بازدید 3837

نگرانی از تمرین اختصاصی دو بازیکن مهم تیم ملی

کد خبر: ۸۶۶۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۳ 05 January 2019

غفوری و پورعلی گنجی دو مدافع تیم ملی امروز(شنبه) به صورت اختصاصی تمرین کردند تا نگرانی هایی بابت آمادگی و سلامت این دو بازیکن ایجاد شود.

به گزارش تابناک ورزشی، چهارمین تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز(شنبه) از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه دز زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی کریکت برگزار شد. پیش از آغاز رسمی تمرین مسئول حراست تیم ملی به میان چهار تماشاگر ایرانی که بیرون محل تمرین تیم ملی ایستاده بودند رفت و اجازه حضور آنها در محل تمرین تیم را صادر کرد. یکی از این هوادارن از آمریکا و سه هوادار دیگر از استرالیا به امارات آمده بودند تا دیدارهای ایران را تماشا کنند.

قبل از آغاز رسمی تمرین، بازیکنان پس از حضور در زمین به کار با توپ و شوتزنی به سمت دروازه پرداختند. در ادامه با صدای سوت کی‌روش همه بازیکنان در میانه زمین جمع شدند تا با شنیدن صحبت‌های کی‌روش تمرین به صورت رسمی آغاز شود.

در ادامه گرم کردند زیر نظر مربی بدنساز در دستور کار ایران قرار گرفت. بازیکنان با دویدن به دور زمین و انجام حرکات کششی خود آماده تمرین کردند. بخش بعدی تمرین تیم ملی به کار با توپ و ارسال پاس‌های کوتاه اختصاص داشت.

تمرین تیم ملی فوتبال

بازی آقا وسط بخش بعدی تمرین امروز تیم ملی بود. در این تمرین کری‌خوانی جالبی میان بازیکنان شکل گرفته بود. بعداز گرم کردن مرور کارهای تاکتیکی زیر نظر کی‌روش در دستور کار ملی‌پوشان ایران قرار گرفت.

علیرضا جهانبخش هم از امروز همراه با سایرین تمرین کرد اما پس از دقایقی از سایرین جدا شد و به صورت اختصاصی تمرین کرد. دروازه‌بان هم از همان ابتدا به صورت اختصاصی با الکساندر لوپز تمرین کردند. وریا غفوری به همراه مرتضی پورعلی‌گنجی امروز به صورت اختصاصی با مربی بدنساز تمرین کردند.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # یارانه تشویقی
وب گردی