بازدید 3865

شکایت پولادگر از ساعی با اجازه وزیر ورزش

کد خبر: ۱۱۷۲۶۲۳
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰ 25 April 2023

کار پولادگر با هادی ساعی سرانجام به شکایت و دادگاه کشید.

به گزارش تابناک ورزشی؛ سید محمد پولادگر درباره چند مرتبه اتهامات مطرح شده از سوی هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو مبنی بر اینکه او دشمن تکواندوی ایران است و می‌خواهد ریشه تکواندو را بخشکاند، اظهار کرد: اولا این حرف ها کذب محض است و من بخاطر جایگاهی که الان در آن قرار دارم ملاحظه و رعایت می‌کنم که بحث را بیرونی نکنیم.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش، افزود: در مقابل این اتهامات سکوت کردم اما این حق را برای خودم محفوظ می‌دانم که اگر لازم دانستم و مدیر بالاتر این اجازه را به من داد علیه دروغ هایی که ایشان مرتبا تکرار کرده‌اند طرح دعوی کنم اما نمی‌خواهم وارد این بحث شوم.

وی با اشاره به پرداخت وزارت ورزش به فدراسیون تکواندو، خاطرنشان کرد: فقط این را بدانید در آخرین مرحله در فروردین ماه مبلغ ۱۰ میلیارد تومان به فدراسیون تکواندو پرداخت شد و اصلا ادعاهای مطرح شده صحت ندارد.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، افزود: من اصلا با ایشان حرف هم نزده‌ام اما ایشان هر وقت که مشکلی برایش پیش می آید دنبال گردن می‌گردد تا آن ها را گردن او بیاندازد وگرنه ما هیچ مشکلی با تکواندو نداریم.

پولادگر در ادامه در پاسخ به این سوال که با توجه به سبقه طولانی‌اش در فدراسیون تکواندو حاضر است به این رشته کمک کند، گفت: قطعا کمک می‌کنم. تکواندو بخشی از زندگی من است. این حرف ها و ادعاهایی که مطرح می کنند خیلی خنده دار است و اهالی تکواندو به این حرف ها می خندند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از صحبت های مطرح شده ناراحت است، گفت: خیلی ناراحت می‌شوم اما دنبال حاشیه سازی نیستم. هر جایگاهی یک شانیتی دارد و شان جایگاهی که من در آن هستم این نیست که وارد این مسائل حاشیه‌ای غلط و نادرست شوم اما قطعا آدم‌ها بخاطر حرف‌هایی که می‌زنند باید یک روز پاسخگو باشند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه