بازدید 3931
۱

امدادرسانی به ۱۶۷ نفر در برف و کولاک شدید اردبیل

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به ۱۶۷ نفر از حادثه دیدگان برف و کولاک شدید در شهرستان سرعین و مشگین شهر خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۵۴۳۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۹ 16 May 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، حمید قویدل شامگاه ۲۵ اردیبهشت در جریان امدارسانی به حادثه‌دیدگان برف و کولاک با بیان این مطلب اظهار کرد: طبق گزارش دریافتی مردمی مبنی بر وقوع بارش شدید برف و کولاک و مسدود شدن مسیر مناطق عشایرنشین در شهرستان های سرعین و مشگین شهر ۴ تیم اسکان و تغذیه و یک تیم ارزیاب از شهرستان های مشگین شهر و سرعین متشکل از ۱۰ نفر نیروی انسانی و با بکارگیری ۵ دستگاه خودرو امدادی به مناطق حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: عشایر مناطق نزدیک به روستای لاطران شهرستان سرعین و قوتورسویی مشگین شهر درگیر برف کولاک می باشد که در همه مناطق امدادگران در حال امدادرسانی هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر اضافه کرد: قرمز و سفیدپوشان شهرستان سرعین ضمن توزیع ۱۰۰۰ قرص نان در بین حادثه دیدگان، ۱۵ نفر از حادثه دیدگان را به جاده اصلی انتقال داده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان افزود: نجاتگران شهرستان مشگین شهر نیز ضمن توزیع ۶۹۰ قرص نان، یک گالن نفت و ۶۰ متر نایلون اهدایی فرمانداری شهرستان، ۱۵ خانوار را امدادرسانی کرده اند.

وی یادآور شد: ۴ تیم از مرکز استان متشکل از ۸ نفر با ۳ دستگاه خودرو امدادی، یک دستگاه کامیونت و یک دستگاه آرگو جهت پشتیبانی از حادثه مشگین شهر به محل حادثه اعزام شدند.

در جریان این بارش ها عملیات همچنان ادامه دارد و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل و معاون امداد و نجات استان به صورت میدانی در محل حادثه حضور یافته و پیگیر روند امدادرسانی هستند.

گفتنی است، امدادرسانی در این شهرستان ها همچنان ادامه دارد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
یک گالن نفت!!!!!!!
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه