بازدید ۲۱۵۴۵
بسته خبری جام ملت های آسیا 2019 در امارات - روز سوم؛
در حالی که همه تیم های مدعی و سرشناس آسیا تا عصر امروز نتوانستند نمایش قابل قبولی ارایه دهند و در گلزنی کُند و سنگین نشان داد، شاگردان کی روش تنها در نیمی از نیمه اول سه بار دروازه تیم ناشناخته یمن را باز کرد و در پایان مسابقه نخست پنج گل زده و حداقل پنج گل هم نزدند تا دام شگفتی سازان جام ملتها مقابل تیم های بزرگ را پاره کند، امروز چین با هدایت لیپی و کره جنوبی فینالیست، دوره قبل خوش شانس بودند که با یک اختلافِ گل، قرقیزستان و فیلیپین را پشت سر گذاشتند.
کد خبر: ۸۶۷۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷ 07 January 2019

تیم ملی ایران از ساعت ۱۹:۳۰ امشب کار خود در هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا آغاز کرد و در همین مصاف ابتدایی با تیم یمن برای قهرمانی آسیا اعلام حضور کرد.

به گزارش «تابناک ورزشی»؛ فوتبال ایران که امیدوار است با تدابیر کارلوس کی‌روش و تلاش ستاره هایش بخصوص مهاجمان لژیونر این بار جام را فتح کند، در این دیدار با هجوم همه جانبه و برتری قاطع بر بازی کثیف یمنی ها غلبه کرد و نشان داد از سوی کادر فنی به خوبی برای این بازی توجیه شده بود.

یمنی ها از همان دقایق ابتدایی، نقشه تمارض را پیاده کردند؛ اما داور ژاپنی تحت تأثیر حرکات عجیب و غریب و وقت کشی این تیم عربی که در عربستان اردو زده بود و تمام هزینه هایش نیز توسط سعودی ها تأمین شد، قرار نگرفت. تیم ایران با اطلاع از اهمیت تفاضل گل در رقابت با عراقی ها، برای صدرنشینی گروه، مقتدرانه بازی کردند و شروعی توفانی داشتند. بازیکنان ایران با رویای قهرمانی در جام ملت‌ها به امارات سفر کرده و سعی دارند از همین ابتدا برتری خود را بر حریفان دیکته کنند.

بازیکنان یمن که چهارده تن از آنها بیرون از کشور جنگزده شان بازی می کنند، در نیمه اول دو سه موقعیت خوب روی دروازه ایران خلق کردند که ضربات نهایی شان در چارچوب نبود؛ اما در نیمه دوم این تیم کامل به لاک دفاعی رفت و حتی یک توپ هم به محوطه جریمه ایران نیاورد. تعویض منتظری با حسینی در پوشش ضعف های نیمه اول مؤثر بود که نشان از هوش کی روش داشت.

در نیمه دوم ورود سامان قدوس و گل استثنایی و بازی موثر او نشان داد که این لژیونر ایران در لیگ فرانسه می تواند در ترکیب اصلی هم بازی کند. یمن حریف بزرگی نبود اما سرسختی آنها در سراسر بازی نشان داد که آنها مأموریتی خاص از سوی اسپانسرشان برای وارد کردن ضربه به تیم ایران دارند. آنها در نیمه دوم با خطاهای متوالی جریان بازی را مختل کردند و تکل های خطرناکشان احتمال مصدومیت بازیکنان ایران را زیاد کرده بود.

لحظات حساس و گل ها

دقیقه 93: شوت دیدنی ترابی به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت هم دژاگه نتوانست دروازه خالی را باز کند تا یمن شش تایی نشود.

دقیقه 77 - گل پنجم برای ایران / سامان قدوس: ستاره لوشامپیونایی ایران، توپ برگشتی از روی خطایی که خودش گرفته بود، به شوتی دیدنی و سرضرب به تور دروازه یمن چسباند. ارسال خوب اشکان و ضربه سر پورعلی گنجی در این گل مؤثر بود.

دقیقه 69: مهدی طارمی در جناح راست و روی ضدحمله صاحب توپ شد که با فرار آزمون و پاس عمقی، سردار را در موقعیت گلزنی قرار داد؛ اما نفوذ آزمون زاویه را بست و پاس مجدد او درون محوطه جریمه به طارمی نرسید و به کرنر تبدیل شد.

دقیقه 53: بار دیگر ضربه سر آزمون روی ارسال خوب حاج‌صفی را سعد السوادی با واکنش خوب دفع کرد.

دقیقه 52 - گل چهارم برای ایران / سردار آزمون: ارسال از جناح راست با دفع ناقص مدافعان یمن و خروج ناموفق السوادی همراه شد تا آزمون در یک قدمی دروازه توپ را از خط عبور دهد.

جام ملت‌های آسیا 2019-ایران-یمن-team melli

دقیقه 48: رامین رضاییان با سر توپ عالی و ارسال دقیق روی پیشانی سردار آزمون، زمینه ساز ضربه سر مهاجم شماره 10 ایران شد اما بار دیگر سعد السوادی با واکنش عالی توپ را برگشت داد که ضربه محکم طارمی هم در ریباند بلوکه شد.

دقیقه 46: در ابتدای نیمه دوم کی روش تصمیم گرفت مجید حسینی را از میدان خارج و پژمان منتظری را وارد بازی کند.

دقیقه 38: با تکل اشکان دژاگه و توپ‌گیری او در میانه میدان، امید ابراهیمی صاحب توپ شد و با پیشروی چند متری در موقعیت شوت‌زنی قرار گرفت که شوت زمینی و دقیق او با واکنش خوب السوادی راهی کرنر شد.

دقیقه 25 - گل سوم برای ایران/مهدی طارمی: سانتر استادانه رضاییان از راست روی سر مهدی طارمی نشست تا توپ به گوشه دروازه یمن رفته و اختلاف به 3 گل برسد.

دقیقه 23 - گل دوم برای ایران / اشکان دژاگه: ضربه ایستگاهی که با خطای هند یمنی ها اعلام شده بود توسط اشکان دژاگه، کاپیتان ایران نواخته شد که شوت زمینی او بعد از برخورد به تیرک عمودی دروازه به بدن سعود السوادی برخورد کرد و به تور دروازه چسبید. 

پوشش زنده/ ایران 5 - یمن صفر؛ تا دقیقه 78

دقیقه 12- گل برای ایران/ مهدی طارمی: شوت قدرتمند سردار از پشت محوطه جریمه را سعود السوادی ناقص برگشت داد و طارمی با هشیاری در ریباند و بغل پای حرفه ای و خونسردانه اش دروازه یمن را گشود.

دقیقه 11: اشتباه عجیب مجید حسینی در کناره خط طولی، بازیکن یمن را صاحب موقعیت خطرناکی کرد که ضربه احمد السروری روی ارسال بی‌دقت بود و توپ از پشت شش قدم تبدیل به گل نشد.

دقیقه 10: مانور مهدی طارمی در پشت محوطه جریمه یمن و شوت زمینی دقیق او به سمت دروازه با واکنش عالی سعود السوادی و شیرجه زمینی وی، به کرنر برای ایران تبدیل شد.

دقیقه 7: احمد السروری با پای کوتاه عمقی از میان مدافعان ایران عبور کرد و شوت خطرناکی زد که از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

گزارش زنده؛ دقیقه 37 / ایران 3 - یمن 0 / غرش یوزها با گل های برق آسای طارمی و دژاگه / تیم کی‌روش به غول های آسیا در گلزنی داد

چیزی نمانده بود که چهارمین بازی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ هم طعمه شگفتی های این دوره از مسابقات شود، تورنمنتی که پس از توقف امارات میزبان مقابل بحرین در بازی نخست، در هر سه بازی روز دوم شاهد نتایج غیرمنتظره بود، ولی امروز چین، کره جنوبی و ایران پیروز شدند؛ هر چند برد پنج گله ایران چیز دیگری بود.

به گزارش «تابناک ورزشی»؛ در این بسته خبری می توانید هر روز اخبار خواندنی رقابت های جام ملت ها را به لحظه مرور کنید.

اعلام ترکیب تیم ملی ایران در دیدار مقابل یمن

کارلوس کی‌روش برای نخستین دیدار ایران در گروه D جام ملت‌های آسیا 2019 آسیا برابر یمن، ترکیب زیر را انتخاب کرد که برخلاف اعلام اولیه و حضور انصاری فرد، مهدی ترابی در میان نفرات اولیه حضور دارد و خبری از مسعود شجاعی هم نیست. همچنین رضاییان بار دیگر به وریا غفوری ترجیح داده شد. 

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، سیدمجید حسینی (پژمان منتظری - 46)، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی، اشکان دژاگه، مهدی ترابی، مهدی طارمی (کریم انصاری‌فرد - 70)، وحید امیری (سامان قدوس - 60) و سردار آزمون.

ترکیب تیم ملی یمن: سعود السوادی، محمد فؤاد (عامر همسان - 57)، محمد بارویس، علا‌ءالدین مهدی، مدیر عبدربه، احمد الحیفی، احمد السروری، وحید محمد (احمد سعید - 64)، عماد منصور، عبدالواسع المطری و علاء الصاصی.

خنده؛ هدیه عقاب آسیا به لب های ملی پوشان ایران

احمدرضا عابدزاده، دروازه‌بان اسطوره ای تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز (دوشنبه) با حضور در هتل محل اقامت تیم ملی در ابوظبی ضمن دیدار با امیر عابدزاده، فرزندش به سایر ملی‌پوشان نیز روحیه داد. نکته جالب در این دیدار به جز دیدار عابدزاده با فرزندش، دیدار علیرضا بیرانوند، گلر شماره یک تیم ملی با این دروازه بان برتر آسیا بود که تصاویر جالبی را ثبت کرد.

کره جنوبی با حداقل گل، فیلیپین را شکست داد

تیم‌های شرقی کره‌جنوبی و فیلیپین از ساعت 17 امروز (دوشنبه - به وقت تهران) در ورزشگاه آل مکتوم شهر دوبی (همان ورزشگاهی که قرار است بازی ایران و عراق در آن برگزار شود) برابر هم قرار گرفتند که تیم ملی کره‌جنوبی با نتیجه ضعیف یک بر صفر به پیروزی رسید. تک گل کره‌ای‌ها را اوی جو هوانگ در دقیقه 67 به ثمر رساند تا کابوس تساوی و شکست در نخستین بازی سایه اش را از اردوی فینالیست دوره قبل بردارد. قضاوت این دیدار بر عهده مهند قاسم، داور عراقی بود که لی‌یونگ، جونگ وو یونگ از کره‌جنوبی و رایکلت و استفان شروک از فیلیپین را با کارت زرد جریمه کرد.

بازیکن کره جنوبی-بازیکن فلیپین-جام ملت های آسیا

چین 2-1 قرقیزستان؛ گل به خودی که برد تاریخی را خراب کرد

در سومین روز مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2019 تیم ملی فوتبال چین مقابل قرقیزستان صف‌آرایی کرد و در پایان شاگردان مارچلو لیپی مربی که قهرمانی جام جهانی را تجربه کرده است، به سختی موفق شدند قرقیزستان پرتلاش و سختکوش را با نتیجه 2 بر 1 از پیش روی برداشته تا سه امتیاز نخست را از آن خود کرده باشند. تا دقیقه 42 اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و در این دقیقه، روی پاس میرلان مورزائف، این آخلیدین ایزمائیلف بود که با یک شوت سرضرب، گل اول قرقیزستان را به ثمر رساند تا نیمه اول به سود قرقیزها به پایان برسد.

در نیمه دوم چین به خود آمده و درصدد جبران گل خورده برآمد. روی کرنر چینی‌ها در دقیقه 50 این پاول ماتیاش بود که یک گل به خودی عجیب زد. روی کرنر ارسالی را که خطر جدی هم نبود با دو دست توپ را به درون دروازه کوبید! پس از این گل قرقیزها روحیه خود را باختند و چین رفته رفته به دروازه آن‌ها نزدیک شد. در دقیقه 78 روی پاس وو چی، یو دابائو توانست با فرار خود در محوطه جریمه دروازه‌بان جلو کشیده قرقیزستان را از پیش روی بردارد و گل دوم شاگردان لیپی را به ثمر برساند.

رسانه های استرالیا خواهان بازگشت تیمشان به خانه شدند!

رسانه های استرالیایی بعد از شکست تیمشان در اولین بازی جام ملت های آسیا به تمجید از بازی تیم اردن پرداخته و از تیم ملی کشورشان که ملقب به ساکروس است خواسته اند بعد از این شکست زودتر به استرالیا بازگردد. روزنامه الاتحاد امارات امروز با انتشار گزارشی در این رابطه نوشت: «رسانه های استرالیایی ضمن تمجید از تیم اردن به تیمشان که به ساکروس ملقب است، لقب شاکروس به معنای شوکه کننده، داده اند.»

در این گزارش به نقل از روزنامه های استرالیا آمده است: اولین شکست استرالیا از زمان حضور گراهام آرنولد در بدترین شرایط رقم خورد، آن هم در برابر تیمی که در رنکینگ فیفا 68 رتبه از استرالیا پایین تر است، نشانه مشکلات بزرگ در تیم ملی استرالیاست.

Image result for ‫شکست استرالیا مقابل اردن‬‎

در این گزارش نبود یک هافبک قدرتمند در مرکز زمین و کمبود مهاجمان تمام کننده به عنوان بزرگترین نقطه ضعف های تیم ملی استرالیا در داخل زمین عنوان شده است. البته که استرالیا در این دوره از رقابت ها سه بازیکن مهمش به نام دنیل ارزانی، مارتین بویل و متیو کیلی را به همراه ندارد، این برای تیمی که با عنوان مدافع قهرمانی پا به مسابقات گذاشته بهانه قابل قبولی به حساب نمی آید. استرالیایی ها در فضای مجازی هم نقدهای تندی به بازیکنان و تیم ملی این کشور وارد کردند. برخی کاربران نوشته اند، استرالیا با بازیکنانی که از بوندس لیگا و لیگ برتر انگلستان آمده اند، به جام ملت های آسیا آمده و در نهایت برابر تیم کم ستاره اردن شکست خورده است.

اولین رباط صلیبی پاره جلم ملت ها؛ یک ستاره مهم

هافبک تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه رباط صلیبی پاره کرد و ادامه جام ملت‌ها را از دست داد. به نقل از اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه در دیدار نخست برابر فلسطین با تساوی بدون گل متوقف شد. در این دیدار اوسامه عمری، هافبک کلیدی تیم‌ ‌ملی سوریه مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد. کادر پزشکی سوریه اعلام کرد که آسیب‌دیدگی عمری جدی است و او رباط صلیبی پاره کرده تا ادامه جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ را از دست بدهد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۷۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
ما باید مقابل یمن شکست بخوریم تا یمنی ها خوشحال شوند.
پاسخ ها
سینا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
تیم یمن جعلی مورد حمایت بن سلمان کودک کش سوراخ سوراخ شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
ملتشون دارند پر پر می شوند ولی تیم فوتبالشون از عربستان پول می گیرد
ناشناس
| France |
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
میگن پس از این بازی هواداران عصبانی پرسپولیس از برد تیم ایران و حمایت همه جانبه سرمبیشون از تیم عراق درخواستی به فدراسیون ایران فرستادن و خواستار تغییر نام تیم پرسپولیس تهران به الپلیس بغداد شده اند!!!! .عجب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
ناشناس۲۱:۴۰
واقعا بعضیا مثل شما یا واقعا نمی‌دونید و نمی‌فهمید مسائل سیاسی و گروه بندی های سیاسی در یمن و در سایر کشورهای منطقه به چه صورتی هست و یا اتفاقا کاملا برعکس ، به خوبی از همه چیز خبر دارید و فقط برای انجام ماموریت هایی که دارید ویرایش ایجاد جو رسانه ای مورد نظر خودتون اینجور کامنتهارو میزاریم
آخه وقتی به وضوح توی این خبر اومده که تیم یمن در عربستان و با پول عربستان اردوی آماده‌سازی برگزار کرده که دیگه کاملا مشخص می‌کنه که اعضای این تیم ملی از کدوم دسته از آدمهای یمنی هستند
برای شخص این ناشناس که امیدی برای بیدار شدن نیست اما این کامنت رو فرستادم برای اینکه کسایی که شاید کمی سردرگم شدند متوجه این نوع مسائل بشند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اتفاقاً اون یمنیهایی که ایران داره ازشون حمایت می‌کنه بیشتر از خود ایرانیها دلشون میخواد که ایران تیم یمن رو شکست بده
تیمی که توی عربستان و با پول بن سلمان تمرین کرده باشه دقیقا از همون گروه از یمنیهاست که با پول و حمایت بن سلمان دارند بچه های یمنی رو کشتار میکنند
اما شما به مأموریتی که بابتش از همون بن سلمان داری حقوق میگیری ادامه بده و تلاش خودت رو بکن ولی تا اینجا که تو و اربابات هم توی میدون جنگ‌ و امروز هم توی میدون فوتبال شکست خوردید ، ولی تو به این چیزا کاری نداشته باش ، کارتو بکن و پولتو بگیر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
متاسفانه درمقابل دوربین های رسانه های خارجی بازهم شاهدتسویه حساب کیروش بابرانکوبودیم همان دمل چرکینی که منجربه عدم دعوت ازبازیکن بزرگی مثل سیدجلال به تیم ملی شده دوباره سربازکردانهم مقابل غیرخودی ها نمیدانم فدراسیون فوتبال تاکی میخواهدچشمانش رابرروی این رفتارهای غیراخلاقی اقای کیروش ببندد؟مگربرانکوچه گفته بود که شایسته اینگونه تهاجم کلامی بود؟ برانکوگفته ماباید عراق راببریم و حرف درستی هم زده وغیرازاین انتظاری ازتیم ملی بااینهمه لژیونرگرانقیمت نیست
17
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
لطفا از زدن 5 تا گل به تیم 135
!!!فیفا اینقدر خوشحال نشین
اگر علی دایی و مهدوی کیا و کریم باقری بودند
17 هیفده تا گل میزدن مثه قدیمها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
لطفا به مجری شبکه ورزش جناب آقای خیابانی بفرمائید که مردم می خواهند فوتبال تیم ملی خودشان را تماشا کنند . واینکه صحبت های تو واستیلی را نمی خواهند بشنوند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
عزیزم از شبکه سه تماشا می کردی که احمدی گزارش می کرد بصورت مستقیم از ورزشگاه. من هم وقتی دیدیم خیابانی در شبکه ورزش است کانال را عوض کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
ما باید برای شادی یمنی ها 10 -3 ببازیم.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
خوب بدرخشید چون قراره مارچلو لولتون کنه ..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
با خودت چند چندی محمد اقا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اقا محمد قراره از مارچلو چیزی بهت بماسه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
من رسما حاضرم هزینه درمانت رو بطور کامل پرداخت کنم!!!
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
چه قدر پول خرج کردین برا این چند تا دونه گل به یمن ..مارچلو که میگم همونیه که کوله باری از افتخاراته اما معلوم نیست شما بیشتر پول میگیریر یا اون..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
این همه سر و صدا برای بازی با یه تیم جنگ زده؟ غرش یوزها... حمله برق آسا... کشتن گربه در دقیقه 24...
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
این خبر فوتبالی که برای شما بهانس بیای عقده گشایی کنی، حالا شما این فوتبال رو ول کن، اصل قضیه رو بگو، بگو از چی عصبانی هست؟ بگو از چی ناراحتی؟ از چی میسوزی؟ کجات میسوزه و چرا میسوزه؟!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
این حرفها بیشتر به مسخره کردن شبیه است یوزها در مقابل بره ها اگر درمقابل ژاپنیها اینطوربازی کردید انوقت می توانید از این القاب استفاده کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
امیدوارم تیم بالا نیاد

چون

اگر بالا بیاد خدا میدونه چند صد ملیارد تومن از بت المال رو به پای این افراد میریزند.

بردن تیم های ضعیف و تیم یک کشور جنگ زده که این همه سر و صدا نمیخواد . شرافت اونی هست که در مقابل تیم ضعیف تیم ما به 2 گل یسنده کنه

هنر اونه که در مقابل تیم های هم سطح خودمون قوی باشیم.
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
کامنت شما رو بعنوان سفیر و نماینده مقیم یمن در ایران می پذیریم و درک می کنیم
جواب ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
چی میگی؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
نتایج استرالیا و کره جنوبی را نگاه کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اگر با همین یمن مساوی هم میکردیم،جنابعالی یک ایراد دیگر میگرفتی و میگفتی از پس یک تیم جنگ زده هم بر نیومدیم.واقعا نمیشه به شما چیزی گفت!!!
ناشناس
| France |
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
نمیشه کسی که خودشو به خواب زده را بیدار کرد
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
از بازی زیبا و مردانه بچه ها مخصوصا دژآگه ، طارمی و سردار آزمون متشکریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
تیم ملی یمن نماینده ملت یمن است وهيچ ربطی به بن سلمان ندارد آنها جوانان یمنی همانند جوانان ایرانی که فقط. در حد بضاعتشان فوتبال بازی کردند سیاسی کاری ممنوع.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
لایک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
تیم ایران خیلی خوب و هجومی بازی کرد فوتبال بیرحم است تیم جنگ زده و غیر جنگ زده ندارد هر چه بیشتر باید گل زد چون ممکن است کار به شرایط مساوی کشیده شود و آن وقت تفاضل گل بالا خیلی بدرد ایران می خورد .
ایرانی دلسوز
|
Germany
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
فقط سامان و طارمی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اخه این چه استدلالیه خجالت بکشید زشته به خدا "تکلهای یمنی ها بوی دلار سعودی می داد!!!" حالا خوبه ما چندتا حرکت غیر اخلاقی انجام دادیم که داور ندید یه مقدارم حقو بگید بد نیستااا.. ما باید با اخلاق ورزشکاریمون جوانمردیمون فرهنگ ایرانی اسلامیمونو نشون دنیا بدیم نه اینکه همرو بده کنیم تا خودمونو خوب جلوه بدیم!!! به خودمون برگردیم.. هنوز دیر نشده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
مثلا به گل بخودی میزدیم؟
ناشناس
| Germany |
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
۴۰ سال توبوق و کرنا کردیم کهفرهنگ ایرانی اسلامی!خوب که چی حالا! فوتباله دیگه! میخاستن نیان تورنمنت! همین اتفاق میتونه برای ایران هم بیافته در مقابل یک تیم قوی! اونوقت فرهنگ ایرانی اسلامی شما چه حکمی صادر میکنه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
علی آقا فقط ایران مسلمان نیست که هی اسلامی اسلامی میکنی ، کشورهای یمن و سوریه و عراق و عربستان و بحرین و اردن و فلسطین و ... هم مسلمانند ها !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
به کوری چشم تمامی کسانی که در بالا علیه ایران کامنت گذاشتند، 5 تا زدیم و به کوری چشمتون در بازی های آینده هم خواهیم برد تا کامل ساکت بشید
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
هواداران تراکتور امروز در بازی تیم ملی با پرچم ایران و پرچم تراکتور حضور پرشور و موثری داشتن و تیم ملی و بازیکنان ملی پوش تراکتور رو تشویق کردن تا مشت محکمی بر دهن همه این یاوه گویان زده باشن که با یه پرچم کشور بازیکن محبوبشان سوگیتا حسابی سوزش گرفته بودن و انگهای عجیب و غریب به تیم بسیار محبوب تراکتور و هواداران فهیم و مودبش میزدن.تا کور شود هرانکه نتواند دید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
ایران.با9امتیاز،حذف،میشود،مثل،دور قبل،خخخخخهههه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اگر تیم ایران در مراحل بعدی با سورریه یا فلسطین روبرو شود ممکن است ممکن است بخاطر جلوگیری از حضور ایران در مراحل بالاتر علاوه بر جنجال افرینی ساق بازیکنان کلیدی ما را هدف قرار دهند.آزمون در برابر آنها باید هوشیارتر باشد و خود را کنترل کند
ناشناس
|
France
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
باید بدانیم که تیم یمن محک خوبی برای سنجش عیار تیم ملی نبود.و تیم ایران ومخصوصا رامین که کارت گرفت در مواقعی عصبی بودند.در برابر تیم های قدرتمند آسیا ما احتیاج به بازیکنان خونسرد و جسور و با تجربه داریم واین بازی باید در حد یک تمرین در نظر گرفته شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
فوتبال دیدم ولی بازی ندیدم - هر وقت تیمهای قوی را بردیم بازی کردیم قبلا همین تیمها رو با 10 الی 15 شکست دادیم پس ذوق مرگ نشویممممممممممممممممم
پاسخ ها
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چشم شادی نمیکنیم جناب زیباکلام
جلال
|
France
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
گزارشگر طوری گزارش می کرد که وقتی گوش می کردی فکر می کردی ایران در فینال جام جهانی داست گلزنی می کرد به خدا تیم منحل سده پاس همدان اگر هم بود به راحتی این ننه مردهای یمنی که غذا برای خوردن ندارند هم میبرد
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
ادب مرد به ز دولت اوست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
لنگی ها از بازی تیم کی روش عصبانی هستند.بازی با عمان در جام ملت ها بخوبی در حافظه فوتبال دوستان واقع بین هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
خداراشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
چرا هر چیزی را سیاسی می کنید
وقتی یک تیم 2 یا 3 گل در نیمه اول می خورد از لحاظ روانی به هم می ریزد این بازیکنان یمنی نیز که خود و کشورشان دچار هزار مشکل هستند در نتیجه تکل های خشن یا برخوردهای خشن از سوی آنان کاملا طبیعی بود
ای کاش بازیکنان ما بعد از هر حرکت محکمی که داشتند با آن ها بعد از سوت داور کمی با احترام بیشتر رفتار می کردند
ولی بسیار تبریک می گویم که مسابقه را بچه ها بسیار محکم و قاطع آغاز کردند. مسابقه برای برد و باخت است در نتیجه نباید درون مسابقه به کسی رحم کرد و بچه ها به خوبی این را نشان دادند خیلی خوشحالم که سرمربی ما (کیروش) به خوبی این حس جنگندگی را در بازیکنان ایجاد کرده است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
موقع ور عربستان که دشمن کشورمان است اردوبرپا کرده اند با دلارهای تنها حتما خبرهایی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
چرت و پرت ها چیه تیم کیروش که خیلی خشن تر بود
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
تیم فوتبال بازی را برد وجدان و جوانمردی را باخت وباخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
تکل های ما که بعضاً خشن تر بود ، مال ما بوی چی میداد پس؟
بس کنید متوهم های سیاست زده ، شما از هر چیزی بوی دلارهای صعودی استشمام میکنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
سعودی داداش!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اسم بازیکن قرقیزستان که گل تیمشان را زد اهل الدین اسماعیل اف هست. لطفا اصلاح شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
احتمال از رده خارج کردن بازیکنان ما بوسیله عراقی ها کمتر نیست یمنیها توانش را نداشتند تمام عربها اول عرب هستند بعد مسلمان این ما هستیم که ایران را فراموش کرده ایم
پاسخ ها
زرشک
| Netherlands |
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
حیف که لایک رو برداشته حرف شما 1000 تا لایک داری
ناشناس
| - |
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
درود به شرفت
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
تابناک جان میدونم که این نظر منو منتشر نمیکنی:

ولی هیچ وقت خودتون رو گول نزنید .یه نگاه به کشور یمن بکنید .این کشور رو باید حداقل دو تا گل میزدید بهش یه گل میزاشتین اونا بزنن . رسم مردونگی اینه. یاد یه شعری افتادم اینو تقدیم میکنم به تیم ملی:
پیش ازین مردم دنیا دلشان درد نداشت...
هیچ کس غصه این را که چه می کرد نداشت...
چشمه از سادگی لطف زمین میجوشید...
...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
برای شروع خوب بود و روحیه بخش ....سنگ اول خیلی مهمه هر چند تیم یمن سمبلیک به میدان آمده بود ولی تیم ایران نشان داد برای اول شدن به میدان آمده است .
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
بازی خیلی خوب بود . درود بر ایران و غیرت ایرانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
دوستان پرسپولیسی عزیز(البته نه همشون) تا چند روز پیش به همه تیم ها و هوادران غیر پرسپولیسی انگ غیر ایرانی بودن و وطن فروش می دادین. خوب حالا که اصل تیم ملی داره بازی میکنه چرا تخریب میکنین، لطفا یکم به کارهای خودتون فکر کنید تیم ملی را فدای افراد نکنیم. کامت هایی که دیشب تو صفحات مجازی پخش شد شایسته هیچ کسی نیست. لطفا به خود و دیگران احترام بگذاریم.
پیراستقلال
|
United States
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آقای طارمی قهرمان با ادب است تیم ملی بچه بازی نیست که عدد 6 را نشان میدهی اصلا قیاس مع الفارق است که تیم بی افتخار وجام ندیده وصاحب سوپرجام وجام ولایت را با یکی از سه تیم برتر آسیا وتیم دوستاره مقایسه میکنید شما حالا حالا حالا بایستی بالای سرخود نام استقلال دوستاره را ببینید امسال برای حضور درفینال همه جارا آئینه بندان کرده بودید دولت ومدارس و همه امکانات را درخدمت گرفتید که باچارتا باخت دوم آسیا بشوید احترام پیشکسوت واجب است
سعيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
من نمي دونم يعني هيچ نظارتي بر تيترهاتون نداريد يا همه تيترهاي خبر مورد تاييد هست؟ تكل مجيد حسيني در نيمه اول خشن ترين صحنه بازي بود كه حداقل جريمه اش (توجه كنيد حداقل) كارت زرد بود. همين تكل و بازي ضعيف حسيني باعث تعويض وي در بين دو نيمه شد.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
من نفهمیدم یمن دست ماست و یا عربستانی ها!!! من که فکر می کردم این تیم دوستامونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
عزیزان این تیم ایرانه تیم قدرتمند ایران که با پرتقال مساوی کرد انتظار دارید یمن رو 5 - 0 نبره تو رو خدا مسأله رو سیاسی نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
خیلی عجیبه ؛ تیم یمن دو ماه در عربستان اردو زده و تمرین کرده بودند .

پس عربستان داره با کی میجنگه ؟!!!
پدرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
تيم يمن راشكست دادن هنر نيست جوجه راآخرپاييز مي شمارند.آقاي كيروش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
شما طرفداران پرسپولیس چرا اینقد بدبختید و وطنفروش بخاطر دعوای دو خارجی ارزوی باخت تیم ملیتونو دارید اف بر شماها
مژگان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
من یه صحنه دیدم میثم حسینی چنان تکلی زد که گفتم الان جفت پای طرف می شکنه
رضاییان هم یه تکل خشن زد
خیلی بد بود
که من گفتم خوبه جلو هستیم و انقدر خشن بازی می کنیم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
برخی کامنت ها خنده دارند
سیاسی فقر دانش عقده ...
وقتی سایت اول مملکت اینجور تیتر میزنه وای به حال خواننده هاش
نه پرورش شعور بلکه رشد حماقت
منصور
|
United States
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
میگم که تابناک چرا مثل رسانه های متجدد صفحه فیسبوک نمیذاری تا علاقه مندان بطور مستقیم کامنتهای خودشون رو بزارن؟
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
برادر من، یوز که غرش نداره. یه چیزی تو مایه های "میو" هست ولی کوتاه تر.
استقلالی ام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
ایووووول .
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سامانه سعدی تعلیق فوتبال ایران امام خمینی اعتبارنامه نمایندگی آتش سوزی جنگل های زاگرس
آخرین اخبار