۲۸۹۷۶بازدید
هزار و سیصد و هشتاد و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ هاشمی طبا: مخالفان روحانی فقط شعار می دهند؛ راه حل ندارند/دستگیری سه عضو گروهک الاهوازیه در دانمارک و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۴۹۷۵۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۷ 07 November 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

اتفاق عجیب در بازسازی ورزشگاه آزادی

به تازگی یک اتفاق عجیب در بازسازی استادیوم آزادی رخ داد. کارگران برای تعمیر سکوی vip مجبور شدند یکی از دیوارها را بشکافند که بعد از شکافتن آن، متوجه 6 توالت پشت دیوار شدند که سال های سال بلا استفاده مانده بود! جالب اینکه هیچ کس هم نمی دانست چرا این دیوار جلوی توالت ها کشیده شده است! در حالی که استادیوم آزادی با کمبود سرویس های بهداشتی مواجه است! /خبرورزشی

بیش از ۲۶۲ هزار ایرانی امسال به گرجستان سفر کردند

رئیس سازمان ملی گردشگری گرجستان گفت: در ده ماه سال جاری بیش از هفت میلیون و ۵۰۰ هزار گردشگر خارجی به گرجستان سفر کردند که ۲۶۲ هزار نفر از آنها شهروندان ایرانی بودند./ اسپوتنیک

تیکه سنگین وزیر خارجه اسپانیا به ترامپ

وزیر خارجه اسپانیا روز سه شنبه در نشست خبری مشترک با همتای روسی خود با انتقاد از خروج یکجانبه آمریکا از توافق هسته ای با ایران، تأکید کرد که مادرید تهدیدها علیه ایران را نمی پذیرد. بورل و لاوروف 'تهدیدهای' دونالد ترامپ علیه مقامات ایرانی را سرزنش و تأکید کردند، این گونه سیاست ها کارساز نخواهد بود. وزیر خارجه اسپانیا در این نشست خبری تأکید کرد که ادامه سیاست های واشنگتن مبتنی بر 'تهدید' طرف مقابل و 'درخواست های یکجانبه' از وی، در عصری که ما زندگی می کنیم، معنی و مفهومی ندارد. وزیر خارجه اسپانیا با بیان این مطلب که اتحادیه اروپا بر حفظ برجام تأکید دارد، گفت: این ایده رئیس جمهور ترامپ که معتقد است 'اگر شما با ما نیستید علیه ما هستید'، سیاستی است که دیگر این روزها خریدار ندارد و به عصری دیگر مربوط می شود.

واکنش وزیر ارشاد به تحریم‌های آمریکا

سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی به تحریم‌های آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد. در توئیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: «پیامبر (ص) درخندق محاصره احزاب، ویرانی ایوان کسری را دید و بشارت داد. منافقان و ترسویان خندیدند و مؤمنان باور کردند. کم‌تر از یک دهه همگان دیدند هیمنه پوشالی تهدید و تحریم فرو می‌پاشد. کاخ سفید از قصر مداین استوارتر نیست. ‏اشاره‌ به روایت مشهور که در جنگ احزاب، که مدینه در محاصره مشرکان و یهود بود، پیامبر(ص) در حفرخندق کنار یاران کلنگ می‌زد، به سنگی رسید و بر آن زد و برقی برخاست و حضرت تکبیر گفت. اصحاب راز تکبیر را پرسیدند و ایشان پاسخ داد که سقوط کاخ مداین را در لابلای برق سنگ دیدم. »

صحبت‌های وقیحانه بن سلمان درباره جمهوری اسلامی ایران

رسانه های صهیونیست از سخنان جنجال برانگیز ولی عهد عربستان در جریان نشست بی سابقه با هیأت مسیحیان حامی رژیم صهیونیستی در ریاض خبر دادند. به گزارش المیادین، رسانه های صهیونیستی گزارش دادند، اخیرا «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان در اقدامی بی سابقه با اعضای یک هیأت از مسیحیان حامی رژیم صهیونیستی دیدار کرده بود. رئیس این هیأت صهیونیستی اعلام کرد که در جریان این نشست، محمد بن سلمان در خصوص جمال عبدالناصر و رهبر ایران(امام خمینی (ره)) صحبت کرد. بن سلمان در این نشست طبق معمول با متهم کردن ایران، مدعی شد که بنیانمگذار جمهوری اسلامی (امام خمینی (ره)) و جمال عبدالناصر رئیس جمهور پیشین مصر باعث نابودی منطقه شده اند!بن سلمان در این نشست گفت که دشمنانش جنبش حماس، داعش و القاعده هستند. وی افزود که ایران، حزب الله و اخوان المسلمین نیز جزو دشمنانش هستند. بن سلمان در حالی این سخنان جنجال برانگیز را مطرح می کند که با بحران بی سابقه ترور جمال خاشقجی رو به رو است و بر اساس گزارش های رسانه ها شاهزادگان سعودی قصد برکناری او را از قدرت دارند.

دختر ایرانى وارد مجلس ایالتى فلوریدا شد

در جریان انتخابات میان دوره اى آمریکا، برای اولین بار یک ایرانی وارد پارلمان ایالت فلوریدا شد. «آنا اسکیمانی» اولین ایرانی-آمریکایی است که توانست در مجلس ایالت فلوریدا پیروز شود. آنا اسکیمانى با ٥٧ درصد ارا در مقابل رقیب جمهورى خواهش به پیروزى رسید. /انتخاب

ابطحی: جهانگیری باید از دولت خارج می‌شد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: با خروج آقای جهانگیری از دولت اصلاح طلبان نه تنها ضرر نمی کنند بلکه این اقدام مسیر رو به رشدی را مقابل اصلاح طلبی باز می کند. مدتی است که جریان تندرو در جبهه اصلاحات ساز ناکوک میزنند و در شرایط حساس و پر فشار فعلی از ضرورت فاصله گرفتن اصلاح طلبان از دولت روحانی سخن می گویند. هر چند بسیاری از دلسوزان دو جناح معتقدند این طیف برای فرار از مشکلات و با نگاهی به انتخابات آینده این موضوع را مطرح می کند و این رفتارها مانند دوران قبل از سال 84می تواند به روی کار آمدن فردی پوپولیست منجر شود اما تعداد معدودی همچنان بر این نظریه اصرار دارند. محمد علی ابطحی یکی از این افراد است. ابطحی درباره اصرار برخی اصلاح طلبان بر خروج جهانگیری از دولت گفت: بنده در همان ماه اول بعد از پیروزی آقای روحانی در انتخابات در چند توییت و حتی طی صحبتی با آقای جهانگیری پیشنهاد کردم که ایشان از دولت خارج شود، استدلالم هم این بود که آقای جهانگیری در دولت نه تنها ظرفیت کار نخواهد داشت، بلکه از طرفی مشکلات دولت هم بر دوش ایشان گذاشته می شود. وی ادامه داد: با شناختی که از آقای روحانی داشتیم قابل پیش بینی بود که در دور دوم فضا را برای اصلاح طلبان باز نکنند که در این شرایط آقای جهانگیری هم در غربت بمانند. /نامه نیوز

واکنش کمیسیون اروپا به تصمیم سوئیفت درباره ایران

یکی از سخنگو‌های کمیسیون اروپا گفت، این بدنه اجرایی اتحادیه اروپا، از تصمیم سوئیفت برای تعلیق دسترسی برخی بانک‌های ایران متاسف است. «جامعه جهانی ارتباطات بانکی» مشهور به «سوئیفت» روز دوشنبه همزمان با بازگشت تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اعلام کرد، دسترسی برخی از بانک‌های ایرانی به این سامانه پیام‌رسان بانکی را تعلیق کرده است. سوئیفت روز دوشنبه اشاره‌ای به نام این بانک‌های ایرانی و یا بازگشت تحریم‌های آمریکا علیه ایران نکرده بود، اما در بیانیه‌ای تعلیق همکاری با بانک‌های ایرانی را اقدامی تأسف بار نامید و مدعی شد، این تصمیم در راستای حفظ ثبات و انسجام نظام مالی جهان اتخاذ شده است. /فارس

ابتکار: در صورتی به ورزشگاه می‌روم که همه خانواده‌ها بتوانند بروند

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده تأکید کرد: در صورتی به ورزشگاه می‌روم که امکان دیدن این بازی برای عموم زنان و خانواده‌ها آزاد باشد؛ کاری که در دیدار ایران و اسپانیا انجام دادم. معصومه ابتکار در کانال تلگرامی خود نوشت: طی روز‌های اخیر با انتشار مصاحبه‌ای درباره دیدن بازی پرسپولیس- کاشیما در ورزشگاه آزادی، سوءتفاهمی در افکارعمومی ایجاد شد. وی ادامه داد: بنابراین لازم دیدم بگویم در صورتی به ورزشگاه می‌روم که امکان دیدن این بازی برای عموم زنان و خانواده‌ها آزاد باشد؛ کاری که در دیدار ایران و اسپانیا انجام دادم. معاون رئیس‌جمهور افزود: دولت دوازدهم همه تلاش خود را برای حضور زنان و خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی به کار بسته و نباید گذاشت اقدامات غیرحرفه‌ای برخی رسانه‌هایی که به نفرت پراکنی مشغولند، سبب دوری مردم و مسئولین بشود.

دستگیری سه عضو گروهک الاهوازیه در دانمارک

پلیس دانمارک امروز (چهارشنبه) خبر داد، سه عضو یک گروهک مخالف ایران را به ظن تمجید از حمله ۲۲ سپتامبر (حمه تروریستی اهواز) دستگیر کرده است. به نوشته خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، سخنگوی پلیس دانمارک گفت که اقدام این افراد، قوانین دانمارک را نقض کرده است و آن‌ها جریمه شده یا تا دو سال حبس خواهند گذراند. سخنگوی پلیس دانمارک همچنین گفت، این سه نفر از اعضای گروهک الاهوازیه هستند.

خاتمی: تمام تحریم‌های آمریکا تهی است

سید احمد خاتمی در ویژه برنامه رحلت حضرت رسول اکرم‌(ص) و شهادت امام حسن مجتبی‌(ع) در مسجد جامع جیرفت با اشاره به تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران گفت: تمام تحریم‌های آمریکا تهی است همان گونه که پیامبر(ص) را هم در مدینه تحریم کردند اما بی‌فایده بود. نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مردم جیرفت مردم ولایتمداری هستند خاطرنشان کرد: در اغتشاشات دی‌ماه سال گذشته جیرفت جزو شهرهایی بود که هیچ همراهی با آمریکا نداشتند و از شهری که نفس امام خامنه‌ای در آن باشد چنین توقعی هم هست. وی با اشاره به اینکه کسانی که با انقلاب اسلامی همراه بودند ثروتمندان از خدا بی‌خبر نبودند و همان مستضعفین بودند گفت: دینی که در آن نماز نباشد آن دین ارزش ندارد، مگر می‌شود کسی به نماز بی‌اعتنا باشد اما بگوید من مسلمانم چرا که این مهم با مسلمانی مغایرت دارد.

هاشمی طبا: مخالفان روحانی فقط شعار می دهند؛ راه حل ندارند

رقیب روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ گفت: مخالفان روحانی مسائل را بزرگ می کنند و دائم انتقادها و برخوردهای تندی انجام می‌دهند، خود اینها اگر امروز سرکار بیایند هیچ کاری نمی‌توانستند انجام دهند. سیدمصطفی هاشمی‌طبا درباره افزایش انتقادهای مخالفان روحانی به دولت گفت: برای رفع مشکلات فقط نباید شعار بدهیم بلکه باید راه حل ارائه کنیم، خود من انتقاداتی به آقای روحانی دارم اما اینکه فکر کنیم آقای روحانی و وزرایش می توانند همه مشکلات را رفع کنند واقعا این یک انتظار کاملا بی خود است. وی افزود: خیلی مسائل است که در اختیار دولت نیست. همین تحریم های آمریکا را مشاهده کنیم، آمریکا کشورها را تهدید می کند که حتما باید با ایران رابطه خوبی نداشته باشند، چه طور آقای روحانی می تواند مشکلاتی ناشی از این اتفاق را حل کند.

واعظ آشتیانی: خروج آخوندی از کابینه مسالمت آمیز نبود

امیررضا واعظ آشتیانی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با رویداد۲۴، درباره حضور آخوندی در لیست ۵ نفره شورا برای انتخاب شهردارگفته است: آقای آخوندی در زمان حضورش در کابینه موضع متفاوتی از دولت داشت؛ ضمن اینکه رئیس جمهور و کارشناسان از عملکرد او در بخش مسکن و عمران رضایت نداشتند که این موضوع نشات گرفته از سوء نگاه و سوء مدیریت آقای آخوندی در دوره وزارت بود. عضو پیشین شورای شهر تهران گفته است: اگر احیانا شورای شهر به آخوندی به عنوان شهردار تهران رای دهد، مطمئنا چالش‌های شهرداری و دولت بیشتر خواهد شد زیرا نحوه خروج آخوندی از دولت مسالمت‌آمیز نبوده و حاشیه‌های مختلفی داشته است که این حواشی می‌تواند باعث اختلاف شهرداری و مجموعه دولت بشود، بنابراین امیدوارم اعضای شورای شهر کاری نکنند که مردم شهر دچار آسیب و چالش شوند.

گزینه ای که نمی تواند شهردار تهران شود

آیین نامه احراز شرایط شهرداران مصوب سال ۷۷ با ابلاغ معاون اول رئیس جمهور اذعان میکند که شهرداران شهر‌های درجه ۱۱ و ۱۲ (کلانشهر‌ها و تهران) باید دارای مدرک کارشناسی ارشد باشند. این در حالی است که طبق اطلاعات موجود در سامانه شفافیت شهرداری تهران رسول کشت پور دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی بوده و شرایط احراز شهرداری تهران را ندارد!

اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۷۸
م ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
این سرویس بهداشتی رو برا روز مبادا گذاشته بودن. احتمالا خیلی دوراندیش بودن و میدونستن یه روزی که امروز باشه ای اف سی گیر میده، خواستن همه رو سورپرایز کنن. حیف این مخچه ها همینطوری تلف بشن. حقشونه جاهای بهتر ازشون استفاده بشه:)
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
حتما توالت فرنگی بوده
ناشناس
| France |
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
فک کنم جهت دستشویی رعایت نشده بوده در زمان طاغوت به این چیزا اهمیت نمیدادن
خان محمدعلی آقا
| United Arab Emirates |
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
نامزد انتخابات ریاست جمهوری شدن یه خوبی ای داره اینه که
امثال هاشمی طبا رو تا قبل از انتخابات حتی فامیل هاش هم نمیشناختن
اما بعداز انتخابات، با این که یکم بیشتر از ظرفیت ورزشگاه آزادی رأی آورد، اما درمورد هرچیزی و هر مشکلی در کشور، کارشناس محسوب و حرفاش همه جا منتشر میشه!
فقط حیف که با اون همه حمایتی که از مسئولین دولتی کرد، بعداز انتخابات پست و مقامی بهش ندادن!
مخاطب تابناک
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
اینکه سالانه هزاران میلیارد تومن ارز از کشور خارج میشه به خاطر تفریح مردم چیزی نیست که بشه لاپوشانی کرد پیشنهاد میکنم کیش و قشم تبدیل بشه به آنتالیای ایران تا جلوی این همه خروج ارز و کشته دادن برای مشروب و ... گرفته بشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
دستشویی احتکار کردن همین یه قلم رو کم داشتیم!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
آن دختر ایرانی که به مجلس آمریکا راه یافت از حامیان سرسخت LGBT ها هست و با حمایت آنها توانست به این موفقیت بزرگ دست یابد. اگر در ایران میماند الان یا یک خانم بدبخت خانه دار بود و یا اینکه در یک مغازه با حقوق ماهی 50 هزار تومن فروشنده بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
شما ظاهرا در زمان قبل انقلاب سیر می کنید و از وضع زنان و دختران امروز ایران خبر ندارید
!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
و صبح تا شب برای بدست اوردن حقوق اولیه ی انسانیش با این و اون بحث میکرد.کاری ک خ از ما دخترا داریم میکنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
پس مریضه از قیافش پیداست از این مریضا زیادن
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
البته اگر الان تو ایران بود برای هر ترددش در سطح شهر هزار جور آزار و تیکه از برخی آقایون می شنید و مجبور بود تحمل کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
فکرشو بکنین، یه روزی یه خانم با تابعیت ایرانی که پدر و مادرش از افغانستان هستن، نماینده مجلس ایران بشه!
بنظر من که خیلی خوبه، ولی با این رفتارهای نژادپرستانه‌ای که تو خیابون میبینم، عمرا تا صدسال دیگه هم بشه همچین چیزی رو ببینیم...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
کسی که پدر و مادرش افغانی هستند، خودش هم افغانی خواهد ماند، همانگونه که شما با پدر و مادر ایرانی، ژاپنی نخواهید شد، البته می توانید از ایرانی بودن خود دست بکشید، ولی لطفا از هست و نیست ناچیز ما ایرانی ها بذل و بخشش نکنید. هیچ بیگانه ای از ما نخواهد شد، با همه خوبی ها و بدی هایی که داریم، نه تا صد سال دیگر و نه تا صد هزار سال دیگر.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
مهم نیست ازکجا اومده سوال اصلی اینه خود را ایرانی میداند یا افغان یا..
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
تو آرزوهایت را نوشتی.متاسفم که 3/5میلیون از شماها را که اکثرا هنوز بعد از 40سال حتی مورد شناسایی دولت ما قرار نگرفته اید کنار خودمان پذیرفتیم و امروز به اسم یک ایرانی با نژاد پرست خواندن ایر انیها که کلید واژه ی این روزهای شما افاغنه،در سایتهای ایرانی و افغانی شده کامنت میگذارید.
اگر این دست و دلبازی ها در دولت و ملت آمریکا
وجود داشت شماها یقینا آنجا را به هر جای دیگر دنیا ترجیح میدادید.ولی شما بهتر از هر کسی میدانید که کشورهای خاور میانه حتی کشورهای کوچک حاشیه ی خلیج فارس هم پذیرای شما نیستند.پس شکر گزار مردم ایران باشید تا دچار عقوبت کفران نعمت نشوید.این نژاد پرست نژاد ،نژادپرست گفتن ها ممکن است روزی شما 3/5میلیون نفر را در دسته های چند ده هزار نفری آواره کشورهای مختلف دنیا کند .طوری که شب و روز حسرت روزهایی را بخورید که در ایران بودید.لطفا این رأفت دینی و ایرانی را از یاد نبرید .
ما و حکومت ما ضمن اینکه از شما پذیرایی میکنیم با حواسی جمع مراقب رفتارهای شما هستیم ،مطمئن باشید خیانت در هیچ جای دنیا پذیرفتنی نیست.
تابناک عزیز باز هم ترس این را دارم که نظرم را به دسته ی نظرات غیر قابل انتشار ببرید ،ولی چاره ای نیست هر جا بوی خیانت بیاید نمیشود ساکت ماند.
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
من چند نفر از افغانستانی ها رو میشناسم که از ایران اخراج شدند و الان آدم های مشهوری هستند. مثل خالد حسینی نویسنده ی معروف که الان آمریکاست و رمانش به سرعت فیلم سینمایی شد
ناشناس
| Canada |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
به اون ناشناس ۱۱:۵۴ باید گفت همانطوریکه ما ایرانی ها به محض اینکه کسی اون ور دنیا به ما چیزه بگه اعتراض میکنیم دلیلی نداره رفتارهای نژادپرستانه بعضی هموطنان سرپوش گذاشت اینهمه رفتار نژادپرستانه هست ولی نمیدانم چطور عده ای حتی نمیگذارند صداش به گوش کسی برسه تا از اینها کم بشه. حرکت شماها که میخواهید صدای اصلاح جامعه ایران خفه بشود بسیار بدتر از اون دسته نژادپرستهاست. مطمنم اگر شما یک هزارم این نژادپرستیها رو اون ور دنیا میدید فریاد وا مصیبتها گوش فلک روکرد میکردید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
حتی خارجی ها هم فهمیدن این امریکا قابل اطمینان نیست ولی بعضی از اقایان هنوز در عصر حجر سیر می کنند و چه فکر هایی که نمی کنند!!!!
پاسخ ها
ایکس
| Romania |
۰۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
تو کدوم غار زندگی میکنی که اینقدر پرتی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
خوب شد که شما اقای هاشمی طبا ریس جمهور نشدید و گرنه خود شما شخصا می گفتین که من رییس جمهور هیچ کاره هستم و باید بازار ول باشد
در ضمن بک کمی مدیریت مملکت داری را از این کوبایی ها یاد بگیرید که هم سخترین تحریم ها هستند و یک دهم امکانات ما را هم ندارند و چجوری تورمشان کمتر از ۵ درصداست
هر چند که کومنیست هم باشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
35 سال کشور دست امسال هاشمی طبا بوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
اونا سر جنگشون با تشیع هست. کوبا هم اگه کشور شیعی بود الان وضعش بدتر از ما بود.
زیر علم کومونیست ها سینه زدن هم عاقبت نداره اخوی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
عزیز گفتم رسم مملکت داری و نه رابطه با دیگر کشور و به قول معروف کد خدا و شیعه و دین اینجا معنی ندارد در اداره یک کشور
سیامک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
یک سوال: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل در سال 1357 محمد بن سلمان ولیعهد آل سقوط چند ساله بوده است؟
پاسخ ها
احسان
| France |
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
چه ربطی داره؟!پگه تو هیتلرو دیدی؟پس در موردش نباید حرف بزنی یا انیشتین یا حتی سعدی و حافظ!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
دراینکه این بچه حرف مفت بزنه شکی نیست ولی تحلیل تاریخ می توان کرد.
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
الان مشکل ما شده 6 توالت ورزشگاه آزادی !!!!!!!!
پاسخ ها
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
مگه تابناک قرار داره فقط از مشکل شما بنویسه؟!
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
این آقای خاتمی نماز جمعه محترم هم شاید اطلاع نداره مردم بیچاره شدن
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
چنان کیف کرده اید که دختر ایرانی وارد مجلس آمریکا شده که انگار آنجا را فتح کرده . نه بابا این یک کاملا آمریکایی با اسمی ایرانی است که قسم خورده تا پای جان برای منافع آمریکا بایستد و ایران و ایرانی هم برایش اصلا مهم نیست الا اینکه دشمن آمریکا هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
از اینک نگاه نژاد پرستانه ندارن قابل تحسین اند.شما میتونید تصور کنید یک آمریکایی در ایران نماینده ی قانونی مردم باشه?ا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
ابطحی جان دیگه ملت فریب نمی خورد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
از ابطحی یا جهانگیری ؟ اینو بگو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
خدا کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
كسانی كه اين ورزشگاه رو ساختن مي دونستن كه آيندگان كاري براي توسعه و تجهيز ش انجام نميدن لذا خودش دست بكار شده و شش تا دستشويي زاپاس براش ساخته . خدا وكيلي اگه اون معمار بنده خدا اين شش تا دستشويي رو نساخته بود ، امروز كسي هست كه همت كنه و بسازه ؟
ناشناس
|
Singapore
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
دیگه دنبال اهو دویدن فایده نداره.
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
لیاقت ایرانی های غیور وپرتلاش درهمه جای دنیا مشهوداست که باعث پیشرفت آنهامیشود ،ولی نه باپارتی بابا جان ویارای دراثر لج ولجبازی .
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
کاربر محترم حسین . برادر چرا خواستی با رفتن یک زن ایرانی در پارلمان امریکا یه نظری داشته باشی . یعنی مثل سیاسیون که تریبون دارند برای فرافکنی و تفسیر و توشیح هر چیزی باید یه حرفی بزنیم . آخ آخ آخ سیاست تمام مغز و مخ ما ایرانیها را احاطه کرده میدونی اشکال از کجاست . اشکال از این هست که وقتی بعد از انقلاب هر کدام از ما فکر کردیم رای به این و آن دادیم سیاست مدار هستیم . یارو در آمریکا رای آورده این را هم میخواهی بگویی چون مخالف ایران هست و امریکایی دنبال مطامع امریکاست برای خودم متاسفم
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
آقای هاشمی طبا درست گفتند اگه راه حل اقتصادی داشتند بهرحال در تمام جلسات مجلس و مصلحت و دولت آقایان حضور دارند . آقای هاشمی طبا اصولگرایان و طیف حتی معتدل چیزی را نمیپذیرند دستاورد بشر در حوزه اقتصاد و سیاست و فرهنگ و بین الملل هست . تمام حرف آنها در چند روز با هم مقایسه کنید در تناقض هست . این افراد میگویند ما خودمان با راه حل خودمان باید اداره کنیم . آره دا اش از همین رد کردن سی اف تی تا آخرش را بخون .
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
ورزشگاه آزادی در عصر خودش بسیار زیبا ساخته شده من اولین بار در سال ۶۶ که در تهران سرباز بودم با همخدمتی ها رفتم ولی چرا نباید در تهران و شهرهای بزرگ چنین ورزشگاهای در ست کنند حیف از این پول کشور ایران نیست که خرج .......میشود پول ها خرج درخت کاری . جاده خوب . کارخانه خوب برای تولید ماشین خوب . این پول ها را ببرید صنایع بزرگ کشورهای دیگر که در ساخت موبایل و ماشین هستند تکنولوزی به ایران بیارید حیف این پولها چه در جنگ ها خرج شد
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
در آمريكا يك زن ايراني، دو زن سرخ پوست، يك زن فلسطيني و يك زن سوماليايي محجبه وارد كنگره آمريكا مي شوند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۴:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
یعنی ماهم بایدیادبگیریم زن مسلمان به مجلس راه دهیم میبینید چه زنهای بالیاقتی هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
اروپا مارا فریب داد از خواب بیدار شی به جای دعواهای سیاسی کشور بدید دست جونا کار تلاش کنند
متعجب
|
Kuwait
|
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
متعجبم از اینکه هیچ مسئول و مهندسی نقشه های استادیوم را ندیده بود و به مسیر آبرسانی و خروجی لوله ها توجهی نکرده بودند.
شما ها دیگه!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
- امیدوارم عمق استراتژیک کشور به جای سواحل مدیترانه در داخل پیگیری شود
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
حالا یه چند ماه هم شهردار نباشه، خداییش بی مدیری بهتر از این مدیران خیلیحیلیخیلی ناکارامد هستش.
تازه یه حقوق میلیونی هم بنفع تهران.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
آقای هاشمی طبا نه اینکه دولت تدبیر امیدتان راه حل ها را فتح کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
اقای هاشمی طبا که می فرمایند اونهایی که انتقاد می گمند خودشون هیچ برنامه ای ندارند ،اقای روحانی می فرمایند اینقدر انتقاد نکنید زیاد تکرار نکنید روح ایشون مکدر میشه ، !! میشه بفرمایید ما چه کار کنیم . بیاییم تو خیابون به نفع گرونی و تورم صد در صدی و بالاتر راهپیمایی کنیم ، قول می دهید که به عنوان دیوانه ما را به تیمارستان نمی برید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
ابطحی این وضع اختصاد از دوران شما و یارانتون مونده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
البته بیش از این انتظار نمیره

اتفاق غیر منتظره پیدا شدن ۶ توالت ...
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
شما نگاه کنید به کزینه شورای شهر تهران کاندیدای با مدرک کارشناسی بازرگانی قضاوت با شما که این ها رای دادید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
به نظر من آقای آخوندی حق مردم تهران است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
تو امریکا یه دو رگه میتونه وارد مجلسشون بشه!!!
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
جناب آقای خاتمی پیامبر گرامی وقتی تحریم شد در کنار ملتش بود و با آنها رنج کشید نه مانند مسئولین ما که خودشون در رفاه کامل هستن و آقازاده هاشون در سرزمین تحریم کنندگان
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
انقلاب اسلامی سال 57تولد محمد بن سلمان سال64!!!
ناشناس
|
Germany
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
جرا از زن دوم نجفي وزير سابق اموزش وپرورشششش عکس نمیزارید
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
تیکه سنگین در این متن دیگه جدید بود تابناک جان قبلا می نوشتی کنایه سنگین... یه فکری هم درباره اشتباهات تایپیت نکنی بیخ پیدا می کنه ها
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
هیچکس به اندازه معاو.یه نماز نخوند
جبار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
خانم ابتکار عزیز ، مشکل با رفتن یا نرفتن شما به ورزشگاه حل نمیشه بهتره شما بری به ورزشگاه ولی اگر یادت باشه توی تظاهرات سال ۵۷ زن و مرد کنار هم بودن و مشکلی پیش نیومد و هیچکس هم ایرادی نگرفت اگر به مکه رفته باشی حتما دیدی که در کنار خانه ی خدا نیز زن و مرد در کنار هم طواف میکنن و مشکلی پیش نمیاد . مشکل از زنان یا مردان این مملکت نیست بلکه از لجاجت بعضی از افراده که با هر چیز جدید و با هر تغییری مشکل دارند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
انتخاب یه دختر ایرانی امر یکای را با جه هدفی رسانه ها تبلغ می کنند !!!!!!!!!!!!!!!معنی و تعهد دوتا بعیتی را به امریکا اگر بدانیم چنین با ذوق افتخار نمی کنیم امثال این دختر خانم برا ی امریکا امتحانشان را خوب پس داده اند ا ز شهروندان خود امریکای بهتر
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
برای گیت الکنرونیکی کردن فقط ۱۵ روز وقت میخواست.پس چرا طی سالها انجام نداند. از آن مدل بلیط فروشی کی منتفع میشد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
دختر ایرانى وارد مجلس ایالتى فلوریدا شد این نشان میده که آمریکا فقط ادای دمکراسی را در میاره
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
آقای هاشمی طبا، آیا الان همه مشکلات بر گردن تحریمهاست یا در سال 92 نیز چنین بود؟ آیا وقتی کار دست شماست با وقتی کار دست دیگران است نوع عملکرد تحریمها متفاوت است؟ مگر همین روحانی نبود که میگفت مشکل داخلی است و ناتوانی در مدیریت. مگر قسم جلاله نخورد که اگر راه حل نداشتم نمی آمدم؟ مردم ایران کم حافظه هستند اما نه در این حدی که شما فکر کرده اید.
آنچه در این دولت به وضوح دیده می شود بی عملی است و بی برنامگی. اینکه ولش کنید خودش خاموش می شود در همه بدنه دولت وجود دارد.
صحبتهای شما و عملکرد شما در انتخابات 96 را نیز فراموش نخواهیم کرد. کاندیدایی که خود به کاندیدای دیگر رای می دهد و اعلام رسمی نیز می کند.
ناشناس
|
France
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
نه دختر ایرانی رفته تو کنگره دردی از ما دوا میکند نه ۶ تا دستشوئی تو آزادی پیدا شده . باید واقعیت را پیدا کرد که با واقعیات باید زندگی را ساخت. واقعیت اینه که برخی مسئولین ناکارامد ما را به اینجا رساندن نه آمریکا و نه بن سلمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
تهی است تا دیروز تتلو بود شاید بعدن ایشون باشه . همه خواننده های زیر زمینی رو میشناسن .
محمدخانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
خانم ابتکار خیلی زرنگ تشریف دارند،اگر راست میگند یک بار در برگزاری دربی حضور پیدا کنند و اگر توانستند جو ورزشگاه را بخصوص فحش های آبدار را تحمل کنند ،انوقت به بانوان توصیه کنند که به ورزشگاه بروند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
چرا قدر این تدبیر ها را نمی دانید ، توالت های کشف شده برای خانم هایی است که با گریم مردانه به استادیوم می روند که متاسفانه لو رفتند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
هاشیمی طبا از نظر تو نباید همه خونه داشته باشن جز شما فقط شما حق ماشین زندگی زن بچه دارید بقیه باید بسوزن بسازن
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
مسولین نباید حقوق داشته باشند تا وقتی سفره عظیمی پهن هست از گرسنه خبر ندارند شما حساب کن در قبل از انقلاب تمام علما مثل مردم غذا میخوردند مثل مردم تو بازار خرید میکردند و با مردم بودند آیا آلان هم چنین هست . بهرحال اگر حق و حقوقی دارند باید مثل فقیر ترین فرد ایرانی خانه فقیرانه داشته باشند مثلا مثل خانه کاه گلی واقعا چنین هست . نه حرف چی فایده ای دارد . آیا پراید سوار میشوند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
فرزندان ایران عزیز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
ملت در انتخابات ۹۲دچار اشتباه احساسی شدند وبدست خود بدبختی اقتصادی را حاکم کرد. این دولت اشرافی است وفقط حامی سرمایه داران میباشد مردم عادی توقعی نداشته باشند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
از کجا فهمیدی باهوش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
این توالتها چون کنار جایگاه مخصوص وی ای پی بوده مورد اعتراض قرار گرفته لذا آنرا بسته اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
نمی شه اینا به جای گرجستان رفتن پولشونو بدن مردم فقیر. چرا همش باید اونایی که می خوان برن کربلا پولاشونا بدن فقرا.....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
همه باید همت کنیم تا فقر رو ریشه کن کنیم باشد روزی که برای ریشه کن کردن فقر از مناطق سیستان و خراسان پیاده روی کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
قربون استعدادهای نهفته این مردم برم که واسه خاطر سرویس بهداشتی این همه وقت صرف کردند و کامنت گذاشتند .....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
سرکار خانم ابتکار ای کاش دولت دوازدهم همه تلاش خود را برای رفع مشکل گرانی و بیکاری جوانان ، مشکلات مسکن و... به کار می بست تا برای حضور زنان و خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی ، سرکار خانم لطفا با این افاضات روی اعصاب مردم راه نرین
ناشناس
|
Canada
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
تعجبم اینه کسانی که میرن ترکیه و گرجستان و غیره نباید یاد فقرا بیوفتن فقط باید حاجی و کربلایی یاد فقرا بیوفتن بفیه باید یاد سلنا گومز... البته من اصلا با محدود کردن سفرها مخالفت ندارم و هرکس پولشو هرجور دوست داره هزینه کنه اما گول این حرفهای بظاهر بشردوستانه که روی حج و کربلا زوم کردند هم نباید خورد
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری