است. دومین خطری که قاضی را تهدید می کند، خطر مسائل جنسی است. ما متأسفانه دیده‌ایم قاضی به دلیل ضعف نفسانی گرفتار مسائل نفسانی عجیبی می شود. خطر سومی که قاضی را تهدید می کند توصیه‌هایی است که از باب دوستی و رفاقت، همکار و ... گرفتار می کند. قاضی ممکن است رشوه نگیرد پای مسائل جنسی هم نیست اما یک توصیه، رفاقت و آشنایی قلم قاضی را از مسیر عدالت منحرف می کند. نکته قابل توجه دیگر این است که قاضی امروز به لحاظ گستردگی عناوین کیفری جرایمی یا عناوین حقوقی با پیشرفت روزانه علوم مواجه هستیم توصیه من این است که بخشی از اوقات خود را یا به صورت روزانه یا هفتگی به مطالعه و بالابردن سطح علم و دانش و مباحث با همکار اختصاص دهید. سعی کنید امروزتان شبیه دیروز خود نباشد.

موضع‌گیری مجدد آیت الله مکارم درباره مسابقه برنده باش

آیت الله مکارم شیرازی در آغاز درس خارج فقه گفت: بدون این که اسم دستگاهی را ببرم اگر یک دستگاهی پیدا شود، سؤالاتی مطرح کند و بگوید هرکس جواب بدهد ما جایزه می‌دهیم، آیا درست است یا نیست؟ سؤالات نیز باید معقولانه باشد چراکه گاهی اوقات حتی سؤالات مذهبی نامعقولی مطرح می‌کنند. فرض بگیریم سؤالات خوب، اگر پول جوایز را از خودشان بدهند اشکالی ندارد، در واقع می‌خواهند برای کار خیر و مسائل علمی و آموزشی خرج کنند، در اینجا مانعی ندارد. اما اگر پول را از شرکت کنندگان بگیرند کما این که عده زیادی به روش‌های مختلف این کار را می‌کنند و غالباً بخش اعظم پول به جیب برگزار کننده مسابقات می‌رود و درصد اندکی به شرکت کنندگان می‌دهند، در اینجا هر دو حرام می‌شود. این مساله نوعی بخت آزمایی و قمار است. سایر حضرات آقایان هم همین نظر را گفته‌اند و ما البته با صراحت بیشتری بیان کرده‌ایم. / فارس

چرا کارشناس هواشناسی ممنوع‌التصویر شد؟

محمد اصغری با حضور در یک برنامه تلویزیونی ضمن تشریح چگونگی حضور خود در سازمان هواشناسی و بعد هم تلویزیون، به اتفاقات بهار امسال و عملکرد سازمان هواشناسی اشاره کرد. اصغری در خصوص ممنوع‌التصویر شدنش گفت: من برای آمدن به این برنامه از پخش سیما اجازه گرفتم؛ چند وقت پیش به علت این که بدون اجازه در یک برنامه تلویزیونی شبکه سه (حالا خورشید) حضور پیدا کردم، مدتی ممنوع‌التصویر شدم. او در پایان گفت: آرزو دارم یک شبکه اختصاصی برای هواشناسی داشته باشم و پیش‌بینی می‌کنم که شبکه پربیننده‌ای هم بشود. او در بخش دیگری از این گفت وگو در پاسخ به سؤال کپی برداری از اجراهای شبکه‌های خارجی گفت: ایرادی در این کار نمی‌بینم. من اعتقاد دارم در رسانه رقابت زیاد است. شبکه‌های مختلف تلویزیونی مثل CNN، BBC و شبکه‌های مختلفی وجود دارند. ما باید کاری کنیم که مخاطب شبکه را عوض نکند. این رقابت سنگین است. من تریجیحا شبکه CNN را انتخاب کردم چرا که گراف‌های بهتری هم دارد و امیدوارم به جایی برسیم که بتوانیم از چنین تصاویری استفاده کنیم.

با دو گیگ اینترنت چه کاری می‌توان انجام داد؟

روح‌الله مو‌من‌نسب، نظریه‌پرداز دوگیگ اینترنت و بارداری در گفت وگو با روزنامه «هفت صبح» گفته با دو گیگ اینترنت می‌توان ۲۰۰ فیلم مستهجن و پورنوگرافی دانلود کرد. /هفت صبح

خداحافظی سامسونگ و ال‌جی از بازار ایران

دو برند کره‌ای که حدود یک دهه از فعالیت آن‌ها در ایران می‌گذرد نیز پس از خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌های علیه ایران، اعلام کردند بازار ایران را ترک خواهند کرد. اگرچه در ابتدا گفته می‌شد این اقدام ال‌جی و سامسونگ تنها در حد یک شایعه در فضای مجازی است، اما شواهد نشان می‌دهد در سال ۹۸ تولید دو شرکت بزرگ لوازم خانگی ال‌جی و سامسونگ به یک‌پنجم روز‌های پایانی سال گذشته رسیده است. / روزنامه فرهیختگان

واکنش ظریف به اعدام ۳۷ نفر در عربستان سعودی

وزیر خارجه کشورمان در توئیتر نوشت: «بعد از چشم بستن به روی قطع عضو یک روزنامه‌نگار منتقد سعودی، از دولت ترامپ هنگامی که عربستان سعودی سر ۳۷ نفر را در یک روز از تن جدا می‌کند- و حتی یک نفر را دو روز بعد از عید پاک به صلیب می‌کشد- کوچکترین صدایی شنیده نمی‌شود. عضویت در "تیم B" -بولتون، بن‌سلمان، بن‌زاید و بی‌بی‌- بابت ارتکاب هر جنایتی مصونیت می‌دهد.»

قارچ‌های پوستی جدی‌ترین بیماری کنونی سیل‌زدگان است

حیدرعلی عابدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به رویداد۲۴ گفته در مناطق سیل‌زده چند نوع خطر که سلامت مردم منطقه را تهدید می‌کند، وجود دارد. از بیماری‌هایی که از آب آلوده به مدفوع رخ می‌دهد، حصبه و وبا است که البته با مدیریت در آبررسانی‌ها، از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری شده است. یکسری از بیماری‌ها هم ناشی از وجود حشراتی است که در این محیط‌ها ظاهر می‌شوند که بیماری مالاریا و سالک از این دست هستند. این بیماری‌ها همزمان با سیل، خود را نشان نمی‌دهند و گاهی تا شش ماه زمان می‌برد که نشانه‌های آن دیده شود. تا امروز گزاشی از وجود بیماری مالاریا و سالک در مناطق سیل زده گزارش نشده، اما مشکل اصلی این است که این بیماری‌ها اگر هم وجود داشته باشد در شش ماه آینده خود را نشان می‌دهد.

ثروت داعش و رهبرانش کجا پنهان شده است؟

به گفته منابع آگاه، با وجود بازجویی‌های صورت‌گرفته از ده‌ها نفر از سرکردگان گروه داعش، تاکنون نتیجه قابل توجه و ملموسی در رابطه با سرنوشت بسیاری از ربوده‌شدگان، گروگان‌ها و اسرای گرفتار در دست داعش وجود ندارد. عبدالرحمن الحاج، یکی از کارشناسان گروه‌های افراطی، معتقد است: با وجود اینکه می‌توان درباره سرنوشت گروگان‌ها و مفقودین به سرنخ‌ها و نتایجی رسید، اما به طور حتم مشخص کردن سرنوشت پول و طلا‌های به‌یغما‌رفته توسط این گروه تروریستی همچنان در هاله‌ای از ابهام باقی خواهد ماند؛ به ویژه اینکه اطلاعاتی در مورد مصادره مقادیری از این ثروت وجود دارد، اما همچنان طرفی که از این مصادره بهره‌مند شده مشخص نیست. این کارشناس در رابطه با رهبران رده‌اول داعش نیز می‌گوید: بسیاری از رهبران رده‌اول داعش، و در رأس آن‌ها ابوبکر بغدادی، در مناطق بیابانی عراق حضور دارند و بقایای گروه را به اشکال جدیدی مدیریت می‌کنند.

نظر علی مطهری درباره حضور نیرو‌های حشد الشعبی در خوزستان

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نباید به آمدن نیرو‌های حشدالشعبی هنگامی که با موافقت دولت است، بدبین باشیم. او درباره اینکه گفته می‌شود حشدالشعبی نیرو‌های نظامی کشور عراق هستند نه نیرو‌های امدادی و بیشتر انتقادات هم از سوی افکار عمومی نسبت به همین موضوع است، بیان کرد: حشدالشعبی نیرو‌های بسیج مردمی عراق هستند ارتش این کشور که نیامده است آن چیزی که در میان مهم است مسأله اخوت و برادری اسلامی است که ما باید به یکدیگر کمک کنیم. این موضوع هم مساله مهمی نیست. مطهری در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه رئیس دادگاه‌های انقلاب طی سخنانی مطرح کرد «اگر ما انقلاب را یاری نکنیم حشدالشعبی عراق، فاطمیون افغانستان، زینبیون پاکستان و حوثی‌ها ما را یاری خواهند» و همین اظهارنظر باعث جبهه گیری‌های اخیر شده است، گفت: صحبت ایشان در این مورد خیلی ضروری نبوده است. او ادامه داد: اصل موضوع هیچ اشکالی ندارد کشور‌های اسلامی باید روابط بسیار آسانی با یکدیگر داشته باشند، مرز‌های آبی و خاکی یک قرارداد مصنوعی است وطن آنجاست که اسلام باشد والا ایران و عراق که اسم‌گذاری است. / ایلنا

تصمیم مجلس برای ساماندهی تعطیلات رسمی کشور

سلمان خدادادی با اشاره آخرین وضعیت بررسی طرح ساماندهی تعطیلات رسمی در مجلس، گفت:این طرح برای کار کارشناسی بیشتر فعلاً مسکوت مانده است. خدادادی با اعلام اینکه در طرح ساماندهی تعطیلات پیشنهاد شده که به جای پنج‌شنبه‌ها، شنبه‌ها تعطیل شود، گفت:به دلیل اینکه روز پنج‌شنبه برای مردم ایران روز مقدسی است، نمی‌توان این کار را انجام داد و جابه‌جایی آن تبعاتی را خواهد داشت. رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد: برای نمونه اگر بخواهیم تعطیلی ۲۹ اسفند را از تقویم حذف کنیم این موضوع جنبه سیاسی پیدا می‌کند یا اگر بخواهیم تعطیلی ۱۵ خرداد را که امام خمینی (ره) عزای عمومی اعلام کرده‌اند را از تقویم حذف کنیم این موضوع نیز جنبه اعتقادی پیدا می‌کند. /تسنیم

واکنش وزارت خارجه به خبرِ اختلاف ظریف و زنگنه

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران سه شنبه شب هر گونه گلایه مندی وزیر امور خارجه از وزیر نفت را تکذیب کرد و گفت که چنین ادعا‌هایی کذب محض و بی اساس است. «سید عباس موسوی» در گفت وگو با ایرنا ضمن اظهار تعجب از خبر منتشره در برخی رسانه‌ها مبنی بر گلایه مندی «محمدجواد ظریف» از «بیژن نامدار زنگنه» وزیر نفت، تصریح کرد: بر خلاف چنین ادعا‌هایی آقای ظریف، وزیر محترم نفت را یکی از وزیران موفق و پرتلاش دولت می‌داند که اتفاقاً عملکرد موفقی در عرصه بین الملل داشته و بخوبی توانسته است از جایگاه ایران در اوپک و بازار جهانی نفت دفاع کند.پیشتر برخی رسانه‌ها به نقل از یک نماینده مجلس مدعی شدند که ظریف از کوتاهی زنگنه گلایه کرده است. این نماینده مجلس ادعا کرده بود: یکی از مباحث اصلی استعفای اخیر ظریف به نحوه برخورد‌های زنگنه بازمی‌گردد، چرا که ظریف نسبت به کوتاهی‌هایی که وزیر نفت در عرصه‌های بین‌المللی در خصوص وظایفش داشته، گلایه دارد.

حضور دختر یک نماینده در وزارت نفت

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اعلام این که دخترش دارای مدرک مرتبط با نفت است، گفت که انتقال وی به وزارت نفت هم به صورت ماموریت موقت است. عزت الله یوسفیان ملا افزود، دخترش دارای مدرک دکترای شیمی فیزیک با گرایش نفت است و به دعوت وزارت نفت به عنوان مامور به پژوهشگاه این وزارتخانه رفته است. وی گفت، وزارت نفت به خاطر نیاز به رشته تحصیلی شیمی فیزیک از خانم زهره یوسفیان ملا دعوت به همکاری کرده است. عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اعلام این که دخترش پیش از این در دانشگاه فرهنگیان مشغول تدریس بود، افزود که وی از ۱۷ سال پیش مدرک دکترایش را گرفته و در بیشتر نشست‌های مرتبط با نفت در پژوهشگاه نفت شرکت می‌کرد. وی ادامه داد: این انتقال نه تنها هیچ گونه مزایای حقوقی و شغلی برای دخترم در پی نداشته، بلکه هم از لحاظ رتبه شغلی و هم میزان حقوق، کاهش دریافتی داشته است. زهره یوسفیان ملا دارای مدرک دکترا رشته شیمی فیزیک از دانشگاه آزاد اسلامی است و پیش از این در استخدام دانشگاه فرهنگیان بود. موضوع انتقال دختر نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی طی روز‌های اخیر در شبکه اجتماعی مطرح و اعلام شد که وی با نفوذ پدرش به عنوان نماینده و اثرپذیری وزیرنفت به وزارت نفت رفته است.

پیشنهاد فلاحت‌پیشه برای مذاکره درباره تنگه هرمز

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که ایران باید در مورد تنگه هرمز با دبیر کل سازمان ملل و اتحادیه اروپا وارد مذاکره جدی شود. حشمت‌الله فلاحت پیشه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «ایران باید در مورد تنگه هرمز با دبیر کل سازمان ملل و بازیگرانی همچون اتحادیه اروپا وارد مذاکره جدی شود.» وی همچنین در توئیتی دیگر نوشت: «کشور‌ها فریب وعده پمپئو را نخورند آینده ثابت خواهد کرد امارات و عربستان ناپایدارترین منابع نفت دنیا خواهند بود.» چند روز گذشته کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد که آمریکا معافیت هشت کشور برای خرید نفت ایران را تمدید نخواهد کرد موضوعی که با واکنش وزیر نفت در مجلس رو به رو شد و او تأکید کرد که خواب آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران تعبیر نخواهد شد.

دو گزینه سخنگویی دولت انتخاب شدند

رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: هفته گذشته با مشورت کمیته‌ای که آقای رئیس جمهور برای انتخاب سخنگو از داخل دولت تشکیل داده بودند چهار گزینه را به رئیس جمهور پیشنهاد دادیم و آقای رئیس جمهور خواستند که با دو نفر از این افراد صحبت شود.

خاطره کدخدایی از بهمن کشاورز

عباسعلی کدخدایی، سخنگو و عضو حقوقدان شورای نگهبان درگذشت بهمن کشاورز وکیل پایه دادگستری را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تسلیت گفت. متن کامل این متن بدین شرح است؛

در سوگ همکلاسی سابق

سال‌های دهه شصت خاطرات زیادی را در خود دارد. دانشگاه‌ها تازه دوره‌های ارشد را برگزار می‌کردند و جمعی در دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شدند. جاده خاکی که با ریگ فرش شده بود و ساختمان قدیمی دانشکده حقوق برای ما که از دانشگاه تهران بودیم علیرغم سختی رفتن دل انگیز بود. با اساتید مرحوم، چون دکتر شهیدی، دکتر صادقی، دکتر فخاری، و... در همان روز‌های اول با دانشجویی که خیلی مرتب با دستمال گردن و رسمی بود آشنا شدم. وکیل رسمی دادگستری بود و خوش برخورد و البته جدی. بعد‌ها رئیس کانون وکلا شد و دستی در نوشتن در مطبوعات داشت. از آن روز‌ها فقط خاطرات خوش باقی مانده است. دیروز در خبر‌ها خواندم که بهمن کشاورز، وکیل پایه یک دادگستری و همکلاسی سابق به سرای باقی شتافت.
این مصیبت را به خانواده او تسلیت می‌گویم و از خداوند بزرگ برای او رحمت و مغفرت مسألت دارم. روحش شاد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۵
در انتظار بررسی: ۳۹
انتشار یافته: ۲۰۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
وقتی بن سلمان در عربستان ،کنسرت و رقص رو ازاد کرد ، رسانه ها و سیاسیون اصلاح طلب براش رپرتاژ اگهی میرفتن و‌ او‌ را الگوی خود قرار داده بودن !! حالا امروز ۳۷ نفر رو گردن زده و‌ کانال های اصلاح طلب کلا موضوع رو سانسور کردن!!
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
خب چکار کنم الان اصلاح طلب اصولگرا همش مال خودت جمع کن ببر راحتمون کن
ناشناس
| Canada |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
هنوز اینقدر درک نداری که چیز خوب خوبه ، بد هم بد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اگه تو رو میکاشتن ازت درخت چهل دروغ به عمل میومد رسانه ها چه اصلاح طلب و چه اصولگرا این خبرو کار کردند اونقد کینه داری که حتی حاضری بخاطرش دروغ بگی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اولا اصلاح طلبان که از خودتونه
ثانیا شما که با سانسور بزرگ شدی.نشدی؟ چند سالته؟ برات سانسور آشنا نیست؟ چی شد یه بار طعم سانسور رو از یک طرف دیگه چشیدی دیدی تلخ بود؟ پس نکن
محمد ر ا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
آقای مطهری عراقی عراقیست وهم وطن ایرانی ایرانیست
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
درخبرها بودکه گروهی ازافراد تندرو بخاطرانکه شورای شهرخیابانی را به اسم شجریان نامیده است اعتراض وتجمع کرده اند به ان افراد باید گفت که شما باید به قانون احترام بگذارید به ان افراد باید گفت بشما چه ربطی دارد که به تصمیم شورای شهراعتراض میکنی تعجب انگیزاست که نیروهای انتظامی وسپاه پاسداران ان نیروهای افراطی را بازداشت نمیکند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
اصلاح طلب و میانه رو مال خودت . اللن من سوالم از شما این هست که واقعا مردم در چند انتخابات گدشته به مشکلات شکم رای دادند یا منطورشان موارد دیگری بود .
مشیری
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
اصلاح طلبان بزرگترین خیانت را به واژه اصلاح طلبی کردند
ناشناس
| France |
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
شما فکر میکنی دیگران با مخالفینشان کار دیگری میکنند ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
هر حکومتی برخوردش با مخالفین و براندازان همین شکل هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
بزرگترین بدشانسی ملت ایران و البته خوش شانسی ترامپ این است که همزمان با دولت ترامپ در امریکا ، ترسوها در ایران‌ مسئول..
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
ترسو ؟مگر دولت قرار است بجنگد؟البته نبرد اقتصای هست و دولت هم در تلاش است که حربه اقتصادی دشمنان را خنثی کند ولی دولت بسیار تنها است
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
شما شجاعان مگه قرار نبود تنگه رو ببندین یا شعار بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
22:37 اونی که می خواست تنگه رو ببنده جناب حقوقدان بود. یادت رفته؟ جمله اش هم اینجوری شروع میشد: با دم شیر بازی نکنید خخخخخ
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
شجاعت شما را هم دیدیم . جوانان در صف اول مبارزه بودند الان همان اقا زاده ها مسولیت دارند دوم اینکه بستگی دارد شجاعت چی باشه یعنی الان هر کی قدرت و ثروت و بیشتری داره کشورهای دیگر را تصرف کنه . . حرف سیاسی نزن کارشناسی حرف بزن .
نیما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
نظرت در مورد اونی که گفت اگه برجامو پاره کنن ما آتیش میزنیم چیه؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
هیهات من الذله
ناشناس
|
Moldova, Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
ای کاش قبل از دزدی از بیت المال سکته می کردند. مشخص که موضوع سکته ساختگی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اون دکترایی که گواهی سکته برای اقایون دزد صادر کردند دیگه چقد با شرف بودند ادم خندش میگیره قسم نامه سقراط برای اینا فقط یه چیز اضافس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
احتمالا قسم نامه سقراط رو بهش پایبندند چون دراصل قسم نامه بقراطه
دانشجو
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
ببخشید اون قسم نامه بقراط هست نه سقراط
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
۵ ساله که تریبون یکطرفه صدا و سیما در اختیار دولت و‌ برجامی ها بود و توهمات خودشون رو‌ مطرح می کردند..
الان هم اروپا عملا از برجام خارج شده و اینا تنها برجام رو ادامه می دن ..چون برجام شیشه عمر سیاسی غربگراهاست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
تو یا در این سالها تلویزیون نمی دیدی یا در کل در خواب و رویایی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
قبل برجام و چند ماه بعد ان تقریبا ترببون هابه نفع برجام بود
خطاب به۲۲
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
داداش رسانه میلی که مال اصولگر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
رسانه بودجه اش دست دولته و نمی تونه موضع گیری واقعی داشته باشه. جای بسی تاسفه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
مال اصول گرا نیست مال انقلاب است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
چون اقتصاد اروپا و کلا عربیها دولتی نیست خصوصی هستند بنابراین اگر این شرکت ها در تقابل جنگ اقتصادی ضرر کنند یا باید اروپا یا ایران باید غرامت انها را بپردازد . ایکاش این شرکت های بزرگ را در چهل سال پیش جهت اوردن سرمایه و رشد تولید داخلی و تشویق صادرات حمایت میکردیم حیف شد این تز رفسنجانی را به زمین زدند حیف الان میتوانستیم از این مزیت جهت فشار استفاده کنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
مگر صدا و سیما هنوز هست؟
آشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
اونایی که نظر دارن صدا و سیما طرفدار دولته به این خاطره که به اعتقاد اونها صدا و سیما باید تمام برنامه هاش تخریب دولت باشه و هیچ برنامه دیگری نداشته باشه و الا من که ماهواره ندارم و فقط به شبکه های ایرانی نگاه میکنم ، میبینم برنامه های سیاسی صدا و سیما در خوشبینانه ترین حالت ۲ درصد طرفداری از دولت و ۸۰ درصد تخریب دولت و مابقی اندک هم خنثی
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
چطور ممکنه قاضی گرفتار مسائل جنسی بشه وقتی حجاب اونجا رعایت میشه؟ چجوریاس؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
تو دیگه از کجا اومدفی؟!
چه ربطی به حجاب دارد متزلزل باشد طرف گونی هم سرش بکشد می لغزد
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
احلاق را خیلی ظریف تعریف کردند یعنی اینقدر حساس هست مثلا بین بستن روسری تا افتادن یک لحطه روسری از سر .....امروز ریش داری . روز بعد یا ماشین‌میکنی یا تیغ میزنی . لباس تنگ میپوشی یا فردا لباس بازتر و پیراهن بدون یقه میپوشی . ظرافت از این بهتر میخوای . حالا دروغ و غیبت حتی غیبت سیاسی تعاریفش کجاست ؟
ناشناس
| United States |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
کاش بفکر همه مردم بودید همه اقشار که گزفتار فساد نشوند یک قاضی که ماهانه بالای۱۰تومان می گیرد و هزاران مزایای دیگر چرا باید منحرف شود؟
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
چرا قاضی کشورهای عربی تحریک نمیشن با انکه زنان در دادگاهای انها پوشش ندارند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
عرب ها صیغه می کنند راحت
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
چه ربطی به حجاب داره ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
منظورش کشورهای عربی نیست فکر کنم دادگاه غربی را گفت
پاسخ ناشناس ۲۳:۳۶
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
در مذهب اهل سنت صیغه (متعه) جایز نیست.
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اینکه پرسیده میشود ثروت سران داعش کجاست .؟ جوابش خیلی راحته ،جایی است که سرمایه وثروت رهبران باندهای مافیایی مواد مخدر وادم ربایی جنایتکار ومختلسین عزیز وگرامی در بانکها وکشورهای خاص وامن که بدانها تابعیت کشورشان را هم داداند نگهداری میشود واکثر سازمانهای جاسوسی وموسسات پایش وجابجایی پول از مسیر گردش پولی وسرمایه گذاری انها باخبر می باشند .مگر میشه کسی از ان همه اموال وسرمایه بیخبر باشد ؟؟؟؟؟!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
داعش چگونه تفکری داره ؟
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
پرسیدم داعش و طالبان چگونه تفکری دارند نشنیدی ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
FATF جلوی داعش رو نمیگیره؟
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
(
(سکته همزمان ۳ متهم بانک سرمایه):احتمالا یک روح در سه بدن بودند!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Spain |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
شاید هم یک سکته در سه نفر بودند. آیا تا کنون از سکته
زنجیره ایی شنیده بودی؟
ناشناس
| United States |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
جریان و داستان طوطی در قفس و تاجر هندوستان را خواندی ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
تابناک عزیز من خیلی نگران حال این بندگان خدا هستم،لطفا هر یک ساعت یک گزارش از حال روز ایشان برایم ایمل کن.با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
بعله از افتخارات هستند ژنرال نفت هم در ۲۰ سال پیش و هم الان بعله!!!!
ولی نمی دونم چرا در مدیریت کلان ایشون که قطعا نقش مستقیم دارند و نه مجموعه پایین تر اتفاقات ناگواری می افتد مانند امارات و توتال!!!!
الان هم اجازه نمیدهند پلایشگاه جدید زده شود برای دوری از خام فروشی نفت و
پلایشگاه بنزین هم در دوره وزارت نفت قبلی کلنگش زده شده مجبور به همراهی شدن
پاسخ ها
مهندس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
کلاً اگر در طی چهل سال اخیر یک وزیر نفت بوده که اگاه بوده سواد داشته همین مهندس زنگنه است. دیگران واقعاً نوابغی در صنعت نفت بودند!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
ان وقت ان نیروهای نظامی دیگر کشورها که به دعوت ایران هم از راه ابی و هم راه دیگر وارد خاک ایران می شوند و یا ایران می روند انجا برای مانور مشترک یا برای اوردن پیام دوستی صدا منافقان بیرون در نمی اید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
تابناک تو اینقدر به خاطر فرودسی پور امروز ما را خفه کردی در مورد برنده باش که قمار است و میخواهی با مدیر شبکه در بیافتی چرا نظرات این مراجع در مورد پول های دیر کرد و دیگر کارهای حرامی که تذکر می دهند ما را خفه نمی کنی ؟که از صدتا این کارها مهمتر است و الان تقریبا همه مردم ایران گرفتار این پول حرام بانک ها شدن ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
وام گرفتی می خوای پس ندی؟
Allianz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
خدمت نماینده محترم عرض شود فارغ التحصیلان نابغه و دارای مدرک معتبرتر از دختر خانم جنابعالی وجود دارد که الان کارگری می کنند. ورود بدون رانت به وزارت نفت امکان پذیر نیست به شعور ملت هم توهین نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
از رانت و رانتخوار متنفرم، ولی اینجور که شما می گویید هم نیست
ناشناس
|
Armenia
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اقای مومن نسب من با دو گیگ مطالب مفیدی از اینترنت به دانسته های خود اضافه میکنم،اینکه شما با ان دو گیگ چه میکنی بمن مربوط نیست. همانطور که در خانه چاقو دارم و از ان خیلی استفاده میکنم و انچه که یک قاتل و چاقو کش با ان انجام میدهد ربطی بمن ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
باید پرسید از کدوم سایت دانلود می کنی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
وقتی چاقوشو گذاشت رو گلوت اونوقت میفهمی بهت چه ربطی داشت
نیکو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
سکته همزمان متهمان بانک سرمایه یاد آور قصه طوطی و بازرگان است ادبیات کهن برای همین مواقع خوب است
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
دکترای شیمی فیزیک با گرایش نفت نداریم این رشته تازه و در اینجا کشف شده است
پاسخ ها
سلطانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
هزاران نفر ازجنایت اینها سکته کردن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
ابن جناب سلمان خدادادی که در مورد مدیریت تعطیلات در کشور که در مجلس امده بود و این گزارش آمده است
آیا پرونده شان در خصوص پرونده اتهام تجاوز و خودکشی یک خانم که مرحوم هم شدند به کجا رسید !؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اهانت مجدد به لیست امید. تابناک این نظرات که از روی بغض با سید در حصر هست رو چاپ نکن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
خ خ خ

با دو گیگ اینترنت چه کاری می‌توان انجام داد؟

روح‌الله مو‌من‌نسب، گفته با دو گیگ اینترنت می‌توان 1 فیلم بد با کیفیت 4k دانلود کرد.

واقعا مایه تاسفه که امثال این حضرات شدن مسئول و نظریه پرداز برای حدود 100 میلیون نفر

شما رو هر چی که دست بزارید و غدغن کنید قطعا نتیجه عکس میده.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
تا حجمش چقدر باشد
ناشناس
| United States |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
یک فیلم فور کی حجمش ۴ گیگ در اینترنت ان وقت چگونه با ۲ گیگ ۲۰۰ فیلم دانلود؟
احتمالا کیفیتش فوق بد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
«ایران باید در مورد تنگه هرمز با دبیر کل سازمان ملل و بازیگرانی همچون اتحادیه اروپا وارد مذاکره جدی شود.»

یعنی یک نرمش قهرمانانه دیگر در پیش رو داریم ؟
ناشناس
|
Bulgaria
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
دو شرکت LG و Samsung میخواهند بروند؟ ببخشید، بلانسبت شما، به جهنم که بروند و دیگر بر نگردن، کشوری که از تحریم امریکا وحشت میکند، ذلیل و خوار است. خاک بر سرتان که مثل .... از امریکا وحشت دارید، ژاپن و کره جنوبی یکبار حتی یکبار به امریکا "نه" نگفته اند، از بس وابسته هستن، تاریخ از شما وابستگان و اسرای امریکایی چگونه یاد خواهد کرد؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
این شرکت ها بهتر هست که بروند و اگر بمانند و یک‌میلیارد دلار جریمه نقدی شوند آیا ایران حاضر میشود خسارت چنین شرکت های را پرداخت کند ؟،مسله اثلی که سی سال پیش کارشناسان بی طف و غیر سیاسی عنوان میکردند و یادم هست در سال ۶۹ گوشزد میکردند که اگر قرار هست در بخش اقتصادی تاثیر گذار در امور بین المللی باشیم باید در شرکت های بزرگ تولیدی جهانی سهم بخریم مثلا مثل همین سامسونگ و ال جی و ووزیمنس و وو بنابراین آلان دست ایران در دعوا و جنگ‌اقتصادی پرتر بود . ولی به دلایلی انجام نگرفت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
انها رفتند در امریکا و شرکنتهای انها را خریداری کردند باحاله نه؟
ولی فکر کنم شرکت انتخاب که اسنوا باشد قرار بود سهام دوو را بخرد حالا نمی دونم خرید یا نه
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
به جهنم که بروند شما هم‌از صدیقی یاد گرفتی ؟ نود درصد موبایل ایرانیان سامسونگ هست . الان‌موبایل شما چه مارکی هست ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
حرف شما درست،ولی دولت‌مردان وملتشون دست به دست هم طوری کارکردن که الآن روی میز ترامپ تولیداتشون هست
آیا ماهم به اونجا رسیدیم؟
لطفاً جواب بده
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
مجید جان اصلی نه اثلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
مراجع فتوایی برای اختلاس ها ندارند ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
من دیروز کلیپی دیدم که یک روحانی سیاسی در متینگی فریاد میزند که نام‌گذاری خیابانی بنام شجریان باید جمع بشه وووو آیا برای اختلاس و پول ها و ثروت ما در جاهای دیگر خرج سلاح و مهمات میشه چرا متینگ ندارند . ؟چرا وقتی جوانان میگفتند که آقا ما را دریابید . همین روحانیون متینگ نگذاشتند که کسی صدای جوانان را بشنود . بنابراین از همین حالا شما بگو نهادهای مردم‌انتخاب میکنند چکار میتوانند بکنند . گفتمان انها را کی قبول داره مگر مردم پای صندوق چی گفتند ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
در کلیپ در مورد ساختمان سازی هم می گفت تو ان را ندیدی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
وی گفت که وزارت نفت به خاطر نیاز به رشته تحصیلی شیمی فیزیک از خانم زهره یوسفیان ملا دعوت به همکاری کرده است.

اگر عدالتی بود برخی مسئولین 40 سال گذشته باید به خاطر عملکردشان با زنجیر به دادگاه فرستاده و محاکمه میشدن. الان اینقدر بی پروا شدن که هیچ ترسی از بر ملا شدن رانت خواری و باند بازی ها ندارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
ایا می دونی ژنرال نفت اجازه ساخت پلایشگاه نمی دهد تا خام فروشی نکنیم چه در دوره وزارتی که ۲۰ سال پیش داشت و چه الان که وزیر است؟ و این پالایشگاه ستاره هم برای دوره ریاست جمهوری قبلی و وزیر قبلی است که کلنگش را زدن و این ها مجبور به ادامه ان شدن
تابناک ان نوشته ام را سانسور کردی این را منتشر کن
مهندس نفت
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
ناشناس ۲۲:۲۶، وقتی سرمایه برای تکمیل پالایشگاهها و پتروشیمی های قبلی نیست چرا باید مجوز جدید داده بشه. در دولت نابغه هزاره کل پتروشیمی هاو بیشتر پالایشگاههایی رو که با پول ملت ساخته شده بود رو که دادند به نهادها ! هنوز پول شرکتهای مهندسی و ساخت رو برای پروژه های چندین سال گذشته نداده اند و کی گویند پول نداریم. قبل از تخریب سیاسی قدری تمرین انصاف و کمی تحقیق کنید. به کارفرماها که اکثرا نهادها هستند بفرمایید پول شرکتها و مردمی که برای پروژه های قبلی زحمت کشیده اند بدهند، پروژه جدید پیشکشتان!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
دوگيگ ! ٢٠٠ فيلم ! كيفيت چي ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
راست میگه میشه

با دو گیگ میشه راحت 200 تا کلیپ 1 دقیقه ای با کیفیت 148 پیکسل دانلود کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
یعنی شما می فرمایید آقای مومن نسب امتحان نکرده و ندونسته حرف زده؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
آفای علی مطهری شما نماینده مردم ایران و کشور ایران و ملت ایران هستید ، نمی توانید این گونه از جهان وطنی اسلامی سخن بگویید و همزمان مدافع منافع ملی نیز باشید. به خود بیایید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
این حرفه ای جناب مطهری نشان دهنده شروع تئوری خطرناک جنگهای مذهبی است
ناشناس
| Canada |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
"صحبت ایشان در این مورد خیلی ضروری نبوده است"
یعنی آقای مطهری صحبتهای گفته شده را قبول دارند ولی نظرشان بر اینست نیازی به برملا کردن آن نبود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
ایران یک کشور است. یک سرزمین، سرزمین ایدئولوژی ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
به یک خائن هیچ وقت نباید اعتماد کرد. شما تصور کنید فردی را به سرپرستی قبول میکنید و به آن فرد هر نوع کمکی میکنید تا به جایی برسه و اون رو به آمریکا میفرستید تا درس بخونه و هزینهاش رو هم میدید بعد که میرید آمریکا برای دیدنش به شما ناساز بگه و تازه اونجا میفهمید که سند خونتتون رو هم بالا کشیده و دیگه آواره شدید و تنها جایی که دارید یک کشور در شمال آفریقا ست که یک دوست واقعی از شما دعوت میکنه که برید اونجا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
هزاران نفر داراي مدارك مرتبط در جامعه هستند كه همه بيكارند ولي خودي ها كشور را غارت ميكنند
حاج منصور ولایتی
|
United States
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
متاسفانه ما رحمت را در اسلام فراموش کرده ایم. این عزیزانی که شاید به نحوی مرتکب خطایی در سیستم اقتصادی کشور شده اند، لایق این گونه برخوردها نیستند. من از نزدیک شاهد بودم که یکی از این عزیزان ما با مدرک سیکل شم اقتصادی و مدیریتی بالاتر از دکتری و مهندسی داشت. این ها سرمایه ها هستند. نباید از خود دورشان کنیم. رافت را با این گونه مفاسد سرلوحه کار خود قرار دهیم و در کار مومنین تجسس نکنیم.
باید تحقیق کرد و بعد به تقوای مدیر بسنده کرد.
بحمدالله مسئولین مومن و متقی کم نداریم. شرایط موجود هم قاطع عرض میکنم بیشتر بخاطر القائات دشمن، امریکای جهان خوار، انگلیس روباه پیر و اسرائیل خبیث است.
ما مردم مقاوم فرزندان رمضان هستیم، ما را از تحریم نترسانید. ما فرزندان عاشورا هستیم ما را از جنگ نترسانید. 80 میلیونی ایرانی حاضرند جان خود را فدای امام امت؛ فدای مسئولین و فدای انقلاب بکنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
شما برادر نعمت خانی بگمانم
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
حاج منصور موتردی که گفتی زیاد مشکل نیست الان‌مشکل این هست که چکار کنند که قاضی در دادگاه بخاطر مسایل جنسی در قضاوت مشکل برنخورد ایا شما راه حل نداری ؟
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
حاج منصور
اگه ژن خوب نداشته باشی هر جقدر هم از این حرفها بزنی پست ومقامی بهت نمیدن .
برو یه فکر دیگه کن.
ناشناس
| Armenia |
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
حاج منصور عالی هستید چقدر زیبا بیان میکنید تفکر و چقدر زیبا اینه تمام نمای انها شدید.
پرویز
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
این ازبچه های مسولیین است
آشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
خواهشا از خودت مایه بذار
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
گوشامون از این حرفا پره
روستایی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
یک روز حاضر بودم جانم را برای کشور بدهم و چند سال برای دفاع از کشور جنگیدم ، اما حاضر نیستم یک ثانیه از عمرم را تلف مسئولین کنم ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
سال 1353 یک زمستون سرد بود. یک صبح ساعت 3 صبح برای کاری در حال رفتن به جایی بودم . برف شدیدی میبارید. متاسفانه ماشینم خراب شد. جاده خارج از شهر بود و گفتم اگر نتونم کمکی پیدا کنم مرگم حتمیه. همین که در ماشین نشسته بودم و رادیو رو روشن کرده بودم و دنبال موجی میگشتم که کسی در اون صحبت کنه، نوری از دور دست توجهم رو جلب کرد. با دقت که نگاه کردم یک بشقاب پرنده بود. اومد کنارم نگه داشت. یک چیزی از اون پیاده شدن و امد به طرف ماشینم.خیلی ترسیده بودم. از د اشبورد ماشین یک چاقوی ضامن دار که همیشه همراه داشتم را بیرون آوردم. اون موجود بهم گفت مشکلت چیه؟ گفتم ماشینم روشن نمیشه. گفت من میرم شمع ها رو نگاه میکنم. رفت بعد گفت حالا استارت بزن. استارت زدم و ماشین روشن شد. هنوز که هنوزه به یاد اون روز که میفتم اشک تو چشام جمع میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
چی زدی داداچ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
فارسی هم بلد بوده لامصب
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
هاله نور نداشت مث احمدی نژاد؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اون موجود من بودم داداچ میگن دنیا گرده همه به هم میرسن باورم نمیشد
اخه از فضا زمین تخته توشم خالیه
ناشناس
| United States |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
در سال ۵۳ من سال اول راهنمایی بودم معلم ما درسی بنام تعلیمات دینی داشتیم که در دروس اخر کتاب در باره عدالت و قضاوت صحبت میکرد و میگفت وقتی حکومت اسلامی تشکیل بشه همه مساوی زندگی خواهیم کرد در ان جامعه هیچ فقیری نخواهی یافت و در چنین جامعه ای اصلا زندان نخواهیم داشت... هنوز تو دهم من صورت ان معلم را میبینم
علی
| Germany |
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
ناشناس ۲۲:۴۵

اگه بیشتر به داستان دقت کنی متوجه میشی شبیه ماجرای مسجد رفتن حسن روحانیه.

چه کینه ای شما از احمدی نژاد داری واقعا. این همه کینه براتون خوب نیست.
ناشناس
| France |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
پیش کسی که تعبیر خواب میکند خودت را نشون بده . چون نیاز به بیرون کردن جن از جسم وروح نیاز داری .یا در مدت دو ماه برات ترانکوپین ۲۵ نسخه میکنم چون بعصی وقتها پزشکان در چنین مواقعی ویزیت نمیگیرند
قادر غًضبان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
دکترا دانشگاه شریف بیکاره بعد نیاز یه تخصص یوسفیان ملا هسترای خدا از دست اینا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
محمد جواد ظریف گفته ما شکست میخوریم اما زانو نمیزینیم.

من نمیدونم منظورش از ما کیه

اگر منظورش مردم عادی هستند که دیگه کارشون از زانو زدن گذشته و تقریبا له شدن مثل کسی که خودش رو جلو تریلی 18 چرخ بندازه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
آقای مکارم بفرمایند زمانی که ارتباطات تصویری را حرام اعلام کردند دلیلشان چه بود ؟ نتیجه اش چه شد خود من از ایشان سوال کردم گفتند می گویند ممکن است مفسده داشته باشد!!! اخه کدام تهیه کننده خصوصی در این وانفسا برای رضای خدا بدون چشم داشت مالی برنامه می سازد پول هم می دهد نتیجه این جمله که اگر کسی برای نفع مالی کاری انجام دهد مصداق قمار است این است که همه قمار بازند انکه فیلم می سازه انکه نمایش سیرک داره انکه کتاب تالیف می کنه این برنامه بنظر من بخاطر جوایز بالای ان مورد توجه شدید مخاطب شده و این توجه باعث می شود ناخواسته اطلاعات زیادی را به مخاطب منتقل کند
عسل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
آقاي مومن نسب. کی با ٢ گيگ اينترنت اين همه فيلم پورن دانلود ميكنه؟ . با ٢ گيگ اينترنت روزي چند بار ميايم تابناك. و كلي سايتهاي خوب دنبال جواباي خوب ميگرديم. مثلا خود من دنبال مسائل مربوط به بيماري همسرم. مقاله هاي مختلف واسه درمانس و خيلي از اين كارا.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
سخت نگیرید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
کفر نمی‌گویم، خدایا

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی.

خداوندا!

اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی

لباس فقر پوشی

غرورت را برای ‌تکه نانی

‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌

و شب آهسته و خسته

تهی‌ دست و زبان بسته

به سوی ‌خانه باز آیی

زمین و آسمان را کفر می‌گویی

نمی‌گویی؟!

خداوندا!

اگر در روز گرما خیز تابستان

تنت بر سایه‌ی ‌دیوار بگشایی

لبت بر کاسه‌ی‌ مسی‌ قیر اندود بگذاری

و قدری آن طرف‌تر

عمارت‌های ‌مرمرین بینی‌

و اعصابت برای‌ سکه‌ای‌ این‌سو و آن‌سو در روان باشد

زمین و آسمان را کفر می‌گویی

نمی‌گویی؟!

خداوندا!

اگر روزی‌ بشر گردی‌

ز حال بندگانت با خبر گردی‌

پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بودن، از این بدعت.

خداوندا تو مسئولی.

خداوندا تو می‌دانی‌ که انسان بودن و ماندن

در این دنیا چه دشوار است،

چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
آدم پریشون بشه هذیون بگه نمیگن داره کفر میگه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
داداش خیلی ها تو این دوره وزمونه همه این کارها رو
میکنن کفرم نمی گن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
این شعر را وقتی میخوانم یا شعر موسی و شبان‌میفتم که درد دل را با خدای خود میکرد
طلبه پیرو خط رهبری
|
United States
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
شاید فکر کنید این حرف من قدیمی هست و کمی هم سنتی
اما باور بفرمایید در زمانی که خانواده های ما انترنت نداشتند چقدر فکرشان راحتتر بود و جوانان به گناه آلوده نمی شدند. الان فاصله یک جوان با گناه تنها چند کلیک است.
لذا ما طلاب انقلابی میخاهیم مسئولان به جد پیگیر اینترانت ملی شوند و انترنت جهانی از طریق برخی مراکز خاص و تحت کنترل ارائه شود
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
برای چند بی اراده و آماده فساد و انحراف اخلاقی تمام مردم را در زندان و محروم نمی کنند
برادر عزیز برو و خودت را به روانشناس و مشاور تربیتی نشان بده
با چاقو میشه سیب پوست کرد و خورد
و میشه آدم کشت
خودتو اصلاح کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
شما حق نداری عقیده ی خودت رو به دیگران تحمیل کنی.من یک پژوهشگر هستم و اگر اینترنت نداسته باشم رسما بدبخت میشم.این که عادت دارین همه رو به شکل گناهکار ببینین مشکل از شماست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
طلبه جان خدا دو تا چشم داده برای دیدن اما بالای چشم عقل و سعور قرار داده که در خیابان خوب از بد تشخیص بدی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
جوانان گناه آلود را میبینند . اخرش هم که باید ببینند .مگر میشه نبینند در فصای حقیقی اخرش خواهند دید . مشکل فراتر از فصای مجازی هست . به ارزش های دمکراسی و قدرت مردم واجب تر هست لطفا بین مدرسه و بیمارستان و دلنشگاه و مسجد اولویت را لنتخاب کن . اولویت من بترتیب . بیمارستان . مدرسه و دانشگاه و مسجد وجاده هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
طبق فرمایش جنابعالی، اصلاً هرچی کمتر مغز آدم فعال باشه آرامش بیشتری داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
اتفاقاً باید زمینه همه کارها فراهم باشد تا آدم درست و حسابی مشخص بشه .

وقتی تمام ورودی ها بسته باشه آدم خوب و بد را نمیتوان تشخیص داد .

.

من کافی نت دارم ، اگه اینترنت نداشته باشم باید کاسه گذایی دست بگیرم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
الان یک کارگر ساده در شرکت نفت یا گاز که کارش خیلی راحته و 15 روز در ماه کار میکنه و 15 روز استراحت بیشتر از 30 میلیون تومان در ماه حقوق میگیرد ونیروهای با سابقه، بالای 60 میلیون تومان حقوق میگیرن. تازه منزل ویلایی رایگان و هایلوکس در اختیاردارند و پول آب وبرق وگاز وتلفنشان را نیز شرکت نفت وگاز میدهد. سینما / استخر / درمانگاه و هزاران اکانات رفاهی دیگر . همه چیز رایگان و از پول فروش نفت. پول که قاعدتا حق همه مردم ایران و به خصوص ساکنان مناطق نفت خیز جنوب هست. اما متاسفنه تنها عده محدودی از این سفره بهره مند هستند و از همه بدتر اینکه این سفره موروثی هست و کسی از خارج از مجموعه اجازه نشستن پای این سفره رو نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اگر وزارت نفت دست از نفت خام بر می داشت و می رفت محصولات نفتی را فراوری می کرد الان مانند وزارت نیرویی که برق صادر می کند و ارزشش چند برابر خود نفت است بنزین صادرات می کرد
لطفا استفا دهید اقای زنگنه
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
همه کارکنان نفت فوق لاکچری زندگی می کنند تازه بیشتر هم توسط نماینده ها سفارش و استخدام شده اند
مهراب
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
داداش این 60 ملیون رو دقیقا از کجا آوردی!!!!حالت خوش نیست مثل اینکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
سلمان خدادادی مگر در دادگاه محکوم نشد؟!! مجلس چکار می کند؟!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
نظارت بر امور
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
این خداداد سلمانی هست اشتباه نوشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
گوینده خبر اختلاف ظریف و زنگنه حتما قدوسی است ....طبق معمول کذب!
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
بازدید کننده محترم همانطور که در 31 شب گذشته به طور صریح اعلام کردیم هیچ یک از نظرات.آرا.کامنت ها.پیشنهادات.انتقادات.توصیه ها.حمایت ها یا محکومیت ها.دوستی هاو دشمنی ها.تحلیل ها وبرداشت ها.نه مهم است.نه کسی می خواند.نه به آن عمل.نه به آن توجه می کند.همانطور که مسؤولان اینگونه عمل می کنند.در کل یعنی اینکه شما مثل اینکه وجود ندارید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
نطر شما هم بی ارزش هست . فقط حجم اینترنت کاربران را بالا میبره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
تابناک جریان سلمان خدادادی به کجا ختم شد
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
ختم به نخیر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
به ماست مالی ختم شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
بابا این سه متهم بانکی فیلمشان بوده...با هم تبانی کردند و قرصی چیزی در دهان گذاشتند که اعلام حکم را بتعویق اندازند شاید فرجی شود!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
طبق سوابقی که دیده ایم انتظار فرج داشتن جواب میده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اقای مطهری مرزهای کشورها همان چیزیست که هر ملتی برای حفظ ان از جان نیز میگذرند و یادمان نرود در زمان قاجار قسمتهایی از کشور جدا شد و چهل سال قبل جوانان عزیزمان برای حفظ همین مرزها که از نظر شما مهم نیست شهید شدند و در پشت جبهه حتی پیر زنان روستایی از نان شب شان گذشتند و جازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن جدا شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
فعلا که گفتند ما مرز ندتریم . چند وقت دیگه عراقیون سرشان را پایین‌می اندهزند و مثل مور و ملخ همه جا پیدا میشوند ولی متاسفانه باید یک چیز سر مرز به انها گوشزد شود که وقتی وارد شهر ما میشوند از همه چیز عکس میگیرند از زنان و دختران و مردمی که در صف نان هستند من بهشان تدکر دهدم ولی تو گوشش نمیرفت .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
حرفات درسته.من خودم یک آدم بسیار ناسیونالیست و نژادپرست هستم اما از این واقعیت نمی تونم بگذرم که الحشدالشعبی ربطی به بعثی ها نداره.
ناشناس
| Georgia |
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
یک تصمیم اشتباه شاید نتیجه زشتی هم داشته باشد ولی
زشت تر از ان توجیه اش هستش. ا
ایرنی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
ایران سرزمین تاریخی ایرانیهاست و ایرانیها عقاید و افکار و مذاهب گوناگون داشته و دارند. ای کاش بفهمید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
با رفتن سامسونگ و الجی به همراه چین از بازار ایران دگه کلا هیچی در ایران تولید نخواهد شد به جز آبگوشت بز باش.

اونهایی که پولشون رو در بانک ها سرمایه گذاری کردند و یا آن را تبدیل به دلار و سکه کردند قطعا ضرر کردن و اونهایی که با پولشون کالا ی خارجی منزل یا زمین و خانه خریدند سود کردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
شما رو به هر کی می پرستید با این حرفا روح برجام رو آزرده نکنید.
ناشناس
| United States |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
مثل اینکه درجریان نیستی گوشت هم نیست و اگر هست فقط صاحبان زندگی لاکچری آن را مصرف می کنند
ناشناس
| United States |
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
زمین در تهران ارزش خرید دارد در شهرستانها جذاب نیست.
تهران پایتخت و مرکز سیاسی اقتصادی ایران است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
این سه مجرم و نه متهم سکته کرده هم به کانادا فراری کردن. اگر دقت کرده باشید قاضی دادگاه گفت یکیشون رفته زندان. منظورش از زندان همون کانادا ست. و دوتا دیگشون در بیمارستان هستند. منظورش از بیمارستان به احتمال زیاد دبی یا استانبول هست تا از اونجا بلیط کانادا را تهیه کنن
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اینجور افراد چون وکیل دترند و موارد تو در توی قانون و قضا را میدانند و از این طریق میتوانند از دست قانون بگریزند چون مرتصوی خودش قاضی بود دیدید چگونه راه درو را پیدا میکرد یک روز گفتند که ناخوش هستند روز بعد گفتند در کربلا هستند و چند روز بعد گفتند مسافرت شمال و وووو
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
آدمایی که به یک مرام خاص پایبندند و البته که اون مرام در موارد زیادی نادرست است ، بسیار خطرناکند .چون عقل را که چراغ راه است کنار گذاشته اند . این مورد برای همه مرام ها صادق استو استثنایی وجود ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
به جناب منتظری بفرماییدموضوع از این موارد رد شده یکی از قضات محترم استان ... در دادنامه خود برای اینجانب رایی داده اند که مبلغی را بابت عملی بپردازم که در ذات خود ان عمل تحصیل مال نامشروع است وقتی هم به ایشان اعتراض کردم فرمودند برو تجدید نظر رسیدگی کند انگار من پول مفت دارم یا چاپ اسکناس میکنم که هر هفته صدها هزار تومان هزینه دادرسی بپردازم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
مسئولین نظامی کشورمان هم در پاسخ به آمادگی امارات و سعودی ها مبنی بر آمادگی فروش نفت به جای نفت ایران در بازار بین المللی می توانند از۱۲هردیبهشت ماه عبور نفت کش های سعودی و اماراتی را از تنگه هرمز ممنوع اعلام کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
ما می تونیم در پشت پرده نفتمون را بدیم امارتی ها و سعودی ها برامون بفروشند و بدین وسیله هم تحریم های آمریکا عملی شود و هم سعودی ها حرف های آمریکا را گوش کنند و افزایش فروش داشته باشند تا تبیه نشوند و تنگه هرمز برایشان بسته نشود و هم ما بهره مند شویم آخر تا کی خصومت و جنگ؟! آخر تا کی این سعودی ها می خواهند بفهمند که دشمنان واقعی انها آمریکا و اسراپیل است نه ایران .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
مسئولين نظامي كشور سالهاست كه دارند وعده بستن تنگه هرمز مي دهند . الان وقت عمل است و اينكه نشان دهند .
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
من دیشب شبکه پنج سخنان‌کارشناس هواشناسی اقای اصغری را گوش دادم ایشان گفتند سازمان هوا شناسی یک رسانه تصویری مستقل نیاز دترد که بتواند هر لحظه پیام های هشدهری را به مردم و دولت برساند یعنی این سازمان به کمک دیگر وزارتخانه ها بررسی میکنند که چکاری انجام دهند که در مناطق حادثه سیل و بلایای طبیعی خسارت کمتر شود و مسله اب خیزداری را مطرح کرد که مجری خیلی اصرار داشت که بحث ها به سمتی سیاسی ببرد که اصغری گفت من نه سیاسی هستم نه سیاستمدار . یعنی خود مجری گفت بمن‌گفته شده که شما فرد محافظه کاری هستید ووو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
همین یک شبکه را کم داشتیم که دارد کلیک می خورد خوبه یک شبکه برای زمین شناسی و یک شبکه هم برای دریا شناسی و یک شبکه هم برای انسان شناسی و یک شبکه هم برای فرهنگ شناسی و ... ایجاد کنیم
ناشناس
|
India
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
در این اوضاع وانفسا، افاضات آقای عباس عبدی نمک روی زخم است. چه خوب بود که ایشان سکوت اختیار فرموده و اینقدر با اعصاب هموطنان بازی نکنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
اقای عبدی شما بهتر است کلآ در انظار ظاهر نشوید و در امور کشور نظر ندهید چون دیدن شما این نکته را یاداوری میکند که پایه گذار و سرمنشا بدبختی های ملت ایران در چهل سال گذشته شما و دوستانتان هستید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
آقای عبدی کار بدی کرد از دیوار سفارت رفت بالا، درست. حالا شما چرا پایین نمی آیید . ول کن دیوار نیستید؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
سه تا با هم همزمان سکته کردن خخخخخ

مگه میشه مگه داریم!؟؟

چه افسانه هایی آدم میشنوه

جوک خیلی بی مزه ای بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
از اين دكترا هاي سفارشي كه همه مسئولين و ژن هاي خوب دارند .
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
مطهری ....مرز ابی و خاکی یک قرار داد مصنوعی است وطن انجاست که اسلام باشد والا ایران و عراق که اسم گذاری است . یعنی مرزهای دور بر کشورما را باز کنید پاکستان را هم بگویید دیوار نسازد .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
مطمئنم منظور واقعی ایشون رو فهمیدی اما در مقابل حرف حق مقاومت میکنی.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
اگر اینجوری باشه ما یک کشور داریم که از دریای مدیترانه شروع و تا مرزهای چین ختم می شود و جزایری هم در اندونزی و مالزی هم داریم
ناشناس
| Canada |
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
این سیل هر بدی که داشت خوبیش این بود نیت قلبی خیلی ها رو آشکار کرد
ایراندوست
|
Germany
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
مذاکره با اتحادیه اروپا و دبیر کل سازمان ملل راجع به تنگه هرمز پیشنهاد خوبیست. بر طبق قوانین بین المللی ما اجازه اخذ عوارض از کشتیهایی را داریم که می خواهند از این تنگه عبور کنند. با این کار یک درآمد همیشگی نصیب کشور می شود و ما نیازی به بستن تنگه هرمز و رویارویی با دنیا را نخواهیم داشت. پاینده ایران.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
جناب ایران د وست محترم تنگه هرمز همه اش مال ایران نیست که تو بخواهی مثل اتوبان خرم اباد اهواز سر گردنه رو بگیری
نعمت
|
Czech Republic
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
نظری ندارم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
من نظر دارم امشب نطر اصلی این هست که ایران از چند جبهه تحت فشار گداشته اند یکی فشار از جانب اسراییل به روسیه در مورد حصور ایران در سوریه و تهدید اسراییل . دوم جنگ اقتصادی با امریکا و سوم جایگزین کردن کشورهای عربستان و امارات و عراق و روسیه جهت تامین نفت بجای ایران . تعامل با دنیا و پیرامون ایران باید بیشتر بشه خصوصا با عراق و عربستان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
دقیقا من هم موافقم
سید رسول زنگانلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
چند بار نوشتم و الان هم مینویسم که این حرف تو گوشتون بمونه ما طبق توافقات بین المللی نمیتونیم تنگه هرمز رو ببندیم.والسلام.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
آیا طبق توافقات بین المللی می توان از صدور نفت یک کشور بدون هیچ دلیل قانع کننده جلوگیری کرد و او را تحریم کرد!؟
دکتر مهندس یالغوزیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
دوستان سلام
بنده بعد از سالها تحقیق و مطالعه و تلاش فراوان موفق به ساختن دستگاهی شدم که میتوان به وسیله ان از زباله نفت تولید کرد و بالعکس نفت را فورا تبدیل به زباله کرد پیشنهاد میکنم در شرایط فعلی که فروش نفت به صفر رسیده همچنین بخاطر اینکه از زمان کشف نفت در این سرزمین از پول فروش نفت هیچ سودی به مردم نرسیده با توجه به تحریمها نفتها را تبدیل به زباله کنیم تا در دوران تحریم بتوانیم با زباله گردی اندک سودی ببریم
با تشکر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
بی مزه
ناشناس
|
France
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
غلط نکنم کیفیت پایین میدیده. احتمالا 3gp دانلود کردن که 200 تا شده, وگرنه با احتساب مصرف فیلتر شکنو تبلیغات سایتا نهایتش 20 30 تا بتونه ببینه
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
2gp بوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
نه بابا! اینا دسترسی به اینترنت نامحدود و سرعت بالا دارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
خخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
من خودم یه نفتی هستم. اصلا برای شرکت نفت هیچ ضرورتی ندارد که دختر تو بقول خودت به همکاری با آن دعوت شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
اگر LG و سامسونگ بازار ایران را ترک گفته اند ایرادی ندارد. اگر دولت مردان ما دلسوز و کاری باشند آنها را می توانند دعوت به سرمایه گذاری در ایران کنند تا هم مواد اولیه و هم نیروی انسانی از ما و تکنولوژی از آنها باشد و محصول تولید کنند و در بازار ایرن و همسایه های ایران محصولات خود را بفروش برسانند البته تعرفه برق و آب و ... می تواند بر اساس تعرفه کشور خودشان باشد و حتی برای جذب بیشتر می توان تخفیفاتی هم داد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
یقیناْ اگر تنگه هرمز در اختیار آمریکا یا اروپا بود و مورد تحریم قرار می گرفتند آنرا می بستند ما هم باید در قدم اول از عبور کشتی های حامل سلاح و جنگ افزار بخصوص ممنوعه جلوگیری کنیم و اگر آدم نشدند از نفت کش ها جلوگیری کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
چطور ممکن است یک نفر از دانشگاه فرهنگیان به شرکت نفت بیاید و حقوقش کمتر بشود؟ حقوق دانشگاه فرهنگیان پنج یا شش میلیون است شرکت نفت 15 میلیون حقوق کارگر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
یک بار دیگر تحقیر ایران و نام ایران آن هم به وسیله نماینده ای که از ملت ایران رای گرفته و حقوق خود را از مردم ایران می گیرد این چه طرز بیانی است که وطن اسلام است وگرنه ایران و عراق که اسمی بیشتر نیست ایران حتما بیشتر از یک اسم است اسمی هم هست که می ماند نه اسمی که یا در تاریخ از بین می رود یا به زشتی از او یاد میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
مطهری زیباکلام لاریجانی و توکلی اینها هیچ خط مشی سیاسی مشحصی ندارند بعضی وقت ها اصلاح طلبند بعضی وقت ها اصولگرا و همیشه هم حرف های عجیبی می زنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
سه متهم سکته کردند؟
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
تابی جون، جون هرکی که دوست داری بعضی چیزها رو حذف نکن. اگه انسانهای معتقدی هستین باید تاسی کنید از بزرگان در گفتن واقعیت.
. جل الخالق!. اونایی این کلاه شرعی رو برای این ۳ عزیز روبه موت تجویز کردن وجدان دارن. بعضی از زندانیها از نبود دکتر و نبردن به درمانگاه در حال موت هستن. حال آقایونی حکم ارتداد باید بگیرن چی جوری راه در رو براشون پیدا میشه.
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
این همه فیلم پورن دانلودمیکنن
به خود اسیب جدی میزنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
من با دو گیگ نسخ رنگی و با کیفیت بالای قرآن و تفسیر المیزان ، نهج البلاغه ، رساله امام خمینی (ره) ، آژانس شیشه ای و شاهنامه فردوسی را دانلود می کنم
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
بنده ظمن مخالفت باهمه دوستان چیزی را تکذیب نمیکنم و همه چیز را تایید نمیکنم
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
با سلام
سکته مصلحتی !!!!
سکته حساب شده یا با حساب سکته شده !...
.
امروز از رئیس جدید قوه قضائیه انتظار می رود که تجدید نظر نموده و در برخورد با مفاسد خرد و کلان شدت عمل به خرج دهد شاید بشود امید داشت در آینده متجاوزان به حقوق مردم و بیت المال در دست درازی به حقوق یاد شده و ترس از اعمال قانون اندک فکر و متعاقبا تعلل نمایند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
شما لازم نیست شنبه ها را تعطیل کنید شما تعطیلات رسمی را کم کنید 29 اسفند برای چی تعطیله ؟ اینکه نفت ما ملی شده باید تو خونه بخوابیم ؟ اینکه در روز 12 فروردین به جمهوری اسلامی رای دادیم باید توی خونه بخوابیم ؟ چرا کار نکنیم و به جمهوری اسلامیمان خدمت نکنیم ؟ دست وردارید آقا یک روز تعطیل در هفته کافیه بعدش هم تعطیلات دیگه رو کم کنید اینکه در یک روز مناسبتی مردم کار کنند دلیل بر بی اعتنایی به آن روز نیست ؟ این تفکر اشتباهیه
آریو برزن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
آقای مطهری!ایران وطن ماست کورش پدر ماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
بستن تنگه هرمز؟!
با وجود ترامپ حتی فکرش را هم نمیشه کرد
babi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
..................... دختر نماینده کاهش دریافت حقوق داشته. اونوقت این همه آدم بیکار وزارت نفت فقط به دختر نماینده نیاز داشته جهت استخدام
ناسناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
نميدانم روح اله موئمن كيه اما براش متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
در هیچ دانشگاهی در جهان رشته شیمی فیزیک با گرایش نفت نداریم مردم را ناگاه فرض نکنید وزیر نفت وزارتش را مدیون کسی است که این آقا از نزدیکان آن می باشد. جالبه ایشان نماینده مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز هست اگه راست میگه فیش حقوقی دخترش در دانشگاه فرهنگیان و پژوهشگاه صنعت را منتشر کنه تا همگان به صحت اظهاراتشان قضاوت نمایند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
با دو گیگ اینترنت چه کاری می‌توان انجام داد؟

روح‌الله مو‌من‌نسب، نظریه‌پرداز دوگیگ اینترنت و بارداری در گفت وگو با روزنامه «هفت صبح» گفته با دو گیگ اینترنت می‌توان ۲۰۰ فیلم مستهجن و پورنوگرافی دانلود کرد.

خدايا از ذهن بيمار برخی به تو پناه مي بريم .

با خودرو مي شود از صبح تا ظهر 5 خانم مسئله دار را سوار كرد و ...
در يخچال مي شود مشروبات الكلي نگه داشت
در يك آپارتمان مي شود رابطه نا مشروع داشت
در خيابان مي توان با يك خانم يا آقا قرار ملاقات گذاشت


خوب درب همه را تخته كنيد چرا نمي كنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
اقای نماینده در وزارت نفت کارشناسانی به مراتب زبده تر از فرزند دلبند شما وجود دارند این را نگویید که کل وزارت نفت معطل و لنگ مدرک دکتری شیمی فیزیک فرزند شما بوده اند راستی مگه شیمی فیزیک هم گرایش نفت داره؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
بنده دوستی دارم با دیدن چادر تحریک میشود چکار بکند که نشود...
ناشناس
|
France
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
از این شعارهای اخوت و برادری منتظری هم داد
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
خیلی دلم میخواد بدونم این حد الشعبی یا برادرها دینی اون زمانی که برادر، پسر دایی، پسر عمه منو کشتند آیا مسلمون نبودن؟ اون موقع کافر بودند و حالا برادران مسلمان؟ برای ما اینها غریبه میمانند و سیاست درست اینه که همه این برادران به کشورشان برگردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
۳۷ تا مگه زیاده!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بماند
|
Turkey
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
کجای اصغری محبوب است؟گمان نکنم فعالیت درصداوسیماحتی به قیمت الزام برای چاپلوسی مسئولانش محبوبیت بهمراه آوردکه دراینصورت خیابانی وبهنوش بختیاری و۰۰۰هم محبوب بودند!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ونزوئلا نماز عید فطر عید فطر فطریه غیزانیه نفت ونزوئلا صدیقه کیانفر