بازدید 16827
۶

قالیباف مصوبه دولت را غیر قانونی اعلام کرد

قالیباف، مصوبه هیت وزیران مبنی بر تثبیت نرخ ارز و تعیین نرخ تسعیر ارز جهت شرکت‌های پالایش نفت و پتروشیمی توسط بانک مرکزی را مغایر قانون دانست.
کد خبر: ۱۱۷۶۴۵۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۶ 24 May 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، مجلس مصوبه هیئت وزیران مبنی بر تثبیت نرخ ارز و تعیین نرخ تسعیر ارز جهت شرکت‌های پالایش نفت و پتروشیمی توسط بانک مرکزی را ابطال کرد.
 
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، مصوبه هیت وزیران مبنی بر تثبیت نرخ ارز و تعیین نرخ تسعیر ارز جهت شرکت‌های پالایش نفت و پتروشیمی توسط بانک مرکزی را مغایر قانون دانست.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۶
انتشار یافته: ۶
امسال درگیری مجلس و دولت زیاد خواهد شد و نمایندگان سعی دارند به هر نحوی با برخی اقدامات دولت مخالفت کنند و معیشت مردم را بهانه قرار دهند تا در دل مردم جایی برای خود باز کنند به عبارتی برای خود رای جمع کنند در حالی که همین مجلس در طول 4 سال گذشته به کدام اقدام دولت اعتراض کرده که در این دوره اخری مهلت نمایندگی خود معترض اقدامات دولت هستند؟
مجلس یک نمونه از اقداماتی که در جهت حل معضل تورم و معیشت مردم انجام داده اند فقط ذکر کنند لطفا اگری موردی باشد ممنون میشم.
یه جنگ زرگری بین داداشیها . معلوم نیست چه خوابی دارن برا مردم میبینن
این هم مثل ما پیر شد و سر و ریشش کاملا سفید شد با این تفاوت که ایشان و فرزندانش از زندگی لذت بردند و ما مردم عادی نه
خیلی مسخرس که شرکتهای داخلی با دلار با شرکتهای دیگه معامله میکنند پدر مملکت در اوردید همه چی دلاری جز حقو ق ها
باز خیمه شب بازی های انتخاباتی شروع شد ! همین آقای قالی باف تو چند سال گذشته تمام قد از قانون های پر تبعیض و اشتباه دولت دفاع میکرد ، چطور شد مخالف این قانون مالی شد ؟
پتروشیمی ها مال خودشونه اقای قالی باف زیاد وارد نشو
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل