بازدید ۵۶۳۰۸
هزار و پانصد و بیست و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: عمدی بودن حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات منتفی است/دعوت آیت‌الله جوادی آملی برای بازگشت نخبگان به کشور/روحانی: صداوسیما تصور می‌کند تعریف از دولت، مکروه است و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۶۵۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱ 31 December 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

پاسخ سردار سلیمانی به مدح گویی رضا رشیدپور

سردار سلیمانی صبح امروز مهمان تلفنی برنامه حالا خورشید بود. مجری برنامه حالا خورشید در پایان تماس تلفنی به مدح شخصیت سردار سلیمانی پرداخت که حاج قاسم سلیمانی خطاب به وی گفت: اگر ادامه دهید صحبت هایم را قطع می‌کنم.

بازدید یک امام جمعه با لباس مبدل از گمرک

در پی وصول شکایات متعدد، حجت‌الاسلام اصغر جدایی امام جمعه بیله‌سوار در اقدامی کم نظیر با لباس مبدل به بازدید وضعیت گمرک مرزی این شهرستان رفت. در پی وصول گزارش های متعدد از وضعیت نابسامان گمرک بیله‌سوار، حجت‌الاسلام جدایی با لباس مبدل و به شکل ناشناخته به بازدید و بازرسی وضعیت گمرک رفت تا شکایات مردمی را مورد بررسی قرار دهد. حجت‌الاسلام جدایی که در ماه‌های اخیر با اظهار نظر‌هایی متفاوت با رنگ و بوی مردمی به عنوان چهره‌ای محبوب و مردمی شناخته شده است، با حضور در گمرک بیله‌سوار شکایاتی در خصوص برخورد نادرست رانندگان با مسافران به ویژه اتباع آذری را بررسی کرد.

طالبان دیروز در تهران چه می‌کردند؟

سخنگوی وزارت خارجه حضور هیأت طالبان در تهران را تأیید کرد و گفت: این هیأت دیروز مذاکراتی طولانی و مهم با هیأت ایرانی انجام داده است. بهرام قاسمی گفت: با توجه به اینکه بیش از پنجاه درصد سرزمین افغانستان، تحت اختیار طالبان قرار دارد و همچنین ناامنی و بی ثباتی و مشکلات درون افغانستان با تمایل ایران به طرح این موضوع با دولت «اشرف غنی» و با اطلاع دولت افغانستان، این مذاکرات انجام شد.

یک امام جمعه جوان برای تهران

حجت‌الاسلام شیخ محمدجواد حاج‌علی‌اکبری از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان امام جمعه موقت تهران منصوب شد. ستاد نماز جمعه تهران اعلام کرد: حجت‌الاسلام شیخ محمدجواد حاج‌علی‌اکبری از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان امام جمعه موقت تهران منصوب شد. نماز جمعه این هفته تهران (14 دی 97) به امامت حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری در مصلای امام خمینی(ره) اقامه خواهد شد.

رئیس قوه قضاییه: فتنه ۸۸ قابل تکرار است

رئیس قوه قضاییه در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی با گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی، جریان فتنه سال ۸۸ و حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری آن سال به ویژه نهم دی را متضمن پیام ها و عبرت های فراوان دانست و تصریح کرد: این حوادث، صرفا جنبه تاریخی ندارد بلکه باید آن را در یک بستر مستمر و دائمی تحلیل کرد. جریان فتنه ۸۸ قابل تکرار است زیرا امروز هم دشمن به میدان آمده، ابزار درونی کشور را به کار می گیرد، عده ای فریب می خورند یا تعمدا با دشمن همراهی می کنند و به این ترتیب ظرفیت تکرار چنین حوادثی همچنان وجود دارد. آملی لاریجانی با اشاره به ابراز تمایل اوباما به نزدیک شدن به ایران و سپس، تغییر رویکردش پس از مشاهده حوادث سال ۸۸، ادامه داد: به محض اینکه اوضاع را آشفته دیدند، ورق برگشت و به همراه وزیر خارجه خود، رئیس جمهوری فرانسه و برخی دیگر از سران کشورهای غربی، مدعی «حمایت از مردم ایران» شدند. آنها آشوبگران را مردم می دانستند اما از نظرشان میلیون ها ایرانی بصیر که در دفاع از نظام و انقلاب خود قد علم کردند، جزء مردم نبودند!

عمدی بودن حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات منتفی است

فرمانده انتظامی پایتخت عمدی بودن حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات را منتفی اعلام کرد. سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه همایش عمومی فرماندهان، رؤسا و مدیران فرماندهی تهران بزرگ در خصوص حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات اعلام کرد: کار کارشناسی پلیس در حادثه دانشگاه تمام شد و نظریه رسمی و صریح خود را به مقامات قضایی اعلام کردیم. وی تصریح کرد: ‌در این نظریه سهم دانشگاه، سهم جاده و مسیر و پیمانکار مشخص شد. عالی‌ترین مقام پایتخت گفت: ‌عمدی بودن حادثه واژگونی اتوبوس منتفی است و می‌توان سهل‌انگاری و بی‌توجهی را از عوامل بروز بی‌توجهی است. سردار رحیمی در خصوص ورود پلیس به دانشگاه علوم وتحقیقات گفت: ورود پلیس باید بنا به درخواست وزارت علوم یا دانشگاه آزاد و مراجع ذیربط باشد و هیچ گاه درخواستی از پلیس نشده و ما ورود نکرده‌ایم.

«حرام‌گوشت‌ها» در منوی رستوران‌های بالاشهری

روزنامه سیاست‌ روز نوشت: «امروز نوبت حیات‌ وحش جنگل‌ها و دشت‌های آن فرارسیده تا موجودات اکوسیستم آنها نیز برای پر کردن شکم مال‌اندوزان مصادره شوند! صد‌ها رستوران در گوشه و کنار کشور و بخصوص در مناطق ییلاقی و خوش‌نشین و بالای شهرها منوی مشتریان ویژه خود را با غذاهایی که از گوشت این موجودات بی‌زبان تهیه می‌شود، تکمیل می‌کنند. بازارهای فریدون‌کنار و همچنین قسمت‌هایی در جنوب کشور مملو از لاشه‌های پرندگان حلال و حرام‌گوشتی است که بدون هیچگونه محدودیتی عرضه تا به رستوران‌های بالای شهرها سرازیر شوند! و از سویی کارگران روزمزد در صف خرید گوشت‌های یخ‌زده وارداتی بازارهای روز ایستاده‌اند تا برای همین رستوران‌ها و واحدهای تولید غذای انبوه پروتئین ارزان یارانه‌دار تأمین نمایند! آیا همین اطلاعات مختصر کافی نیست تا دلیلی بر عدم فعالیت مثمر ثمر در تشکیلات سازمان حفاظت از محیط‌زیست کشور باشد؟»

دعوت آیت‌الله جوادی آملی برای بازگشت نخبگان به کشور

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار جمعی از نخبگان علمی و دانشگاهی کشور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء،‌ قم ابراز داشت: اگر با نخبگان علمی ایرانی خارج از کشور ارتباط دارید از آنها بخواهید که به کشور بازگردند و در این سرزمین تلاش و کوشش کنند و در خدمت کشورهایی که کارخانه های اسلحه سازی آنها سه شیفت در حال کار است نباشند. وی افزود: شما عزیزان، آنچه در مسیر علم و عمل به دست آورده اید، بدون افراط و تفریط در مسیر پرورش و ترقی خود قرار دهید و همواره شاکر باشید و تلاش کنید هم خود و هم جامعه را به مقصد برسانید.

روحانی: صداوسیما تصور می‌کند تعریف از دولت، مکروه است

رئیس جمهور طرح تحول نظام سلامت، احیای دریاچه ارومیه، آب‌رسانی، برق‌رسانی و گازرسانی به روستاها و اینکه حدود 6 میلیون جمعیت روستایی در دولت یازدهم و اوایل دولت دوازدهم از آب سالم آشامیدنی برخوردار شدند را از دیگر اقدامات دولت یازدهم برشمرد و ادامه داد: اینکه در پارس جنوبی امروز همسان با دیگر کشورها از ذخایر گازی جنوب کشور استفاده می‌کنیم و نیز اینکه در طول 5 سال توانستیم 2 هزار کیلومتر راه‌آهن ایجاد کنیم که این به اندازه بیش از 20 درصد کل راه‌آهنی است که در کشور احداث شده است، از دیگر اقدامات دولت به شمار می‌رود. روحانی اظهار داشت: دلیل اینکه اقدامات دولت بیان و بازگو نمی‌شود این است که رسانه‌ها آنها را عنوان نمی‌کنند و صدا و سیمای کشور بین مکروه، واجب، مستحب و حرام گاهی دچار مشکل می‌شود و تصور می‌کند که تعریف از دولت، مکروه است، در حالی که این اقدام مستحب و یا واجب است.

سید حسن خمینی: مردم باید احساس «توانایی تغییر» داشته باشند

سید حسن خمینی با تأکید بر «کنار زدن یأس از جامعه» در چهل سالگی انقلاب اسلامی، گفت: یکی از شروط اصلی وجود امید، این است که مردم احساس کنند اگر باید تغییری دهند، توانایی چنین کاری را دارند؛ اینکه جلوی تغییراتی که به هر علتی خواسته جامعه است -ولو من نمی‌پسندم- گرفته شده و مقابل آن تغییرات، با روشی آمرانه ایستادگی شود، نتیجه‌ای ندارد.

فرمانداری تهران: تجمع امروز مقابل دانشگاه تهران غیرقانونی بود

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تهران با بیان اینکه امروز تعدادی از افراد فرصت‌طلب در مقابل دانشگاه تهران تجمع کردند، گفت: این تجمع غیرقانونی بوده و البته شرایط تحت کنترل است. عبدالعظیم رضایی با اشاره به اینکه در چند روز گذشته تجمعاتی در داخل دانشگاه آزاد به دلیل اتفاق تأثربرانگیز برای دانشجویان این دانشگاه، برگزار شده است، اظهار کرد: این تجمعات نیازی به مجوز فرمانداری یا استانداری نداشت زیرا داخل دانشگاه برگزار شده است. اما امروز برخی افراد فرصت‌طلب در مقابل دانشگاه تهران تجمعات پراکنده‌ای داشتند. وی در گفت وگو با ایسنا ادامه داد: این تجمعات پراکنده بدون مجوز برگزار شد و بنابراین غیرقانونی بود. مشخص بود دست‌هایی در کار است تا فضا ناآرام شود ولی تعداد تجمع‌کنندگان بسیار اندک بود و در حال حاضر نیز به پایان رسیده است. معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تهران با اشاره به اینکه تجمعات با حضور حدود 30-20 نفر برگزار شده است، بیان کرد: اکنون شرایط تحت کنترل است. رضایی در پاسخ به این پرسش که آیا امروز تجمع‌کنندگان دستگیر شده‌اند، گفت: هیچ دستگیری گزارش نشده است.

تحویل هواپیماهای سوخو روسی به ایران منتفی شده است

دریافت ۲۰ فروند هواپیمای سوخو با وجود امضای تفاهم‌نامه خرید بین ایران و روسیه منتفی شده است. خزانه‌داری آمریکا مجوز خرید این هواپیماها را صادر نکرده و شرکت‌های هواپیمایی در پی خرید هواپیماهای دست دوم ولی جوان هستند. دبیر انجمن صنفی شرکت‌های هواپیمایی ایران می‌گوید به دلیل عدم صدور مجوز اوفک، ورود هواپیماهای سوخو از روسیه منتفی شده و سرانجام قراردادهای خرید ناروشن است. ایلنا به نقل از مقصود اسعد سامانی می‌نویسد: «شرکت هواپیمایی ایران ایرتور اخیرا تفاهمنامه خرید ۲۰ فروند هواپیمای سوخو را به امضا رسانده بود و یک ایرلاین داخلی هم پیش‌نویس قرارداد اجاره سه فروند هواپیمای سوخو را منعقد کرده بود اما گویا فعلا به دلیل عدم صدور مجوز اوفک، ورود این هواپیماها مقدور نیست. سوخو وعده کرده بود که برخی از قطعات آمریکایی این هواپیماها را تغییر می‌دهد تا برای فروش آنها به مجوز خزانه‌داری آمریکا نیاز نباشد. مقصود اسعدی سامانی می‌گوید سوخو نتوانست این اقدام را انجام دهد و احتمالا تغییر قطعات آمریکایی سوخو زمان‌بر باشد.

حسن هاشمی، وزارت بهداشت را ترک کرد

ساعتی پیش، حسن هاشمی برای آخرین بار در جلسه شورای معاونین وزارت بهداشت شرکت کرد و در پایان جلسه با خداحافظی ‏از معاونین، این وزارتخانه را ترک کرد. با توجه به اظهارنظر علی نوبخت، برادر محمدباقر نوبخت در گفت‌وگو با فارس و باشگاه خبرنگاران استعفای دکتر هاشمی را ‏فرار رو به جلو عنوان کرد به نظر می‌رسد او از محتوای این نامه استعفا که تا این لحظه منتشر نشده است و البته از سوی ‏سخنگوی حزب اعتدال و توسعه اساس آن تکذیب شد و ساعتی بعد از سوی رئیس کمیسیون بهداشت صحت آن تأیید شد، با خبر ‏بوده است.‏ هرچند تردیدی نیست که مبنا و پایه اصلی استعفای دکتر هاشمی اختلافات و ناهماهنگی‌های مزمن با سازمان مدیریت و برنامه و ‏شخص نوبخت است اما باید منتظر ماند و دید که طی امروز یا روزهای آتی رئیس جمهور یا واعظی چه موضع رسمی را اعلام ‏می کنند؟ در حالی که متن استعفا مکتوب و رسما برای رئیس جمهور ارسال شده است هنوز از سوی دو طرف منتشر نشده است ‏و به نظر می‌رسد انتشار این متن پرده از ابهامات بر می‌دارد.‏ با توجه به این اتفاقات همچنین باید منتظر ماند و دید حسن روحانی چه کسی را به عنوان سرپرست وزارت بهداشت معرفی ‏می‌کند؟ / دیده‌بان دولت

پیشنهاد منطقه ای شدن دستمزد کارگران به شورای عالی کار می رود

اصغر آهنی‌ها عضو کارفرمایی شورای عالی کار به ایرنا گفت: کمیته مزد کانون کارفرمایان کشور طرح تعیین دستمزد براساس «مناطق و نوع صنایع» را به شورای عالی کار ارائه خواهد کرد. این پیشنهاد براساس ماده 41 قانون کار در کمیته مزد کانون کارفرمایان کشور تهیه و بررسی شده تا در شورای عالی کار ارائه شود. اگر حداقل‌های میزان دستمزد براساس منطقه و نوع صنایع تعیین شود، می‌توان بخشی از مشکلات کارفرمایان را برطرف کرد زیرا در شرایط کنونی کارفرمایان واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک ناچارند شبیه واحدهای صنعتی بزرگ عمل کنند. اکنون همه واحدهای صنفی، صنعتی و کشاورزی مشمول قانون افزایش حقوق و دستمزد یکسان هستند، در حالی که میزان سوددهی هیچ یک از آنها یکسان نیست.

جنجال فیس‌بوک پس از مسدود کردن اکانت یک مسیحی

فیس‌بوک اکانت فرانکلین گراهام را مسدود و سپس عذرخواهی کرد. گراهام یک مُبَلّغِ مسیحی است که پس‌ازاین حادثه عنوان کرد فیس‌بوک ضد آزادی بیان است. وی فرزند بیلی گراهام و طرفدار ترامپ است که اکانتش به مدت 24 ساعت توسط فیس‌بوک بسته شد. فیس‌بوک اظهارات وی درباره قانون دسترسی به توالت عمومی توسط دوجنسیتی‌ها / bathroom bill را مخالف جامعه و توسعه سخنان نفرت‌آمیز قلمداد کرده و اکانت وی را مسدود کرد. اما «تاد استارنس» از فاکس نیوز معتقد است فیس‌بوک{که یهودی است} دوباره علیه یک مسیحی وارد عمل شده است. سناتور تد کروز نیز ضمن انتقاد از الگوی تعریف‌شده برای فیلتر کردن افراد در فیس‌بوک به کنایه گفته است آن‌هایی را که فیلتر می‌کنند، ما نمی‌شناسیم و فیس‌بوک از این موضوع طفره می‌رود./ خبرآنلاین

یک جن در خانه مرد اصفهانی به دام افتاد

مردی با حضور در پلیس آگاهی شکایت کرد که از حدود دو سال قبل یک جن وارد خانه آنها شده و با جابه‌جایی وسایل خانه باعث وحشت اعضای خانواده‌اش شده است. مأموران بلافاصله خانه شاکی را زیر نظر گرفتند و دریافتند یک مرد شبانه با لباسی خاص و زنانه وارد خانه این فرد می‌شود؛ بنابراین، بلافاصله او را شناسایی و بازداشت کردند. تحقیقات نشان می‌داد او از آشنایان این خانواده بوده و به‌ خاطر حسادتی که به آنها داشته، تصمیم به بر هم زدن آرامش اعضای این خانواده گرفته بود. این متهم با سوء‌استفاده از اعتماد شاکی و خانواده‌اش با ساختن از روی کلید خانه آنها، زمانی که اعضای خانواده از خانه خارج می‌شدند وارد آنجا شده و وسایل را جابه‌جا می‌کرد تا این خانواده را بترساند و مجاب کند که خانه شان جن دارد./ایران

دادکان: واگذاری پرسپولیس و استقلال اشتباه است

محمد دادکان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران در گفت‌وگو با زاوش محمدی به خبرآنلاین گفت: خصوصی سازی بازی مدیران شده. هر چند سال که مدیریت ورزش ما تغییر می کند این بحث پیش می آید اما باز چند سال همه چیز فراموش می شود باز دو سال بعد این بحث را راه می اندازند. هر موقع تنگناهای اجتماعی فرهنگی و سیاسی باشد این موضوع را علم می کنند. به نظر من واگذاری این دو باشگاه اشتباه است. دولت باید این دو تیم را در کنار خودش نگه دارد و سرفصلی برای این دو تیم تعیین کند و آن را به خوبی اجرا کند. پرسپولیس و استقلال این روزها درآمدزا هستند و دیگر از دولت پول نمی گیرند اما به نظرم من در رأس این دو باشگاه باید دولت باشد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۳
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۸۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
روحانی دیگه جایی بوده که بهش انتقاد نکنه
کم مونده مردم رو مواخذه کنه بابت این مشکلات!
شما فعلا سرگرم خوش و بش کدخدا باشید ببینیم چه گلی به سر ما می زنید.
پاسخ ها
آنتی سانسور
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
روحانی خیلی هم خوبه
مردم اصلا مشکلات ندارند
کارآمد ترین دولت از هخامنشیان تاکنون همین دولت بوده
بهترین وزرا رو این دولت داره
معتدلترین دولت تاریخ ایرانه
باعث شده کل دنیا با ما خوب باشند
مردم ایران اگه فقیر هستند این همه ماشین مدل بالا در خیابان پس واسه کیه
اگه جهانگیری یا هرکس دیگه رو دکتر روحانی بعنوان جانشینش اعلام کنه بر همه مردم واجبه که به اون رأی بدن
الآن که سهله قدر روحانی رو سالیان سال بعد خواهید دانست و فهمید
آنقدر نمک نشناس نباشید
روحانی یدونست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
روحانی خیلی مرد هست . هیچ رییس جمهکری تا حالا اینقدر از طرف خود مردم و نهادهای قدرت اینقدر انتقاد نمیشد حتی در دورهای ریاست جمهوری اول و دوم و سوم و چهارم حتی اجازه انتقاد از گرانی گوجه هم نبود .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
سلطان کارانه استعفا داد.
یک مهندظ
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
امشب یه چیز تازه از تابناک فهمیدم
این بود که همزمان با نوشتن کامنت توسط مخاطبان و قبل از ارسال آن توسط کاربر، مسؤول کامنت های تابناک توانایی خواندن آن را دارد
چون من یه کامنت نسبتا طولانی نوشتم و در کسری از ثانیه منتشر شد درصورتیکه خواندن و بازبینی و سانسورش حداقل چند دقیقه ای زمان میبرد
البته لازم به یادآوری است که در شبکه اجتماعی فیس بوک قبل از ثبت نوشته ها توسط کاربران ، فیس بوک نوشته ها را حتی بعداز پاک شدنشان ثبت و بایگانی میکرد که این امر سبب تذکر و هشدارهای گوناگون و زیادی توسط شرکتهای مختلف و کاربران شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ایا قرار دادن شخصی که خودش و همسرش و سه فرزندش و حتی دامادش همگی پزشک می باشند در راس وزارت بهداشت اقدام صحیحی بود؟ نتیجه اش کاملا مشخص شد.
کی به کیه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
خطاب به آنهایی که درباره یارانه حرف میزنن باید بگم که یارانه احمدی نژاد زمان خودش واسه خانواده ها مکفی بود از همون اول هم قرار نبود که تا ده سال بعد یارانه ها همون چهل و پنج و پونصد باقی بمونه این تقصیر دولت روحانیه که یارانه رو همون چهل و پنج تومن نگه داشته اما تمامی اجناس هزار برابر گرانتر شده اند
سبوس برنج شمال
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
حالا نوبت افغانستان رسید؟
بابا بس کنیدنفرین بر جنگ
ناشناس
| France |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
خطاب به کی به کیه دوست عزیز خودم ؛خان جان چه خبر از جناب معجزه؟
خیلی مخلصیم قربان
:)
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ایران بازیگر بزرگ و مهم منطقه غرب آسیاست و بعنوان ژاندارم آنجا باید بر همسایگان و غیرهمسایگانش اعم از جمهوری آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، عراق، افغانستان، ترکمنستان، پاکستان، قطر، امارات ، عربستان، بحرین، کویت، عمان ، یمن، - فلسطین، لبنان و سوریه احاطه و سلطه داشته باشد
ناشناس
| France |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
انتصاب بجا و شایسته ایت الله املی لاریجانی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت را تبریک و به دشمنانشان تسلیت عرض میکنم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
یا قسمت نظرات تابناک رو بردارین یا گلچینی از اونا رو به مسئولین انتقال بدین چون تا ده سال دیگه این تکرار همین منوال هیچ سودی نه برای مخاطبان و نه برای هیچکسی ندارد همانقدر که در بوجود آوردن حالت شب در خبرگزاری تان نوآوری به خرج دادید همانقدر هم برای کامنتها یک نوآوری و خلاقیتی بخرج دهید باتشکرفراوان که خبرگزاری تان را بجایی رسانده اید که آدم امید گفتن چنین پیشنهاد هایی رو به شما داشته باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
من ماندم تنهای تنها هاهاها
من ماندم تنها میان سیل غمها حبیبم
سیل غمها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
روحاني و وزراء و مديرانش بايد بمونن و سه سال ديگه همشون بازخواست بشن تا درس عبرتي باشه براي كساني كه بدون برنامه و همينطوري با ايجاد موج و کذب وارد عرصه انتخابات ميشن و راي ، وقت و سرمايه مردم رو به هدر ميدن و مملكت رو معطل ميكنند
reza
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
جناب روحانی بهتره بفرمایند ادعای 2 هزار کیلومتر ساخت راه آهن رو با بلاتکلیفی و سردرگمی چند هزار واحد مسکونی مهر چطور توجیه میکنند و کدومش برای ملت ستم دیده و زجر کشیده اولویت داشت؟.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
صدا و سیما باید روابط عمومی و تبلیغات دولت باشد مگر نیست؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
کندی سرعت انتشار کامنت ها در روز بعداز انتشار بسته خبری توهین به شعور مخاطب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
سردار رضایی و همرزمانشون که هشت سال مملکت رو از شر دشمن تا دندان مسلح حفظ کردن واقعا ستودنی هستن.
صحبتهای سردار سلیمانی عالی بود. ایشون گفت تصمیمات فردی نبوده جمعی بوده.

در جنگ احد هم سپاه اسلام شکست خورد اونجا هم فرمانده جنگ پیامبر بودن. شکست رو بعدا تونستن جبران کنن
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
طرفدار اصلاحاتم و انتقادات به ایشان از جانب اصلاحات را وارد نمیدانم.سرداران این سرزمین از دوران باستان همچون سورنا و اریوبرزن با شهامت خود از این کشور دفاع کرده اند.شهدا و رزمندگان بودند که اجازه ندادند پایتخت ما "بغداد" باشد و "عدی حسین" حاکم جان و مال و ناموس ما.انتقاد از جانب کسانی که حتی شهامت یکشب به صبح رساندن در داخل کانال و نیزار میدانهای جنگ زیر اتش خمپاره و گلوله نداشتند،پذیرفته نیست.انصاف و مروت کجا رفت؟کدام کشوری در دنیا سراغ دارید که از رزمندگان و کهنه سربازانش جز به نیکی یاد کند؟اری دوستان جنگ تلخ است و شهادت جزو لاینفک ان.عملیات لو رفته بود؟از ماهواره های جاسوسی امریکایی که ما را رصد میکردند و جابجایی ادوات ما را خبر میدادند بگویید.از منافقین کوردل بگویید.پریروز یک تیمسار دلاور ارتش محافظ خرمشهر در حین شکایت از کم توجهی سکته کرد.باید به همه رزمندگان دفاع مقدس عرض کنم شما کار خود را به نحو احسن انجام دادید و یکوجب خاک هم ندادید دلاوران.این ما بودیم که نتوانستیم درست حق را ادا کنیم و خرابیهای جنگ در خرمشهر و ...را بسازیم.انکه باید سرزنش شود مسئولان بی لیاقت هستند نه کهنه سربازان و رزمندگان.حاج محسن عزیز ندیدم شما در تلویزیون برای از دست دادن فرزند عزیز خود اشک بریزید اما برای همرزمتان دیدم.خواستم بگویم قدر دان زحمات شما و همه رزمندگان دلاور هستیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
دقیقا
و سردار سلیمانی دشمنان داخلی را با خاک یکسان کرد
ناشناس
| United States |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
کاربران محترم مدت یک دقیقه از نوشتن نطرات سیاسی و مناطره دست بکشید و برای دلاوران سرزمین ایران که در عمیلیات والفجر ۴ به شهادت رسیدند فاتحه بخوانید . برای امرزش گناهان خودمان . برای اینکه همیشه حرف حق را بنویسیم . از چیزی که مطمن نیستیم ننویسیم . اخلاق در سیاست پسندیده تر هست . آن شهدای عزیز برای این رفتند که حق و حقیقت همیشه زنده بماند صداقت پایدار بماند
رسول
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
قدرت رسانه یعنی این . تعدادی از هموطنان که کم هم نیستند امروز تحت تاثیر رسانه های مزدور و حلقوم بیگانه از قهرمانانی که روزی برای حفظ تمامیت ارضی کشور و مال و جان و ناموسم این مردم از بذل جان دریغ نکرده اند ، اکنون اینگونه نامهربانی میکنند .
ناشناس
| - |
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
درود وسلام بر رزمندگان هشت سال دفاع مقدس وفرماندهان شجاع وجان برکف آن دوران بویژه سردار رضائی وسردار سلیمانی
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
سلام علیکم
از هر طیف و گروهی که باشید ، دیندار و بی دین ، چپ ،راست جمهوریخواه یا سلطنت طلب ، نمیتونید به خودتون اجازه بدید که بعد از سی سال بشینید پشت فرمان اینترنت و به سربازان و جانبازان دوران دفاع مقدس انتقاد کنید و اون همه شجاعت و جسارت رو زیر سوال ببرید، الا در یک صورت و اون اینکه منافق باشند .یعنی همونطور که منافقین زمان جنگ در جبهه مقابل علیه کشورشون میجنگیدند و در داخل به دشمن گرا میدادن و جاسوسی می کردن ،حالا برخی هم کار شنیع اون ها رو ادامه بدن .انتقاد به جای خود محترم ، ولی با این شیوه جز القای تردی و
نگرانی و خون دل به این مردم صبور و وفادار 90درصدشون بی بهره از رانت و مواهب مادی این روزها ، مردانه پای مملکت و دین و ارزشهاشون
ایستادن و امروز بیش از هر چیز باید امیدوار به آینده باشن ، چه سودی داره؟؟؟
ف ف
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
به مرتضی
کسی هرگز به شهدا و خانواده ی گرامی آنان و مادر محترمشان و رزمندگان مخلص جنگ بی احترامی نمی کند و لازم نیست که تو توصیه ای بکنی ؛ حرف مردم از نوع مدیریت جبهه ها و جنگ بود حتی صحبتهای شهید بزرگوار حسن باقری را شنیدی ؛ ایشون هم از بعض مدیریت ها در جنگ خون به دل بودند
ناشناس
|
Bulgaria
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
خطرناک تر از اجنه خود انسان ها هستن. مردم آزاری، بغض و کینه و حسادت و نفرت و حتی عشق ... همه از انسان جانور خطرناکی میسازه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی دل
بی تو به جان آمد وقت است که بازآیی
دایم گل این بستان شاداب نمی‌ماند
دریاب ضعیفان را در وقت توانایی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
سلام.شما تمامی خبر ها را اینطور منعکس می کنید؟سردار سلیمانی به رشیدپور گفتش شما لطف دارید من یک نکته را می گم و صحبت‌هایی را قطع می کنم این با چیزی که شما درج کردید تفاوت زیادی داره.
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
هیچوقت یادم نمیره که بعداز فتح کابل توسط طالبان ۸ نفر از بهترین جوانان ایران توسط این افراطیون شهید شدند و سر کنسولگری ما در شهر هرات را تصرف کردند . تغییر سیاست با چنین گروهی به چه مشابهتی هست یعنی این رویکرد نشان میدهد پس با امریکا هم میشود مداکره کرد . بیهوده وقت مردم با مرگ و شعار نگیرید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اگر با طالبان مذاکره می کنیم برای دیگر کشور است عزبزم و نه برای دادن یک حقی از داخل کشور خود که خواهان مذاکره با امریکا هستید
مثل اینکه دچار ابهام فکری هستید یک کمی خلوت کن تا فضا را بهتر ببینید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
مذاکره با امریکا در چه موردی؟
دادن موشک و هسته ای و حقوق بشر که اسمش مذاکره نیست قربان اسمش تسلیم است در مقابل اجنبی
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بی زحمت شما کمی با خودت خلوت کن چند چندی . یادم نمیره زمانی در تهران در سال ۶۶ بودم موشک روسی ده تا ده تا تو سر تهران میریخت . عراق میگ و میراژ شهرهای ما را بمباران میکرد . حالا شدیم داداش گل میگیم و بلبل میخونه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
شما تشابهات فکری با طلبان را بیان بفرمایید تا من برای . یعنی با این حرکات سیاسی یعنی ما هیچ‌گونه اختلاف عقیده نداریم یعنی رسمیت بخشیدن به انها هست . یعنی بیخ گوش کشور ما یک گروه افراطی بد تر از داعش شما بگویم که اصلا تفکر این افراد چی هست .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
دوست عزیز
اولا این جنایت در کنسولگری ایران در مزارشریف اتفاق افتاد
یکی از دیپلمات‌های ایران در این کنسولگری بصورت عجیب و معجزه آسایی نجات پیدا می‌کنه و بعد از حدود ۲۰روز و با مشکلات زیادی خودش رو به ایران می‌رسونه که براساس این ماجرا هم فیلمی ساخته شده به نام «مزارشریف»که فیلم بسیار جالب و جذابی هم هست که پیشنهاد میکنم حتما ببینید
ایشون اسمشون ظاهراً«الله مدد شاهسون»هست که این اتفاقات و خصوصا اتفاقاتی که توی خود کنسولگری حادث شده رو توی مصاحبه هایی بیان کرده که توی اینترنت میتونید پیدا کنید
بنابر گفته ایشون کسانیکه این جنایت رو انجام دادند از سوی ظرفهایی در پاکستان دستور می‌گرفتند و حتی در زمان انجام این جنایت از داخل کنسولگری و با تلفن خود کنسولگری با طرف خودشون که قاعدتاً باید مسئول بالاتر اونها بوده باشه تماس گرفتند و صحبت کردند و بعد از انجام جنایت هم با همون طرف مجددا تماس گرفتند که قاعدتاً در تماس اول اجازه کشتار رو گرفتند و در تماس دوم خبر انجامش رو دادند
از طرف دیگه طالبان افغانستان تا اونجایی که من میدونم‌ هیچوقت مسئولیت این کار رو قبول نکرد و این نشون میده که احتمالا و بنابر صحبتای دیپلمات نجات یافته ایرانی این کار از جای دیگری برنامه‌ریزی و انجام شده بوده
در مورد شعار مرگ بر و حرف شما درمورد مذاکره با آمریکا هم باید بگم که ایران از اول انقلاب تا الان و بنابر صحبتای امام خمینی و رهبری هیچوقت مذاکره و حتی ارتباط با آمریکا رو رد نکردند اما این مسأله رو در گروی نحوه تصمیمات و اقدامات آمریکا دونستم و تا الان هم ما هیچ صداقت و شرافت و تعهدی از آمریکا در مذاکرات و تعاملاتش‌با ایران ندیدیم ، نمونه جدیدش مذاکرات برجام و نمونه قدیمی‌تر هم مذاکرات الجزایر درمورد گروگانهای سفارت آمریکا و تا زمانی هم که آمریکا با ایران دشمنی می‌کنه ماهم باید شعار مرگ بر آمریکا رو ادامه بدیم
این نظر بنده بود و از نظر بنده نظر شما و هرکس دیگه ای هم محترمه اما بالاتر و مهمتر از نظرات من و شما و بقیه منافع ملی ما و حفظ عزت و شرافت کشورمونه که هر کدوم از این نظرات به رعایت این مسائل نزدیکتر باشه اون نظر درستتره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
مذاکره با طالبان که سهله ، ایران با آمریکا هم حاضره مذاکره کنه ولی درمورد آمریکا مسئله اینه که قصد آمریکا از مذاکره فقط تحمیل خواسته های خودشه و هیچ اهمیتی به خواسته‌های ایران نمیده چنانچه نتیجه مذاکرات با آمریکا رو در برجام و مذاکرات الجزایر دیدیم و سابقه مذاکره با آمریکا رو میدونیم چیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
موضع شهادت کارمندان کنسولگری مربوط به تصمیم غلط از سوی معاون وقت وزارت خارجه بود دیپلمات های ایران طی تماس با مرکز گفتند طالبان امدند وشهر را گرفته اند اجازه بدهید ما فرار کنیم و برویم بیرون اعلام می کنند طالبان با شما کاری ندارند و داخل کنسولگری بمانید. به هیمن سادگی و شفافیت و صداقت تاریخ را بازگو کنید یک تصمیم اشتباه ....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
دوست عزیز . چرا واقعیت را بیان نمیکنی . جوری رنگ کن که آستر رنگ حد اقل پیدا نباشه . وقتی از همه امور سیاسی سر رشته نداری بحث نکن . طلبان چقدر در افعانستان جنایت کردند . احمد شاه مسعود . ربانی را با بمب تو دوربین و امامه ترور کردند . چقدر در این چند سال مردم افعانستان را ترور گردند . اینها پس مانده همان تفکر داعش هستند که تنها عدتلت را در محبوس کردن زنان جامعه میدانند بس کنید این حرف ها . وجه مشترک ما با طالبان به چیست . اگر بر آرامش در افغانستان باشد که با این گروه بی وجدان مصالحه کرد پس میشود بر جنایت وحشی داعش هم ماله کشی کرد چرا سیاست ها شفاف نیست . . لعنت بر داعش و طالبان
ناشناس
| United States |
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
من چی میگم تو چی میگی . من میگم دست توریست های طالبانی را بگیریم که بیایید با دولت قانونی کشور افعانستان صلح کند در صورتی طالبان باید حقانیت خود را در پای صندوق رای باشد نه با ترور و وحشی گری و انتحاری . دوم اینکه در تفکر ایدولوژیک انها چیزی بنام مردم سالاری و دمکراسی وجود ندارد من مدت ده سالی بود که در پروژ ها کارگر افغانی با همین تفکر صحبت میکردم . طرف اصلا نمیداند که آرا مردم چی هست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
از آنجائیکه همه چی ما دچار سیاست زدگیست فردا پس فردا واگذاری استقلال وپرس پلیس دیگر تو انتخابات و صحنه های حساس سیاسی کسی نمگوید جناح اصولگرا و جناح اصلاح طلب ! همه میگویند جناح استقلال و جناح پرس پلیس و صاحب این باشگاهها حرف اول رو در عالم سیاست میزند و آدم می آورد و آدم میبرند و ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
این ۲۰ ۳۰ نفر همان اشوب گران هستند چرا دستگیرشان نکردین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
برجام یکطرفه خیلی قشنگ است!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
برجام نباشه جاش چی هست . اصلا چرا برجام امصا شد . برای اینکه اگر همین اتم در افعانستان و کویت و عربستان داشته باشه یا تمام‌کشورها داشته باشند جهان نابود خواهد شد تا هر درگیری شد بمباران اتمی خواهد شد منتها بعصی دول متخاصم دور تر هستند کمتر آسیب میبینند مثل امریکا . چطور میشود از مزایای برجام استفاده کرد . اصلا چرا برجام بهم خورد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
الان بالای ده تا کشور بمب هسته ای دارند مگر دنیا نابود شد
عجب استدلالی هایی می کنید
در ضمن اگر برجام نبود الان با این قیمت هایی که در عرض چند ماه چند برابر می شد شاهد نبودیم
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
دوست عزیز هنوز متوجه نشدی منطورم چی هست همین همسایه ما عراق در دوره صدام اگر صدتا بمب اتم داشت فکر میکردی چی میشد . به ایران و سپس به کویت حمله کرد . منطورم این هست که در کشورهای که حکومت ان ملت ها دمکراسی حاکم نیست خطرناک هست . در هند چه قدرتی هست در چین و روسیه چه قدرتی هست . مگر ندیدید روسیه خاک اوکراین را جدا کرد . . حالا شما بگد اگر اوکراین بمب اتم داشت آیا روسیه حمله میکرد این همان اشتباهی هست که همه فکر میکنند اگر اتم باشد همه در امنیت هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اگر برجام نبود این گرانی هم‌نبود . .‌یعنی شما برای حرف شما دلیل ندارید که اگر برجام نبود گرانی نبود سند جهت توجیه ما کاربران چیست . متاسفانه ایدولوزی و سیاست خارجی ما با کشوری درگیر شدیم که حتی در هواپیما سازی روسیه و شریک تجاری هست که یک هواپیمای سوخو نمیشود خرید . یعنی اگر روسیه بخاطر اوکراین مشکلش با غرب حل شود دوباره همان سیاست شوروی قدیم هست . دولت و ملت ایران در حال جنگ‌اقتثادی هستیم باید فکری برای تقابل با این جنگ اقتصادی کرد ابزار جنگ اقتصادی تولید داخلی . جدب سرمایه خارجی و ورود به ابزار های اقتصادی شمال اف ای تی اف هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
سندش چند سال قبل از برجام
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
اگر آمریکا که ابر قدرت نطامی و اقتصادی هست بمب اتم نداشته باشد کشدرها همیویگر را تیکه پاره میکنند . یعنی من و تو از سازمان ملل که سیاستمداران انجا نشسته اند بهتر میدانیم . اگر دو تا ابر قدرت جهان نباشند . همین کره شمالی و چین با ان ایدولوزی کمونیستی در دهه ۱۹۳۰ شرق آسیا را گرفته بودند . بنابرتین دو چیز را پیرمردان قدیمی راست گفتند سیاست بی پدر و مادر هست . دوم دنیا باید ابرقدرت داشته باسه تا کدخدایی بین دعوا ها باشه حق وتو برای همین هست کم از حق وتو در سوریه استفاده شد
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
مردانه همه نظرات را بنویسید برجام را ما شروع کردیم و خودمان آنرا آتش زدیم سندش تو مجلس دست رسایی و کوچک زاده است .فیلمش هم موجود.مقصر خراب شدن برجام صد بار اول ما بودیم و امریکا فقط یک بار خارج شد..
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
یه مردانگی دیگه بفرمایید و بگویید دلار های برجامی که امریکا به ایران فرستاد چه شد ..فحش که ندادیم به مردم بگویید چه شد دلار ها .برجام برای دلار ها خوب بود اما بقیه اش نه چرا؟.
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
هنوز سند برجام به ایران نرسیده بود که هوا فضای ایران برای تشکر از تیم مذاکره کننده موشک بالستیک شلیک کرد.چرا؟؟
خان محمدعلی آقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
روحانی: صداوسیما تصور می‌کند تعریف از دولت، مکروه است!!!!!!!
آخه جناب ریاست جمهوری علی برکت الله
شما مگه جایی هم واسه تعریف کردن باقی گذاشته اید؟!
رو که نیست سنگ پای قزوینه!!! تازه همونم از چین وارد میکنید!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
به رأی بیست و سه میلیون نفر ایرانی احترام بگذارید و تحمل کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
تحمل ميكنن كه فقط كامنت ميذارن، بهتره شما ها تحمل كردنو ياد بگيريد
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
میزان رای مردم هست . میزان نطرات مردم در صندوق رای هست .‌ اگر به نطرات صندوق نباشد یعنی دمکراسی یک بازی سیاسی با روح و روان مردم هست . نمبینید عصبانیت مردم را امروز ندیدید ندید چگونه مردم ناراحت از این هستند که پای صندوق رای رفتند ولی نطرات و مطالبات مردم چی شد . آلان تمام دستگاها باید بروند و از روحانی بخواهند که مردم چی میخواهند نه اینکه دستگاه چی میخواهد به رای ۲۳ میلیون احترام بگدارید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
بقول انتی سانسور رکورد ۲۴میلیون خرده ای احمدی نژاد رو هیچکس نتونست و درآینده هم هیچکس نمیتونه بهش برسه دمش گرم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
بهم کنایه نزنید ما سر قبری گریه میکنیم که مرده ای توش نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
خطاب به دوست ناشناس كه فرمودند " به راي بيست و سه ميليون نفر ايراني احترام بگذاريد و تحمل كنيد" برادر عزيز اوني كه بايد به اين آراء احترام بگذاره آقاي روحانيه نه ما اگر ما احترام نمي گذاشتيم كه مانند فتنه گران سال 88 مملكت رو به آشوب مي كشيديم .
ابوذر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
صدا وسیما که شبانه روز مجیز دولت را می گه ، حتی اون رشیدپور را به خاطر رفاقتش با آقای روحانی مجری تمام برنامه های صدا و سیما کرده ف هر برنامه انتقادی را هم از ترس قطع حقوقشون تعطیل کرده
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
باور کنید دولت هیچ کاره است .شاید تدارکاتچی خوبی باشد اگر بگذارند دلار های نفتی به صندوق برسه .همین الان دولت با اجبار کسان دیگر دلار را ده هزار اعلام میکند در حالی که جنسی که ما از بازار میخریم دلارش 20 هزار تومنه ..بعدش وقتی تومن مزد بگیری و دلار خرج کنی اسمش با احترام به فقرا میشه فقر مطلق
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
رئیس جمهوری که صد میلیون رأی داشته باشه ولی قدرت اجرایی نداشته باشد یک رأی هم زیادشه .بحث سر اینه که رئیس جمهور تصمیم گیرنده نیست بلکه کارمند حقوق بگیر است.چند تا کارگر هم به نام وزیر داره و اونها هم حقوق بگیر هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
واقعا جالب است این طالبان که از اساس شیعه کشی. در دستور کارشان بوده ودستشان به خون هزاران نفر آغشته است از یک طرف با آمریکا واز طرفی دیگر با ایران در حال مذاکره است اینجاست که درست گفته اند که سیاست پدر و مادر ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اشکالش چی هست اگر جنگ و خون ریزی پایان یابد
ناشناس
| United States |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
سیاست پدر و مادر ندارد . یعنی برای توجیه بیشتر مسایل اینچنین هست . مثلا در بحث اقتصاد اسلامی هست . اخلاق اسلامی هست . فرهنگ اسلامی هست . روابط خارجی و دانشگاه و انجمن ها و ادارات اسلامی هست وقتی میگویید چرا فقر زیاد هست چرا بیکاری و رکود و گرانی هست میفرمایند ربطی ....ندارد پس به کی ربط دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
دعوت نخبگان به کشور در حالیکه نخبگان داخلی خانه نشین شده اند جز ابراز اندوه نیست
پاسخ ها
مهدی
| Germany |
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
اونی که در خاج است اعتمادی به گفته های مسئولان ندارد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
ان های که نرفتند را حفظ کنید مابقی پیش کش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
کاملا درسته. فعلا اینایی که هستن رو دریابید بقیش پیشکش.
فریبرز
|
Canada
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
منطقه ای کردن حداقل دستمزد ، باعث کاهش آن در اکثر نقاط ایران خواهد شد. همین الان خیلی از کارفرما ها حداقل حقوق را در ایران خصوصأ خارج از تهران رعایت نمیکنند و اگر فکر میکنیداین باعث افزایش حداقل دستمزد بعضی ها میشود ، در اشتباهید.
در ضمن طرح ایجاد مناطقی که مردم بتوانند آزادانه تظاهرات کنند چه شد؟ یعنی تظاهرات دیماه که خودجوش تمام شد وعده دولت فراموش شد.
آنتی سانسور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
چه دنیایی شده
همه رسانه ها و دولتمردان عزا گرفته اند که چرا وزیر بهداشت رحانی استعفا داده!
یعنی از بین هشتاد و پنج میلیون نفر ، یک نفر واجد شرایط نیست؟! با این نمایندگان مجلس وکیل الدوله ای که شما دارید، رأی اعتماد گرفتن از مجلس هم که واستون سه سوته
وا عجبا
رئیس جمهور ما رو گرفته که من توی پنج سال ریل ساختم آخه حاجی ریل شکم کسی رو که محتاج نون شبش هست، سیر میکنه؟
باز خداوند متعال طول عمر باعزت به محمود احمدی نژاد عطا بفرماید که همان نفری چهل و پنج هزار تومن یارانه ش باعث شد که خیلی از فقرا تو اون زمان از گرسنگی نمیرند الآن هم که هرجا میره میگه لااقل هیچکاری واسه این ملت نمیکنین یارانه شونو بیشتر کنین که پول نونشون دربیاد!
ریل؟؟؟! خخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
یادمه یه زمان همون اوایلی که یارانه میدادن چهل و پنج هزار و پانصد تومان برای بعضی از خانواده های بی بضاعت و بی سرپرست خیلی کمک بود خیلی
چون اونا مثل مردم عادی نه ماشین داشتن که گرونی بنزین روی اونا تأثیر بذاره و نه آب و برق و گازی استفاده میکردن بیچاره ها
بنظرم همین یه کار رو که احمدی نژاد کرد واسه هفت پشتش بس بود تا برن بهشت بخاطر اینکه دعای خیلی هارو پشت سرش داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
اگر کل دولت و مجلس هم استعفا دهند اتفاقی نمی افتد چون هیچکدام دغدغه مردم را ندارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
یارانه مال کشورهای بدبخت و فقیره. ما که رو نفت خوابیدیم چرا باید محتاج این یارانه باشیم. برن اقتصادو درست کنن.
ناشناس
|
France
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
دوستداران روسیه این "نوکر کدخدا"اگر پاسخی برای عدم صدور مجوز فروش سوخو دارند اینجا یا در روزنامه محبوبشان بفرمایند؛بگوش جان میشنویم
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
بعضی قطعات سوخو آمریکایی هست. اگه به ایران بفروشه تحریم میشه و تولیدش میخوابه. معلومه که نمی فروشه. مگه روسیه نوکر ایرانه؟برید از کسی که بهش رای دادید بخواید بویینگتون رو بیاره باهاش برید فستیوال های خارجی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
یک جن در خانه مرد اصفهانی به دام افتاد....
این مرد را باید وسط سی وسه پل بدار اویخت تا مایه عبرت شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
جانم فدای سردار سلیمانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
.....اگر می خواهند مردم برگردند همه مسولان چه سردار وامیر
حقوق همانند مردم بگیرند و مرکز به پایین زندگی کنند که امکان ان خیلی بعید است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
آمین
کولی اندونزیایی اهل جزیره بالی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
یکی نیست به روحانی بگه که آقای محترم قطار و ریل و این چیزا خیلی مهمه و برای ترانزیت و تجارت تجار ایرانی مفیده درست اما صداوسیما اگه بخواد صبح تاشب از شماها تعریف و تمجید بکنه که همین اندک مخاطبانش رو هم از دست میده و مردم برای شنیدن صدای انتقاد از این دولت ضعیف و ناکارآمد و بازنده ی برجام باید پناه ببرند به شبکه های ماهواره‌ای! خدایا خودت به این دولت بفهمون که اکثر مردم دارند سختی میکشند و دولت بجز شاسی بلند سواران و ثروتمندان و پزشکان و غیره فقیر فقرا را هم ببیند
پاسخ ها
شیوا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ما در دوران مدرسه معلم هایی داشتیم که برعکس اغلب معلمان از ابتدای سال تحصیلی تا انتها فقط به شلوغترین ها و تنبل و ضعیف ترین ها بها میدادند و به آنها رسیدگی می کردند و توجه میکردند
زمانیکه علت رو جویا میشدیم میگفتن. که دانش آموز زرنگ و باهوش درسش را چه معلم به او توجه بکند وچه نکند میخواند و زرنگ است اما ضعیف ها هستند که به توجه نیازمندند
دولت ها هم از همان ابتدا باید فقط و فقط بفکر مستمندان و ندارها باشند وگرنه ثروتمندان خوب میدانند که در هرشرایطی چگونه پول بدست بیاورند
سیریوس کنفسیوس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
لعنت بر فیس بوک و اینستاگرام و توییتر که فقط ادعای آزادی بیان دارند و وقتیکه پای منافع کشورشون آمریکا در میان باشه اکانت سردار رشید اسلام و شهید زنده ایرانی حاج قاسم سلیمانی رو میبندند و این نشون میده که هیچ وقت در هیچ جایی از این دنیا رفاه و آزادی مطلق وجود نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
من پیشنهاد میکنم هرکس هر ایرانی ای که تو اینستاگرام و توییتر مشغوله سردار سلیمانی رو فالو کنه تا تعداد فالوورهای سردار سربه فلک بکشه
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
مگه ما خودمان اینترنت ملی نداریم . مگه پیام رسان ملی نداریم . فیس بوک و توییتر ایرانی در داخل داریم فراوان . منتها چرا استقبال نداره . کسی هست جواب بده چرا استقبال نمیشه .
ناشناس
| Canada |
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
مگر ایشون از تکنولوژی اجنبی استفاده می کنند ؟! فیلترینگ چی و برای کی هست ؟؟
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
هر وقت اجازه داداي ترامپ تو تلويزيون اسلامي ايرن زنده صحبت كنه بعد بيا انتقاد كن !
ماندیگو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اینهمه گفتند که به آمریکا اعتماد نکنید
اینهمه گفتند که سرنوشت هشتاد میلیون ایرانی رو به برجام گره نزنید
اینهمه گفتند که از اشتباهات گذشته عبرت بگیرید
اینهمه گفتند که خطاهای گذشته رو تکرار نکنید
اینهمه گفتند که به ظرفیت های داخلی کشور چشم امید ببندید
اینهمه گفتند که به جوونای ایرانی اعتماد کنید
چرا گوش به حرف بزرگتر ها ندادید
حالا خوبه که بویینگ و ایرباس پیشکش سوخو هم نتونیم بخریم
جناب آقای ظریف هدف برجام در ابتدا اقتصادی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
جناب حسن خمینی مگر شما از این دولت حمایت نمی کردید ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
داداش زیاد خودشو ناراحت نکن صدسال اولش سخته
ناشناس
| France |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
سوخو برای کشوریه که شما دوسش دارید.فرض کنید الان برجام نیست و بخرید.مگه نمیگین دنیا فقط امریکا نیست؟؟
ناشناس
| United Kingdom |
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
ناشناس 22:48، داری ادا درمیاری یا واقعا متوجه نمیشی؟ بابت برجام کلی امتیاز داده شده، هسته ای کشور تعطیل شده. برگشتیم به 20 سال قبل. میگه حالا فرض کن نیست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
آقای ماندیگو , تمام رئیس جمهورها ناکارامد بودند بهتر است این دفعه شما معرفی کنید کسی را که مشکل مملکت را حل کند, آقای برزگوار مشکل در نوع تفکر است
ناشناس
| France |
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
ناشناس ساعت ۳.فرمودی برگشتیم بیست سال قبل؟یعنی الان گوشی هوشمند تو دستت نیست؟یا منظورت اینکه غنی سازی بیست درصدی رو کنار گذاشتیم؟خوب که چی؟الان هم نظر سنجی بکنن مردم میگن خیلی چیزهای واجبتر هست از غنی سازی.شما خودتون رو به اون راه میزنید وقتی میگید روسیه نوکر ما نیست.شما روسیه دوستان مثل بقیه دوستان روسیه؛ کره شمالی کوبا المان شرقی مجارستان ونزوئلا سوریه زمانی میفهمید که این دوستی ضررش بیشتر از دوستی با امریکا هست که دیگه خیلی دیر باشه
ف ف
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
دمت گرم ؛ اینهمه گفتند که چکار نکنید و چکار نکنید ولی یک کلمه راه نشون ندادند که پس چکار کنید چون یادت باشه قبل از برجام اینقدر بهمون فشار اومده بود که مجبور به نرمش قهرمانانه شدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
صداوسیما وهمچنین سایر رسانه ها نبایداینگونه تلقی کنند اگر پیشرفتهایی که درکشور انجام می شود اگر رسانه ای کنند در تعریف وتمجید دولت است بلکه باید آن را به حساب پیشرفت نظام گذاشته ودرچهل سالگی انقلاب پیشرفتهای کشور رابرجسته تر نمایند نه آنکه آن را کتمان نمایند . مقام معظم رهبری فرمودند کارهایی که صورت می گیرد باید به اطلاع مردم برسد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بیچاره مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
چرا درتجمعات مردم ایران همیشه دستهایی درپشت پرده پیدامیشود اماتظاهرات سایر کشور نه پرده ای داردنه پشت پرده ای
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
چون انها دشمن خارجی ندارند که پول خرج کنند برای اغتشاش در کشور
نمونه اش فرانسه ولی برعکس ان در کشور خودمان یا بعضی از کشورهای منطقه مثل عراق و لبنان
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
ناشناس متوهم 21:50 ! چرا هيچ جاي دنيا به جز مردم توهم خاورميانه دشمن خارجي ندارند !؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
عجیب تر اینکه همش میگن تجمعات مجوز نداشت و باید مجوز بگیرند ، خداوکیلی وزارت کشور حاضره به تجمعات مجوز بده ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
طرح تحول نظام سلامت= پر کردن جیب پزشکان
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
با خارج شدن طرح تحول سلامت انشالاه زیر میزی دوباره اجرا خواهد شد . از این تاریخ به بعد باید از سر کیسه مبارک خرج کنی .طبق قانون اساسی آموزش و سلامت باید رایگان باشه حالا باید سر کیسه را شل کنی . مفتی کسی دست به تیغ جراحی نخواهد زد . یا اینطرف یا انطرف هم خر هم خرما که نمیشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
زیر میزی همان رشوه هست و گیرنده به جرم ارتشا باید مجازات شود. نمیدانم چرا تمام قوانین به پزشکان که میرسد معلق میشوند.در ضمن در طرح تحول هزینه ها پیش پیش و نامحسوس از جیب بیمار خارج شده چطور ؟ شما الان برو یه ماست 10000 تومنی بگیر، 100 تومنش به عنوان مالیات بر ارزش افزوده میره برای طرح تحول جیب پزشکان.
مهدی دوصفرهفت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
جالبه که توی ایران دانشجوها فقط اغتشاش رو خوب بلدن
اما موقعی که به یه جایی میرسن و فارغ التحصیل میشن فقط چشمشون به خارج دوخته شده
آخه مسائل دانشگاه آزاد چه ربطی به دانشگاه تهران داره آها یادم نبود که حس نوع دوستی دانشجوهای دانشگاه تهران گل کرده
متأسفانه از دهه هفتاد تا دهه نودی که الآن درآن هستیم دانشجویان کشور درهمه بزنگاه های تاریخی همانند ترم های تحصیلی شان مردود و مشروط شده اند
گرفتاری و بدبختی و فقارت و حقارت رو برای کشور خودشان و هموطنانشان میخواهند و سعادت و کامیابی و رفاه را در اروپا و غرب جستجو می کنند انشاءالله که در دهه بعد شاهد تغییر این رویکرد باشیم!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
دقیقا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
زدی تو خال مخصوصا اونجایی رو که همشون تا بجائی میرسن از خارج سر در میارن بجای اینکه به مردم هموطنشون یه سودی برسونن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بهترین خبر این هفته استعفای وزیر پزشکان بود. شخصی که با سر و صدای جلوگیری از زیرمیزی پزشکان خود را معروف کرد و مردم را خوشحال کرد ولی بعدا معلوم شد هدفش این بوده که درامد پزشکان را چندین برابر کند. در واقع زیرمیزی را به رو میزی قانونی طبق کتاب کالیفرنیا آمریکا تبدیل کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
طرح تحول سلامت مشابه طرح مسکن مهر بود. جفتشان در جهت منافع یک عده خاص. اولی به نفع پزشکان و دومی بساز بفروشان. هر دو هم با تزریق پول بسیار زیاد، شکست خورده و مانع از پیشرفت و عمران و موجب بیکاری.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بسیاری از رستوران ها و غذا فروشی های جزایر قشم و شهر بندرعباس و توابع، غذاهای حرامی چون خرچنگ و صدف و ماهی مرکب و هشت پا و ... آزادانه بفروش می رسانند و منو هم دارند.
پاسخ ها
لیلا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
داداش اونجا اهل سنت زندگی میکنن و اینا رو حرام نمیدونن
سید محمد زهرائی
|
United States
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
سید حسن خمینی: مردم باید احساس «توانایی تغییر» داشته باشند روح مرحوم امام شاد حرف آخر مردم همین است چرادر سیاست خارجی که تجارت را قفل کرده است تجدید نظر نمیکنیم چرا نمیتوانیم جلوی موازی کاری وفامیل بازی وهزارفامیل بازی ودروغگویی صدا وسیما وکیهان را بگیریم چرا مداحی آزاد ونقداساسی ملجم است چرا مرتب ازفتنه و فتنه 98 میگوئیم اگر زمان امام علی ع بود کسی توان حذف کامنتهای خیرخواهانه را داشت الان درمسئله دانشگاه با استعفای ولایتی خیلی از مسائل حل میشود ولی تلاش میکنند پای مدیریت قبلی را میان بکشند مثل روز روشن است قریب به اتفاق مردم از نحوه اداره کشور ناراضی اند چرا امید به تغییر ازبین رفته است چرا گرهی که بادست باز میشود را با عدم عبرت ازتاریخ به دندان میسپاریم تابناک به همه مقدسات قسم برای حفظ نظام وکشور و مردم نوشتم من احساس تکلیف شرعی کردم
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
به کیهان چکار دارید؟بیست و اندی سال هست دوم خرداد را میکوبد و حدود ۹ سال است دارد اخرین میخ به تابوت اصلاحات میزند و هنوز موفق نشده ان میخ را درست بکوبد.ولش کنید بگذارید نانش را بخورد
ناشناس
| United States |
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
سخنان ایشان در باب دمکراسی یعنی خواست مردم در هر ۴ سال تغییر میکند تا اینجا درست هست ولی برادر من چه بسیار من میشنوم که مردم میپرسند که فقرا خونه ندارند و در بسیاری شهرها حتی یک دستگاه سی تی اسکن یا ام ار ای برای تشخیص ندارند هر سال بودجه هنگفتی را مطالبه از دولت میکنید . آیا این روش هدایت پول مردم تا کی ادامه دارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
وقتي دانشگاهي در نقطه اي ساخته شده كه هزار مشكل دارد و با لابي كردن انجام شده تاوان اون رو چرا بايد مديريت امروز بدهد تمام اقوام و اقازاده هاي منصوب به خانواده هاشمي از اين دانشگاه مدرك دكتري و .... گرفتند اين دانشگاه فاميلي بود
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
متاسفانه در دولت روحانی انخایی که چشم امید مردم وپر تلاش وبی منت بمردم خدمت میکنند جایی ندارند ولی وزرایی مانند حجتی ونوبخت که با عملکرد خود هر روز بر مشکلات مردم اضافه میکنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
فرزندان خود را بفرستید پزشکی بخوانند. تنها رشته مافیایی که از هزار سال قبل تا الان در ایران بیشترین پول را کسب و همواره مانع از زیاد شدن دست در بازار می شدن و خواهند شد پزشکی است.
ایران بهشت پزشکان. تقریبا معاف از مالیات و تقریبا بدون مسئولیت. درامد چند ده برابر اروپا . گزینش هم زیاد سخت نمیگیرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بنده خدا میدونی برای اینکه در کنکور پزشکی قبول بشی حداقل باید 300 میلیون تومن هزینه کنی

اگر هم بخوای بری دانشگاه پولی باید هر سال 400 میلیون بدی
امیرمهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
دو جا در ایران بدجور شده
یه جا بقول رسول کربکندی و عادل فردوسی پور، فوتبال ایران و فضای مربوط به اونه
دومیش راه و روش پزشک شدن در ایران که باید پدر پزشک یا تاجر و ثروتمندی داشته باشی تا چندصدمیلیون بتونی خرج کنی تا پزشکی قبول بشی لـــــــــــــــــــــعــــــــــــــــنــــــت به تبعیض و فقر و نداری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
طرح تحول سلامت بهترین طرح بود. هر پزشکی از این طرح راضی است. درود بر بنیان گذار طرح. درامد پزشکان از طریق این طرح مناسب شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
طالبان در ایران.!!!
ناشناس
|
France
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
دیگه شورش در آوردید و تبعات آن نه تنها دامن همه را می گیرد . بلکه چندین نسل بعد هم باید تاوان بدهند.اگر کسی تا حالا بچه دار نشده دیگه بچه دار نشه که بعدا تو قبر روزی هزار بار تنش می لرزه وهزار ناله ونفرین وناسازای فرزندان را درپی خواهد داشت.با مدیریت آقایون هوای آلوده.بی آبی.تحریم.گرانی.تورم.....ماشالله این لیست پایان ندارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
این بابا هر روز از فرانسه به تعداد زیاد کامنت میذاره و قصد تخریب نظام رو داره. بپا تو فرانسه کشته نشی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ادبیات سردار سلیمانی در مورد مرحوم هاشمی نشان از منش مردانگی و پهلوانی این سردار ملی داره ، ای کاش انسانهای که هیچ نقشی در انقلاب نداشتند حرمت نگه دارند ،!؟ کینه حسد انساتها رو هر روز کوچکتر تر میکنه ، در ضمن خدمات جناب رضایی برای کشور نباید با یک تویت زیر سرود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
به نظر من کل فروش نفت رو بدیم به وزیر بهداشت تا ناراحت نشه.
احد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اقای روحانی کدام عملکرد شما را صدا و سیما بیان کند . فکر میکنین مردم برای شما فرش قرمز پهن میکنند . اقا مردم از دولت شما ناراضین چون برای ملت هیچ کاری نکردی .
ناشناس
|
France
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
با سلام و درود به روان پاک شهیدان و امام خمینی کبیر.مسؤولین امور کشور و مردم را رها کرده اندو مردم از آنها قطع امید کرده اند و این بسیار وضعیت حساسی است.از کسانی که به هر دلیل از جمله کهولت و ابوالمشاغل بودن توانایی ندارند عاجزانه تقاضا دارد دست جمعی استعفا دهند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
یکی از پایگاه های اصلی گروهک منافقین در فرانسه است..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
چرا هر که به غیر از دلواپسان تجمع برگزار میکنه میشه فرصت طلب و فتنه گر ؟،! این ملت درد و رنج داره ؟! چرا نمی دانید .
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
همین گروه فکری از پارسال تا حالا چند تا گرد همایی در مصوبات مجلس انجام داده . و شعار داده . انها دنبال چی بودند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
دلواپسان نگران امروز بودند که اتفاق افتاده. حالا شما غیردلواپسان باید پاسخ بدید نه اینکه سوال بپرسید. بفرما چرا وضع مملکت با وجود برجام و ارتباط به آمریکا و اروپا اینطور شده؟ پاسخگو باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
باید به دیپلمات های ما بخاطر شجاعت فوق العاده آنها تبریک ویژه گفت.
جضور دور یک میز و در یک اتاق با افرادی مثل طالبان شجاعت خاصی میخواهد

یاد آقای ولایتی افتادم که بعد از پایان جنگ و آغاز مناقشه عراق با آمریکا با صدام در یک اتاق دربسته مذاکره کردند ، واقعا ایشان جگر شیر دارند که با آدم خوری مثل صدام تنها بودند
پاسخ ها
ناشناس
| Bulgaria |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
باشه شما به این دیپلمات ها جایزه بده!! آخه صحبت کردن دل شیر میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه اینها چک میشن وارد جلسه میشن همینطوری که با اسلحه نمیان وسط جلسه
ناشناس
| Germany |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
درسته جگر شیر دارد که ۳۷ مسئولیت بغده گرفته است .
و یکیش هم دانشگاه آزاد است که .
Raha
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
چی فکر می کردم چی شد چقدر واسه این دولت موقع انتخابات سگ دو زدم و از بقیه فحش خوردم این بود نتیجش؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
مگه چشه؟!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
آقای روحانی . یعنی دو هزار کیلومتر راه اهن احداث شده تلویزیون رسمی کشور چیزی نگفته . خوب چرا از طریق دیگر رسانه ها مثل تلگرام به مردم اصلاع رسانی نکردید اصلا چطور هست خدمات هر سه ماه را در تلگرام که چهل میلیون کاربر دارد بدون سانسور بگدارید . این بهترین کار هست
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
تابی جان چند روز پیش در تحلیل سایت شما و کاربران این بود که ترامپ‌از ترس در سوریه خارج میشود در صورتی در سایت های دیگر که دیدم میگویند که ترامپ میخواهد میدان جنگ یا هزینه را به دیگر کشورها مثلا ایران بیندازد و نمیخواهد خسارت های بعدی را پدیرا باشد کدام تحلیل درست هست کاربران چی میگویند . یعنی اگر با تحلیل بالا اگر مردم سوریه هر چه زودتر به تفاهم در قدرت نرسند باتلاق جنگ دیگری شکل میگیرد مردم خسته از جنگ آرامش میخواهند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
باتلاق؟
عمو جان جنگ تمام شد و رفت و فقط نخاله های داعش باقی مانده
الان مسیر نوشتن قانون است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
مرگ بر داعش . مرگ بر طالبان . مرگ بر بوکو حرام .
ف ش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بنده چند بار گوش کردم بنظر میاد سردار سلیمانی می گند که من یک کنته رو بگم صحبتتون رو قطع می کنم ببخشید ....
نمیگه اگر ادامه بدیدی صحبتم رو قطع می کنم
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
میگه تعارف رو بزارید کنار.دوباره گوش کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
کاش اکثر قوانین مدنی کشور هم منطقه ای میشد ،که خیلی از مشکلات برطرف میگشت ؟،،
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اقای جوادی آملی نخبگان ایرانی خارج را پیشکش. طرح اقایان اصولگرا برای ایرانیاتی که در خارج اند و اقامت هم دارند در مجلس از سوی آقایان چیز دیگری است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
با اینکه دلم از صدا و سیما خونه ، با این حال به اون حق می دم که روحانی و عملکرد اون را نقد کنه . آخه این دولت چه کار کرده که باید تعریف بشه ؟ دلار را سه هزار تومن تحویل گرفته و الان یازده هزار تومنه و انتظار داره مردم مرتب قربون صدقه اش بروند که بیست هزار تومن نشد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
کاش امام جمعه های تهران هم از گمرکات تهران بازدیدی داشته باشند تا. ..
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۴:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
دلت را دلخوش نکن
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
در روستای که من زندگی میکنم مردم این روستا برای گرم کردن منزل و پختن غذا از هیزم استفاده میکردند و برای روشنایی از چراغ گرد سوز یا فانوس و برای شستشو از چشمه روستا بود و برای هیچکدام از انها پولی پرداخت نمیکردند ولی در دوره احمدی نزاد وقتی یارانه دادند به روستا همزمان آب و برق و جدیدا گاز را وصل کردند آلان‌مردم بابت هر کدام از ان موارد بالا باید خود هزینه و عوارض و مالیات و ارزش افزوده پرداخت کنند یعنی یارانه احمدی شده صفر . روستای بدهکار هم شده .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
شما تو روستای آمریکایی؟
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
با سلام خدمت همه من یک جانباز بدون درصدم با ضایعه مغزی براثر موج انفجار رزمنده روزهای اول جنگ ۵۹ تا۶۰ وسال ۶۳ نظرم اینه که واقعیت جنگ گفته بشه ازخیانت بنی صدر تاجنایت منافقین چون ما اینقدر از منافقین داخلی ضربه خوردیم ومی خوریم از دشمن خارجی نخوردیم
جنگ که تمام نشده اتفقا الآن جنگ شدیدتر شده باید نسل جوان بفهمه الآن در امنیت بسر می بریم نتیجه رشادت رزمندگان وشهداست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
دوست ارزوس سلامتی برات دارم . من که نمیدونم تو از خیانتی که گفتی توصیح بیشتر بده یعنی تا حدودی در سایت ها خواندم که بنی صدر به جنگ کلاسیک اعتقاد داشت ولی برخی به جنگ چریکی اصرار داشت . خداییش اگر خودت بیشتر اطلاع داری توضییح بده . چون برای ما جونان مهم هست م
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
مردم وجوانان می دانند اختلاسگران و ناکارامدان باید بدانند
ناشناس
| Germany |
۰۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
بوق را از سر گشاد میزنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
استاد حیف و میل منابع و نعمت ها هستیم ... بهتر نیست کمی هم به فکر تنظیم خانواده و کنترل جمعیت باشیم آیا کشوری که بیش از نیمی از آن کویر و بیابان است ظرفیت جمعیت 80 میلیونی را دارد ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
فعلا که از سی استان بسمت زمین های کشاورزی شنال ایران چه در جلگه ها و چه در دشت های شالیزاری برای خرید هحوم اوده اند یعنی درد سر در بیست سال دیگر خواهد بود یعنی در استانی اب نداشت دردسر خودش را دارد و استانی که آب دارد زمین کشاورزی ان استان در حال تخریب هست . سیاست گداری در این مورد چی هست تکلیف برنج و چای چی میشود
ناشناس
| Germany |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
اسلام به سرباز نیاز دارد!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
نگران نباش با این شرایط جمعبت ما به سمت پیری ومنفی خواهد شد
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
درود بر شما.ايران اگر بخواهد پيشرفته و مرفه باشد نبايد بيشتر از 30 ميليون جمعيت داشته باشد.واجبترين كار كنترل شديد جمعيت است!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
روحانی آخه از چیه دولتت تعریف کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
آیت الله جوادی آملی اگر درخواست میدادند بودجه سازمانهای مذهبی فرهنگی صرف پیشرفت و بهبود مملکت میشد خودبخود نخبگان هم بر می گشتند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
باید بپذیریم امثال سرداران وامیران زمان جنگ و الان زمین تا اسمان فرق دارند مثل سردار سلیمانی خیلی خیلی کم داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
ایا رانتخواران خون شهدا را به هدر ندادند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
اگر به دقت کل دستگاه های نظام برسی شود خواهید دید فامیل بازی درصد بالایی از مدیریت کشور را تشکیل می دهد ان وقت انتظار داریم مهاجرت نخبه نداشته باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
سردار جان برای نجات کشور باید همه مسولان برگردند به دهه ۶۰ با مردم زندگی کنند نه اینکه بگویند مرگ بر و مرگ بر شیطان و لی خانواده آنان ان جا زندگی یا گرین کارت و...باشند و اینکار و برگشت به آن دهه فقط ازتو برمی اید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
فاصله مردم ایجاد شده و مدیران بای آنرا قبول وان را درمان کنند اگر می توانند مثل ما زندگی کنند خوبه واگر نمی توانند کمتر خرج کنند تا مردم مقداری رفاه داشته باشند
Di bala
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
هم خونی معنا نداره ..
سعيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
تمام بدبختي هامون به خاطر مدح گويي وچاپلوسي هست
ملت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
خدایا مارار از دست این دولت که خودش رو در اعلی علیین میدونه و ولی همه مردم در شرایط سخت هستند نجات بده . همچنین از دست طرفدارای نااگاه . متاسفانه بجای معذرت و استفا میان و طلبکار مردم و منتقدان هستند. !!!!. صداوسیما هم که دایم داره مجیزگویی دولت رو میکنه و این همه طرفداری در هیچ دولتی سابقه نداشته است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
طالبان، داعش و آل سعود از اسراییل بدتر هستند. اگر با اینها مذاکره کردن قابل قبول است، با اسراییل هم مذاکره می کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
وقتی روحای حرف می زنه خوشحال می شم چون می بینم بلاخره یک نفر، عملکرد بسیار ضعیف و ناتوانی دولت تدبیر و امید را مورد حمله و نقد صریح قرار داده است
واسه همین اغلب فکر می کنم آقای روحانی به عنوان شهروندی صحبت می کند که در انتخابات قبلی از رقیب خود شکست خورده است
البته ایشان با همین نگاه به عملکرد دولت قبل نگریست و آن را به طور همه جانبه نقد نمود
فقط توی یک کارشون موندم و آن هم روش محاسبه و درک ایشان از مفهوم تورم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
آمريکا مرگ به نيرنگ تو پول آقازادهاميچکه درچنک تو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
عدالت در حقوق کارگران با این طرح میتواند رعایت شود زیرا در شرایط کنونی کارفرمایان واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک ناچارند شبیه واحدهای صنعتی بزرگ عمل کنند. اکنون همه واحدهای صنفی، صنعتی و کشاورزی مشمول قانون افزایش حقوق و دستمزد یکسان هستند، در حالی که میزان سوددهی هیچ یک از آنها یکسان نیست. مگر می شود یک واحد نانوایی و یا سوپرماکت و .. را با شرکت های پتروشیمی و وزارت نفت و وزارت نیرو و .. از لحظ دارمدی و کاری مقایسه کرد این نوع نگاه متاسفانه ظلم به جامعه کارگری بوده و هست که همه را به یک دید نگاه نمایند
شیخ فقرا
|
United States
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
درطول تاریخ وجدان بشریت با عیاری وجوانمردی وراستگویی وصداقت وپایمردی وعدم خرده گیری موافق بوده است مردم عاشق علی ع ونهج البلاغه امام حسین ع ویارانش وشهید همت وباکریها ومردان باوفای یک رنگ هستند دیروز دیدید وقتی دوتا مرد دوتا عیار دوتا ازجان گذشته سرداران رضایی وسلیمانی روی آنتن آمدند حال مردم عوض شد من که مرتب اشک میریختم آقای رشیدپور مجری توانا ومردمی است اتفاقا مداحی هم نمیکند ولی برای قدردانی از سردار سلیمانی یکی دوکلمه گفتند سردار گفتند ادامه بدهی قطع میکنم خوب اگر همه مسولان مثل آقای سلیمانی واقعا باخدا معامله میکردند دیگر اختلافی نبود حقیقت اینه عده ای انحصارطلب وناکارامد ومداح خودرا بجای مردان خدا غالب کرده اند مشکل مردم همین است و الا مردم امثال رضایی وسلیمانی وعلایی وهمتها را درحیات وشهادت عاشق اند دراصل مردم باوفایند ومسولان پیمان شکنی کرده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
ببخشید میشه بگید برای کدام تجمعات تا حالا مجوز صادر کرده اید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
تحویل هواپیماهای سوخو روسی به ایران منتفی شده است

دریافت ۲۰ فروند هواپیمای سوخو با وجود امضای تفاهم‌نامه خرید بین ایران و روسیه منتفی شده است. خزانه‌داری آمریکا مجوز خرید این هواپیماها را صادر نکرده و شرکت‌های هواپیمایی در پی خرید هواپیماهای دست دوم ولی جوان هستند. دبیر انجمن صنفی شرکت‌های هواپیمایی ایران می‌گوید به دلیل عدم صدور مجوز اوفک، ورود هواپیماهای سوخو از روسیه منتفی شده و سرانجام قراردادهای خرید ناروشن است. ایلنا به نقل از مقصود اسعد سامانی می‌نویسد: «شرکت هواپیمایی ایران ایرتور اخیرا تفاهمنامه خرید ۲۰ فروند هواپیمای سوخو را به امضا رسانده بود و یک ایرلاین داخلی هم پیش‌نویس قرارداد اجاره سه فروند هواپیمای سوخو را منعقد کرده بود اما گویا فعلا به دلیل عدم صدور مجوز اوفک، ورود این هواپیماها مقدور نیست. سوخو وعده کرده بود که برخی از قطعات آمریکایی این هواپیماها را تغییر می‌دهد تا برای فروش آنها به مجوز خزانه‌داری آمریکا نیاز نباشد. مقصود اسعدی سامانی می‌گوید سوخو نتوانست این اقدام را انجام دهد و احتمالا تغییر قطعات آمریکایی سوخو زمان‌بر باشد.
mahdi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
همین افراد نخبه و مستعد و دارای مدارج علمی بالا و خوب را نمی توانند برایشان کار درست کنند و از کشور دارند می روند. حال چطور انهائی که رفتند برگردند. کسی را می شناسم که دارای کارشناسی ارشد از بهترین دانشگاه دولتی تهران با معدل بالای 18 و پایان نامه 20 ( عالی ) الان بیگار است انهم در رشته مدیریت it با توانائی بالا و دانستن زبان انگلیسی می خواهد برود از کشور بخاطر بیکاری و در همین حال ژن های خوب و داماد ها و عروس و خانواده های از ما بهترون یکی یکی استخدام و مقام می گیرند. کجا هستیم و ما را در کجا قرار داده اند.
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
ازدید یک امام جمعه با لباس مبدل از گمرک
مگه مسائل گمرک مسول خوشو نداره ....دوم اینکه کار بسیار درستی کرده کشوری که برای گمرکش بازرس نداره که مواظب و مراقب باشه امام جمعه هم میتونه با لباس مبدل ورود کنه
سوم اینکه علاوه بر بازرس همه افراد جامعه به نوعی باید مسولین مملکتی رو زیر نظر داشته باشند و مراقب باشند که خطا نکنند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
الان یکی بگه ما چرا برجام رو امضا کردیم؟ چرا روحانی یا حداقل ظریف استعفا نمیدن؟ فیلم تمام وعده هاشون قبل امضای برجام موجود هست!!! چرا راست راست کذب میگن ؟بدترش اینکه یه عده هنوز طرفدار اینان!!! بابا کلاهی بزرگتر از برجام مگه سرمون رفته بود تا الان!!! نه هواپیما میدن نه دلار و نه هیچ چیز دیگه برگشتیم به دوران محمود منتها دیگه برگی به نام هسته ای هم نداریم که باهاش بازی کنیم همه چیو دادیم هیچی نگرفتیم و دل خوش کردیم به امضای کری که امضا و حرف امریکا قوله!!! اینم از کدخداتون خدایا کاری کن همه چیز درست شه نه امیدی به سیاست مداران دارم نه حتی به مردم کشورم که این دولت حاصل رای همین مردم کشورم هست
اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
بفرمائید با نخبگان داخل کشور چه برخوردی داشتید که نخبگان رفته از کشور بخواهند بیایند
مگر اینکه منظور افرادی که در حال حاضر بر مسند قدرت هستند و آقازاده های خارج کشور را نخبه بدانید
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
کم شمارند مردان مردی همچون سردار سلیمانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
اینکه توانستیم با 200 هزارتومان جبرانی حقوق در سال بازنشستگان و انهائی که زیر سه ملیون حقوق میگیرند را قانع کنیم از شاهکار های این دولت است
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
هرکاری اصول خودش رو دارد شما نمیتوانید نخبگان رو به کشور دعوت کنید و در معرض تهدیدهای امنیتی قرار دهید بعد انتظار داشته باشید آنها همچنان در ایران بمانند
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
شما تا دیروز می گفتید گروهک طالبان مزدور امریکا است و پایگاه مردمی ندارد حالا چگونه پنجاه درصد افغانستان دست او است؟

چرا واقعیتهای روز را قبلا نمی گفتید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
همین حالا هم واقعیت گفته نمی شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
داعش كجابوده لطفا شما جلوي زورگيراي محله طرشت و خيابان جواد اكبري را بگير كه با تهديد و سلاح سرد شبها گوشي هاي مردم را به غارت مي برند.

سه نفر قمه به دست با يه موتور آسايش مردم را گرفته اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
مذاکره با طالبان کاملا که به هرحال (چه دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم) هنوز هم در افغانستان قدرتمند است برای ایران ضروری است و هیچ اشکالی هم ندارد.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
درود و سلام بر رادمردان ایران زمین همچون سردار سلیمانی.
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
متاشفانه کامنتهای تابناک دیگه مثل قدیم واقعی و مردمی نیست، فقط کامنتهای عده ای خاص و یا حتی کامنتهای خود نفرات در حال پخشه اون هم بدون لایک و دیس لایک تا واقعیت روشن بشه
این ره به ترکستان است برادران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
چرا هواپیمای مسافربری کوثر نمیسازن؟
مریخ
|
France
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
سردار سلیمانی
سعید جلیلی
محمود احمدی نژاد
محمد باقر قالیباف
از افراد مسئولی هستند که طمع دنیوی ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
در مود کامنت ها میلی عمل می کنید
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سوال از رئیس جمهور عیسی جعفری رضا عسگری طرح مالیات بر خانه های خالی