بازدید 7353
۶

قتل سه نفر در فارس؛ قاتل خودکشی کرد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: در پی درگیری خانوادگی در میمند شهرستان فیروزآباد و وقوع ۳ قتل، قاتل اقدام به خودکشی کرد.
کد خبر: ۱۱۷۳۱۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰ 29 April 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از میزان، سید مصطفی بحرینی گفت: شامگاه روز جمعه و در پی اختلافات خانوادگی، فردی با اسلحه کمری اقدام به زخمی کردن مادر و سپس قتل همسر خواهرش کرد و در ادامه با ورود به منزل دختر مورد علاقه اش، پدر و مادر وی را به قتل رساند.

وی با بیان اینکه پس از وقوع این حادثه مقامات قضایی شهرستان بلافاصله در محل حاضر و تحقیقات قضایی را آغاز کردند گفت: در بررسی اولیه مشخص شد قاتل که معتاد به مواد مخدر صنعتی بوده است نیز پس از اقدام به قتل خودکشی کرده است.

دادستان فارس افزود: آنچه در تحقیقات اولیه محرز شد این اقدام قاتل در پی عدم موافقت خانواده در ازدواج با دختر مورد علاقه اش انجام شده است.

وی با بیان اینکه از شب گذشته اقدامات بازدارنده قضایی و انتظامی با همکاری شورای تأمین شهرستان فیروزآباد در راستای کنترل و مدیریت صحنه و اقدامات احساسی و احتمالی اقوام و نزدیکان انجام شده است گفت: تحقیقات در خصوص ابعاد دیگر حادثه در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فیروزآباد ادامه دارد.

گفتنی است شامگاه ۸ اردیبهشت در پی تیراندازی فردی، سه نفر کشته و یک نفر زخمی شد. در این حادثه، قاتل اقدام به خودکشی کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۶
این چه علاقه ای به دختر است که در حق پدر و مادرش جنایت کرده ؟
عه این چیزها که فقط مال آمریکا بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امروز در تبریز هم سه نفر قربانی مواد مخدر به اصطلاح صنعتی شده اند به نظر من یک بار یک چیزی قاطی این مواد بکنند مصرف کنندگانش برای همیشه از بین بروند بجای اینکه چندین نفر بی گناه و بی خبر از همه جا قربانی این ارازل بشوند
تابناک، آگهی زانو درد شما طبق تایید خیلی ها دارای مشکل است و تصویر در نگاه اول چیز دیگری به ذهن متبادر می سازد، لطفا بازبینی و تجدید نظر بفرمایید.
این حس من تجربه کردم خانمی که در ملاقات خصوصی خیلی بهم ابراز علاقه می کرد . حتی با مادرم و خواهرم با او صحبت کردیم و کاملا راصی بود .در جلسه خواستگاری در اوج ناباوری جواب نه را بصورت خیلی توهین آمیز داد. حس بسیار بدی که بعد از سالها هنوز یادم که می اید .حس تنفر از تمام زنها و دخترها را پیدا می کنم.
یک مغازه سر کوچه ما هست که آزادانه مواد مخدر میفروشد و کسی هم جلودارش نیست لطفا مواد مخدر را جمع کنید
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی