بازدید 3359

پارگی ۹۰درصد کشاله قاسمپور؛ سومین طلای دنیا در ابهام

کد خبر: ۱۱۷۹۹۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۲ 20 June 2023

بررسی تصویر پزشکی پای کامران قاسمپور نشان می‌دهد وی دچار ۹۰ درصد پارگی از ناحیه کشاله ران شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، کامران قاسمپور اوایل سال جاری و در حالی که تمرینات خود در جویبار و خارج از اردوی تیم ملی را دنبال می‌کرد، از ناحیه کشاله ران دچار آسیب‌دیدگی شد.

پس از این اتفاق فدراسیون کشتی طی ۳ ماه گذشته تمامی اقدامات لازم برای درمان دارنده ۲ مدال طلای جهان را انجام داد تا جایی‌که قاسمپور مراحل درمان خود را در مرکز پزشکی ایفمارک دنبال کرد.

اما روز گذشته دوشنبه و در جریان تمرینات تیم ملی کشتی آزاد، قاسمپور در فشار تمرینات دچار تشدید آسیب‌دیدگی از ناحیه کشاله ران شد و لنگ لنگان تشک کشتی را ترک کرد.

حال تصاویر پزشکی از پای مصدوم قهرمان جهان نشان می‌دهد کشاله ران او دچار ۹۰ درصد پارگی شده است اما او بدون انجام عمل جراحی و با استفاده از روش تزریق می‌تواند نهایتا تا یک ماه دیگر تمرینات خود را از سر بگیرد.

دکتر کیهانی پس از معاینه قاسمپور نسبت به بازگشت او به تمرینات برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان امیدوار است و او به رغم پارگی از ناحیه عضله کشاله می‌تواند نهایتا تا یک ماه آینده تمرینات خود را از سر بگیرد.

به این ترتیب با توجه به فاصله ۳ ماهه تا برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان در بلگراد صربستان، قاسمپور فرصت کافی برای رفع مصدومیت جهت حضور در این رقابت‌ها را خواهد داشت و باید دید پس از رفع مصدومیت به آمادگی بالا می‌تواند برسد؟

با توجه به شرایط وخیم قاسمپور در فاصله ۳ ماه مانده به رقابت‌های قهرمانی جهان، احتمال غیبت او در این مسابقات زیاد است و باید دید کادر پزشکی در نهایت می‌توانند او را به شرایط مطلوب برای حضور در این مسابقات برسانند یا خیر؟

پس از مصدومیت قاسمپور، مبین عظیمی قهرمان جام تختی و امیرحسین فیروزپور دومدعی دیگر وزن ۹۲ کیلوگرم قرار است به تورنمنت رنکینگ مجارستان اعزام شوند تا در صورت نرسیدن قاسمپور، یکی از آن‌ها جایگزین او در مسابقات قهرمانی جهان شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه