بازدید 1275
۲

استفاده از کارتخوان برای پزشکان الزامی است

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: نظارت بر مطب‌ها در خصوص استفاده از کارتخوان با نظام پزشکی است و معاونت‌های درمان علوم پزشکی هم بر این موضوع نظارت دارند.
کد خبر: ۱۲۳۷۳۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۵ 15 May 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیما، سعید کریمی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه استفاده از کارتخوان برای پزشکان الزام قانونی دارد یا نه گفت: اینکه پزشکان پول نقد بگیرند یا کارت خوان داشته باشند مربوط به تعزیرات نمیشود و طبق قانون پیگیری کارتخوان با سازمان امور مالیاتی است.

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به فراگیر شدن ارائه خدمات با استفاده از قابلیت کارت به کارت افزود: راهکار آن این است که حساب هر فرد ارائه دهنده خدمت در ابتدای سال و انتهای سال محاسبه شود.

دکتر کریمی در پایان گفت: هجمه علیه پزشکان درست نیست و باید طبق راهکار علمی موضوع را دنبال کرد نه اینکه بالای سر هر فرد یک مامور گذاشت.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۲
پزشک ها حالا دارند سکه و ارز از بیماران طلب میکنند
افزایش تعرفه ۴۸ درصد هم قانونه، ولی علنا میگن ماکزیمم با ۲۰ درصدش موافقت کردن. جالبه برخی پزشکان عمومی قراردادی که در بیمارستان های وزارت بهداشت(دولتی) رو بیمه نکردن و میگن اگر می خواهید خودتون؛ خودتون رو بیمه کنید. چون از ۳ میلیون بیمه باید ۲/۵ رو قانونا خودشون بدن و نمی خوان بدن. پزشکی ایران رو به خاطر عقده ها و حسادت ها نابود کردن که البته ۱۰ - ۲۰ سال دیگه عمق فاجعه نشون داده بود.
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی # جلفا # ورزقان
وب گردی