بازدید 9773

سردار‌نقدی:‌ماه‌آینده شرایط‌اقتصادی بهبود‌ پیدا‌می‌کند

کد خبر: ۸۷۰۷۱۶
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۴ 17 January 2019

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه مسئولان اعتماد به داخل را جایگزین اعتماد به خارج کند گفت: تا یک ماه آینده تغییرات خوبی در زندگی و معیشت مردم شاهد خواهیم بودیم.

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، سردار محمدرضا نقدی امشب در همایش دستاوردهای 40 ساله انقلاب که در مسجد حسین بن علی(ع) شهرک قائمیه اسلامشهر برگزار شد با اشاره به تاریخ انقلاب‌های ایران ایران پیش از انقلاب اسلامی اظهار داشت: تاریخ پیش از انقلاب اسلامی کشور پر از انقلاب‌هایی است که شکست خورده و سرکوب شدند، انقلاب مشروطیت، قیام سرداران جنگل، نهضت نفت و تنباکو از جمله انقلاب‌های بودند که در زمان کوتاهی پس از انقلاب منحرف شدند.

وی بیان کرد: در دوران حکومت ستم‌شاهی روزانه 6 میلیون بشکه نفت یعنی 4 برابر امروز از کشور خارج می‌شد و جمعیت ایران یک سوم جمعیت فعلی بود که با شرایط فروش نفت باید 10 برابر درآمد نفتی امروز نصیب هر ایرانی می‌شد، اما اکثریت مردم که در روستاها زندگی می‌کردند از امکانات حداقلی همچون آب، برق، گاز، تلفن و جاده بی‌بهره بودند و کسی هم حق انتقاد نداشت.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: اما انقلاب اسلامی آزادی، استقلال و مردم‌سالاری را به ارمغان آورد و امروز اداره کشور به دست مردم رقم می‌خورد در حالی که در دوران پیش از انقلاب سرنوشت مردم به دست آمریکا سپرده شده بود و هر آنچه داشتیم غارت و چپاول می‌شد.

سردار نقدی با اشاره به معیارهای امام خمینی(ره) برای انتخاب افراد تصریح کرد: ما معیارهای انتخاب را خوب یاد نگرفته‌ایم برای انتخاب افراد طبق فرموده امام(ره) باید از کاندیداهای طبقه متوسط به پایین انتخاب کنیم، برخی گمان می‌کنند با روش سازشکارانه با غرب می‌توان مشکل اقتصادی کشور را برطرف کرد که این نوع نگرش سرابی بیش نیست.

وی مشکل اقتصادی را ساده‌ترین مشکل پیش روی مردم از ابتدای انقلاب تاکنون عنوان کرد و افزود: در دوران پیش از انقلاب نقدینگی، اسلحه، رسانه، حزب، نفت، پشتیبانی 182 ملت دنیا همه و همه در دست شاه بود و مردم با دستان خالی و تنها با توکل بر خدا، خودباوری، اعتماد به نفس و وحدت توانستند پیروز میدان شوند و حکومت را به دست بگیرند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به مشکلات پس از انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی تأکید کرد: دشمنان پس از پیروزی انقلاب تلاش داشتند با فشار گروه‌های تروریستی مردم را از پای درآورند و پس از آن در دوران هشت سال دفاع مقدس در حالی که حتی سیم خاردار هم نداشتیم خود را سرپا نگه داشته و با دستان خالی و باور اینکه ما می‌توانیم، پیروز میدان شدیم.

سردار نقدی ادامه داد: در دنیا همه کشورها پس از جنگ به کشور جنگ‌زده کمک می‌کنند تا بتواند روی پا بایستد اما کشور ما را رها و با تحریم‌های ناجوانمردانه تحت فشار قرار دادند؛ اما با توکل بر خدا و خودباوری توانستیم کشور را دوباره بسازیم.

وی در پایان با بیان اینکه امروز مسیر دموکراسی باز است و مردم باید درست تصمیم بگیرند خاطرنشان کرد: باید رویکرد به اقتصاد مقاومتی تغییر کند و نگاهمان از اعتماد به خارج تبدیل به نگاه به داخل شود که در این صورت تغییرات را تا یک ماه آینده در زندگی و معیشت مردم خواهیم دید.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی