بازدید 11528

۹ ویلای غیرمجاز در آمل تخریب شد

دادستان عمومی ‌انقلاب آمل گفت: ۹ بنای غیرمجاز در روستای سائیج محلۀ آمل که خارج از محدودۀ قانونی مصوب روستا بنا شده بودند قلع و قمع شد.
کد خبر: ۱۲۳۷۱۲۹
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۱ 13 May 2024

 

به گزارش تابناک به نقل از صداوسیما، دادستان عمومی انقلاب شهرستان آمل از اجرای احکام قلع و قمع ۹ واحد بنای غیرمجاز در شهرستان آمل خبر داد.

دادستان عمومی انقلاب شهرستان آمل گفت: تغییر بی رویه کاربری اراضی کشاورزی یکی از چالش‌های مهم در استان وشهرستان آمل است و تغییر کاربری اراضی، سالیانه بخش عمده‌ای از اراضی باغی و زراعی را از چرخه تولید خارج می‌کند و در همین راستا برخورد قاطعانه با تغییر کاربری غیرمجاز اراضی زراعی و کشاورزی مورد تاکید رییس کل دادگستری استان قرار دارد.

طالبی افزود: با ورود دادستانی، ۹واحد ویلایی غیرمجاز در روستای سائیج محله آمل که خارج از محدوده قانونی طرح هادی مصوب روستا بود با صدور احکام قطعی، قلع و قمع شد.

او گفت: مالک ویلا‌ها مطابق ماده ۳ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی وباغ‌ها محکوم به پرداخت جریمه نقدی و قلع و قمع شدند که این احکام توسط مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آمل اجرا شد. و۱۵۰۰متر زمین نیز آزاد سازی شد.

با توجه به اهمیت موضوع، علاوه بر عوامل اجرایی، دادستان شهرستان، بخشدار مرکزی آمل، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، رئیس پلیس امنیت اطلاعات، مدیر، معاون و حراست جهاد کشاورزی شهرستان نیز در محل حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی # جلفا # ورزقان
وب گردی