بازدید 1391

انهدام ۴ باند قاچاق موادمخدر در مرز‌های جنوب شرق

 فرمانده مرزبانی فراجا از انهدام ۴ باند قاچاق موادمخدر و کشف بیش از دو تن و ۴۰۰ کیلو گرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه توسط مرزداران استان سیستان و بلوچستان با سوداگران مرگ خبر داد.
کد خبر: ۱۱۸۳۱۴۱
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۰ 14 July 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم از زاهدان، سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: در راستای کنترل و مراقبت از مرز‌ها و برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران استان سیستان و بلوچستان از فعالیت باند‌های بزرگ قاچاق موادمخدر در مناطق مرزی مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده مرزبانی فراجا تصریح کرد: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیر‌های احتمالی تردد قاچاقچیان و همچنین زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله موادمخدر به عمق کشور مشخص شد و مرزداران دلاور در قالب چندین تیم پوششی و عملیاتی با اجرای طرح مهار و کمین‌های هدفمند، مناطق مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و توانستند طی درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در ۴ رشته عملیات جداگانه ۴ باند قاچاق مواد مخدر را طی ۲۴ ساعت گذشته زمینگیر کنند.

 بیشتر بخوانید

 انهدام باند قاچاق مواد مخدر در منطقه مرزی/ قاچاقچیان فرار کردند

سردار گودرزی عنوان کرد: مرزداران دلاور طی این عملیات ها، موفق شدند ضمن توقیف ۳ دستگاه خودروی حامل موادمخدر، ۳ دستگاه موتورسیکلت، بیش از ۲ تن و ۴۱۶ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

وی با بیان اینکه در این راستا ۲ نفر قاچاقچی دستگیر شدند از کشف چند دستگاه بیسیم، سلاح و مقادیری مهمات نیز از قاچاقچیان خبر داد و اظهار داشت: مبارزه با پدیده شوم قاچاق مواد مخدر با جدیت از سوی این مجموعه دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی‌بدیل مرزنشینان و دستاورد‌های مرزبانی، همکاری و تعامل تنگاتنگ بین مرزنشینان و مرزداران ضروری است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی