بازدید 2351

تارتار: ملوان در همه آمارها از استقلال سرتر بود

کد خبر: ۱۱۸۸۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۰ 17 August 2023

مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی ارائه دادیم با وجود شکست خوردن در همه آمارها بهتر از استقلال بودیم.

 

اگر پنالتی مان گل می شد، شرایط فرق می کرد

وی افزود: پنالتی گرفتیم و کرنرهای زیادی داشتیم حتی در مالکیت توپ نیز بهتر بودیم و از استقلال کمتر نبودیم. چند اشتباه در نیمه اول داشتیم که ممکن بود کار دست‌‌مان بدهد. با وجود با تجربه بودن مدافعان‌مان موقعیت آنچنانی به حریف ندادیم. در نیمه دوم نیز پس از گل خوردن یک دفع بد داشتیم که ممکن بود بازی 2 بر صفر شود اما روی هم رفته اگر پنالتی ملوان گل می‌شد شرایط خیلی فرق می‌کرد و می‌توانستیم از ضدحملات خود بیشتر استفاده کرده و فضاهای بهتری در اختیار داشتیم. 

 

از هواداران ملوان عذرخواهی می کنم

سرمربی ملوان خاطرنشان کرد: با وجود اینکه ملوان دیر شکل گرفته و تغییرات گسترده‌ای داشتیم امروز بازی آبرومندانه‌‌ای انجام دادیم و مستحق شکست نبودیم. از هواداران‌مان عذرخواهی می‌کنم اما حق ملوان باخت نبود حداقل می‌توانستیم مساوی کنیم اما بدشانس بودیم اما این ملوان ما را امیدوار کرد. ما را یاد ملوانی انداخت که یقه تیم‌های بزرگ را در گذشته می‌گرفت. امیدوارم هرچه سریع‌تر در نتیجه‌گیری هم بهتر عمل کنیم تا ان‌شاءالله شرایط تیم بهتر شود.

 

باید خیلی سریع هواداران ملوان را خوشحال کنیم

تارتار در مورداینکه پنالتی سرنوشت‌ساز ملوان می‌توانست مسیر بازی را عوض کند و پنالتی زدن مهران احمدی در تمرینات چگونه بود که تصمیم گرفت این بازیکن پنالتی امشب را بزند، عنوان کرد: همیشه روز قبل از بازی پنالتی زدن را تمرین می‌کند هر کسی بهتر از سایرین پنالتی بزند پنالتی‌زن اول ما می‌شود. روز گذشته این قول را به مهران دادم که پنالتی ما را خواهد زد. سیدحسین حسینی نیز دروازه‌بان با تجربه‌ای است و روی ضربه پنالتی خوب عمل کرد هرچند احمدی نیز می‌توانست بهتر پنالتی بزند. زیبایی فوتبال به همین چیزها است و هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. باید برای بازی‌های آینده آماده شویم تا هرچه سریع‌تر شرایط خود را بهتر کنیم. باید خیلی سریع هواداران ملوان را خوشحال کنیم. دو باخت در دو بازی اصلاً برای ما خوب نیست و باید بیشتر تلاش کنیم. 

وی در مورد رتبه ملوان در پایان فصل توضیح داد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و نتیجه می‌توانست امروز عوض شود اما سعی می‌کنیم رتبه‌ای در شأن و شخصیت مردم انزلی و ملوان به دست آوریم. تیمی که در گذشته واقعاً قدرتمند بود. ملوان تیمی با ریشه و با اصالت است ان‌شاءالله بتوانیم جایگاه مناسبی کسب کنیم.

 

استقلالی ها تیمی هماهنگ با تغییرات کم هستند

سرمربی ملوان در مورد ارزیابی‌اش از شرایط استقلال در بحث کادر فنی و بازیکنان تغییرات زیادی داشته است، گفت: حسن کار استقلال این بود که تیم سال گذشته را حفظ کرده است. اگر بخواهیم بررسی کنیم شاید فقط مهرداد محمدی به جمع استقلالی‌ها اضافه شده باشد سایر نفرات همان قبلی‌ها هستند. تیمی هماهنگ هستند و همدیگر را می‌شناسند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو