بازدید 7697

بایدن: ترامپ شرایط خطرناکی را در آمریکا به‌وجود آورده

بایدن گفت: ترامپ یکی از خطرناکترین دوران در تاریخ معاصر آمریکا را بوجود آورده است
کد خبر: ۷۴۸۵۶۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲ 19 November 2017
جو بایدن معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا در اظهار نظری درباره رئیس جمهوری کنونی این کشور گفت: دونالد ترامپ یکی از خطرناکترین دوران در تاریخ مدرن و معاصر آمریکا را بوجود آورده است.

به گزارش ایرنا، تارنمای خبری 'هیل'(TheHill) با انتشار این خبر نوشت: بایدن روز شنبه (دیروز) طی سخنانی در فلوریدا با انتقاد از دونالد ترامپ گفت که وی شرایط 'خطرناکی' را در آمریکا بوجود آورده است.
 
 
 
این تارنمای آمریکایی در ادامه نوشت: بایدن که در مراسم معرفی کتاب خود در نمایشگاه «کتاب میامی» در فلوریدا سخنرانی می کرد، رئیس جمهوری آمریکا را متهم کرد که به طبقه کارگر رای دهنده ای که وی را با آراء خود به کاخ سفید رساندند، اهمیتی نداده و افزود که ترامپ کشور را با «گرفتاری و تغییرات» مواجه ساخته است.
 
بایدن افزود: فکر می کنم این یکی از خطرناک ترین دوران در تاریخ مدرن و معاصر است؛ همواره صداهایی در کشور ما و بخصوص در قرن نوزده و بیستم در اروپا، که به ایجاد «تغییر و تالم» مبادرت ورزیده اند، شنیده شده است.
 
هیل در توضیح این گفته نوشت: اشاره بایدن در این سخنان به «استیو بنن» استراتژیست سابق کاخ سفید و دیگر افراد در تیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بود.
 
به گزارش ایرنا، جو بایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا درحالی به انتقاد از رئیس جمهوری کنونی این کشور پرداخت که به گفته ناظران و کارشناسان بین المللی دونالد ترامپ بسیاری از تلاش ها و دست آوردهای دولت باراک اوباما را ملغی ویا از پیمان هایی که در دولت اوباما به دست آمده بود، از آنها خارج شد.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات # حج
وب گردی