بازدید 1264

کشف بیش از ۲ میلیارد کالای قاچاق در توشه راه آهن

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از برخورد قاطعانه کارکنان پلیس راه آهن هرمزگان و آذربایجان با قاچاقچیان و کشف بیش از ۲ میلیارد تومان کالای قاچاق خبر داد.
کد خبر: ۱۲۳۷۳۸۵
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۰ 15 May 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سردار رضا بنی اسدی فر گفت: کارکنان پلیس راه آهن هرمزگان در راستای مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز، حین کنترل و رصد محموله‌های ارسالی تیپاکس از طریق انبار توشه راه آهن بندرعباس به مقصد تهران در دو مرحله به تعدادی از مرسولات ارسالی مشکوک و مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق را کشف کردند.

این مقام انتظامی افزود: پس از هماهنگی با نماینده اجرای احکام دفتر نظارت بر اصل ۲۵ قانون اساسی، در حضور نماینده شرکت تیپاکس، مرسولات مورد بازرسی دقیق قرار گرفته و تعداد ۲۸ دستگاه کنسول بازی PS ۵ با مارک سونی فاقد مدارک که بنا به اعلام کارشناسان یک میلیارد و ۴۷۲ میلیون تومان برآورد شده، کشف و ضبط کردند.

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی گفت: کارکنان پلیس راه آهن آذربایجان نیز در انبار توشه حین کنترل مرسولات ارسالی به یک مورد بار مشکوک شدند و در بازرسی از محموله موصوف و بررسی اسناد و مدارک گمرکی مشخص شد، این کالا‌ها شامل، ۲۰ دستگاه کولر گازی خارجی با مارک جنرال ساخت کشور چین فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی به ارزش ۸۰۰ میلیون تومان کشف و ضبط شد.

سردار بنی اسدی فر با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالا‌های مکشوفه را ۲ میلیارد و ۲۷۲ میلیون تومان برآورد کردند، افزود: مأموران پلیس راه آهن سراسر کشور با هوشیاری و آمادگی عملیاتی با هرگونه قاچاق که مخل امنیت حوزه اقتصادی کشور است برخورد قاطع خواهند کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی # جلفا # ورزقان
وب گردی