بازدید 5599
با وجود شکست سنگین در کشتی آزاد قهرمانی آسیا؛

درستکار تا المپیک پاریس ابقا شد

با توجه به نتایج قابل قبول درستکار در ۲ دوره قهرمانی جهان و تاکید بر کسب نتیجه مطلوب در جهانی بلگراد و مهم تر از آن المپیک پاریس، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به کار خود تا المپیک ۲۰۲۴ ادامه خواهد داد.
کد خبر: ۱۱۷۱۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۲ 17 April 2023

جلسه بررسی نتایج تیم ملی کشتی آزاد با حضور رییس فدراسیون و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد برگزار شد.

به گزارش تابناک ورزشی، پس از نتایج ضعیف تیم ملی کشتی آزاد در رقابت‌های قهرمانی آسیا که با کسب یک مدال طلا، یک نقره و ۳ برنز و ایستادن بر جایگاه سومی آسیا همراه بود، انتقادات شدیدی از عملکرد تیم ملی در این مسابقات مطرح شد.

فدراسیون کشتی نیز قول بررسی نتایج تیم ملی و علل ناکامی این تیم در رقابت‌های آسیایی قزاقستان را داد.

بر همین اساس نیز امروز دوشنبه جلسه‌ای در فدراسیون کشتی با حضور علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و پژمان درستکار سرمربی تیم ملی برگزار شد که بیش از ۳ ساعت به طول انجامید.

درستکار تا المپیک پاریس ابقا شد

در این جلسه دلایل کسب این نتایج مورد بررسی قرار گرفت و قرار است نتایج آن اعلام شود.

 با توجه به نتایج قابل قبول پژمان درستکار در ۲ دوره رقابت‌های قهرمانی جهان و رویدادهای دیگر و تاکید بر این موضوع که کسب نتیجه مطلوب در رقابت‌های جهانی بلگراد و مهم تر از آن المپیک پاریس در دستور کار فدراسیون کشتی قرار دارد، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به کار خود تا المپیک پاریس ادامه خواهد داد.

ایرادات و نقاط ضعف تیم ملی و کادر فنی نیز پس از بررسی‌های کارشناسانه به اطلاع کادر فنی تیم ملی رسید تا در جهت رفع آن‌ها اقدام کند.

همچنین احتمال تغییر در دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی نیز بعید به نظر می‌رسد.

محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی نیز در خصوص موارد مطرح شده در این جلسه گفت: در این نشست مسئولان فدراسیون ضمن بررسی نتایج بدست آمده و عملکرد کشتی گیران از زوایای مختلف، بر مشکل کشتی گیران از جمله عدم آمادگی جسمانی و فنی، نداشتن روحیه لازم برای برتری مقابل حریفان در این رقابت ها، تأکید کردند و پژمان درستکار نیز ضمن پذیرش ایرادات گرفته شده بر این موضوع که نتیجه لازم در این مسابقات کسب نشده و توقعات برآورده نشده است صحه گذاشت. همچنین اعلام شد این تیم خروجی چرخه ی انتخابی تیم ملی و نفرات اول مسابقات قهرمانی کشور بوده است و نسبت به تیم قهرمان آسیا در سال گذشته، بهتر بوده و نتایج کسب شده قابل قبول نیست و باید کادر فنی در موضوع مدیریتی و برنامه های خود تغییر روش داشته باشد.  

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه