بازدید 19096

پیکر شهردار منطقه ۵ شیراز به پزشکی قانونی منتقل شد

پیکر شهردار منطقه پنج شیراز لحظاتی قبل و بعد از حدود چهار ساعت بررسی پلیسی از منزل مسکونی وی واقع در یکی از کوچه های خیابان شهید آقایی شیراز جهت بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.
کد خبر: ۱۲۳۶۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۴ 12 May 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، لحظاتی پیش پیکر بی جان شهردار منطقه پنج شیراز پس از حدود چهار ساعت بررسی کارشناسی توسط پلیس آگاهی فارس برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

سردار رهام بخش حبیبی،، فرمانده انتظامی استان فارس شخصا در این محل حاضر و روند بررسی کارآگاهان را فرماندهی کرد.

بنابر اعلام پلیس فارس ساعت ۱۴ و ۴۳ دقیقه امروز بیست و سوم اردیبهشت ماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مرگ مشکوک شهردار منطقه پنج اعلام و بلافاصله ماموران پلیس به محل اعزام می شوند.

در این گزارش آمده است که در بررسی های اولیه مشخص شده که شهردار منطقه پنج در منزل خودش در خیابان شهید آقایی شیراز به صورت مشکوک فوت کرده است.

سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز با اشاره به خبر قتل شهردار منطقه پنج شیراز گفت: معاینات ابتدایی جسد و صحنه جرم دلالت بر آن دارد که وقوع حادثه یا جنایت، حوالی ساعات میانی امروز رخ داده است.

افشین محمدی دره شوری معاون دادستان شیراز افزود: بازپرس ویژه قتل و تیم تخصصی بررسی صحنه وقوع جرم پلیس آگاهی استان فارس همچنان در حال انجام اقدامات اولیه هستند.

معاون دادستان شیراز افزود: افراد از هرگونه اظهارنظر غیرکارشناسی که مسیر پرونده را تحت‌الشعاع قرار دهد پرهیز کرده و اخبار را صرفا از مبادی رسمی پلیس و دستگاه قضایی دنبال کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی # جلفا # ورزقان
وب گردی