بازدید 3288

یک تکه کاغذ چه‌طور جان دختر ۱۳ ساله را نجات داد؟

این دختر بر روی تکه کاغذ نوشت «کمکم کنید» و آن را از داخل به پنجره خودرو چسباند و به این ترتیب موفق شد توجه رهگذران را در یک پارکینگ در جنوب لس‌آنجلس در ایالت کالیفرنیا به خود جلب کند.
کد خبر: ۱۱۸۴۵۳۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۸ 23 July 2023

به گزارش تابناک؛ طبق گزارش‌ها، یک دختر ۱۳ ساله در آمریکا سه روز پس از آنکه توسط یک مرد ۶۱ ساله ربوده شد، توانست توجه عابران را به خود جلب کند و از دست آدم‌ربا نجات یابد.
 
به گزارش دویچه‌وله، این دختر بر روی تکه کاغذی نوشت «کمکم کنید» و آن را از داخل به پنجره خودرو چسباند و به این ترتیب موفق شد توجه رهگذران را در یک پارکینگ در جنوب لس‌آنجلس در ایالت کالیفرنیا به خود جلب کند.
 
عابرانی که این عبارت را دیدند، بدون اینکه لحظه‌ای شک کنند که آیا این دختر واقعاً در خطر است یا نه، بلافاصله با پلیس تماس گرفتند و تقاضای کمک کردند.
 
ماموران پلیس پس از رسیدن به این محل مردی را دیدند که جلوی این اتومبیل ایستاده است و هم‌زمان متوجه دختری در داخل ماشین شدند که با حرکات دهانش، کلمه "کمک" را بیان می‌کرد. ماموران پلیس با مشاهده این صحنه، این مرد را بازداشت کردند و دختر ربوده‌شده را از درون اتومبیل نجات دادند.
 
طبق گزارش‌ها، پس از آن مشخص شد که این مرد در روز ششم ماه ژوئیه با خودروی خود جلوی این دختر که در یک ایستگاه اتوبوس در شهر سن‌آنتونیو در ایالت تگزاس ایستاده بود، توقف کرده و او را با اسلحه وادار کرده است که سوار ماشین شود.
 
گفته می‌شود این مرد با این دختر به مدت سه روز با عبور از ایالت‌های نیومکزیکو و آریزونا در مسیر ۲۲۰۰ کیلومتری تا کالیفرنیا در راه بوده و چندین بار نیز او را مورد آزار جنسی قرار داده است. بر اساس گزارش‌ها، فرد رباینده به دلیل دزدی در "لیست تحت تعقیب پلیس" قرار داشت. او پیشتر به خاطر سرقت مسلحانه، در فهرست "افراد خطرناک" طبقه‌بندی شده بود.
 
حال قرار است این مرد ۶۱ ساله بابت اتهام "آدم‌ربایی و آزار جنسی" محاکمه شود. مقام‌های پلیس از احساس مسئولیت رهگذرانی که با پلیس تماس گرفتند، تشکر کردند و گفتند که این پرونده نشان می‌دهد که شجاعت اخلاقی شهروندان چقدر می‌تواند در تامین امنیت جامعه، نقش مهمی ایفا کند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی