بازدید 10110

توضیح نماینده کرج درباره لغو سخنرانی لاریجانی

کد خبر: ۸۷۵۷۸۵
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵ 04 February 2019
نماینده مردم کرج با اشاره به لغو سخنرانی علی لاریجانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این اقدام را جفا دانسته و از ساحت مجلس شورای اسلامی درخواست می‌کنیم این حرکت را به حساب مردم استان نگذارند.

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی گفت: در جمعه گذشته شاهد حرکت از قبل طراحی شده در نماز جمعه شهر کرج بودیم، طوماری را در معرض امضای نمازگزاران قرار دادند که رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر کرج از سوی شورای تبلیغات اسلامی کشور تعیین شده بود به این شهر نیاید.

وی با بیان اینکه متاسفانه امام جمعه محترم نیز کار این برادران را جایز اعلام و وقت یک هفته‌ای را برای تغییر سخنران راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شهر کرج تعیین کرد، گفت: سوال اینجاست امام (ره) را عصاره فضائل ملت می‌خواند آیا با این فرمایشات مهم حضرت امام جا دارد رئیس چنین مجلسی مورد هتک حرمت قرار بگیرد، مگر ۲۲ بهمن متعلق به تمامی مردم شریف کشور نیست، چرا کام مردم شهر کرج را در این روز ملی که می‌بایست همدلی و وفاق و وحدت مثال زدنی در چهلمین سال انقلاب باشد را تلخ کرده اید.

رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سیدکاظم دلخوش نیز تذکری در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن مطرح کردند، امام جمعه محترم و برادرانی که این عمل را انجام دادند آیا سخنان رهبر معظم انقلاب را نشنیده اید که فرمودند: کسانی که راه می‌افتند و شعار می‌دهند اگر واقعا حزب اللهی و مومن هستند بدانند که این کار‌ها به ضرر کشور و خلاف شرع است و اگر نیز اعتنایی به این سخنان ندارند حسابشان جدا است.

وی گفت: تهاجم و تخریب چهره‌های موثر نظام از برنامه‌های انگلیسی و خاص و اراده دشمنان است نباید در میدان دشمن بازی کنیم. علی لاریجانی از شخصیت‌های مفید و موثر نظام است که دشمنان برای از صحنه خارج کردن وی طراحی دقیق دارند و خودی‌ها نیز دست به تخریب این چهره زده اند. این نه اخلاق است و نه تقوا و شجاعت بلکه خسارت محسوب می‌شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اینجانب به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی دریغ لاریجانی از سوی مردم شریف شهرستان کرج این اقدام را نسبت به وی جفا دانسته و از ساحت مجلس شورای اسلامی درخواست می‌کنیم این حرکت را به حساب مردم استان نگذارند.
سلام پرواز
بلیط اتوبوس
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# فطریه # جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # کفاره روزه # جهش تولید با مشارکت مردم