بازدید 2746
۵

مدودف: مسکو حق اقدام علیه تک‌تک اعضای ناتو را دارد

دیمیتری مدودف معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه، گفت: چراغ سبز غرب به کی‌یف برای حمله به کریمه به مسکو این حق را داده است تا علیه تک تک اعضای ناتو اقدام کند.
کد خبر: ۱۱۹۰۲۷۶
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۴ 30 August 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا از خبرگزاری تاس، مدودف اظهار کرد: جنایتکاران اوکراینی اعلام کرده‌اند که به آنها اجازه داده شده است تا هر نوع حمله به تمام اهداف روسیه به ویژه در کریمه را انجام دهند.

وی افزود: اگر این موضوع درست باشد که در حال حاضر هیچ دلیلی برای شک در درستی آن وجود ندارد، نشان دهنده شواهد حقوقی مستقیم از همدستی غرب با اوکراین در جنگ علیه روسیه است.

مدودف با تاکید بر اینکه اثبات همدستی غرب با اوکراین در جنگ علیه روسیه به مسکو حق به راه انداختن جنگ علیه هر یک از کشورهای عضو ناتو را می‌دهد، خاطرنشان کرد: این بسیار غم‌انگیز و تاسف‌بار است، افسوس که پیشگویی درباره آخرالزمان روز به روز به واقعیت نزدیک‌تر می‌شود.

معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه در ادامه و در تائید سخنان خود در مورد نزدیک شدن به آخرالزمان، گفت: در آن روزها مردم در جست وجوی مرگ خواهند بود و آن را نخواهند یافت، آرزو خواهند کرد که بمیرند و مرگ از آنها خواهد گریخت.

به گزارش ایرنا، مدودف پیشتر نیز درباره خطر آغاز جنگ جهانی سوم هشدار داد و افزود: صادقانه بگویم، به طور قطع بهتر بود آنها [سیگنال‌ها] را می‌شنیدند. در هر صورت جهان مجبور نبود با تهدید جنگ جهانی سوم روبرو شود. در واقع اینجاست که مخالفان ما فعالانه همه را تحت فشار قرار می‌دهند.

رئیس جمهور پیشین روسیه با اشاره به آنکه "درگیری در اوکراین موضوعی در مقیاس جهانی است"، گفت: آمریکا [از درگیری در اوکراین] پول در می‌آورد، اروپا ضرر می‌کند و کل جهان در تنش است. از این منظر تا حدی این درگیری به یک مساله جهانی و درگیری جهان‌ها و مناقشه‌ای بر سر موجودیت کل سیاره تبدیل می‌شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۵
بله جناب میدونیم. وقتی لات هستید والبته بی حیا وبی آبرو وحتی فکر مردم بدبخت خودروسیه رو نمکنید که تاوان لات بازیهای امثال تو وارباب ضدبشریتو میدن معلومه هر کاری هم میکنید.البته اینکه به اعضای ناتو که درراسشون امریکا با قدرت نظامی 12 برابر روسیه هست هم ادعای جفتک اندازی دارید غلط زیادی است که خودت واربابت بهترمیدونید.
تاثیر مخرب مصرف الکل در حرفهاش مشهوده
اونها حتما می نشینند و تماشا می کنند !!!!!!!!!! خخخخخخخخخخ
ایران هم این وسط بیحجابی را سرکوب میکند
توجه دارید یه نفربهمه منفی داده؟
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری