بازدید 7408
۲
بسته ویدیویی «تابناک»

تهران هفتاد سال پیش از نمای آسمان / چگونه از تلفن همراه هوشمند کمتر استفاده کنیم؟ / چرا بهتر است آپشن پارک اتوماتیک را انتخاب کنید؟ / ژن‌هایی که پس از مرگ فعال می‌شوند

بسته ویدیویی «تابناک» مجموعه‌ای از ویدیو‌های عمدتاً متکی بر گزارش‌ها و تحلیل‌ها و ویدیویی‌هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده‌اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می‌توان فرا گرفت.
کد خبر: ۱۲۳۷۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۷ 14 May 2024

بسته ویدیویی «تابناک» مجموعه‌ای از ویدیوها عمدتاً متکی بر گزارش‌ها و تحلیل‌ها و ویدیویی‌هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده‌اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می‌توان فرا گرفت.

 

تهران هفتاد سال پیش از نمای آسمان

تهران در سال ۱۳۳۴ هنوز شهر خلوتی بود که بخش عمده آن را ساختمان‌های یک طبقه تشکیل می‌دادند و با اینکه بزرگ‌ترین شهر ایران بود، هنوز وسعت و پهناوری کنونی را نیافته بود. در این ویدیو، مقایسه‌ای شده میان تصاویر هوایی مناطق تهران در آن دوران با تصاویر هوایی همان مناطق پایتخت در حال حاضر که میزان تحول شگفت انگیزی را روایت می‌کند.  

 

 

چگونه از تلفن همراه هوشمند کمتر استفاده کنیم؟

بنا بر آمار و ارقام، از هر سه نفر، یکی به اعتیاد شدید به تلفن همراه خود دچار است؛ آنقدر که نمی‌تواند آن را خاموش کند. با این حال، راهکارهایی برای استفاده کمتر از تلفن همراه وجود دارد که در تنظیمات داخلی تلفن‌های همراه و اپ‌های موجود در بازار است. جزئیات مربوط به راهکارهای استفاده کمتر از تلفن همراه هوشمند را با زیرنویس فارسی در تکنوتابناک می بینید. 

 

چرا بهتر است آپشن پارک اتوماتیک را انتخاب کنید؟

در این ویدیو، نحوه پارک پایلوت یا پارک خودکار خودرو بی ام دبلیو ۵۳۰ آی و اینکه چرا ممکن است به آن نیاز داشته باشید، خواهید دید. طرفداران خودرو‌های بی ام دبلیو این ویدیو را از دست ندهند.  

 

 

ژن‌هایی که پس از مرگ فعال می‌شوند

گویا مرگ پایان زندگی فیزیولوژیک موجودات زنده باشد! دانشمندان پی برده‌اند که بعضی ژن‌های موجودات زنده پس از مرگ فعال می‌‌شوند. هرچند فعال شدن این ژن‌ها تاثیری در حیات موجودات زنده ندارد، در پیوند عضو از اهداکنندگان مرده و همچنین تحقیقات روی بافت‌هایی که تنها پس از مرگ در دسترس هستند شناخت کافی روی تغییرات ژنتیکی پس از مرگ اهمیت بسیاری دارد. در این ویدیو با جزئیات بیشتر در این مورد آشنا شوید. 

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۲
اینا همه دروغه من خوذم یه پسر عمو دارم که اونم یه پسر عمو داره خودش میگفت ازش شنیده که اینارو کوروش کبیر ساخته اما چون خورشید پشتش به ماست آدم خیال میکنه زمین داره میچرخه
با افتخار ارزشیم و تا روز مرگ پایبند به ارزش هایی مثل خانواده شرف شرم حیا وفاداری صداقت خداپرستی پدر مادر عفت پاکدامنی معرفت و غیرت هستم و هیچ قدرتی تکرار میکنم هیچ قدرتی در جهان نمیتونه پایبندی به اینارو از من بگیره
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی