بازدید 3753

قتل عمو توسط برادرزاده در مراسم عروسی

سرهنگ حسین احمدی در تشریح این خبر به ایسنا گفت: نزاع و درگیری در یکی از مجموعه‌های پذیرایی نیشابور، مجلس عروسی را به عزا تبدیل کرد.
کد خبر: ۱۱۹۵۹۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹ 01 October 2023

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از قتل عمو توسط برادرزاده‌اش در مجلس عروسی خبر داد.

سرهنگ حسین احمدی در تشریح این خبر به ایسنا گفت: نزاع و درگیری در یکی از مجموعه‌های پذیرایی نیشابور، مجلس عروسی را به عزا تبدیل کرد.

سرهنگ حسین احمدی بیان کرد: با اعلام این خبر به مرکز فوریت‌های پلیس، بلافاصله مأموران کلانتری ۱۲ جمهوری به محل اعزام شدند و مشخص شد ۲ نفر که به گفته حاضران عمو و برادرزاده بوده‌اند با یکدیگر درگیر می‌شوند و در این درگیری عموی حدود ۳۰ ساله براثر شدت جراحات ناشی از چاقوخوردگی به بیمارستان منتقل می‌شود، اما به رغم تلاش پزشکان فوت می‌کند.

رئیس پلیس شهرستان نیشابور افزود: با تأیید قتل از سوی پزشکی قانونی کارآگاهان دایره جنایی با هماهنگی مقام قضایی تحقیقات خود را آغاز کردند.

سرهنگ احمدی ادامه داد: کارآگاهان پلیس نیشابور ظرف ۲۴ ساعت متهم به قتل و مخفیگاه وی را در شهرستان زبرخان در نزدیکی نیشابور شناسایی کردند و پس از اخذ نیابت قضایی و با همکاری پلیس آگاهی شهرستان زبرخان متهم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور عنوان کرد: تحقیقات در خصوص علت و انگیزه قتل ادامه دارد، اما به گفته شاهدان مصرف مشروبات الکلی و از بین رفتن حالت طبیعی افراد سبب درگیری و نزاع شده بود.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو