بازدید 2099

قلعه‌نویی: هنوز درباره دعوت سرلک تصمیم نگرفتم

کد خبر: ۱۱۸۹۶۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰ 26 August 2023

امیر قلعه‌نویی دعوت قطعی از میلاد سرلک هافبک سرباز پرسپولیس را رد کرد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ سرمربی تیم ملی در رابطه با حاشیه‌های دعوت از «سرلک» به تیم ملی و مطرح شدن موضوع معافیت این بازیکن با عضویت در تیم ملی، بیان کرد: مطمئن باشید که هر بازیکنی لیاقت حضور در تیم ملی را داشته باشد از آن دعوت خواهیم کرد؛‌ در گذشته از این اتقافات رخ داده و خیلی‌ها از این روند استفاده کردند؛ ما در این رابطه تصمیم گیری نکردیم؛ نامه نگاری‌های همیشه در فدراسیون انجام می‌شده و قبل ما نیز این اتفاق انجام شده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: لیست دعوت شدگان به تیم ملی را دهم اعلام می‌کنیم و تمامی بازیکنانی که به اعتقاد ما شایستگی کافی دارند در این لیست خواهند بود که در این مسیر نیز ادعاهای فضای مجازی برایمان مهم نیست.

وی با بیان اینکه برخی از بازیکنان تیم ملی بزرگسالان در اختیار تیم ملی امید گذاشته شد، گفت:‌ که اللهیار صیادمنش و یاسین سلمانی از این دسته بازیکنان هستند که امیدواریم در اردوی بعدی تیم ملی بزرگسالان همراه ما باشند.

«قلعه نویی» در پاسخ به اینکه «به نظرتان چرا پس از باخت شما در بازی‌های سال ۲۰۰۷ بلافاصله از تیم حذف شدید اما ناکامی کیروش در سال ۲۰۱۵ منجر به تمدید قرارداد با وی شد؟» اظهار کرد: این سوال را باید مسوولان پاسخگو باشند؛ البته قرارداد فعلی من با تیم ملی تا پس از جام جهانی ۲۰۲۶ است!

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # یارانه تشویقی
وب گردی